Aktuální stránka:8 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 17:05
me ti nasi tak stvou...prave jsem dostala kazani o tom jak Teka a smrdi:(:(....tatka mi tvrdi ze to je zlazkama...ale to je chudak jeste necitil:):)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 17:25
žlázkama? ty smrdí jen když se n??eho lekne nebo když má radost. Prost? pufne a hotovo. m?j minulej fre?ák mi to d?lal po?ád. ležel na klín? a najednou pufnul. pak jsem s nim m?la cestovat z Brna do Prahy! fakt síla. smrad po celým autobusu a chudák m?j soused.

Rynn: to d?lá naschvál. Asi trucuje. ale zvykne si,neboj!

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 17:31
v tom pripade si myslim ze je Tequa permanentne stastna...hlavne kdyz se chova,nebo me muze rafnout do nohy:):)Nasi meli to stesti ze ji jeste necitili kdyz pouzila zlazky...ale plno reci maji i tak:(:(

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 17:36
Tak jedin? kastrace. ale naši ?íkaj to samý! Laky chodí do seda?ky, vždycky se tam n?jak dostane a hodí se tam s ví?kem. ale táta si klekne, drží jednou rukou otev?enou seda?ku a druhou honí Lakyho. tak že fakt sranda. když ho uloví a zav?e gau?, Laky je tam za 2minuty znovu!:o)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 17:38
:):)docela ti zavidim ze mas tak tolerantni rodice...my mame doma spoustu zvirat ale nasi si na Tequilku porad nezvykly:(

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 17:48
Danka: to je to samý u nás, ale s gau?em...
Jinak t?eba táta zví?ata nemusí a p?itom mi fretky financuje a Rockýska miluje. Meggie ješt? nevid?li... ale taky, starám se o n? ?ist? já, rodi?e si s nim porajou, ale jinak je to na mn?. Což je pochopitelný...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:12
Veroniko, kolik máte zví?at? a pro? si nezvykly?

Rynn: jak to, že ji nevid?li??? no jo, to táta nemá rád Lakyho!protože prý smrdí a kouše ho do noh! prost? nevim, jak ho p?esv?d?it!
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:17
Protože v pátek brzo ráno odjeli i s bratrem na 14 dní do Špan?lska. A já ji mám od pátku od odpoledne... ale t?šej se na ní :)
rodi??m sice taky tcho?ík né vždy voní, ale on je tak roztomilej, že ho musej mít rádi... a asi fakt maj, protože jinak by mi táta nedovolil ješt? hol?i?ku... :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:24
no...ja osobne mam potkana a fretku...jinak mame doma 2 kocky,psa rybky ,andulku a nekolik let jsem mela i dva hady:)
nasi maji zvirata radi...ale Teka je potvurka a vi ze se ji trosku boji a schvalne kouse vsechny krome me:(

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:26
:) no, já bych se spíš bála t?ch had? :D teda já mám hady ráda, ale nedala bych jim živou myšku :( a jak dlouho Teku máš??? T?eba si zvyknou ?asem... nebo už je na to pozd??
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:26
holky neporadily byste me jak to ma udelat aby se me fotecka teky taky zobrazovla vedle vzkazu?uz jsem si jeji obrazek pridala do mych avataru...ale nevim jak dal?

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:28
Zaškrtni tam to kole?ko vedle toho obrázku, aby se ti to zobrazovalo... a pokud to máš pojmenovaný, tak by ti to m?lo jít... :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:29
abych rekla pravdu tak z toho vyctu jsou hadi nejmirumilovnejsi zviratka:):)ja je taky nedokazala zivit zevejma myskama ....tak jsem je dala pani co bydli nedaleko a hadum se venuje...
Teku mam uz dva mesice.zatim jsem stihla jen dve ockovani proti psince a musim ji jeste nechat ockovat proti vztekline...!ja mam z nasich dojem ze nejak nemaji zajem se s ni sblizovat a pekne me to stve...hlavne ty jejich pripominky jak nevoni...medulka moje mala....

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:34
[img][/img]

Přílohy: Obrázek(04)net.jpg (45kB)  
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:36
jsem neschopna ...uz je to jiste:):):)nemuzu na to prijit a dokonce jsem ani nenasla zadne kolecko ktere by slo zaskrtnout.kdyz dam vlozit obrazek tak se mi zobrazi jen:[img][/img]

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:39
Jdi na "m?j ovládací panel", potom "nastavení mých avatar?", potom "p?iložit soubor", obrázek musí mít max 100x100 pixel?, tam ho nahraješ, dáš zase "nastavení mých avatar?" a pokud se ti tam ten obrázek objeví, tak ho pojmenuješ a zaškrtneš...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:43
aha:)to vsechno jsem udelala ale po nahrati toho obrazku se mi tam uz znova neobejevi?....teda...budu si s tim muset lamat moji blondatou kebuli:):):)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:44
Víš co? Pošli mi fotku, kterou chceš použít na mail a já ti to zmenšim, pokud se ti to neobjeví ani potom, tak už nevim :) (JGZL@seznam.cz)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:49
zkusim to dik...ale myslim ze to mam male az az...:)vzdycky mi to ukaze....nelze ulozit neni nastaveny vychozi avatar...tak nevim?:)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:51
Pošli, já se kouknu, jak to máš zmenšený... jinak fakt nevim :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:56
Máš to tam, bylo to moc velký... tak jsem ti zmenšila a poslala. Te? to zkus podle instrukcí, co jsem ti psala a m?lo by to jít :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:56
neboj...to prijde:):):)teka ze zacatku taky vubec nesmrdela...a potom to prislo:)

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:57
zkusim to.dekuju moc:)

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:58
No, Rocky krásn? von?l, pak p?išla Meggie, která m?la naprosto jinej pach- on se zasmradil stejn?, takže von?j stejn?... siln?jc, než von?l p?edtim Rocky, ale jinak... :) a zapuší sem tam zatim jenom Rocky, ?ekala jsem, že Meggie bude pušit p?i seznamování a ono v?bec :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:04
tak jsem zvadava.....ale myslim ze uz to pujde..

Veronika
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:04
jeeee dekuju moc!!!

Veronika
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:08
Rynn: tak ty jsi sama doma? teda to se máš!

hadi jsou super, až na ty myši. chudinky. to bych opravdu nemohla. Jinak Lakyho má ráda mamka, ale táta ne. ?íká mu prachél. Prost? hrozný! ale asi ho dám vykastrovat, jinak nevim.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:15
Veronika- v pohod? :)) vidíš, jak je to jednoduchý :D
Danka: Taky budem kastrovat, asi oba dva :-/ z ?ásti i kv?li rodi??m... jinak jsem sama, ale je to nuda... :-/ už se skoro za?ínám t?šit do školy- nový lidi... ale zase... skoro samý holky... tak nevim nevim :D chlapi jsou stejn? na prd :(
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:16
myslis ze by kastrace neco vyresila i u samicky?ja ji zatim kastrovat nechci jen kdby potom mela nejake zdravotni problemy...

Veronika
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:16
no...jednoduche jo...ale zdrejme jsem neodhadla tu velikost:):)ted uz budu chytrejsi!

Veronika
Avatar

Aktuální stránka:8 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist