Aktuální stránka:10 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:05
Mirm: Když já se t?šila, že alespo? den bude von?t po jasmínu:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:07
Nessie, tak p?íšt? v jasmínu okoupej i boty :o)))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:25
Nessie: minule smrd?l po kanálu, žeee:-) Je to lepší a lepší... P?íšt? se vrhne jen do špinavého prádla:oD
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:42
Ivka: Takže myslíš, že se nakonec k tomu jasmínu propracujeme?:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:47
a to nemáte jinou vo?avost?tahle vun? u nás doma neprošla,je hodn? alergizující.

Víte co je pr?a,že to je fakt,i bez podtextu :o))))
tenhle ke? voní hodn? a moje d?ti v jeho blízkost ani nevidí a nemužou dýchat .Jednou jsem si koupila aviváž s tímhle,a musela jsem honem všechno vyprat znova,pá? mi Kuba vopuch,dyž jsem to prádlo vyndala navon?ný z pra?ky.A aviváž putovala ke tchýni,no kam jinam žejo.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:50
Bóža: tak to nevím, já jsem kupovala ten šampón od Montyho a tam je jasmín, pak vím, že existuje i tenhle šampón, ale nemá vyzkoušeno

[www.allpet.cz]
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:53
jo tenhle chci koupit,až nám dojdou ty co mám doma.Mám Marty a Berninu,nebo jak se to píše

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-10, 10:53
Nessie neboj proracujete, jen si nejsem jistá p?ez jaké jiné odéry a v?n?:-)

Vídíš Bóža.... Levandule je uklid?ující a nebo še?ík je taky p?íjemnej. No m? po?ád Pan T. voní po piv??ku:o))) Jen dos zesv?tlal - prošediv?l. Vypadá jek d?dula..
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-11-10, 11:06
teda bóža :o) Te? už se fakt musím smát :oD

Ale jo, je aromatická (ta v???) v tom máš pravdu, ale voní hezky. :o)

Levandule je také p?íjemná.

Jenže pokud jsou v?n? kv?tu alergizující, asi by bylo lepší užít t?eba n?co s v?ní k?ry? Co eukalyptus, také vadí?

Pokud vím, tak t?eba še?ík je také aromatický.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-10, 11:09
šak u m? není nouze se smyslem pro humor,žejo :o))


my doma p?ešli na citrusový v?n?,mandarinka a tak,ta nevadí a jsou i prosp?šný.tem chcípá?k?m mejm :o)no a fretkám taky!

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-11-10, 11:14
tak to jo. On eukalyptus je stejn? taky silný. Ale voní p?kn?. Ono, nic se stejn? nesmí p?ehán?t, protože pak ta silná v?n?, je potom už nep?íjemná. M? stejn? nejvíc vad?j takový ty nep?irozený v?n? typu: "v?n? léta", "jarní vánek" a pod. U šampón? na psy (pro psa) jsem si jednou koupila n?jaký s v?ní jehli?í a bylo to fuj.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:57
V?era jsem koupala poprvé Horácia.M?la jsem obavy,že bude vyvád?t jak Perun,ale opak byl pravdou.Byl strašn? hodnej,v?bec se nesnažil zdrhnout a za state?nost dostal multivit.pastu :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-16, 00:36
hehe uz chapu proc nemuzu k boze jezdit

Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2006-11-16, 01:49
docela dobrej sampon je od HÉRY protein. Je to sice sampon pro psy, ale je to z prirodnich produktu, takze s nim neni zadny problem
a docela hezky voni. Jinak jsou od tehle znacky i kocici sampony, ale ty jsem este nezkousela.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-16, 08:57
Tak my máme fret?í šampon s v?ní citrusových plod?.Takhle ale voní jen do chvíle, než se dotkne Brutíkových zad.M?j kluk si s ní lechce poradí.Po koupání je taky cítit víc než p?ed koupáním, ale už to není tak výrazné jak v pubert?.
To po koupání vždycky smrd?l jak když pálí gumu, já fakt nevím , jak to d?lal.
Nicmén? dosáhl toho co cht?l, koupali jsme ho co nejmén?.
Te? je koupanej tak jednou za dva, t?i týdny, podle míry zne?išt?ní a žloutnutí.
On je ten roš?ák krásn? bílej jen t?sn? po koupání a pak si v klidu žloutne. Ne, že by úpln? zežloutl, to ne, ale chytá žlutavý nádeh.
Asi se dost mastí, ?i co.Je fakt, že když není dlouho koupanej, tak se mi zdá jeho srst na omak mastná.
Abych ho moc nevysušovala, tak ho koupu na st?ída?ku- jednou použiju šampon a p?íšt? jen ?istou vodi?ku.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-16, 22:02
nevíte n?kdo o n?jakém opravdu šetrném fret?ím šamponu?mám šampon zn:bernina 250ml,nevím,jestli vyrábí i jiné šampony,ale tenhle má žlutou etiketu a na ní kolem do kola ?ervené ráme?ky a v nich napsané složení a použití vždy v jiném jazyce.bílý nepr?hledný obal.když jsem v n?m fretky koupala,tak druhý den m?ly hrozn? vyschlou k?ži a spostu lup?.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-17, 03:30
Já používám šampon pro fretky zna?ky Marty z živýho skla a nem?žu si st?žovat... sice nevoní, což je lepší- fretky si zachovaj svou kráááásnou p?irozenou v?ni :)) a problémy po n?m zatim žádný nem?li...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-17, 10:47
tadyto je ten jak jsem ti o n?m psala s tou d?snou mentolovou v?ní,což je opravdu lepší pach fretek :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-12-17, 13:14
Rynn nevoní? jako bez v?n?? a to máš ten pro hlodavce? Protože ten pro fretky voní po jasmínu. a voní p?kn?.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Blazenka (IP)
Datum: 2006-12-17, 14:24
Mame taky sampon od f.Marty, a nasim hokam sedi. Napred jsme meli nejaky "nefretkovy" a to se strasne drbaly, a po tomhle jsou v pohode, akorat ppo kazdem koupani vypadaji nastvane,ze nejsou smradlavy, tak se jsou hned vyvalet do bobkovniku a pak sou zas spokojeny :))

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-17, 17:24
Jordi: Normál ten pro fretky, on voní sám od sebe, i když jenom lehce, ale na fretkách neni cejtit v?bec, nebo aspo? ne na mejch, jsou cítit furt stejn?- tudíž krásn?. Pak mám ješt? šampon pro ko?ky, ale ten jsem ješt? nezkoušela...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-17, 17:37
nepoužívá n?kdo tenhle šampon?mají ho u nás ve zveráku,ale nekoupila jsem ho,nevím jak ho fretky snáší

Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2006-12-17, 17:42
Já používám na Matýska šampon od Marty *o) jsem s ním spokojená. Ale stejn? mám na Matýskovi nejdrad?ji jeho v?ni - fret?í *o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-17, 17:47
nevíte na jakých stránkách,krom zivého skla,by se dal objednat?
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2006-12-17, 18:04
Tak to já nevím, ale koupila jsem ho v Pet Centru, tam ho mají *o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-02-16, 10:59
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-10, 09:03
Nessie, nic si z toho ned?lej. P?edposledn? jsem p?i koupání fretek požádala p?ítele o asistenci. Jeho úkol spo?íval v tom, že m?l vykoupané fretky pohlídat, než dokoupu tu poslední.
Hlídal tak ost?ažit?, že se mi 2 ze 3 fretek ješt? vlhké vyválely v ko?kolitu :o(
Posledn? jsem tedy koupala fretky sama a bez pomoci a taky bez problém? :o)

Zkopírovala jsem to, protože akce "koupání fretek" má pokra?ování.
Díl 2.
V?era jsme byli všichni hromadn? vytažení p?ítelem na procházku. S jeho ujišt?ním, že neprší, jsme vyšli ven do dešt? :o( Fretky se s r?znou ochotou vyválely postupn? v loužích a bahn?, takže po p?íchodu bylo nutné provést o?istu. Nejprve p?išla na ?adu Vanilka, p?ítel m?l pohlídat 2 zbývající a ješt? zablácené fretky. Nicmén? po 2 minutách, kdy jsme ješt? nebyla hotová s Vanilkou mi do koupelny str?il i Meggie a Rupíka a zav?el dve?e. Ti se hned radostn? vrhli p?evracet kbelíky a norovat v prádle. Když jsem zvládla Vanilku, p?edala jsem ji ješt? vlhkou p?íteli a dala se do koupání hysterky Rupíka. Sotva jsem ho stihla okoupat, otev?ely se op?t dve?e a p?ítel mi dovnit? šoupl "?istou" Vanilku, která m?la na zádech hlínu (b?hvíodkud, jelikož všechny kv?tiná?e jsou v nedostupné zón?). M?l za úkol pohlídat jen jedinou fretku... Ach jo!
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-02-16, 11:04
Mirim: ano, ano, to potvrzuje moji teorii, že chlapy jsou absolutn? nepoužitelní a neschopní:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-02-16, 11:27
JA jsem se uz taky naucila koupat fredynky be "pomoci" pritele. T klece vytahnu zachod a zacnem. Vykoupu prvni a vratim ji do klece, vytahnu drouhou, vykoupu a vrytim do klece a se treti to stejny. Aby nebyly opice urazeny, tak jim na dno hodim hromadu rucniku, co mam nachystany na vyprani. Kdyz mam vykoupany vsechny tri, tak je pustim, aby se vybehaly (ta voda jim nejak dodava energii) a to si je uz zvladnu ohlidat sama....
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-03-12, 12:27
Jak dlouho trvá než v?n? vykoupané fretky vyprchá když ?ikitu vykoupu tak už za dva dny jde cítit jako p?ed koupáním. Používám šampon Marty Cosmetics jiný jsem ani nevid?la nanáším šampon jen jednou pak smyju možná bych m?la namidlit dvakrát. Pora?te ze skušeností Koupu ji jednou m?sí?n? aby to nebylo moc ?asto.

ch+koupání+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 19:23.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-03-12, 12:39
Naše fre?ule nevoní po šamponu ani po koupání...Když mají mokré chlupy tak jde spíš o puch kožíšku a když jim uschne tak šampon už necítím. Cejtim jen velice slabou?ce fretkovinu, no a jak jde ?as tak u fretkovinu cejtim víc a víc..:-))

A koupu je, když to odhadnu, tak cca jednou za t?i m?síce, plus mínus týdny. Doma v?trám a jejich aróma nikomu doma nevadí.
Avatar

Aktuální stránka:10 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist