Aktuální stránka:9 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:19
:)) jestli to d?láš ve Photoshopu, tak si tam nastav velikost v pixelech 100x100... v ostatních programech nevim...
U sami?ky taky nevim, co vy?eší kastrace, ale já ji taky chci nechat vykastrovat nejd?ív po první ?íji, pokud nebude mít problémy, tak nevim nevim. Ale mlá?átka fakt zatim neplánujem, takže spíš p?jde pod kudlu i ona :-/
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:21
ja bych o malych i uvazovala.do skoly dojizdim a kdyby to slo pres prazdniny tak by pro me nebyl tak velky problem se o male postarat...ale jak trefne poznamenala moje 10leta sestra:"to jako si Teka ty miminka udela sama?Ji budem muset najit zenicha!":):)

Veronika
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:24
Navíc ?íji jí nenaplánuješ... M?že ti za?ít ?íjit v únoru, tzn. 6 týdn? b?ezost, narodí se ti to v dubnu a v ?ervenci už je budeš udávat do nových rodin :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:27
:) to je taky ..

Veronika
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:28
Hele, já se na to už ptala, ale neodpov?d?li mi: Samec m?že kdykoliv i mimo ?íji, ale v ?íji to vyžaduje??? Já jenom, že když maj mlá?átka i v zim?...
Veronika: No, kdybys cht?la p?knýho, velkýho ženicha :D akorát je pravda, že na kastraci asi bude muset... :-/
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:34
ja a velkeho zenicha?:):)to spis Tequilka...ale ja vlastne ani nevim jak poznam ze je tequa v riji(teda ted doufam ze to neni moc stupidni otazka kdyz jsem taky holcicka....ale u nasi pudliny to nikdy nepostrehnu..)

Veronika
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:35
No, u fenky jsem to poznala protože krvácela to nešlo p?ehlídnout. A u sami?ky? Tady je to popsaný :) na fretce myslim taky a v n?jakym vlákn? to najdeš...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:36
Na nasi betty to poznat vubec neni....:)asi krvaci strasne slabe nebo ji malo pozoruju:)

Veronika
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:41
U frete?ky to nate?e! to poznáte. Jinak frete?ky to mají komplikovan?jší - ?íji. s chlapama je to v tomhle ohledu leh?í. i když zase smrd?j.

Rynn: sama doma a m? nepozve... ccc :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:42
Fret?í sami?ka nekrvácí když je v ?íji. Má nab?hlou vulvu, vystouplou a te?e ji z ní jen ?irá tekutina. Krev ne.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:48
Kam jste se to dopracovaly?nejd?íve se zase ?eší avatar:)potom ?íje:)ated budeme ?ešit t?eba zase miminka,já bych teda ur?o cht?la jedny potomky Nikyho a Naomi
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:52
tady se probere všechno! :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:55
No jo, to možná jo, ale nebylo by lepší to probírat v jinym vlákn?? Tohle neni na to "všechno" ur?ený...
To nejni z mý strany žádná buzerace, jenom lehou?ká p?ipomínka...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:55
Já ale nikdy ne?ekla, že fretky krvácej!!! :D já jenom ?ikala, jak jsme to poznali u naší jezev?ice... teda ješt? v tom, že psi za ní b?hali dvakrát tolik, než normáln? :D
Danka: Klidn? p?ije? :)) akorát víš co, musela bys ješt? bez fretky :((( proto to nešlo :( ale klidn? m?žeš :D
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:56
To je fakt, m?ly bysme toh p?esunout na Najdu kamarády?, takm se probírá všechno... :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:07
ok
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-25, 21:03
Tak jsem Tadeáška dneska vykoupala, aby už nevo??l po t?ch jezinkách:-) Ale nevím, jestli jsem si pomohla, protože te? mi p?ijde, že mu ocas smrdí kanálem:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-25, 21:19
Já když je vykoupu, tak mi p?ijde, že se rychle zasmrad?j.... a je to horší, než když je nekoupu... :)) protože když je nekoupu, tak von?j- vykoupu je a smrd?j :))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-26, 10:23
No jo, jenže u nás je to záhada, t?lí?ko mu "voní" po šampónu, ale ocásek ten smrdí, jak kdyby ho protáhl kanálem:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-26, 10:41
Holkýýý, je to možný, Tadeášovi jako kv?li nám smrdí vocas kanálem nebo co????? :-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-26, 10:43
Tak pozor, tak jsem to nemyslela:-))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-26, 10:50
No jenom aby :-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-26, 10:52
hele, tak hrozná zase nejsem:-) Já to p?ece musím v?d?t, já se sebou žiju celý život:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-09-26, 17:19
Hele, Nessie, a co ho p?íšt? zkusit místo v kanále vykoupat ve van??
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-26, 17:21
:o)))))

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 17:21
Hihi, Silvo, tak to m? teda pobavilo!!! :-D
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 17:21
:-D Ješt? že už mi kon?í pracovní doba ...ješt? bych si mohla t?eba poni?it minitor jak na n?j prskam smíchy....
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-26, 20:31
Hele, že tys to Silvo schváln? psala až potom, co jsem odešla z práce?:-)

Náhodou, vanu od kanálu ješt? poznám... teda doufám:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-10, 09:45
Tak já teda nevím. V?era jsem usoudila, že Tdeáš už spíše smrdí a ne voní, takže jsem se rozhodla pro koupel. Což o to, koupel prob?hla klidn?ji než posledn?, skoro i držel. Pravda, byla jsem umytá i já, ale co, asi jsem taky smrd?la:-) No, ale po postavení na zem to za?lo. neprozírav? jsem ho pustila v p?edsíni, kde jsou boty. No z?ejm? asi prolezl všechny boty, které potkal, protože jsem nucena konstatovat, že te? smrdí víc než p?ed mytím:-))
No co, nová v?n?:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:03
Nessie, nic si z toho ned?lej. P?edposledn? jsem p?i koupání fretek požádala p?ítele o asistenci. Jeho úkol spo?íval v tom, že m?l vykoupané fretky pohlídat, než dokoupu tu poslední.
Hlídal tak ost?ažit?, že se mi 2 ze 3 fretek ješt? vlhké vyválely v ko?kolitu :o(
Posledn? jsem tedy koupala fretky sama a bez pomoci a taky bez problém? :o)
Avatar

Aktuální stránka:9 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist