Aktuální stránka:5 z 12
Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-24, 22:41
Nemám. První fre?uli mám rok a ta byla letos v lét? venku ve volié?e poprvé a aby jí tam nebylo smutno, tak jsem jí po?ídila kamaráda, miminko a ten byl zvyklej na venkovní voléru. Za chvíli se budou st?hovat dom?. Ješt? k tomu koupání, ta moje první fre?ulka koupání nenávidí a voda je pro ní "nep?ítel ?íslo jedna".

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:37
to já Miu dala ve ?tvrtek do vany,dala jsem jí tam n?jaký hra?ky..a nakonec se tam trochu ?vachtala a pak mi vytáhla špunt..ale jinak se jí to asi líbilo..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: klara202 (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:46
Tak mi se ješ?e nestalo abych m?la fretku která
má ráda koupání!

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-28, 13:20
Taky dnes zkusím dát to moje zlatí?ko do vany.Když jsem ho koupala tak se nijak zvláš? nebránil tak uvidím,jestli z n?j bude záchraná? vršk? nebo se bude drásat ven?
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-08-28, 13:46
No když dám Nelinku do vany tak se jí to moc nelíbí a snaží se utýct, ale když je teplo a dám jí lavor s vodou tak se tam potápí a ?vachtá a? už pro ví?ka nebo jen tak. Dokonce i plavala se psem v rybníku. Samoz?ejm? na vodítku.

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-28, 14:25
no já práv? taky ?etla že fre?ule vodu moc nemusí a tak jsem p?ekvapená z toho že Mia ji má ráda,zatim..po?át se koupe v tý misce na vodu..voda je vždycky po celý kleci a ona má mokrou hlavu a p?lku t?la..no telátko..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: klara202 (IP)
Datum: 2006-08-28, 15:54
muj same?ek Draco si v lavoru taky vyhraje ,ale jak uvidí vanu tak se t?epe ,z?ejm? ta bílá barva!

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-08-28, 16:25
Jak já to vidím, tak ?ím jsou moje fretky starší, tak jim koupání ve van? vadí mén?. Ne že by ho n?jak aktivn? vyhledávaly, ale už se mi tam tak ?asto nevys... jako kdysi :-) Horší je pak osušit Jackie ru?níkem, neb se snaží co nejrychleji zdrhnout, ale Monty bere s klidem i sušení. No a v zim? se hezky v koupeln? ješt? fénujou a to se pak rozplácnou na zemi na ru?níku a ?ekají až usoudím, že jsou suší. Následn? pak vyletí z koupelny jako dv? torpéda, aby vymetli všechny špinavé kouty. A v?n?? Pelíšky peru v aviváži, takže i když nevoní šampónem, krásn? voní aviváží :-)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-28, 22:37
To já jsem práv? ?etla, že se aviváž nemá používat, že se ji pak snaží p?ebít tím svým pachem a je to ješt? horší. Budu to muset vyzkoušet.o))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 00:12
No my asi máme na aviváž alergii. Vždycky jsem mu prala pelíšky bez aviváže a te? jsem jí tam omylem dala on se za?al hrozn? drbat...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-29, 00:35
Tak dnešní pokus s vanou a vršky nevyšel.Tcho? se chvíli brodil ve vod? a pak nev?d?l kudy by zdrhnul.No,co už?:o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-08-29, 10:15
Ymsha psala, že fénuje fretky, no já tu mojí musela te? vykoupat, ptotože když já cejtim, že smrdí, tak už fakt smrdí, když jsem jí vykoupala tak jsem jí taky fénovala, aby mi nenastydla, protože už je docela chladno. No nejd?ív úto?ila na fén, pak na m? a na konec mi utekla pod gau? do toho nejv?tšího prachu! Mrcha jedna :o))) v koupeln? jsem si jí neryskla fénovat aby mi nevlítla do stoupa?ek :o)))

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-29, 10:50
tak to jsem zv?davá co bude Mia ?íkat na fén až jí vyfénuju,myslim že na n?j bude taky úto?it..když luxuju v pokoji tak úto?í na lux nebo se na n?m vozí =O)) ješt? jsem jí šamponem nekoupala,mám jí p?es 14 dní ale myslim že tak za týden už to bude t?eba protože už je trochu cítit,tak uvidim co mi ?ekne na šampon..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 10:57
kolik dáváte do vany vody?
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 11:14
Já žádnou, jenom ho sprchuju. Ale jednou jsem jí napustila 15 cm pod okraj a on v tom plaval a hrozn? se mu to líbilo. Jinak já mr?ouse nefénuju, vyt?u ho po?ádn? ru?níkem a pak ho ješt? držim v druhym suchym ru?níku zabalenýho jak miminko :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-08-29, 11:19
Držet v suchým ru?níku? Ha ha ta moje potvora chvíli nepostojí to mám víc mokrý triko :o)))

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 11:32
On si hoví a usíná, ale jakmile ho pustím na zem, tak za?ne strašn? jan?it a vytírat se o všechno, co mu p?ijde do cesty...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-29, 12:13
já jsem zatim Mie napistila jen pár centák?..ale to m?laspíš jen na brouzdání protože jsem nev?d?la co na to ?ekne..takže pak uvidim jak to s ní vymyslim až jí budu chtít koupat..ale p?emýšlím že jí dám do vany n?jakej lavor nebo tak n?co a ten jí bud napustim a nebo jí nák osprchuju ale nevim jestli se tý sprchy nebude bát..uvidíme =O)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 12:49
Petra: sprchu? z té m?l prcek skoro infarkt - zkoušeli jsme trochu vody do vany a to jakž takž p?etrp?l, ale koukal po nás teda hodn? oškliv? - jakože namo?it ano, ale pak rychle pry?...a nechat se sušit v ru?níku? Chááá, tradá pry?, ideáln? pod sk?í?...jediné, co ho trošku zajímalo, když jsme pro jistotu zapnuli stolní ventiálátor na oh?átí, tak to chodil okukovat a p?i tom celkem oschnul.
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:12
Ir?o: dyk si vid?la, jak je rozmazlenej a jak se se mnou rád pusinkuje a olizuje m?, vi?? Tak se nediv, že je v klidu v ru?níku, já mu poprvý a podruhý dala do ?umá?ku maltku, tak vypadal jak miminko v zavinova?ce, když pije z flašky :o))
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:45
PP: no, tv?j Pí?a je skv?lej a ocho?enej- to Ferda je ješt? d?snej rapl, urvanej z ?et?zu, pod?s... 8))) je úžasný ho sledovat jak hopsá, kvoká, hraje na schovku...ale nejsladší je stejn? když si pak utahanej lehne na zádí?ka a chce drbat 8)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-29, 14:30
petra p:jak dlouho máš fre?á?ka?vypadá to že ho máš krásn? ocho?enýho.. Mia za mnou t?eba p?ijde nebo mi ve?er usne na b?iše ale jinak spíš lítá po pokoji jako cvok a mazlit se moc nechce..jak jsi toho docílila že je tak hodnej?

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 14:36
LuciB: Mám ho od za?átku kv?tna, p?edev?írem mu bylo p?t m?síc?, takže puberta nás po?ád ?eká! Je mazlinka, když mu jemn? foukam do nosu, tak mi olizuje pusu a dává pusinky, jenom do nosu kouše :o) Nebo když ležim v posteli a on p?ib?hne, tak mi za?ne vylizovat ucho, foukat mi do n?j a jemn? tahat za lal??ek. Takže jediná rada je mazlit, mazlit a mazlit...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-29, 14:42
no tak to je kouzelný.. =O)
ale já se jí snažim mazlit ale ona sebou po?át mele a chce b?hat a hrát si.je pravda že jí je pár dní p?es 10 týdn?..ale zase musim ?íct že se mnou se aspon trochu mazlí,se zbytkem rodiny moc ne,ty radši okusuje atd.. =O) takže myslíš že se t?eba taky nau?í takovýmu mazlení?
jen se bojim puberty,už ted je to takovej cvok,po?ít lírá, doráží atd..tak jsem zv?davá co m? ?eká v p?bert?..m? z ní asi klepne..

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 14:46
No taky je to hol?i?ka, ty jsou živ?jší... Ale m?la by se nau?it se mazlit, to jo.. A neboj, jednou to p?ijde, my první 3-4 týdny, co jsme ho m?li, jsem m?la okousaný ruce a nohy jak cedník a obli?ej bych k n?mu fakt nedala, pak se za?al sklid?ovat a te? je z n?j mazlící medvídek :o)
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:04
to já na tom zase tak hrozn? nejsem a v pátek to bude 3.týden co jí mám..nejvíc škrábe drápkama a ty jsem jí nechala v?era ost?íhat u veta,takže ted má smuli?ku a neškrábe =O) sama jsem si na to netroufla..sta?ilo mi jak jsem vyd?la jak se kroutí u veta a to jsem jí já držela a on st?íhal a ta potvora se ho snažila hryznout,našt?stí marn? =O)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:09
My jsme mu drápky st?íhali s p?ítelem. Ale asi až tak ve t?ech m?sících. Položila jsem si ho na sebe na zádí?ka, p?ítel mu držel pastu u pusinky (pro tu by se roztrh..) a já st?íhala.. Ale te?, co chodí ven, tak už mu je nest?íhám, obrušuje si je sám o beton...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:26
tak to je fajn,tak to doufám že si je taky už bude brousit sama..Mia je m?la už dost dlouhý a fakt všechny (možná nechtíc) škrábala,takže mám podrapaný celý ruce..ale když jsme jí p?ivezli od veta tak si cht?la hrát a sko?it na židli (do které se svýma dlouhýma drápkama p?edtim zabodla,zachytila se) a co se nestalo,ono se jí to nezaháklo a tak hodila p?knou tlamu na zem,upln? koukala jakto že se jí to nepoda?ilo =O)

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:36
Hi, to je dobrý :o) No my chodíme na procházky skoro každej den...
Avatar

Re: pach. koupani...
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:47
to já s Miou budu chodit taky ale ješt? nem?žeme jinak než v batohu,nemá totiž ješt? to 2. o?kování..jdeme za?átkem zá?í takže to máme už za pár =O))

Aktuální stránka:5 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist