Jít na stránku:  PředchozíPrvní...23456789101112
Aktuální stránka:12 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:46
pach.... další poznatek od chylíkový: zapušený zadek mýt co nejstuden?jší vodou, pokud chceme pach co nejlépe odstranit, teplá totiž otevírá póry a pach se do nich "zadrápne".

má p?ipomínka: chci vid?t ŽIVOU fretku, která si nechá umýt zadek studenou vodou.... :o)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:46
Možná by to cht?lo vyhradit si na to víkend, nebo pár dní dov?i a za?ít u?it mrn? na záchod mimo klece a pravidlúm pohybu po byt?...já to tak ud?lala a nelituju :-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:49
Martina, tak to já taky! Nikdy by se mi to nepoda?ilo, jak nemám vodu dost teplou (natož studenou) kroutí se jak had. Takže díky MVDr. Chylíkové za radu, ale to radši zmetkovi zadek našamponuju 2x, jak s nim zápasit :-)))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:50
No jo, jenže já nepoznám, když se jí chce ??rat, ona prost? jen tak stojí a najednou louže:-) u kad?ní to asi poznám, to se tak tvá?í komicky, ale ta louži?ka z ní vyte?e ani nevím jak:-)) Taky se obávám, aby si neud?lala záchod pod gau?em, mám tam starší koberec, ale nechci aby si tam ud?lala záchod, musela bych to celý odtáhnout, tak moc nevím jak to ud?lat, aby tam nemohla. Nebo jí nenapadnej do takový nory chodit na záchod?

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:57
Fretka když jde ?úrat nebo kakat, tak zvedne ocásek...p?edtím zacouvá, ale to ne každá.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2007-10-18, 18:01
no tak thle mi d?lá jen když jde kadit, to chápu, rozkor?í nožky, zasouvá, zvedne ocásek a zatvá?í se a pak až to z ní leze, takže to se dá poznat, ale to ?urání je hned a bez varování. Jinak i holky kad?j tak, ža kad?j relativn? vysoko? M? totiž hovínka držej na bocích toho záchodku, takže na podestýlce jich je minimum, je to nalepený na plastu, kterej pach nepohlcuje samoz?ejm?. Já m?la za to, že kadit co nejvejš se snažej kluci. Taky m? napadlo, že až se mi vykadí n?kde v byt?, nejspíš se to nalepí na ze´d a pochybuju že to z toho pak dostanu co?.-)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 18:06
já teda nevím, mám samce a na st?n? záchodku je to nalepený z?ídka. A když je i tak to nesmrdí...když ?istím WC min. 2x denn?. Samoz?ejmn? že se stalôo že se fre?ák vykakal na podlahu, nebo i koberec...ale nikdy to neni na st?n?. :-))
Není jí ten záchod malej, když to lepí na st?ny? Že jako musí couvat moc ke st?n? WC...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2007-10-18, 18:09
No malej jí ur?it? není, dokáže se tam i v klidu válet. Má ten rohovej, bez vršku, velikost nevím, musel abch p?em??it. Ve zverá?i mi nabízeli menší, ten by jí byl te? akorát,a le až by povyrostla musela bych koupit v?tší, tak sem ten v?tší vzala rovnou. Tím to nebude. No ona totiž zacouvá do toho rohu tolik, že jak jí hovínko padá od zadku, tak jede po st?n? a není úpln? tuhý, jako t?eba u psa, takže se chtn? na ten plast. Sta?ilo by aby zacouvala o dva ce?táky mí?, ale jak jí to mám asi vysv?tlit?:-))

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 18:25
tak tohle fretce skute?n? nevysv?tlíš :-))) bu? ráda, že na ten záchod kakat chodí :-)))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-18, 19:04
Podle m? je dost malá takže nemá odhad, tohle se správí. Mlá?ata n?kdy couvají tak horliv?, že se jim n?kdy poda?í i vycouvat ven a bobek je pak mimo záchod, i když je mlád? v záchod? ;o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2007-10-19, 09:59
ona je u toho d?sn? komická, stojí tam, zadek naho?e a soust?ed?n? ?umí:-))) Tak snad jí to ?asem dojde:-) Ale je fakt, že v kleci mimo záchod nikdy nešla.-) I když v?era to práv? vypadalo, že p?esn? couvá až tolik, že bude v záchod?,a le bobek upadne ven, ale ješt? se tam vešla i s bobkem:-)))

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-10-19, 10:28
No, tak ten m?j expert nedávno pokadil i tu ze?:-//...asi protestn?, že se mu n?co nelíbilo, hodil bobek vedle záchodu v obýváku a zrovna tak šikovn?, že pokadil ze?...a samoz?ejm? to s té zdi po?ádn? nedostanu¨:-/...ješt?že to není mezi v?cmi vid?t..tak po?kám až se bude malovat:-)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 18:01.

Jít na stránku:  PředchozíPrvní...23456789101112
Aktuální stránka:12 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist