Aktuální stránka:5 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-30, 14:52
Erin ano ,slovní spojení chudinka MALINKATEJ vlkodav je dobrý!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 16:12
Jist? - vlkodav je chud?rka malej a v?tšinou jsou to dobromyslní troubelínové. Ten - ta se bude tcho?e opravdu bát, až ho Petra p?edvede :o)))

Nejsme psí rodina, nikdy jsme psa nem?li (dokud se nep?itoulali dva neuv??iteln? ohavní vo?eši k našim :o))), ale pokud n?co, cht?la jsem vlkodava. Ovšem po zjišt?ní, jaký maj tihle "psíci" potíže hl. s klouby...ten by k nám nemohl. P?i t?žkotonážním vyživování všech našich zatoulaných chudák?, je vlkodav u nás odsouzenej na vozík a udusit se vlastním sádlem - to není vhodné zví?átko...jedno z mála, o n?mž 100% vím, že bychom ho utýrali :o)))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-03-30, 16:44
Markéta: když tak pozoruju, jak tematicky m?níš avatary, chce se mi napsat n?co o bizonovi nebo latimérii podivné. Jen tak na zkoušku...
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-03-30, 16:49
Markéta: s klouby potíže nemívají, na dysplazii netrpí (ale výjimka potvrzuje pravidlo!), ale stává se, že pokud chodí ?asto do schod?, m?že se jim sk?ípnout nerv mezi obratle. Jinak bych ti vlkouše v?ele doporu?ovala! Je to celkem nenáro?nej pes, nechá si líbit úpln? všechno a snese se se vším. Když si jí vezmu do hospody nebo na letní kino nebo kamkoliv jinam, stulí se a usne :-) M?j bráška když byl ješt? malinkej, visel jí po?ád na ocasu a jednou jí p?ipnul na ob? uši asi 15 kolík? na prádlo a potvora stála a koukala na n?j a nev?d?la, co se d?je!!! Jinak sežere asi tak 15 kg granulí za m?síc, když jsou mrazy, tak víc, v lét? žere mí?. Aktivita taky není nijak nep?ijatelná, ?ekla bych, že spíš vyvíjí pohyb jenom když musí, jinak celý dni prospí. Te?, když za?íná h?át sluní?ko, tak t?eba leží na trávníku a h?eje se. Když p?ijdu (že p?jdem na procházku) tak odmítá vstát a uvítat m?, místo toho jenom mlátí ocasem o zem. Je to strašn? línej pes...



Ta je abyste se zasmály :o)))
A ješt? jednu, je to moje nejv?tší láska...



D?kuji všem za pochopení mých obrázk?, které sem vlastn? nepat?í, ale já jí ukazauju prost? všude...
Všem v?ele doporu?uji!!!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 16:55
Petra p. - nojono - jenže já už jsem i tak zralá zažádat si o dotace na malou ZOO - ale to s t?ma kolí?kama na uších odpovídá mé p?edstav? o vlkouších - jsou fakt nádherný!!
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-03-30, 20:41
Markéta: fakt ti ho doporu?uju a ješt? k t?m dotacím, taky jsem je pot?ebovala ten první rok... Natažená t?ísla, nadvakrát zlomená noha a náb?h na zápal plic - všechno n?jakým nedopat?ením - a ú?et za veta ?inil necelých 25000,-
Jenom m? mrzí, že mi nejdou poslat ty fote?ky... :´-(
[/img]

Přílohy: Danuše2.jpg (27kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 20:54
Ježíš, Petro, tahle fotka je nádherná!!! Baskervill by se styd?l!!! :o)))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-03-30, 21:18
Petro kdyz ji vezmes do hospody nebo do letniho kina, stuli se - k tobe na klin? :oP :oD
Fotka je cupr!!
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-03-30, 21:34
téda, todle potkat v noci na ulici, pen?ženku položím a utíkám pryyyyy?????... ;o)
ale fotka nádherná a pes baskervilský taky ;o))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-31, 00:17
Já bych nic nepokládala! Okamžit? bych se tomu tvore?kovi vrhla okolo malého kr?ku'!!!!
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-03-31, 00:21
....abych ho mohla lépe odvléknout do svého šumavského hvozdí?ku!!

má toho málo! má toho málo! furt ješt? málo! ;o))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-31, 00:25
Neprovokuj! N E P R O V O K U J !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-03-31, 02:24
Všem v?elé díky za pochvaly, moc m? to t?ší... Je to opravdu obrovský zlatí?ko!!! Moc m? tady na byt? chybí, ale psa si sem po?ídit nem?žu, ko?ku taky ne - tu by mi asi roztrhala, to je jediný zví?e, který nesnese - ostatn? náš táta jí to u?il od mali?ka :-( Proto jsem se rozhodla pro fre?uli a když to tak pro?ítam tady, zjiš?uju že to pro m? bude ideální zvi?átko :o))

Yasmin: jasn? že se stulí, ale málokdy na klín, to je nepohodlný. Když už, tak si dá na m? t?eba jenom paci?ky, ale v?tšinou to dopadne tak, že jí používám jako polštá?. Jinak si na m? dokáže lehnout, když natáhnu nohy... Jo a taky umí sed?t na seda?ce v tramvaji. Vždycky si couvne a hodí zadní nohy a prdku na seda?ku, na p?edních stojí. Lidi se mi vždycky hrozn? sm?jou.. No vypadá to komicky :-)

Amonnia: kdyby všichni lidi pokládali pen?ženky, tak bych s ní chodila klidn? celý noci a už bych nemusela chodit na brigády :o))

Markéta: svou nedam, ale m?žu doporu?it, co? Nechceš št??átko??? Mimochodem, okolo svého malého kr?ku má 53 cm...

A te? si p?edstavte, že jsme cvi?ily agility! Závodit jsme bohužel nemohli, ú?inkovali jsme jen jako p?edskokani, ale vždy na konci poslední. A to z jednoho prostého d?vodu: po ní tra? byla vždy zbo?ená... Tunel se za ní roloval a ob?as ho vlá?ela ješt? kus s sebou, ze slalomu lítali kolíky protože byli na ní moc blízko u sebe, zkrz pneumatiku se soukala taky jen tak tak a houpa?ka po jejím p?eb?hnutí vždy spadla na bok...

Přílohy: danuše.jpg (56kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-03-31, 02:37
Pani je krasna!!! Agility me pobavily, si to tu predstavuju.. a nakonec tu pnaumatiku, to mela pak na plavani misto kruhu?! :oD
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-03-31, 02:44
Jojo, na výstavách nic moc úsp?chy - te? jsou v kurzu bílý a plavý, ale pro m? je ta nejhodn?jší a zlatá (i když je šedivá...) :o))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: hadik (IP)
Datum: 2006-03-31, 14:03
Zdravím.Zaujalo m? todle vlákno Kdo je kdo?, tak se taky p?idám. Jmenuji se Radka je mi 20 (až se d?sím své mladosti a opovážlivosti, že tu každýmu v klidu tykám :) )Jsem z Mnichova Hradišt?.Momentáln? trávím v?tšinu ?asu v Praze. Kde máme s p?ítelem byt a studujeme, tedy já už ne - n?jak se mi nepovedl výb?r studia, a te? mám nabídku práce v jedné logistické firm?.Miluju zví?átka všeho druhu (teda krom? t?ch malých co mají více jak 4 nohy). Jezdim na koních, mám ?ubinu n?meckého ov?áka - Iffu, kocoura Kevina, 2 fre?ule - Coudyho (chudinka moje malá - ob?? Canvacu, takže jsme na fenobarbitalu, ale hlavní je že jsme to zvládli)a Isis (to je naše fretka všudybílka a my?ka na uši, ale taky pe?uje o Coudina jak máma, je d?sn? sladká),m?li jsme ješt? Gaiu, ale ta nám ve 3 m?sících na Canvac um?ela, miminko moje malý.A u p?ítele doma na nás ?eká vždy osmák a další kocour. Jinak mám ráda kreslení, sport a cestování.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-31, 15:54
Petrap p. Mám 9 oficiálních, 1 neoficiální a nepovolený a x venkovních zví?at, nepo?ítaje v to ocho?ené sršn?.:o))) D?kuju za nabídku, ale nechci št??átko ani vlkodava, ani ko?i?ky ani sršn? ani ni?eho jiného!!! :o)))

hadik - tyká si tu kdekdo, myslím, že je to v po?ádku ;o))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-03-31, 17:20
Jmenuju se Veronika Matoušková, manžel je Honza, fre?ák je Ferda (Bertíka jsme dali jedn?m lidem, kterým fretice um?ela na rakovinu a oni se trápili, ale z piety si ho ve jmén? nechávám :-) A náš v?k? Mn? 27 (skoro 28), Honza 31 a Ferda 5... :-)
A te? chci fretí holku od Petry - Matky Fretky, ale to Honza ješt? neví a sem našt?stí nechodí :-D

Doufám že to takhle sta?í, kdyby ne, ptejte se na co chcete, já na co chci odpovím :-)))

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-01, 13:08
Tak my se taky p?idáme.
Jmenuji se Ma?a, neboli Martina a je mi 20 let. Jelikož jsem se nedostala na PA?R, za?ali jsme s p?ítelem v Praze pracovat a posléze i bydlet. (d?íve to byl ?eský Brod a ješt? p?edtím Valašské Mezi?í?í a Hranice na Morav? - a Mata ješt? p?edtím bydlel na Slovensku). P?ítel se jmenuje Martin a ?íká si Mata, je mu 24. Takže jsme pár Ma?a a Mata (pro n?které M&Ms).
S námi ješt? obývá náš vigvam asi 3letý pavou?ek Noah, a 5-6m?sí?ní tcho?ina Paige.
Chceme ješt? jednu fre?ulku, aby té naši mrše ;o) nebylo smutno.. a doufáme, že se to poda?í a Jordi a jejím tcho?inkám se narodí šampa?ská hol?i?ka ;o).
Co se tý?e nás dvou, m? a Maty, jsme normální lidi, kte?í mají rádi humor a jsme pro každou srandu.
Jinak naše záliby jsou, teda moje: knihy, internet, fre?ulky, kreslení a n?kdy i sportování. Matovy jsou po?íta?e, 3D grafika, focení a možná ješt? pár dalších, které (a? si to musím p?iznat, nevím, nebo jsem zám?rn? zapomn?la;o) ..

A to by asi bylo vše, kdo chce v?d?t více, ur?it? se ozve a nebudu aspo? tady psát zdlouhav? ;o)
Jinak na stránku [mata.rajce.net]jsme umístili pár fote?ek naší Paige ;o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2006-04-01, 13:27
Sice sem moc nechodím a moc se neprojevuji - rad?j - protože moje projevy jsou hodnoceny na úrovni školou povinného dít?te :-))) , tak nez?stanu anonymní:
jmenuji se Hana Horá?ková, je mi 39 let, jsem z Ku?imi u Brna, m?j manžel se jmenuje Ondra, je mu 49. Bydlíme v rodinném domku se zahradou, máme v sou?asné dob? 4 fretky : Pimpu, Kikinu, Cindu a Dutche. Fretky mám venku ve voliérách. Kontakt na m? v?etn? mejlové adresy a telefonu najdete na stránkách Jordi, stejn? jako fotky fretek a údaje o nich. Jiné zájmy než fretky, zahradu a televizi nemáme.

307-515-842
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-01, 15:45
amonnia - moc hezká bestiášnice!!! :o))))

Dodi - ono se zahradou a zv??í na krku se moc dalších koní?k? zvládat nedá :o)))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-01, 18:16
markéta - je to naše zlatí?ko ;o) momentáln?, jako vždy o víkendu, spinká ( a jako vždy neodolám, abych si jí z té klícky nevytáhla, nepocicmala se s ní a na chvilku ji nechala na sob? ležet a spinkat) ... ;o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-04-01, 23:02
Ahoj, tak já podobn? jako Dodi nosím p?íjm?ní Horá?ková (což se ale stále ješt? m?že zm?nit, že?), akorát k?estním jsem Jana (takže m?níme jen za?áte?ní písmeno), mám p?ítele Ondru, bydlím u rodi?? v rodinném domku v Jimlín? (okr. Louny). Krom? dvou fretek - Julie a Míši - máme ješt? 2 poníky a k nim nejspíš brzy p?ibude h?íbátko (od mojí kobylky) a h?ebe?ek haflinga, 2 psy, asi 5 ko?ek a slepice s kachnama (ty už radši nepo?ítám). Jinak je mi 24 let a d?lám ve zverimexu... Pokud chce n?kdo v?d?t n?co víc, musí se zeptat :-)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-04-01, 23:29
Tak sa pridám aj ja aby ste o mne da?o vedeli :
Volám sa Henrieta Végešiová a bývam vo Fi?akove ,to je juh stredného Slovenska.Je tu už ve?a madarov,tak teoreticky ovládam aj ten jazyk,ale niake extra vety odomna ne?akajte :) .
Zvieratá zbožnujem nadovšetko,mám: V záhrade za mestom momentálne už len 1 psa a 3 ma?ky.Doma chovám 4 škre?ky Džungálske,rybky a samozrejeme mojho maznoša fretku menom Fredy.A v meste Krivá? (to je cca 43 km od Fi?akova) mám 2 kone.Kobylku Amandu (kríženec lipicána) a jej dcéru Avaris ( otec ruský Trekenher).Mám ich v športovom jazdeckom klube Slatina-Krivá? ;)
Som študentka,momentálne študujem na gymnáziu v Lu?enci 1 ro?ník.:)
Kto chce vedie? viac,kludne nech sa spýta,odpoviem :o)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-04-01, 23:57
Jeje, lidi?ky, jak já vám ty koníky závidím... Já už rok nesed?la na koníkovi a moc mi to chybí. No kamarádka si koupila kon?, ale d?lala v N?mecku, tak mi ho sv??ila do pé?e, byl tak úžasnej... Jezdili jsme jenom s ohlávkou, bez uzde?ky a sedla (já vim, že by se to nem?lo..), pak ho prodala a on jim tam za dva m?síce zem?el. Už jsem nebyla schopná navázat kontakt s žádným kon?m tak jako s Matýskem a spíš jsem se trápila, tak jsem se za?ala naplno v?novat ps?m - hlavn? tomu svýmu, že... No a te? ješt? ta fre?ulka (zítra si jedeme pro miminko, tak snad to vyjde a budeme se chovatelce líbit :-)) T?m bych se taky cht?la v?novat trochu víc a víc se o n? zajímat (než jenom: mam jí doma a vim, co pot?ebuju..)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-04-02, 20:56
Ahoj ja se jmenuju So?a a prezdivku mam po nasi prvni fretce Frtanovi. Je mi 25let, studuju PdF MU v Brne, cestinu a vytvarku. Pritel Lukas (taky 25) studuje VUT stavarinu v Brne, obcas mi taky pomaha s fretkama :). Oba jsme z Koprivnice, Frtana jsme nasli spolecne v Koprivnici pred 6lety a od te doby nam pribyla akorat loni v kvetnu fretci slecna (necely rok stara) Zofka, ktera kazdym dnem porodi male uzofky :)
Jinak mam rybicky, tri pavouky na zachode, dve mouchy a v lete ocekavam komary. Nasi doma maji jeste psa a dve kocky. Pred deseti lety jsme meli "statek" s hospodarskymi zviraty. V dobe podnikani ale nemaji nasi cas, tak mozna v duchodu... :)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-04-03, 17:15
Ahojky, jmenuji se Leyla a bydlím v Praze se svým p?ítelem. Je mi 21 a pocházím z Jarom??e, okr. Náchod. V rodin? chováme spoustu ko?ek a ps?, takže n?kdy je p?kn? veselo :-) Ale to nejd?ležit?jší je te? náš Max, 10ti m?sí?ní tcho?ík. Koupili jsme si ho s p?itelem ve zverimexu a m?žu ?íct, že to byla láska na první pohled. Malý ustrašený uhran?ivý kuku? si nás hned získal, a tak jsme si ho okamžit? vzali dom?. Je narozen cca 25.6.2005 a je to náš milá?ek :o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Barbora (IP)
Datum: 2006-04-11, 14:19
Ahoj,tak já se taky p?idám. Jmenuji se Bára, je mi 18 let a bydlím ve Volev?icích v okrese Most. Doma mám jednu fre?ulku Frndu, doufám, že b?ezí:-))V kv?tnu bude mít velkou oslavu protože to už bude velká holka a bude jí 1rok. Je to albínka a m?j nejv?tší mazlík. Dál máme 6 ko?ek (5 zrzavých a jednu bílou- máte-li zájem dv? ko?ky ?ekají mladé, protože jako každý rok jsme nestihli zajít k vetovi:-)), 2 psy, 2 kon?. Kon? máme už skoro 13 let a teprve tuto sobotu (15.4.06) si budu d?lat ZZVJ- (základní zkoušky výcviku jezdce) a budu moct na oficiální závody. Studuji st?ední zem?d?lskou školu v Žatci obor Chov koní a agroturistika.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Bestius (IP)
Datum: 2006-04-18, 23:40
Mam 23 rokov , studujem na farmaceutickej fakulte UK. Zaujimam sa o elektro(hlavne staviam doma stereo , mono a quatro systémy ale samozrejme aj ine) dalej pocitace hudbu(tej pocuvam velmi vela) a prirodu.
Doma chovame zakrsle zajace , sliepky , 3 psov - 1 je anglicky kokrspaniel ostatne 2 - netusime:))) a pribudne este 4 pes onedlho - fenka leonbergera a fretky pochopitelne: Teraz uz len 1 samicku albinku lunu , mali sme samca koda tchorovitej farby - ale utiekol nam :(((

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Katnet (IP)
Datum: 2006-04-20, 11:06
Ahoj,tak se p?ipojuji!!
Jmenuji se Katka je mi 21 let, bydlím v Kostelci na Hané, okres Prost?jov. Jsem vyu?ená kade?nice, taky je to poznat na mém já. :-)) Také jsem maminka 9 skoro 10 m?sí?ního chlape?ka Tadeáška.M?li jsme 3 fretky, 1 se neš?astn? zatoulala a již se nenašla. Máme tedy doma 2 frete?ky a 2 pesany, jsou to n?kdy po?ádní lumpíci.
Fretky: hol?i?ka Sára(budoucí maminka) má 3 roky,zbarvením šampá?o
chlape?ka B?láska, kastrovaný, albínek má 2 roky
Psi: Kníra?ka Sisi, ro?ní, pep? a s?l
Vl?ák + Hasky jménem Tina, 2 roky

To vše o mém já :-))

Aktuální stránka:5 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist