Aktuální stránka:11 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-12, 12:53
Já nekoupu skoro v?bec. Malá nesmrdí a koupat Pí?u nemá smysl. Koupala jsem je minulý týden p?ed výstavou a p?ed tím si ani nevzpomínam, ale p?ed vánoci ur?it?, dýl ne. Mam šampon FerretSheen, ten moc nevoní a když jim ty kožíšky uschnou, tak už neni cítit v?bec. Pí?a smrdí jako prasátko, ale v tom mu koupáním nepom?žu...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-03-12, 14:24
Já Matýska taktéž moc nekoupu, v?tšinou jen tehdy, když se mi nezdá nebo když p?ijucháme z venku a je špinavý. N?kdy sta?í set?ít jen s vlhkou žínkou. Jinak používám šampon Marty *o))) ale jinak mám nejradší, když voní sám od sebe a ne po šamponu *o))))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-12, 16:36
Hledala jsem tu na vláknech, zda nevadí fretce její pelíšky vyprané v aviváži nebo jí rad?ji nepoužívat a prát pouze v pracím prášku..??? je fakt, že sice po aviváži hezky monty voní, ale zas aby mu to nevadilo t?eba na kožíšek, nebo nevím na co vše m?že vadit ... ? díky moc za názory ;-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 12.03. v 16:36.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-12, 17:11
ja myslim že jim to nevadí,pokud to nep?eháníš a nete?ou jim samou v?ní slzi?ky :o)


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-12, 17:15
no to sem si nevšimla, i když je fakt že mu slzelo nedávno o?í?ko :o) a drbe se, t?žko ale ?íci estli z toho, nebo ne, každopádn? dodnes sem mu vše prala v aviváži. hezky po ní voní, ale nerada bych aby mu to n?jak vadilo, ublížilo, nebo tak...

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-03-12, 17:16
Taky bych ?ekla, že je to jedno.
Aspo? pelíšky chvíli voní aviváží,než za?nou von?t Brutem. ( Zhruba 10 minut :o))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-12, 17:18
:-D no ze za?átku jím voní i Monty ... ale opravdu jen ze za?átku :-D

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-12, 18:40
Já jim pelíšky v aviváži neperu. Jednou se mi jí tam povedlo nalít ze zvyku a Pí?a se pak docela dost drbal, takže dostal pelíšek bez aviváže a byl v pohod?.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-03-12, 18:50
Ferdík ani Brutík nikdy tyhle problémy nem?li. Ale ur?it? je to jak u lidí, co jednomu nevadí, m?že být u druhého problém.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-03-12, 18:51
Já v aviváži peru a nemají problémy ani jeden....koupeme jednou za týden bez šamponu,spíš si jdou do vany pohrát a trošku se vycárat....máme plovoucí desti?ku a oni se s ní vy?íádí,že pak spinkají n?kolik hodin jak mimina....šamponem myjeme tak jednou za dva m?síce,nedrbou se...

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-12, 19:22
Aj ja periem v aviváži...a bez problémov. A to striedam rôzne prášky na pranie aj aviváž.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 12.03. v 19:23.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-13, 11:09
takže si holt všímat víc estli se drbe ?i ne a dl e toho se uvidí...?ekla bych že ted se škrábe víc, ale t?žko ?íct, peru v ní od za?átku co ho máme..no uvidíme, zkusím jí 1 vynechat a prát jen v prášku, ... díky všem ;-)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Synus (IP)
Datum: 2007-04-01, 23:16
Ahojky,neví n?kdo o n?jakém parfémovém spreji na fre?ule?Jestli to n?kde na internetu seženu?Kámoška mluvila o n?jakým kokosovým,nevíte n?kdo n?co?Díky za vaše ohlasy...pa,pa.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-01, 23:29
Ehm... pro?ti si tohle vlákno, rozebíralo se to tu.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-01, 23:31
Synus: ja som videla v obchode sprej proti fret?iemu pachu...ale som presved?ená, že to fungova? nebude! Fretka bude zo spreja neš?astná a zmes jej pachu s vo?avým sprejom...radšej by som to neskúšala!
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-02, 00:08
A ješt? bych se bála, že se bude snažit to p?epušit...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-04-02, 10:46
Na? p?epušit? U nás sta?í se jít vyt?ít n?kam, kde to nevoní:-) T?eba do botníku, když nejsem dostate?n? rychlá a už nevoníme a Tadeáš je spokojený a já mokrá a roz?ílená:-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-02, 11:07
nessie-to znam, my pouzvame taky sampon, ho krasne vydrbeme, navonime a za chvilku zas smrdi jak prasatko,anzto se de protahnout vsude a oder de toalette je zpet

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-05-05, 13:51
Ahoj všichní cht?la jsem se zeptat na jednu v?c já s ?ikit? jsme se p?est?hovali do svého. Mamka se snaží vy?istit koberec který jsem m?la v pokoji ale po?ád ji smrdí nemáte n?jakou radu co by mohla použík krom? popelnice. Moc d?kuju.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-05, 14:36
...jestli nepomúže kvalitní tepova? (ale fakt profesionální stroj, nejlepoší zavolat si firmu...s kvalitním saponátem), tak fakt jen ta popelnice.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-05-05, 19:37
N?které úklidové firmy p?j?ují takové ty profesionální stroje na ?išt?ní koberc?.My si je jednou p?j?ili na víkend, stálo nás to t?ista + saponát a koberce nesmírn? prokoukli.
A bez námahy.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-05, 20:31
Já si jednou ro?n? puj?ím ten profi tepova? od kamoše a stáhnu to sama a jednou ro?n? zavolám domú firmu. Ale i když ty stroje jsou stejné, to co se tu snažím já neni nic moc, jak když mi to ud?lá firma...to je koberec fakt jak novej...a to že jako už hezkejch pár let má :-)))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:46
Mám dotaz, když si fretka pšoukne, tak to smrdí, to je mi jasný, ale ten puch se na ní n?jak dlouho drží? Já m?la za to, že je to n?jakej její plyn nebo co a ten by snad m?l rychle vyprchat ne? Mám sami?ku, tak bych cht?la v?d?t, co m? m?že potkat. Díky

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:54
sheherazada, to není plyn, to je tekutina. Když puší jen trošku, sta?í ot?ít zadek tou vlh?enou d?tskou ut?rkou. Ale když puší fest, tak to pak musím vzít fre?áka pod vodovod a od pasu dolú ho umýt šamponem...to se už set?ít nedá a ani to z kožichu nevyv?trá :-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-18, 16:28
Nevím jak u jiných, ale moje zkušenost je, že sami?ky puší ?ast?j než samci. Je pravda, že je to sezónní, prost? jednu dobu puší každý den, jindy je zase n?jakou dobu klid. A zase z mé zkušenosti - NE vždy to je jen plyn. N?kdy bohužel i n?co jako vodi?ka ;o) A to pak nevyv?tráš! :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2007-10-18, 16:51
Aha:-) tak já si myslela, že je to divný, že by se jen puch tak držel a ona je to tekutina, to pot?š pánb?h:-))Takže když si fre?ulka pušne t?eba na k?esle, už to z n?ho nikdy nedostanu co?:-) Až si pušn? na manželovi, tak ho asi raní mrtvice:-)))

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:00
jo, když si posledn? pušla Gienka, m?la jsem na sob? 3 kapi?ky :D ... byli jsme u Krále, a smrd?li jsme p?kn? :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:32
sheherazada: na k?esle...tak prost? nenech fretku spát na k?esle. Mn? fre?ák lítá po celém byt?, ale má svoje pelechy a když je na seda?ce, tak tam má svou deku, na které leží a to všechno se dá hodit do pra?ky. A menžel - ten je p?edce umyvací a prací...takže nevidim problém :-)))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:34
My máme na gau?i jako p?ehoz prost?radlo... Barevn? ladící :) Po pušnutí jsem musela akorát dvakrát ?istit kus koberce, to tam fakt byly mini louži?ky, ale jinak z nich vodi?ka/olejí?ek ani nejde... i když pušej ?asto.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:43
no mažel je sice mycí, ale krapet háklivej na r?zný smrady:-))) Ona zatím fretuje nechodí nikam, jen kousí?ek p?ed klec, je to mim?o, takže si s ní hraju a ona je tak za ?tvrt hodinu unavená:-)) Nají se a jde spát. Hraju si s ní ve?er a ráno, jinak asi chrní, nevím, p?es den jsme v práci. Jelikož d?lá louži?ky mimo klec, tak jí nechci moc dál poušt?t, nemám jí ješt? ani týden, tak si hrajem u m? na klín? a v blízkém okolí, kam na ní dosáhnu:-)

Aktuální stránka:11 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist