Aktuální stránka:6 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:49
Taky chodíme zatím jenom v bat?žku 8((
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:53
taky nejste ješt? o?kovaný?

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 16:02
ne, na druhé máme jít 20.9. a pot?ebovali bychom i vzteklinu 8(
ale to do "koupání" asi moc nepat?í 8))))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 23:38
tak zoofila?ky,tady se m?žem bavit po?em naše fre?ulky voní

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 23:47
To já práv? nevim, možná se tomu nejvíc blíží to pivo, ale nevim nevim.... :(
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 23:55
já taky vlastn? taky nevim,ted von?j pošamponu a po spreji na srst,jinak je to hodn? zvláštní v?n?,nepopsatelná

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 23:56
Rynn p?iznej se! Seš nejen zoofilní ale ješt? alkoholik? :o) Ti naši jsou cítit pokaždý jinak...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:00
jednou jsem zNikyho cítila indulonu,je to báje?ná v?n? na kterou jsem fiksovaná od mali?ka:)asi je za?nu tou indulonou potírat:)teda až n?jakou koupim

naposledy smrd?li po polívce,kdyžna m? niky dejchnul,myslela jsem že upadnu:)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:03
Iv?a: Jáááá???? Nikdy :)) je fakt, že on je cejtit i po vykoupání v šamponu.... že neni cejtit šamponem, ale svym pachem, akorát vo?av?jc... :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:05
už jsem myslela, že je i po vykoupání v šamponu cítit pivem... Ale já ti teda budu v??it no... :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:06
Iv?a: Dám ti n?kdy ?uchnout, a? to m?žeš posoudit sama :))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:07
tak to je p?kný,z Rynn se stává alkoholi?ka a ješt? to u?í fretku:0)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:09
To víš že jo, denn? spolu kalíme :D
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:11
Fajn mi za?nem v n??em tvrdym,a hned slivovicí.Tfuj to radši z?stanem u vína s kolou a fretule u vody

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:12
Je fakt, že opilou fretku jsem ješt? nevid?la :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:12
týjo tak to máš super, naši se mnou kalit odmítaj... pive?ko jim nevoní... :o) Teda našt?stí, zachra?ovat p?ed nima ješt? pivo by už bylo moc... :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:13
:D to víš, jako správnej chlap se mnou musí n?kdy zachlastat, neee? :D
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:15
Rynn doufej, že ani neuvidíš... To by bylo zlý...
Ku?e ty nechceš aby ti von?li po p?epálených švestkách? I když to m? taky moc neláká... Ale v rumu bys to mohla zkusit... :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:16
Jeeee, v rumu by to šlo... to by pak von?l jak váno?ní cukroví... nebo zapomenem na chlast a obalíme ho ve vanilce... nebo ve sko?ici.... jéééé, za?ínám slintat :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:16
jednou se mi opil potkan takovym zp?sobem,že m?l 4dny potom ješt? opici jako hrom.Chudák sotva chodil,šmudlinka moje.3koda že už neni,poslouchal m? na slovo,spal semnou v postely,vždycky si lehl na polštá? vedle m?,?ekal až usnu a pak si šel zalíst pod postel:)a ráno m? n?žn? budil že mi dával pusinky.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:18
potkana jsem taky cht?la, ale rodi?e nemaj rádi myši?ky s dlouhejma, holejma ocáskama... bohužel... i když... pokud se Rocky dostane do ?íje a olíná mu ocas... :)))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:19
dob?e no... ale aby to neza?al p?ehán?t... Abys ho pak nemusela zase odnau?ovat, znáš to, ztvrdnou mu játra a až jednou n?kam sko?í tak se mu zlom?j :o) Zas mám n?jak zpomalenej net...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:20
hezká p?edstava zlomený játra

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:21
Kdyžtak ho pošlu do protialhokolické lé?ebny... ono ho to pak ur?it? p?ejde :) no, jdem s tcho?em spát, teda snad :) tak dobrou
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:21
brou

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-01, 17:59
Ahoj:)Ja mam doma fretuli uz 4tym mesicem.Je to sladka holcicka a muj nejvetsi milacek....Ted prave taky bojujem s pachem.Chovam ji doma,koupu ji ale semtam pouzije jen trochu zlazky bez nejakeho hlubsiho duvodu(rozhodne nema byt cim stresovana a ani to neni pri hre...)Spis kdyz si ji vemu na ruce a ona u me spokojene podrimkava....[img][/img]

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:07
Já mám ode dneška taky hol?inu, takže nevim, jak te? poznám, kdo z nich to ud?lal... uff... už jsem mrtvá... ani nevim z ?eho :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:11
tak to gratuluju k novemu prirustku do rodinky:)Doufam ze se to s tim pachem casem zlepsi ...me to teda v nejmensim nevadi ale moje milovana rodinka zacina mit namitky:(

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:12
Mám zkušenosti jen s klukama, ale m?žu odpov?dn? ?íct, že ?ím jsou starší, tím je to lepší.Puber?áci holt prud?j a fret?í puber?áci ješt? k tomu smrd?j.
Ferda byl v pubert? d?sný smra?och a nap?íklad ve t?ech letech už byl vo?avý pohodá?.A nemyslím si, že by to bylo tím, že jsme si zvykli, tvrdily to i návšt?vy.Brutík má 15m?síc? a tak to doma máme ješt? navon?né fretkou, ale už se to taky kulí k lepšímu.Ale ten pachové žlázky v?bec nepoužívá, on si prost? jen tak trochu v klidu voní po fretce.N?kdy víc a n?kdy mí?.
Chce to jen trp?livost.
Co taky m?žeme ?ekat, když si po?ídíme tcho?e?

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:14
Jojo... je fakt, že Rocky zapáchnul jenom když byl na WC, tak mu to parkrát ujelo a rodi?e u toho našt?stí nebyli, i když asi by to vydejchali... A ani dneska p?i seznamování Meggie ani nezapušila, ani nevykvíkla, takže jsem ráda, že seznámení zatim probíhá dob?e, doufám, že se to nezkazí. Každej je ješt? v jiný kleci, protože by v tý jedný jenom ?ádili, tak aby si neublížili, je to p?ece jenom malej prostor. Ale nelíbí se jim to, když zav?u jednoho, tak ten druhej kvoká kolem klece, než ho taky zav?u... :)
Avatar

Aktuální stránka:6 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist