Aktuální stránka:4 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:15
Nevím,jak komu,ale mn? m?j fre?ák voní.Je pravda,že ve srovnání s naší ?i?i je jeho pach mnohem siln?jší,ale nikdo není dokonalý.Po vykoupání v šampónu proti parazit?m nebo v oby?ejném kop?ivovém fre?ák nikdy neza?al smrd?t.Chvíli von?l šampónem a pak op?t vlastním pachem.Koupu ho jednou za 3 týdny.S deodorantem zkušenosti nemám,ale používala bych ho p?im??en?-nic se nemá p?ehán?t.:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:21
to ur?it?(s tím deodorantem) spíš nevim jestli to mrn? na to neni ješt? malý víš?8 týdn?..ne?ikám že mi smrdí,to ur?it? NE,ale když si p?edstavim že bude von?t kokosem =O) ale klidn? to vydrží až bude starší..spíš jsem to cht?la zkusit..brácha ?íkal že malá voní po pampeliškách =O) a koupat jí ješt? rozhodn? nebudu,není pro?..vykoupu jí spíš až se ušpiní venku nebo tak..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:25
Luci když ji dáš do ?erstv? vypraného a naavivážívaného pelíšku tak ti bude fretka taky von?t po aviváži... S deodorantem bych to moc nep?ehán?la, taky by se ti mohlo stát, že se jí nebude líbit v?n?, která pro ni není p?irozená a zapuší se po svým :o) Když jí budeš pravideln? ?istit záchodek a m?nit pelíšky tak to bude v pohod?... Hodn? radosti s p?írustkem.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:29
Já vykoupala drobka hned jak jsem si ho p?inesla ze zveráku, protože se v p?epravce posr.l, no a to mu , polde veta, bylo max 6 týdn?.
když sem si ho koupila po?ítala sem, že bude mít své pižma, tak mi p?íde už dost ulítlí st?íkat tcho?e deodorantem.
No, ale pro m? je už dost ulítlí navlíkat psi do oble?k?. Nedávno sem vid?la psa s psí ?epicí - chudák pes vypadal, že kv?li pani?ce ztratil svou psí identitu.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:31
Iv?a:
ale m? NESMRDÍ !!!
záchod jí vybírám 2x až 3x denn?..prost? podle toho kolik toho tam má..
pelech jsem zatim nem?nila,má tam 3 a pokaždý spí jinde a mám jí od pátku..
jen jsem to cht?la vyzkoušet..
a p?ehán?t to rozhodn? nebudu,ale to už jsme taky psala,p?ed chvílí..
a zapušit se m?že, když se jí nebude líbit t?eba i ta v?n? aviváže..
takže si myslíš že bych jí trochu st?íknout mohla?že jí to neublíží?
je to p?ímo pro fterky, z živého skla..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:36
Luci, já vim, že ti nepuší, ale p?ijde mi zbyte?ný ji n??im st?íkat... P?ipadá mi to stejný (jak píše Ivka) jako bys t?eba špice (nebo jinýho chlupatýho psa) nacpala do psího oble?ku... A ješt? mu na tlapky nacpala ba?k?rky a na hlavu klobou?ek... Jako by ses v n?m snažila potla?it psa. Tady pro zm?nu fretku... Nevim p?ipadne mi to divný.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:38
No, myslim, že jim to neublíži a klin? svého tcho?e vo? jak chceš. Já napsala názor na deo. pro fre´tule, nebyla to tvoje kritika:-)
Jen aby ti pak doma nepušil vzteky, že na n?j st?íkáš ten kokosovej sajrajt:-D)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:39
Luci,zkus se zeptat veta,od kdy a jak ?asto m?žeš deodorant používat.Jinak po?ítej s tím,že po vykoupání malé(možná i po použití deodorantu)se Ti vyválí v nejv?tší špín?,kterou najde nebo pravd?podobn? v záchodku,aby získala zp?t pach.:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:39
Luci,zkus se zeptat veta,od kdy a jak ?asto m?žeš deodorant používat.Jinak po?ítej s tím,že po vykoupání malé(možná i po použití deodorantu)se Ti vyválí v nejv?tší špín?,kterou najde nebo pravd?podobn? v záchodku,aby získala zp?t pach.:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:39
Luci,zkus se zeptat veta,od kdy a jak ?asto m?žeš deodorant používat.Jinak po?ítej s tím,že po vykoupání malé(možná i po použití deodorantu)se Ti vyválí v nejv?tší špín?,kterou najde nebo pravd?podobn? v záchodku,aby získala zp?t pach.:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:41
no práv?, ješt? jsi nepoznala co dokáže fretka aby si vrátila sv?j p?irozený pach... Naši byli schopní pustit žlázky hned po koupání... a ješt? se vyválet v záchodku... Ale taky jsem jen napsal sv?j názor, neber to prosím jako kritiku, to nechci. :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:50
Iv?a: parádní fotka.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:53
Luci,zkus malou klidn? trošku post?íkat a uvidíš jaká bude reakce.Pokud se okamžit? v n??em vyválí tak je to znamení,že se jí to nelíbí.Tím pádem bych deo nepoužívala,a? není zbyte?n? stresovaná.Její osobní pach je stejn? nejlepší.:-)
PS:Omlouvám se za p?edchozí 3 stejné vzkazy-zablbnul mi po?ál.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:56
Ivko díky.. Ale tý práce než se shodli, že budou stát oba najednou :oD
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:56
no tak teda nevim..asi s tim ješt? po?kám nebo ji st?íknu jen malinko co na to bude ?íkat..nejspíš jak bude reagovat na v?ni deodorantu tak bude reagovat i pozd?ji(až jí vykoupu) na šampon ne?
no po?ádnej smrádek jsem ješt? nezažila to je pravda..tak já to asi dneska zkusim,v mini dávce a kdyžtak dám pak v?d?t jaká byla reakce.. =o)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:58
Luci nemusí reagovat stejn?, protože deodorant je výrazn?jší než šampon... Taky se ti m?že stát, že jí to te? vadit nebude a p?ijde doba kdy ti dá jasn? najevo, že tohleto teda NE :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-15, 13:02
no uvidíme co na to ?ekne..

zíta poreferuju..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-16, 13:07
LuciB jak dopadlo von?ní smra?ocha?
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-16, 14:14
v pohod?..snad ani nezaregistrovala že jsem na ní n?co st?íkla..ani se nezasmradila,zatim..a když zabo?im nos do jejích chloupk? tak kam jsem jí st?íkla a tam kam ne.tak tam kde byla navon?ná sice už po kokosu nevodí ale její "pach" není z k?že skoro cejtit oproti tomu místu kde nast?íkaná neni..takže asi good =O)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-08-18, 11:05
No, tak to jsem ráda, že to pochvalujete, já si ho objednala taky. ješt? jsem dost váhala jestli to není hovadina,ale nakonec mi to nedalo. Tak doufám, že fret?í deo nebudou vyhozený prachy:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-18, 11:36
Po d?kladné o?muchání Pana Te?ky jsem zjistila, že voní po pivu a já pive?ko móóóc ráda:-))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-08-18, 11:41
No, tak jestli toto bude u nás,tak pot?ž. V práci se nemluví o ni?em jiným a já trpím nakonec ješt? mates bude cejtit po pivu a neodolám-budu muset vytáhnout chlapa a zjít na 1.2.......:-D
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Angelina (IP)
Datum: 2006-08-18, 16:22
Ahoj,

naší frete?ku koupeme dle po?eby, tak 1x za týden až ?trnáct dní. Máme šampón p?ímo pro fretky(koupeý p?es shop živého sklo), vzhledem k tomu, že se nám po n?m mr?ousek hodn? drbal, tak jsme to vy?ešili koupí d?tského šampónu s v?ní banán?, kterým frete?ku myjeme nakonec a je to v po?ádku. Je pravda, že v dob? ?íje byla cítit trošku jinak, pro cizí i možná víc, ale to už je našt?stí za námi:) Te? už zase voní "po svém" což není tak strašné. Jinak ze za?átku jsme m?li strach jak bude snášet kouipání, ale mile nás p?ekvapila - napustíme vlažnou vanu, dáme plavací hra?ky + polystyrén, na který si vleze odpo?inout a v poslední dob? se nám za?ala i sama potáp?t (opravdu máme fretku!) a vytahovat špunt z vany, když už chce jít ven. Sušení v ru?níku je také Ok, potom b?háme o sto šet, akorát fén nám vadí, to by ho nejrad?ji zakousla. Jinak k tomu, aby fretka nebyla cítit je nutné ?asto ?istit klec, WC a prát pelíšky. Jo taky nejsou špatný ty pokojové v?n? do el. zásuvky ( ideáln? n?jaké tropické ovoce nebo antitabak), ale moc dlouho to nevydrží a je to cenov? docela náro?né, ale p?sobí to.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-24, 11:11
je normální když se mi Mia snaží koupat v misce co má vodu?nevejde se tam ale vždycky má úpln? mokrou hlavu a p?lku t?la v?etn? p?edních tlapek..ješt? jsem jí nekouplala myslim si že je na to malá(9týdn?)ale vypadá to(zatím) že vodu bude mít ráda..taky n?kdy kýcha nebo kašle,n?co mezi tím ale nastydlá by být nem?la,?íkal to vet..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-24, 11:17
My taky ze za?átku vodu obcházeli obloukem, ale jednou jsem mu myla záchod a nechala ho stát ve sprchá?i plnej vody a Pan Te?ka si za?al hrát na potáp??e. Byla to sranda.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-24, 11:24
takže to je normálka jo?já jen že jsem myslela že fre?ule vodu moc nemusí a Mia se takhle ?vachtá t?eba 3x denn?..myslíš že jí mám t?eba šoupnout do vany s trochou vody?já jen jestli neni ješt? malá víš..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-24, 11:32
Já koupala hned jak jsme p?išli ze zveráku dom?, protože se v p?epravce posr...A klidn? jí m?žeš napustit trochu vody a nechat ji vy?ádit. Ale moc ?asté koupání m?že zp?sobyt to, že si za?ne vytvá?et víc kožního mazu a bude víc cítit. Tak sem se to aspo? do?etla v knize:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-24, 11:36
já ?etla tady n?kde na fóru že tohle se d?lá jen když jí koupeš šamponem ?asto,ale ?istá voda by to zp?sobovat nem?la protože ta jí ten její "smrádek" p?eci nespláchne..akorát bude mokrá ale jinak bude cítit po?át stejn?..si teda myslim,tak jsme to pochopila..no uvidíme co na to bude sle?na ?íkat =O)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:00
Náše fretky m?li p?es léto ve volé?e veliký lavor z vodou a v n?m ví?ky od pet flašek. A fte?ák byl zdatný potáp?? a to mu byly teprve 2 m?síce:o)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-24, 16:34
sussi:
no tak ok.takže koukám že se nemusim bát jí šoupnout do vany..uvidíme co na to bude ?íkat..
a ty je máš venku celoro?n??
já jen že se bojim smrád? vzít t?eba ven když fouká vítr aby nenastydla atd..

Aktuální stránka:4 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist