Aktuální stránka:7 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:17
:)) jojo... ale musim uznat, že to jsou zlatí?ka... akorát si m? absolutn? nevšímali krom chvilky, kdy jsem si lehla na zem s tim, že po Rockym musim uklidit bobek pod sk?íní (to mu taky n?kdy ujede...), to jsem najednou byla st?edem pozornosti, jeden mi bral hadr od vody s octem, druhej papírový ut?rky a mezitim se ješt? snažili odtáhnout mi baterku... ufff
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:17
me fretulky naopak strasne vonej ...ale ty pachove zlazky....to je teda neco...nemluve o tom ze sekundarne novonim ani ja:):)Snad se Tequilka casem polepsi.......[img][/img]

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:18
jinak se sem porad pokousim poslat obrazek a ono nic:(

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:20
:)) mn? taky fre?ule von?j... je zajímavý, že Meggie voní úpln? jinak- a už se od ní navon?l i Rocky, takže von?j stejn?... Docela zajímavá v?c, myslela jsem, že budou mít prost? sv?j pach, ale oni si to sjednotili... :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:24
to musi byt parada mit fretule dve:)porad spekuluju nad tim ze bych Tequile poridila jeste kamaradku ale asi to necham jeste ulezet:)Mas samicku kastrovanou?

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:27
sami?ce jsou t?i m?síce... same?kovi necelý t?i... Ale je zajímavý, že když jsem zapískala píská?kem, tak se na m? vrhla a za?ala m? strašn? o?muchávat... Rocky na to jenom p?ijde, prozkoumá, co d?lám a p?ípadn? si za?ne hrát... Ale m?ly by jí bejt t?i m?síce, datum narození bohužel nevim...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:30
pistalkou?oni na ni slysi?ja jsem to nezkousela?Tequilku ucim aby prisla na zapiskani ale tvrdohlave tchore v sobe nezapre a prijde jen kdyz je zrovna v dobrem rozmaru... :)

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:37
ne, normáln? pískací plyšová kachna... ze zverimexu... na to p?ijde snad vždycky... :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:40
aha....to vubec neznam:)kolik ta hracka stoji?v pondeli jedu do zverimaku tak si seznam na nakup muzu trosku prodlouzit:)

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:43
hele, podle toho kde a jak velký... rocky má v kleci berušku, ta stála n?co p?es 100,-, kachna je v?tší, tak asi kolem 300,-... ale na Rockyho to abírá vždycky, malý se to spíš nelíbí...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:55
nechci ti do toho kecat, ale v Obi nebo Baumaxu tyhle hra?ky seženeš od 39 do myslim 99 korun... Máme už doma žlutý dudák, r?žovou obludku, r?žový ku?e a r?žovou kachnu (vypadá jako ka?er Donald, velký nohy a zobák) Ferda je všechny úpln? zbož?uje... Bohužek obludku už mu budu muset zabavit po roce ap?l pravidelného používání už nemá noži?ky... :o) Velikostn? je máme asi od 6cm (ku?e) do dvaceti (ka?er) na výšku.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 19:36
No, ta kachna je asi 30 cm dlouhá... ale do baumaxu se podívám, až se vrátej rodi?e z dovolený, vezmem to pak autem... No, je fakt, že ráno, když odmítám už v 6 vstávat, tak berušce okusuje tykadla... a n?kdy s ní spinká... :)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-02, 09:20
:):):)vidim ze vsechny fretule jsou stejne.....Ta moje se vzdycky zakuta do krabice s plysakama a pak jen sleduje kteremu z nich prave ublizuje(je to porad lepsi nez kdyz se pusti do presazovani pokojovek:)...naposledy zmasakrovala kacenku ktere utrhla kridelko:)

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:08
Jé kdybych m?la zpo?ítat všechny jejich hra?ky tak se nedopo?ítám,maj milion plyšák?(ale stejnak je nejvíc zajímaj ty,který jsou moje)gumovou kachnu,asi 5 mí?k? s rolni?kou,2 bez rolni?ky,uzel,ví?ka od flašek(jsou celkem nenáro?ný ty moji tcho?i)zabavili mi šátek s lebkama,um?lohmotnou lahev,sprchu,k?eslo a to je asi zatim vše.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:43
No, je fakt, že momentáln? je žádný hra?ky nezajímaj. Asi až se trošku víc okoukaj, tak zase za?nou. Akorát Rocky nedá dopustit na svou plyšovou žirafu. Tu chce mít nasyslenou pod gau?em a nikdo na ní nesmí ani šáhnout, to si jí zase hezky uklidí...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:45
to jsem taky zpozorovala,že hra?ky který si niky nevšímá jsem vytahala z poza postele a cht?la je uklidit,kdepak,hned si je zase odtáhl tak odkud jsem je vatáhla

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:03
:)) je fakt, že na žirafu si netroufla, jinak na všechny hra?ky, ale na žirafu ješt? ne... žirafa je jenom jeho :D
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:04
aspon že tak

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 22:08
Te? jsem je musela na chvilku rozd?lit, Meggie už asi lez na nervy...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-02, 23:43
to tequila dnes projevila zajem o muj zluty nazouvak...laskyplneho tahala po pokoji aby ho pak za skrini mohla seznamit se svyma zoubkama....vzdycky kdyz jsem ji okrikla tak ho pustila a delala ze se hraje jako mala roztomila holcicka...kdyz si ale myslela ze se nedivam.....:):)no co vam budu povidat...

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 00:02
jojo... hlavn? nenápadnost sama... oni zase vždycky hrozn? nenápadn? vysko?ej na st?l, ze stolu k po?íta?i.... a tvá?ej se jako že nic...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-03, 00:35
nevinátka,jak by oni mohly n?co provést,nesmysl:)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 11:34
to ja vzudycky chodim tece v patech a reviduju vznikle skody pokud uz jim nestihnu zabranit.....nejvic me depta kdyz ji taham z diry za lednickou nebo se mi schova za kuch linkou:)dneska jsem si ji rano vzala k sobe ...jen tak u me lezela a pak najednou zacala zas strasne smrdet....vubec nevim co s ni s potvurkou....stava se vam to taky?

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-03, 11:36
já nevim,Niky nesmrdí skoro v?bec,Naomi ob?as,ale n?jak to neberu v potaz,d?lá mi to totiž schváln? už jsemto pznala
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 11:38
mam dojem ze Teka je ten samy pripad ...je to potvurka:)Me to taky nijak zvlast nevadi...jen je to neprijemne kdyz s ni mam nekam cestovat...Jinak pokud nepouziva zlazky tak zastavam nazor ze nadherne voni....navic ted kdyz jsem zmenila stelivo ,tak neni problem ani se zachodkem....:)

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 11:41
jejda ted koukam na fotecku tvoji Nicky a je vazne nadherna!!!jak je stara?

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-03, 12:15
Je to kluk.)má 4 m?síce.A co používáš za stelivo?
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 12:45
Jinak Rocky sem tam zasmrdí, ale to když jde na wc, jinak ne... A Meggie je zatim vzorná a ?istotná, ješt? nešla mimo wc. Zato Rockyho to za?alo bavit a uklízim po n?m tak jednou denn? jeho "nehodu"... :-/ nevim, co to zas do n?j vjelo...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: A.K.I.N.O.R.E.V. (IP)
Datum: 2006-09-03, 16:57
Ja pouzivam catbest a jsem s nim spokojena ale ze zacatku se v nem Tequila pekne vrtala:)

Veronika

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-03, 17:01
Rynn víš co se stalo? P?ivezlas mu kámošku a ona spí v JEHO pelíšku, jí z JEHO misti?ky a chce si hrát s JEHO hra?kama :o) Ale t?eba se jen rozhodl, že ti trošku zpest?í život... aby ses nenudila :o)
Avatar

Aktuální stránka:7 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist