Aktuální stránka:3 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-11-05, 12:34
Jitko, kde máš tu cukrárnu? Že bychom k tob? t?ebas chodili do cukrárny "U fre?ule". Pravda, z Motola je to dost "za rohem", ale kdyby nás jezdilo víc, t?ebas bychom zvedli tržbu.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-11-05, 16:03
To Erin:
Naprosty souhlas...! Ja se v Praze docela casto vyskytuji a mam pocit, ze v nasledujici dobe budu mit spoustu povinosti prave na tom dalekem konci....

Jitko, to nebude reklama:-)))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-11-05, 16:28
Myslím si, že Erin je K?es?an. Pletu se?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-11-05, 16:39
Nikoli. Volnomyšlenká?. Dokonce organizovaný.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2003-11-05, 16:56
Jita: ako sa mohli Didince omylom narodit fretata? ...;-)))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-11-05, 17:05
Ok. Usuzoval jsem z opakovaného solidárního p?ístupu k r?zným problém?m.
No, tím líp :)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-11-05, 18:12
N?co proti k?es?anství? Ze sociálního hlediska m? to celkem zajímá.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Webmaster (IP)
Datum: 2003-11-05, 18:34
Nechci vám všem na?izovat o ?em si smíte povídat, ale nerad bych tu našel n?jakou flamewar a tohle k tomu nenápadn? sm??uje. Speciáln? to platí pro jednoho švédského fotbalistu ;-)


Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-11-05, 18:55
Ne, Markéto. Nic proti k?es?anství. Jenom jsem si všiml, že Erin má k mnoha v?cem sympatický p?ístup "máš problém? mohli bychom.. (my všichni)". Což je typické pro n?která náboženství a myšlenkové sm?ry.
A tak m? napadlo, že Erin je k?es?an a zeptal jsem se na to. To je celý.

V?tou "No, tím líp" jsem cht?l ?íct to, že jsem rád, že tento p?ístup je vlastní i ateist?m.

P?edstav si, že to není žádná narážka, ani urážka, nebo cokoliv proti.
Nebo si to radši nep?edstavuj, protože to bys m? pak nemohla chytat za slovo.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-11-05, 23:37
Sorá?, Saku, u tebe je t?žký si nep?edstavovat.. :o))))
Ale máš recht, ta otázka byla jen kv?li studiu ve sm?ru sociálním...
Fretkouny máš zjevn? v pohod?, ujímáš se jich, takže nem?žeš být úpln? špatný ?lov?k a možná ani nep?jdeš do pekla - hehehe :o)))))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-11-06, 12:13
Do pekla p?jdu!!!
Hodní chlapci se dostanou do nebe, zatímco špatní se dostanou všude. Muhahá!!

Abych tedy uspokojil tvou touhu po informacích v sociálním sm?ru z oblasti náboženství, mohu Ti nabídnout sv?j skromný názor, i když se v?bec nepat?í:

Náboženství (jakékoliv) je:
a) nástroj chytrých, mocných a respektovaných pro manipulaci chudých, hloupých a nevzd?laných. Dnes jej komplementují média. Kdo dnes nemá doma oltá? v podob? televize? :)
b) d?di?ná poz?stalost z dob, kdy náboženství bylo k této manipulaci hojn? užívané (v závislosti na míst? na Zemi do r?zných dob)

Náboženství je tolik rozší?ené, protože:
a) je d?di?né. v??ící rodi?e odmali?ka masírují své d?ti svou vírou. nelze nepodlehnout.
b) v??ícím uleh?uje život - dává jim možnost vid?t v?ci v lepším sv?tle.
Pokud se máme vyrovnat s n?jakou osobní tragédií, je jednoduché si ?íci, že B?h ji dopustil, jist? m?l k tomu dobrý d?vod, který nep?ísluší mi hodnotit, a protože je milosrdný, jist? to není tak zlé. Pokud mi n?kdo um?el a jsem v??ící, vím, že si ho k sob? vzal B?h a hned je mi líp. atd atd..
Poskytuje duševní úlevu a alternativní hodnoty, které nic nestojí. Což je ve sv?t?, kde je vše za peníze (krom? t?ch nejlepších v?cí, u kterých však neexistuje univerzální klí?, jak je získat), velký kredit.

Náboženství (pozor, nikoliv víra), je nejv?tším zdrojem problém? této planety:

Agresivní mentalita v muslimských zemích, odkud se náboženství ší?í "ohn?m a me?em" a kde zem? se zavid?níhodnou životní úrovní jsou nazývany "Velkým Satanem".

AIDS, p?elidn?ní a hladomor v Africe. V muslimských zemích (nap?. v Somálsku) se mydlí o území, a? má jakoukoliv hodnotu a potaviny, potažmo humanitární pomoc se zde stává vále?nou zbraní. Sever Somálska se trhnul od zbytku zem?. Rvou se o prázdná koryta..

Náboženství v zemích jako je Afghánistán: Islám dotažen do d?sledku: Žena odsouzená k trestu ukamenováním za to, že porodila nemaželské dít?. Po znásiln?ní.
Ženy nesmí pracovat. Ženy se smí svléknout pouze p?ed jinými ženami, p?ípadn? p?ed manželem. Tzn, že neexistuje léka?, p?ed kterým by se mohla žená svléknout atd.. atd..

V katolických zemích je zakázaná antikoncepce a potraty. Podle toho to taky vypadá.

Mohl bych pokra?ovat, ale musím makat.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2003-11-06, 16:50
Opravdu? Tak to se tam p?ijdu hodn? brzy na vás podívat:-)Možná už p?íští ned?li:-)
Dík moc:-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-11-06, 20:20
Saku: No, musím tedy ?íci, že tvá seminární práce je úžasná a není co dodat. Budu t? citovat v seminárkách svých - jsi lepší než psychologický, pedagogický a náboženský slovník dohromady - neuvažoval jsi o dráze spisovatele v tomto sm?ru? :-/))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-11-07, 10:04
No, a jak m?chceš m? citovat? Jako odstrašující p?iklad? Ne ne ne ... snad to ani nechci v?d?t. Nebo snad se mnou souhlasíš?!!

Spisování p?eneechám povolaným a budu se držet v?cem, kterým rozumím:)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-11-07, 21:14
To jest..?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-11-07, 21:24
Jo a náboženství jsou tisíce druh?. V r?zných formách se vyskytují od prvních hominid?. Ale souhlasím s tím, že je t?eba odlišovat víru a náboženství. P?idávám však i církev, a to jakoukoli. To je taky n?co jiného a ta leckdy používá-la (zneužívá- la) náboženství ke zh?v??ilostem. Jenže to je ten lidský faktor, který selhává ve všech oblastech. A víra je ?ist? osobní záležitost. Neexistujou dva lidé, kte?í v??í stejn?, a? je p?edm?tem víry cokoli - kdokoli.

A kon?ím s filosofií. Je pátek, jdu na pivo!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-11-10, 10:09
To jest..? No, nevím, jestli se mi chce psát o sob?..

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2003-11-13, 20:23
Tedy, trochu ujíždíme od p?edstavování se navzájem, ale dnes jsem byla v cukrárn? u Jitky a m?am, m?am - mají tam myši, které jsou prost? k sežrání! V?ele doporu?uji - Jemnická ulice, dv? stanice busem od Bud?jovické, sm?r Brumlovka! A mimochodem - je to internetová cukrárna, takže se tam m?žete p?ipojit na naše stránky!!! M?že být n?co lepšího ?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jí?a (IP)
Datum: 2003-11-16, 17:51
MajaZ: to je úsm?vny p?íb?h. Didinka byla od mali?ka ?asto nemocná. Když se z ní stala ženská tak asi 3 m?síce hárala. Tak jsme byli u veteriná?e a ten ji dal hormonální injekci ta zabrala tak na týden a pak Diduše zase za?ala hárat. Z knížky jsme se dozv?d?li že jí to muže dost uškodit tak jsme zašli op?t za veteriná?em. Ten ?ekl "dejte jí k n?jakému fre?ákovi t?eba vykastrovanému, o?uchají se a ono jí to p?ejde. M?žete jí dát i k normálnímu fre?ákovi - po tak dlouhém hárání už neot?hotní." Stalo se. Dali jsme jí na 3 dny k fre?ákovi abychom m?li jistotu že o?uchávání bude d?kladné a Diduška p?estane hárat. Po krátkém ?ase Diduška za?ala dost baštit a byla o 100% op?ítuln?jší. Jdeme k veteriná?ovi jestli není t?hotna - veteriná? ?ekl " nem?la by být" a asi za 14 dní když jsem p?išla z práce, tak mi pískala deka. Koukám a Didinka práv? rodila. Tak se nám narodilo 5 fre?at a z toho jsme si nechali Míšu.


Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jí?a (IP)
Datum: 2003-11-16, 18:01
Ahojky - ráda vás všechny v cukrošce poznám. Nechci se sem cpát s reklamou, ale je to na Praze 4 - Michle, Jemnická 15. Je to krati?ká jednosm?rka. Jestli to vyjde zkusíme d?lat fret?í cukroví - ne pro fre?ata, ale pro nás mlsné. Ikdyž... .

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2003-11-17, 20:29
To Jita: To by som veterinara nechala platit alimenty...-)))...zachoval sa ako chlap... "prvy raz sa nemoze nic stat"...;-)))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-11-18, 10:08
Napiš, jak, kolik pro jedince a za kolik mohu objednat cukroví. A d?kuji za adresu cukrárny, ješt? kdy máš otev?eno.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jí?a (IP)
Datum: 2003-11-19, 20:20
Erin,

Dá se objednat na cukrarna.jemnicka@tiscali.cz nebo na telefonu 241 480 087. Cukroví práv? d?láme, bude asi 5-8 druh?, ur?it? bude dobrý protože ho i sami baštíme a my jsme mlsné. Cenu zatím neznám musím to spo?ítat. Bohužel p?edem vím, že budu dražší než n?kde v hypermarketu, ale pro známé se dá cena upravit. :-). Otev?eno máme po-pá od 8:30 do 17:30 ale jsme tu zpravidla déle.

Budu se T?šit

Jí?a

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2004-01-01, 17:08
Ahoj Lee, jmenuji se Blanka a také d?lá historický šerm a mám bílou fretku. Možná jsme se již n?kde setkali. Ráda bych se s tebou a fretkou na n?jaké šermíšské akci setkala. Naši Albínku bereme vždy sebou.Nejbližší akce je ples v Kolín? a pak bitva v Jihlav?. Moje adresa: BTrojancova@seznam.cz

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2004-01-01, 17:29
Jmenuji se Blanka, jsem z Vyškova a studiji na Vysoké škole. Mezi moje koní?ky pat?í jízda na koni, historický šerm, historie a cestování.
Doma mám krom? naší Albínky drsnosrstého jezv?íka jménem Beruška.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-01-02, 19:46
To Blanka:
Potkali jsme se loni na Jihlav?, na vyškovském lo?ském bále, letos v Pardubicích - byla jsem tam se Cvokii.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Tereza (IP)
Datum: 2004-01-02, 20:14
Ahojík!Píšu asi kv?li tomu,aby jste v?d?ly,že jsem tu asi nejmladší já!:o))))Jmenuju se Terezka,je mi 15 let(už aby mi bylo 16-za chvilku) a jsem na st?ední zdravotnické škole v Plzni obor ZUBNÍ TECHNIK.Zatím jsem teda v prváku a umím pouze otisknout ?elist a ud?lat model,na kterém se pak sestavuje protéza a rovnátka a tak...M?la jsem nejd?íve fre?ulku Jenny,ale paní ve zverimexu využila naší nezkušenosti(1.fretka) a prodala nám jí polomrtvou.Jinak jsem hned potom dostala Fre?áka Justiho a ten byl zla?ounkej:M?l rád nás a my m?li rádi jeho-m?j p?íb?h už asi znáte a jen díky této stránce a otev?eným srdcím vás všech jsem p?ekonala smutek v mým srdí?ku.Te? mám pouze dv? rybi?ky(závojnatky)-Valentýna(Vali) a Cecílii(Cecek).Zrovna te? mají oteklé pusiny,protože jsou po?ád tak strašn? hladové a žerou skoro i kamínky!:o))))Jinak v rodin? máme chovnou stanici stafordšírských bulteriér?(má to má sest?i?ka),tak se m?žete kouknout jaký máme fešáky!:o)http://www.fransimo.cz

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Tereza (IP)
Datum: 2004-01-04, 14:30
Vidím,že tady píšou lidi?ky i o svých koní?kách:tak na první míst? jsou u mn? zví?átka a pak hraju v divadle,ráda zpívám,tancuju,mluvím(jsem strašn? ukecaná),ráda n?komu pomáhám.Chodím taky po?ád na hokej(brách je branká? za HC Lasselsberger Plze?) a baví m? být s kamarádama.Jinak taky ráda chodím do školy!:o))))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-01-05, 11:32
Taky se zapíšu do fret?í rodinky. Je mi 39 a krom? fre?áka Míši, kterému bude 7 m?síc? ješt? chovám dceru Martinu (12) a manžela Otakara. Pracuju jako technik na správ? komunikací v Praze. Bydlíme v Kobylisých.A a? jsme fretku nikdy nem?li a nev?d?li jsme co obnáší mít tcho?e v byt? už bychom ho za žádnou cenu nedali.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2004-01-05, 20:34
Jestli jedeš do Kolína tak se p?ipome?. Skupina Non Grata. Ráda bych si pokecala. V Pardubicích na to nebyl ?as. Museli jsme p?ed?asn? odjet

Aktuální stránka:3 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist