Aktuální stránka:8 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jo.hankova (IP)
Datum: 2007-01-24, 22:16
Taky ahoj všem,jmenuju se Alena a jsem z Jilemnice.Na forum chodím asi dva m?síce,totáln? jsem se nadchla pro fretky.Když vše p?jde skv?le,budu asi mít za pár týdn? fre?ulku od Mii,kterou vlastní Petra S.Te? zatím jen ?tu Vaše p?ísp?vky a utrácím "nehorázné" peníze za pot?eby pro fretku.D?lám to ale strašn? ráda a moc se t?ším,až si s Vámi všemi budu moci vym??ovat praktické zkušenosti.Už aby to bylo!!!!!!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-24, 22:21
Jilemnice??? Tam jsem bejvala ?asto :)) kolik ti je, jestli se m?žu zeptat???
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jo.hankova (IP)
Datum: 2007-01-24, 22:32
Je mi 38.To je fajn,že to tady znáš,já v okolí znám jen jednu sle?nu,co má fretky.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-24, 23:46
Já tam jezdívala s (bejvalou) kamarádkou, má tam babi?ku... d?tskou doktorku, možná znáš :) je to tam hrozn? fajn, v zim? sníh, jinak houby, blízko koupání... lesy... krásný m?ste?ko, hlavn? to okolí :)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-01-25, 00:33
Už je na ?ase abych se taky kone?n? p?edstavila. Chodím jsem už hodn? dlouho, ale moc jsem toho sem nenapsala - spis ?tu a rozši?uji si znalosti. Jmenuji se Martina a za chvilku mi bude 22 let. Bydlím v Tábo?e a momentálne se starám o jednu fret?í hol?i?ku. Fuzy je ro?ní ?okoládová hol?i?ka - nalezenec kterou jsem si vzala od Bóži. Její p?vodní majitel ji ulámal špi?áky, ale to jí nebrání v roš?a?ení:o) Je malinká, strašn? hodná a nikdy v život? ji nikomu nedam!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-01-25, 00:44
Ace: Tak to je vid?t, že Fuzinka dostala tu nejlepší pani?ku :o))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-01-25, 00:58
myslim že jí tady nic nechybí. Te? má do?asn? kamarádku - bílou albínku kterou jsem si vzala od jednoho kluka co se o ní špatn? staral. M?la strašn? malinkou klec, v rohu místo záchodu jen hlodav?í podestýlku, špinavej hadr jako pelišek, d?sn? smrd?la, místo bílé barvy byla žlutá a navíc byla m?síc a p?l v ?íji takže na tom už byla zdravotn? špatn? - hube?ou?ká s pro?ídlou srstí a moc nejedla. Te? už je to veselá fretka co cely den b?ha po pokoji s Fuzinkou, papá kvalitní krmení, má spoustu hra?ek.... a hlavn? dostala injekci na ukon?ení ?íje. Až se z toho úpln? dostane, tak jí bu? to najdu nový domov nebo si jí nechám. Ešt? nejsem rozhodnutá, ale každopádn? se postarám o to aby už nikdy nezažila to co p?ed tím.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ace dne 25.01. v 01:02.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-01-25, 08:53
Ace, to je dob?e, že se ty dv? hol?i?ky dostaly k Tob?.
Vždycky , když posloucám, že je sv?t plný darebák? a sobc?, vzpomenu si na takové lidi, jako jsi ty a hned je mi líp u srdí?ka.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 11:43
Ace-Martinko!to jsem ráda že ses taky ozvala,pozdravuj Fuzi.Koukám že ses skrávn? "nakazila" a už taky zachra?uješ :o))Tu bílou si necháš,je mi to jasný,holky budou spolu spokojený.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:18
Aco - ulámal fretke špi?áky!?!?!?!?...to sná? ani nie je možné...že taký haj..el vôbec existuje!
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:20
Johanko,budeš se divit,ale takovejch fretek je fura,Fusinka už byla druhá co jsem tu m?la mezi nalezenci s ulámanejma zubama.Taky znám fretku,který nákej idiot ubrousil zuby,zarovnal jí je s ?ezákama.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:55
HNUS! :o(
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:55
tak ja taky:
jmenuju se sarka sivakova, je mi 19, bydlim s pritelem a nedavno- no,uz skoro 4mesice- sme si poridili fretku, protoze sem byla vzdy vychovavana se zviratky a bylo mi bez nich smutno.
pro fretku sme se rozhodli z toho duvodu, ze znam lee a jeji cvokina a malina se mi desne libi
tak sme se jednou byli podivat do zveraku a uvideli tam dve klubicka, u kterych sme neodolalai, a jendo si odvezli. je z toho Eugen von Olmitz, aneb Klasna Klysa, nas flegmaticky maly ghandi:O)
roste do krasy a tloustky a nekdy mam pocit, ze ho ma panecek radsi nez me:)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-01-25, 17:10
Bóža - kdyz jsem si brala tu bilou tak jsem si rikala, ze ji zachranim, vykrmim, rozmazlim a najdu ji vhodny domov. Ale kdyz vidim jak si spolu holky krasne hrajou, uz si chodi Ciky pro pohlazeni a usina mi v naruci tak nevim jestli se ji dokazu vzdat:o) A to ji tu mam jen chvilku. Obdivuji Te, ze jsi se dokazala vzdat vsech nalezenecku - ja bych mela doma uz prefretkovano:-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 17:29
Jen si nemysli,dycky to vobulim.Taky to tu nesmím mít moc dlouho,jakmile vidím že zví?átko si na nás moc zvyká,lifruju ho honem.A stejn? m? to srdce muže utrhnout,ale zas pak mám radost,když se mají dob?e.Za ten pocit to stojí.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2007-01-25, 23:30
Ace:
to mi p?ipomíná m? p?ed t?emi roky.
Taky jsem si svého prvního fre?áka (nyní mám ?ty?i) vzala ze soucitu, že ho p?evychovám, vylé?ím a dám n?komu kdo má fretky rád...
Ehm...
No ale jednu fretku? To je h?ích, ne? Aspo? dv? ...
:-)

Já jsem Pavla z Prahy 30 let.
Prvního (Ference) jem si po?ídíla "omylem" viz vlákno "Fretku? Hlodavce nikdy!" A te??
Jsem na nich závislá... Postupn? jsem dala domov ješt? t?em nalezenc?m (všechno kluci albíni). A jsou prost? jedine?ný.!Bohužel už mám te? ale doma stop-stav...
:-)

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Niki (IP)
Datum: 2007-01-26, 10:45
Ahojte všetci,
volám sa Nikoleta. Mám 36 rokov, jedného manžela, jedného syna,jedného psa a tri fretky. Pracujem v štátnej správe ako referent. Bývam na Záhorí v malej dedinke Vysoká pri Morave, asi 20 km od Bratislavy. Od mali?ka milujem zvieratká a mala som už doma všetko možné ?o má štyri nohy. Najviac ma o?arili psy a fretky. Rada chodím do prírody. Prvú fretku som si kúpila v roku 2000.

Přílohy: Vystava 26.08,2006 043.jpg (42kB)  
Re:
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-01-26, 10:59
Niki : to je krásný shluk plyšák? !
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Niki (IP)
Datum: 2007-01-26, 12:15
Díky Patty.
prvá v poradí je Doris, tá prostredná sami?ka je Kira a je mamkou Ponga (vpravo) Kira teraz vyzerá iná? sfarbená (siamská)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-02-11, 14:29
Krásné odpoledne všem. Hodn? jste mi te? pomáhaly ohledn? Montyho, tak bych se mohla už kone?n? p?edstavit:) Myslím, že bude sta?it jedna rovnice: Kuklynka = Eliiik. Vy, kdo jsi m? pamatujete, tak ur?it? vzpomenete na ty konflikty tady. Nebudu už p?ipomínat, myslím, že toho bylo dost na léta dop?edu:) ?etla jsem si tu po p?l roce co jsem tu psala, co vy, atd. Uznávám, že jsem tvrdohlavá jako beran (musím ho v?rn? zastupovat:)), a n?co co jsem tu psala ted s odstupem ?asu taky vidím jinak. No jen chci ?íct, že jsem vážn? nem?la v úmyslu dostat se tu do k?ížku, jen jsem cht?la radu (ne válku:)) dnes bych tu v?c tam ?ešila už taky jinak (spíš v?bec, protože bych montyho nedala)!! Nikdy bych mu necht?la ublížit!Je to moje sluní?ko. Pár chyb jsem ud?lala, to ano, avšak doufám, že se u m? má dob?e, uli?ník:) Necht?la jsem ho dávat ani na kastraci, (nemám ráda doktory a takhle ho zbyte?n? tahat..vlastn? by mi asi ani neva kdyby byla pod zákonem taky:-D), ale dost zna?koval,a když se tu ?íká, že i jemu to pom?že a nebude se trápit, pak jsme šli.No z jiných témat víte jak to tu dopadlo. Prcek te? spinká zavrtanej ve svetru, od rána sezobl 6 granulek a kousek ku?ecího a je ok. Snad už nás to špatný minulo:( Jinak už se u m? zrodil pravidelný sport - kon? a jezdectví:) (mimo Montíka, samoz?ejm?). Vále?nou sekyru zakopávám a zdravím všechny fretka?e a fretka?ky. Kuklynka a spící Montík ;-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-02-11, 14:42
No pání, jako by to psal úpln? jiný ?lov?k! :o)))
Jsem ráda, že má Montík žlázky tam, kde je má správná fretka mít, a p?eji mu brzké uzdravení!
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-02-11, 14:43
No vše mám stejný jako p?edtím, názory se m?ní, ale podstata z?stává: nikdy bych mu necht?la ublížit! ;-) montík je zatím ok. Spí jak šípková r?ženka :-D

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-02-11, 14:45
... jestli je tu n?jaký fretka?(ka) z Prahy 5 (nejlépe Nové Butovice, Jinonice, H?rka, Lužiny,Luka..), tak a? se ur?o ozve, a? Monty pozná kamarády! Díky ;-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: veraza (IP)
Datum: 2007-02-11, 19:55
Ahoj. Já jsem Veronika z Kladna. Je mi 20, studuju p?írodov?du v Praze a ujala jsem se už necht?né skoro dvouleté fretky Fany. Díky foru jsem se dozv?d?la užite?né v?ci. Jsem za?áte?ník, tak jsem ráda, že se mám na koho obrátit, když si nevím rady. Stejn? jako Kuklynka hledám pro svou fretku kamarády :o) bu? z Kladna, nebo t?eba i z Prahy.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-11, 20:15
veraza: Z Prahy je tu plno lidí :) kde o to, kam jsi schopná se s fre?ulí dopravit. A ten druhej taky, samoz?ejm? :)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: veraza (IP)
Datum: 2007-02-11, 22:37
my jsme s Fany velký cestovatelky :o)
vsadím se, že Fany bude nejvzd?lan?jší fretka v okrese, už se mnou prošla snad všechny p?ednášky a cvi?ení na fakult? a stala se milá?kem všech :o) a moc se jí líbí botanická zahrada :o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-11, 22:40
veraza: To je dobrý si ji brát s sebou :) kdybys n?kdy byla v okolí Letný (Stromovka, Letenský sady), jsem k dispozici, když budu mít ?as :)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-11, 23:23
Kuklynka: z Prahy 5 je hodne fretek ;o) a brzo zde nejspis bude i vystava - to budes mit hooooodne blizko ;o)

Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-02-12, 00:24
Rynn - jak máš na Letný ?as p?íští týden? :o)))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-02-12, 08:31
Yasmin, a kdy se tu ta výstava (cca) bude konat?:)

Aktuální stránka:8 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist