Aktuální stránka:7 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-08-18, 11:42
Takže se taky p?idávám,

jméno je jasné, jsem z Chodova (cca 10 km) od Karlových Var?, je mi 23 a pracuju v Grandhotelu Pupp na obchodním, ale sv?t businessu m? opravdu nezaujal, takže od zá?í nastupuju jako u?itel ANJ na ZŠ. Se ženou máme už pár m?sící našeho mazlí?ka Sugar, tcho?í princeznu.
Jinak zví?at u m? se objevilo spoustu - pes, gekoni, hadi, brouci, plus d?tská klasika - k?e?ek, myš, potkan, andulka....
No a te? jsme zakotvili u fretek a je to láska na celý život.

Není n?kdo alespo? zhruba z okolí KV, SO - fretkofil jako my?
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-18, 11:48
Václave jsem z Chebu. Taky sháníme kámoše na procházky. Kdyby mi to vyšlo jela bych na ten srazík v Rokycanech, jestli by ste se ženou taky jeli mohli bysme se spojit.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-08-18, 12:21
No jasn?, jen nevím nic o srazu v Rokycanech, juknu se a ozvu se. Už jsem myslel, že fretky živjou jen od Prahy dál... tak zatím, dám v?d?t...
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-08-18, 12:24
PS Pošlu pro jistotu mail p?es SZ, budu m?nit místo a nevím, ajk ?asto budu stíhat net, ale koukal jsem, že to bude n?kdy na konci zá?í, takže bysme ur?it? rádi jeli.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-18, 13:36
Na registru fretka.kom.cz je 9 fretek z Karlovarska z toho jedna je vase :o)
Jinak ja jedu zitra domu, tak bysme taky mohli dat spicha a ja konecne videla Sugar.. ;o)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-08-18, 13:59
Yasmin: No ješt? nedávno jich bylo jen 6, když jsem tam dával Sugar tak dokonce jen 4 :-)

PS Kdykoli t? rádi uvidíme, žena bude mít hroznou radost, takže se budeme moc t?šit, zatim...
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-18, 14:13
Pravda taky tam jsme. je tam taky jedna chebská, tak jsem jí psala mail, ale neozvala se.Škoda.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Eliiik (IP)
Datum: 2006-08-18, 15:17
Ahoj všem fand?m t?chto zví?átek...
No na poslední stranu už se asi moc lidí nedostane, ale kdyby p?eci ... :)
Takže už dvacet let jsem Eliška, bydlím v Praze 5 a fre?á?ka mám teprve týden (jinak jeho jméno jest Monty). Ze sport? ned?lám nic na co bych docházela pravideln?, ale strašn? ráda jezdím na kole, bruslích, tancuju - te? už jen pro radost (d?ív 5let disko dance a hip hop). Jinak fakt nepohrdnu (dá se ?íct) žádným sportem - pokud ovšem na n?j nemusím koukat :-D A z koní?ku to kreslení je ok. Prost? zábava, sport, pohoda:-)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Eliiik dne 18.08. v 15:18.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 14:26
tak u m? je to jednoduché, Irena, v ?íjnu budu mít Kristova léta, plze?a?ka do morku kostí a krom? ?erstvého fre?á?ka Ferdy (viz forum Plze?áci) máme s p?ítelem (www.bra3.com) ješt? ob?as beaglinku Jessi a spole?ný zájem - focení. On profesionáln?, já pro zábavu (www.irena.bestfoto.info).
Ješt? k tomu stíhám zpívat (http://navzajem.misto.cz/) a taky normáln? pracovat - coby sekretá?ka.
Kdybyste m? cht?li slyšet, tak z d?ív?jších dob t?eba na www.folktime.cz/tequilatime, www.folktime.cz/jollyband nebo www.grasscocktail.cz
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: merry (IP)
Datum: 2006-08-29, 17:09
Jsem pražák jak poleno a jmenuji se Marie. P?íští m?síc mi bude 28, jsem svobodná a m?j nejv?tší milá?ek je fre?ule Jingle. Pracuji ve firm?, která je distributorem výpo?etní techniky, mám ráda dobré jídlo, veselé lidi a pohyb.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petik (IP)
Datum: 2006-08-29, 18:45
Ahoj, jmenuji se Petra, je mi 31, jsem vdaná, bydlím spolu s manželem, malou škola?kou, a naší malou kousavkou Nerinkou v Mimoni (okr. ?eská Lípa). Nerince je 5 m?síc? a je to naše malá poletucha :-)
Na foru se teprve zabydluji, ale moc se mi tu líbí.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petik dne 29.08. v 19:02.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-08-30, 17:16
Ahojky, tak tohle jsem te? já Vlasta, co se p?edstavovala na minulé stránce.N?jak mi to tady nedovolilo zaregistrovat se pod svým jménem a tak VŠEM p?iznávám že Patty=Vlasta z Hanušovic.
Možná už je n?jaká Vlasta zaregistrovaná a možná je to rukama. S P.C.dokážu "úžasné" v?ci.
M?jte se všichni fajn, já se pro te? lou?ím.Jednak mi do psaní furt kecá dcera a jednak hrozí, že Brutík spící mi na klín? žuchne.
Tak ahoj.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Tiskový mluv?í (IP)
Datum: 2006-09-13, 16:59
Nazdárek jsem Tiskový mluv?í:-)))
Nene, jmenuju se Libor, mám 26 let, jsem docela štastn? ženatý:-)), pracuju u P?R, jsem štastn? ženáty s jednou bláznivou ženskou-která terorizuje m? i zví?ata....(doufám, jen že tady na forum taky nechodí, bo budu m?síc bez ve?e?e...), bydlíme v RD a mám rád všechno a všechny:-)))

ps: asi vše, aby jste si nemyslely milé dámy, že jsem imaginární:-))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-07, 18:28
Tak taky tady provedu své p?edstavení se:-):
Jmenuju se Hanka, je mi 25 let, u?ím hudbu (zp?v, flétnu, keyboard), hraju v rockové kapele a krom? muziky se v?nuju mým milá?k?m, fretkám Saše, Robinovi a Keice. Jsem z Pustých žib?idovic, což je mimo jiné nedaleko Hanušovic. (To je tam, odkud je Patty:-))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Peetja (IP)
Datum: 2006-10-10, 14:33
No já samoz?ejm? nem?žu z?stat pozadu;) Mé jméno je Petra (25 let) a spolu s p?ítelem Radkem (30 let)jsme se v ?ervnu stali opatrovníky a tím i závisláky na našich dvou raubí?ích tcho?ovité Chiquit? a šampá?o Lumpovi. Všichni 4 obýváme jeden z kotc? ostravských panelák? (=králíkáren) v ?ásti zvané Dubina. Mé zam?stnání mi našt?stí dovoluje neustálý p?ístup k internetu a tím i na tyto stránky, které se p?i "výchov?" t?ch dvou p?íšerek(jen nevím, jestli vychováváme my je, nebo oni nás;) staly položkou mezi OBLÍBENÝMI. Pracuji v ostravském pivovaru jako asistentka vrchního sládka, p?ítel je mmntáln? z d?vodu nezam?stnanosti na "mate?ské" s chlupá?ema;)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-10, 14:37
Asistentka vrchního sládka????? Ježíš, to je úžasný ......
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Peetja (IP)
Datum: 2006-10-10, 14:40
nest?žuju si;)))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: petra.s (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:15
Ahoj všem, tyto stránky už n?jaký ?as navšt?vuju, zatím jsem se moc neprojevovala, ale ráda pro?ítám Vaše p?ísp?vky.
Jmenuji se Petra, je mi 31let, jsem svobodná a bydlím na vesnici u Hradce Králové. První fre?ulku Tobinku jsem si po?ídila v roce 1997 ze zverimexu. Okamžit? jsem si ji zamilovala a propadla "fret?ímu šílenství". V roce 2004 Tobinka onemocn?la, m?la nádor v d?loze, ale podstoupila operaci a úsp?šn? ji zvládla. Jen pro p?edstavu, p?ed operací vážila 1,6kg a po operaci, kdy ji pan doktor odebral celou d?lohu vážila 79dkg. Tobinka byla milá?ek a m?la jsem to št?stí, že jsme spolu mohly být 9 nádherných let, kdy vyvád?la své lumpárny, ale také mi dávala najevo svou lásku a p?íze?. Opustila m? letos v kv?tnu. Prázdnotu zaplnila nová fre?ulka - Mia, kterou mám od Yasmin a k ní p?ibyla ješt? Leia. Takže te? mám doma dv? fret?í sami?ky a hodn? veselo ;-)
Fote?ky si m?žete prohlédnout tady: [foto.tiscali.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petra.s dne 24.10. v 17:05.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:54
Jee ahoj Petro :o)
Mohla bych si pak z alba vzit fotecku Mii na stranky? Holcickam to moc slusi, koukam budou asi dobra dvojka :o)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: petra.s (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:59
Ahoj Yasmin,
d?kuju, jsou to ?ertice, ale roztomilé. Ur?it? si m?žeš vzít jakoukoli fote?ku, budu ráda. To album jsem vlastn? taky založila trochu kv?li Tob?, už dlouho jsem žádné fotky neposlala, tak jsem to vy?ešila takhle..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petra.s dne 13.10. v 12:22.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2006-10-18, 18:54
Jmenuji se Galina,je mi 31 (ši?ka).Jsem vdana.Bydlime kousek od Tabora(Plana nad Lužnici).Mame fret?i hol?i?ku Dianu (dceru Krakena a Fredinky).Je to naše druha frete?ka.Prvni nam bohužel um?ela na Canvac.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-10-26, 13:31
Tak jsem kone?n? objevila další hodn? d?ležité vlákno. Aby jste ne?ekli, že si tu s vámi chci povídat inkognito, cht?la bych se p?edstavit:
Jak napovídá má p?ezdívka jsem Šárka, je mi dvacet a momentáln? d?lám praxi na ÚP. S mýma dv?ma klukama p?ítelem Míšou a fre?ákem Bártikem (v?era m?l dva m?síce) bydlíme v jednom malém m?ste?ku v Podkrkonšší poblíž Vrchlabí. Jak tak koukám, v našem kraji jsem asi zakladatelkou fretkošílenství. No doufám, že tu dlouho tim k?lem v plot? nez?stanu ;-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2006-11-10, 15:41
Ahojky všem, jmenuji se So?a a jsem tu nová, takže se tu rozhlížím, p?edem se chci všem omluvit, že jsem tu založila zbyte?ná vlákna, ale už snad vím co a jak funguje.
Je mi 25 let a pracuji v leasingové spole?nosti a bydlím v Praze. Jsem velmi ráda, že existuje tento web, hodn? jsem se tu o fretkách do?etla *o) je to príma. Jinak mám fe?á?ka jménem Matýsek a je to kulišák.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Fre?ánci z Tcho?í nory (IP)
Datum: 2007-01-08, 21:01
Tak my to taky zkusíme, a? nejsme pozadu :o)

Nejsme tady noví,chodím sem už hodn? dlouho, ale n?jak jsme se na fórum neprojevovali, spíše jen ?etli.....až te? nás napadlo že se zapojíme:o)

Abych nemluvila po?ád jen v množném ?ísle, jmenuji se Simona,je mi 21 let a jsem z Brna, kde žiju celý život a práv? te? studuju t?etím rokem pedagogickou fakultu (výtvarnou a ob?anskou výchovu:o)

Odjakživa jsem m?la ráda zví?ata (a po?ád mám), takže u nás vždycky n?jaká byla :o)

Vsou?asné dob? se mnou spole?nou místnost sdílí dva nejúžasn?jší tcho?i na sv?t?, ro?ní fre?ák Lucius a sedmim?sí?ní fretice Maggie :o)

Krom vytrvalého prud?ní všech p?íbuzných i známých fret?ími historkami a problémy ;o) ráda fotografuji, maluji, chytlo m? šití kostým? atd atd......toho je hodn? :o)







Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Pápa (IP)
Datum: 2007-01-22, 11:26
Ahoj, jmenuju se Pavlína a je mi 20 let. Pocházím z Jižních ?ech, ale te? studuju a bydlím v Plzni. S p?ítelem plánujeme, že si naja?e po?ídíme fre?átko.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-01-22, 16:22
Ahoj jsem Alena je mi 23 let. Pracuju jako d?lnice ( plním nápln? do laiserovích tiskáren ) jsem s Jižní Moravy a chci si po?ídit první fretku.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-01-22, 16:32
Ahoj Rynn ?etla jsem tv?j p?ísp?vek v kdo jste kdo? Cht?la jsem se zeptat jak zvládáš dva puber?áky já si chci po?ídit první fretku a za?ínám p?emíšlet o dvou ale novím jestli bych to zvládla.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-22, 18:52
polaskovaalka: Já si Meggie po?ídila m?síc po Rockym. Z puberty už jsou venku, p?edtim byli divoký a kousali, te? sice nejsou mazlové, ale... když tady ?tu, kolik hodin ostatním denn? tcho?i nab?haj, tak se za n? stydim- jsou aktivní tak ho?ku, dv? denn?, pak jdou chrn?t... takže pohoda...
Spíš se zkus zeptat n?koho, kdo je má ak?ní :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rynn dne 22.01. v 18:52.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-22, 23:09
Alka - já Pí?ovi po?ídila druhou fretku na hraní, když mu bylo p?l roku, tj - šel do puberty. Ta u n?j prob?hla, že jsem si toho ani nevšimla, te? je tý malý p?l roku a žádný zm?ny nepozoruju. Oni si to vybijou na sob?. Ale od toho jsou tu jiný vlákna, zkus vyhledávání, hodn? se o pubert? napsalo...
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ajak.K (IP)
Datum: 2007-01-23, 15:22
Ahojky Mno co o sob? napsat je mi 24 let sem Z ?ejkovic na Morave do?asn? d?lam v Praglu d?lám Vedouciho vinoteky a degustatora vin. Na morave mam i vinohrady sklep atd. Ziju sam (zadna me nechce:-))Zajmi: Mimo fretek, Bonsaie a veskere kveteny, akvaristika, toulky prirodou, tremping,cyklistika,a ma prace:-).tot asi tak vse dalsi dotazy odpovim kdykoli se ptejte!palala

Aktuální stránka:7 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist