Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 13
Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jana (IP)
Datum: 2003-09-16, 15:11
Tak by m? docela zajímaly n?jaké informace o nás všech, co si tady píšem. O našich milá?cích už víme vše, tak trošku i o nás. Kolik nám je, ?ím se živíme atd.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-16, 16:15
Ahoj jmenuji se Lenka, jsem z Pardubic a je mi 22. Nyní chovám už svoji 2 fretku Nikitu. Pracuju jako sekretá?ka starostky m?stského obvodu, p?ed tím jsem pracovala v realitce. Po dlouhých útrapách jsme s p?ítelem zakoupili dome?ek a kone?n? bydlíme ve svém. Ráda sportuju - posilovna, kolo, v zim? lyže a zbož?uj zví?ata. Nevím co ješt? bych m?la o sob? napsat, snad m? ?asem n?co napadne.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2003-09-16, 16:16
Takze asi zacnem ja. Volam sa Maja, som z Bratislavy, pracujem v sukromnej firme v oblasti miezd a pracovneho prava. Mam 32 rokov. Mam tchora Kuka, ktoremu je 1,5 roka a je to mazel a obcas zlocinec.
to Jana: BTW, preco si nenapisala tiey nieco o sebe?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Keti (IP)
Datum: 2003-09-16, 16:30
Ahojte, volam sa Katka, mam 23 rokov a zijem aj pracujem v Martine ako ekonomka. Aby som sa popri praci a fretkach nenudila, 4. rok dialkovo studujem manazment v Bratislave. Milujem svojho priatela, fretky, vsetkych dobrych kamosov a hudbu.
Doma mam dve potvorky - Ajku (1 rok) a Dasku (3 mesiace).
Majte sa krasne a tesilo ma

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-16, 17:10
Tak se taky p?idám.
Jmenuju se Markéta a p?ezdívku kopretinka mi dal m?j p?ítel Saku. Asi zde budu nejmladší ze všech, ostatn? jako v zam?stnání (nejmladší št?n?). Od v?era je mi 21 let a už mi táhne na 30 :))
Pracuju ve spole?nosti,která nabízí informa?ní systémy. Sháním kontakty r?zných spole?ností, obvolávám je, zvu je na sch?zky, seminá?e, školení, starám se o to, aby byli spokojení a neustále mluvím a mluvím. Mám ráda cestování, va?ení, sport, pejsky, ko?átka, fretky, rodinu a p?átele. Na tyhle stránky ráda chodím pokecat :)
s p?átelským pozdravem kopretinka

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Webmaster (IP)
Datum: 2003-09-16, 17:47
Webmastera poznate snadno ;-)



Uz je totiz z tech neustalejch vypadku serveru celej zelenej...

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jana (IP)
Datum: 2003-09-16, 17:57
Omlouvám se. Takže, jmenuji se Jana, je mi 31 let, pracuji jako asistentka ?editele jedné v?tší strojírenské firmy na severní Morav? - v Krnov?. Mám dv? d?ti, 12- letou dceru a 9- letého syna. K tomu ješt? 2 fretky - Dášu a Terezku. K mým zálibám krom? d?tí (což je pro matku povinnost) pat?í samoz?ejm? moje fre?ule, ru?ní práce a nicned?lání (tohos i ale bohužel moc neužiju). No a díky vám všem i tyhle stránky.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-09-16, 22:09
Ahojky, tak se taky p?idám. Je mi 20 (Kopretinko, nejsi nejmladší:-), jsem z Prahy, ale studuju v Brn? veterinu a díky neustálým pendl?m mezi mýma dv?ma "domovama" jsem promeškala všechny srazy. Fre?uli jsem si po?ídila, aby mi nebylo smutno (a kdo kdy vid?l veta bez zví?ete, že) a musím ?íct, že mi rozhodn? smutno není... ?áblík jeden. Vlastn? ?áblice - Cvokie se zove. Krom? školy mi na moc aktivit ?as nezbývá, ale leta už jezdím na koni a dala jsem se na historický šerm.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-17, 01:34
Tak já se taky p?idám. Jmenuju se Markéta (v hebrejštin? Perla, v latin? Kopretina - Kopretinka má tedy úžasnou obm?nu svého jména). Je mi 29, d?ti na cest? zatím nejsou - tcho?, 3 ko?ky, 2 králíci a 2 ježci (ti jsou externí) úpln? sta?í :-) Do 28 let pražák k?t?ný Vltavou, poslední rok a ?tvrt bydlím na Šumav?. P?vodem zdravotní setra na plicní onkologii na Bulovce, nyní již 5.rokem ú?a na základce - ?eština, anglina, d?jepis, výtvarka a co se namane.
Zv??:
fretka: Vendelín (3,5 roku)
ko?ky: Dlahour (12let), Cibule (cca 5-7let), Paštika (2,5roku)
králíci: Artur (1,5roku), nová malá, jméno ješt? nevím (cca 2 m?síce)
ježci: Bonifác maminka + Bonifác junior (maminku nevím, mrn? je letošní)

Pro zajímavost - moji rodi?e tu bydlí skoro 5 let nedaleko od nás a mají: 5 - 8 ko?ek (dle návšt?vnosti), 2 psy (strašn? ošklivé o?echy, ale osud si nevybírá), 2 mor?ata, 2 zakrslé králíky, 1 kavku, ob?as na hlídání našeho tcho?e a sest?ina potkana Gandalfa.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Hanka (IP)
Datum: 2003-09-17, 08:43
Takže já musím taky p?isp?t.

Jsem Hanka , je mi 24 let a bydlím v Brn?. Pracuji jako asistentka v jedné malé soukromé firmi?ce. Jsem zatím svobodná, ale už dlouho zadaná. I když jsem z Brna, zmeškala jsem zatím všechny fret?í srazy. Takže doufám, že mi p?íšt? dáte v?d?t a já kone?n? budu moct p?ijít.
Mezi moje záliby pat?í zví?ata (?ím víc, tím líp), troška sportu a ru?ní práce. Na ostatní mi už nezbývá ?as, od té doby co jsem si nast?hovala p?ítele dom?.
Zví?ata: tcho? Pepa, ko?ky Mates a Esmeralda, fenka Rita a te? ješt? králi?ice Emilka.
Zatím pá pá, musím jít taky p?edstírat n?jakou ?innost.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lesana (IP)
Datum: 2003-09-17, 10:00
Ahojky.Jmenuji se Kv?ta. Je mi 54 let a bydlím v Praze. Pracuji jako ekonomka na kolejích VŠ.(Stále ve styku s mladými lidmi).Mám 3 d?ti, již dosp?láky.(2 syny a dceru).M?la jsem psa kokra Rikiho,zem?el stá?ím -14 let, andulky, kanára ,rybi?ky a kocoury.Fretka Nikola (3 roky) mi zem?ela v ?ervenci.V sou?asnosti mám stále rybi?ky, ko?ku Molly (4 roky) a dv? malé fret?í hol?i?ky Sašu a Viki (narozené 2.7.2003).V úterý p?jdeme na druhé o?kování.Ráda vyšívám,há?kuji, pletu.Vaše diskuze mi moc pomohli p?ekonat odchod Nikoly.Byla m?j velký mazel.Te? mám ty dv? malé ?áblice.Jsou rozkošné. Využívám vašich rad na jejich výchovu.P?eji Vám všem hodn? radosti z fretek.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Eliska (IP)
Datum: 2003-09-17, 12:23
Tak dalsi :)

Ja jsem Eliska, pochazim z Ostravy, v Praze pracuji uz 5tym rokem, pred par mesici jsem se z ni prestehovala do Lyse nad Labem a dojizdim :)
Mam doma dve slecny :) Akima - 3 roky, koupila jsem ji ve zverimexu v Libeznicich :)
Lilu - jo to nikdo nevi :) asi 2 roky - mam ji z utulku v Jinonicich :)

Holky jsou stridavi mazlici, stridavi certici - zalezi od "pocasi" :)


Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: boubela (IP)
Datum: 2003-09-17, 12:39
Ahoj, tak abych nebyla pozadu tak se také p?idám.
Jmenuji se Šárka, je mi 28, vdaná, bez d?tí - no i když mít doma tcho?e je skoro jako mít dít? :o)) Máme 7 letého anglického mastiffa Dastíka a 5 m?sí?ního fra?áka Bohouše. Pracuji v reklamní agentu?e, což je docela ?asov? náro?né, takže práce, zv?? a sport mi zabírá všechen volný ?as. Strašn? ráda maluju na sklo a pracuju s kv?tiná?i, ale na to bohužel moc ?asu nemám.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-09-17, 12:57
Jsem Saku, pocházím z Finska, žiju v Praze.
Pracuji pro st?edoevropskou pobo?ku FBI (sídlo Praha), i p?estože nejsem americkým ob?anem. Naše odd?lení sleduje pohyb mezinárodních terorist? mezi Blízkým východem a Evropou, potíráme mezinárodní organizovanou kriminalitu (pašováni drog, zbraní, lidí). K vyhledávání zlo?inc? používáme cvi?ených bojových fretek - ideáln? pubertálních!:)

Jinak jsem svobodný (agenti FBi se nesmí ženit), je mi 23, a pokud s kolegy nezachra?ujeme sv?t, mám nejradši snowboarding, dále snowboarding a v zim? snowboarding. Vlét? jsou to sjezdy na horském kole (ideáln? po sjezdovkách:), ale letos jsem se k tomu v?bec nedostal :((

M?j tajný sen je vypadat jako webmaster.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2003-09-17, 13:21
Saku ty si z nas robis srandu?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-17, 13:28
Mám to s ním t?žký............................ :)))
?íká pravdu, jen to p?ehnal s t?ma fretkama. Neustále se snaží Báru vycvi?it tak, aby našla zlo?ince (neda?í se).

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-09-17, 13:36
MajaZ: OK, p?iznávám barvu. Jako webmaster vypadat nechci a fretky k potírání kriminality napotíráme.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: VER?A (IP)
Datum: 2003-09-17, 13:44
TAK JÁ SE JMENUJU VERONIKA.JE MI 26 A JSEM Z PRAHY. PRACUJU V MARKETINGU. MÁM DV? FRETKY LILI A LUMPA. JEZDÍM NA KONÍCH, NA LYŽÍCH A NA KOLE. A PRO? PÍŠU VELKEJMA PÍSMENAMA? PROST? JE TO POHODLNÝ. MÁM STÁLE ZAPNUTÝ CAPS LOCK.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2003-09-17, 13:45
Saku: ale na vzhladavanie drog bz sa hadam dali vzcvicit...nas tchor dokaye najst svoju pastu Uropet aj na tej najvrchnejsej polici...a to je v kovovej tube...tak preco bz nevedeli pri spravnej motivacii najst nejaku tu drogu?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-17, 13:47
Ješt? jsem zapomn?la. Pocházím z loupežnické rodiny,jelikož nesu p?íjmení BABINSKÁ. M?j praprapraprapraprapra (to bych se uprapra) d?d Václav Babinský byl nejv?tším loupežníkem v naší republice. Za jeho dob byl n?kolikrát v?zn?n. Po 20 letech se dostal z v?zení a pracoval v ženském klášte?e jako zahradník. Poté šel do d?chodu a za drobný peníz vypráv?l svoje loupežnické zážitky v hospod? (lempl).
Loupežni?ení mne postihlo p?ed 13 lety, kdy jsem ulopila svítící hopsakouli z u?itelského stolu. T

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Renata (IP)
Datum: 2003-09-17, 14:02
Také p?icházím se svou troškou do mlýna. Renata se jmenuju, ale v?tšinou my všichni ?íkají R?ža. Je mi už 28 let a lepší to nebude. Vypadám jak almara a místo brejlí nosím dna od popelník?. Pracuji jako programátor ekonomických úloh. Ráda d?lám svou práci, pa?ím na po?íta?i, u toho poslouchám metal, hardrock, grunge apod., ráda mám nezávislý filmy, a ?tu už jenom manuály. Tvrdí, že jsem samaritánka. Umím d?lat knedlíky a výpe?ky a mám na noze kouli, abych svému milému nikam neutekla. Bydlím v Ústí nad Labem a sdílím sv?j život s:
3 psy
- kolie, fena, asi 5 let z útulku jménem Chelsea, ideální máma, každého malého tvore?ka by si hned tahala dom? a to v?etn? lidských mimin
- ?eský horský pes, fena, 3 roky, jmenuje se Daxi, nesnáší cizí lidi, nenávidí malý d?ti, trpí fóbiemi všeho druhu, ale je moje ..... prost? se s ní život nemazlil
- ?eský horský pes, pes, 1,5 roku, jménem Mates, a to je m?j psí šmudlánek, který má v kohoutku pouze cca 70 cm a jen 50 kg a nem?žu mu vysv?tlit, že už ho vážn? nem?žu chovat na klín?, miluje malý d?ti, malý psy, malý ko?ky a hlavn? malý fretky a žere jako tank!
2 ko?ky
- domácí odr?da zr?da všeho druhu, ko?ka, 2,5 roku, jménem Pupík, která na nás neustále hází takový ty ko?i?í ksichty, nejlepší kamarádka naší feny Chelsea, a poslouchá jako pes
- exotická ko?ka, kocour, 5 m?síc?, Hugo (Hugí?ek), naše ko?i?í miminko, náš placatej ksichtí?ek, milá?ek bubá?ek, hod?ounkej, milounkej svéráz, který se ni?eho nebojí, rád jezdí v našem Trabantu a kouká jak m?j starej šlape na pedály
2 fretky
- samec jménem Kája Jednoo?ko, jsou mu 3 roky, vlastn? jsme ho po?ídili jako kamaráda fen? Daxi, jsou stejn? sta?í a celkem se mají rádi, když si Daxi myslí, že už jí moc otravuje, hlavn? kousáním do zadních noh, vezme ho do tlamy, odnese na chodbu, zaklepe s ním a odhodí ho pry? a ten hajzlík se vrátí, zase ji kousne a ona ho ?apne a zase vyhodí ..... príma divadlo, jinak je Kája strašn? hodnou?kej, milou?kej, dává mi neustále pusinky, miluje ?okoládu a olivy, a chodí naschvál znesv?tit záchod ko?kám, a je to špryma?, neustále na ko?ky n?co schazuje a pak z toho má kvokací záchvat a je to sysel, má plný pelech psích a ko?i?ích hra?ek, který sotva unese
- sami?ka Mája Bosorka, tu máme jenom týden, je asi desetim?sí?ní a zatím jen se nesm?le o?ukáváme, teda já už jsem p?kn? pokousaná
1 chlap
- je mu 25, doma mu ?íkáme Kos?a, protože jsou mu vid?t kosti a nejen p?i otev?ené zlomenin?, neustále nadává, že se nem?že v posteli natáhnout a že mu fretky berou deku, jo a taky žere jako tank!

Tak koukám, že jsem stejn? toho nejvíc napsala o naší hav?ti ...... co ?


Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2003-09-17, 22:31
Asi se p?edstavovat ani nemusím, protože s p?lkou z vás se znám osobn?, ale pro ostatní:
Jmenuju se Petra, za m?síc a p?l mi bude t?icet, jsem p?vodn? ú?a-bioložka, ale píšu knížky, ?lánky, p?ekládám a ilustruju knížky a tak... Mám ?ty?letého syna, o kousek staršího manžela a prom?nlivý po?et fretek (podle toho kolik jich kdo vyhodí z domu). Proto se snažím všechny zájemce rad?ji odstrašit p?edem :o). Studiu fretek se v?nuji cca deset let. Odchovala jsem s pomocí Ferdy a Myšky šestnáct fre?at, dalších cca 40 zplodili mí fret?í samci bokem. To už byl slušný základ pro Klub, a tak jsme ho založili :o) S velkou pomocí webmastra d?lám tyhle stránky - ani necht?jte v?d?t, jak vypadám já 8-O.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-09-18, 10:16
AD WEBMASTER:
P?ísáhám že nelžu. Dneska v noci jsem se probudil (nejednou, protože mám hroznou rýmu), a p?i jednom z t?ch probuzení se mi vybavila fotka zeleného webmastera. Uv?domil jsem si, že fotku toho ?lov?ka jsem už jednou vid?l. Jen nebyl v zeleném, ale byl p?evle?en za vílu-baletku. V ruce držel magickou h?lku s hv?zdi?kou na konci. Ú?es a výraz v obli?eji m?l úpln? stejný!!! M?l bílé šati?ky, jarmilky a legíny. Nevíte n?kdo, co je to za ?lov?ka??

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš (IP)
Datum: 2003-09-18, 15:24
Tak jak se tak koukám, je tady naprostá p?evaha dívek, sle?en a žen - jedním slovem... sami?ek..:o)) Troštu tedy zvrátím pom?r a taky tady n?co utrousím...:o))
Jmenuji se Tomáš, je mi 33 let, jsem ostravák žijící a pracující momentáln? v Praze. V byte?ku nás žije celkem 5: já, má p?ítelkyn? Meggy - 27 let, fre?ák Viki - skoro 1,5 roku (taky ostravák), fretice Arinka - +/- 1,5 roku (nalezenec z Jinonic) a sklípkan Ar?i - 1 rok (taky ostravák).
Jo, abych nezapom?l - máme ješt? jednu "rodinnou p?ítelkyni", která s námi sice nebydlí, ale tak n?jak k nám pat?í...:o))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra H. (IP)
Datum: 2003-09-18, 16:45
Ahoj vsichni,
jmenuji se Petra a jsem take jedna ze zakladatelek klubu. Bydlim a pracuji v Praze a mimochodem jsem ta "rodinna pritelkyne" od Tomase, takze mam stidave dve az ctyri fretky + dva dospelaky, kteri se obcas chovaji hure nez jejich vychovane fretky :))).
Ale opravdu moje jsou jen Kubicek 4 roky a Terezka 5 let, kteri ziji ve sve spolecne domacnosti na svem obehnanem prirodnim ranci.
A dalsi zvire v domacnosti......... tak to mam uz jenom manzela :)))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Webmaster (IP)
Datum: 2003-09-18, 17:29
OT:
2 Saku: To je klidne mozne, je to obrazek ze stranky jednoho celosvetove znameho internetoveho uchylaka (myslim to celkem v dobrem, jsou i MNOHEM horsi :-) Jeho galerie je tady [www.pixyland.org]. Ta fotka s magickou hulkou je tam nekde taky. Ale davat jsem ji sem nechtel, to je na me trochu silnejsi kafe ;-)
Narazil jsem na tu stranku v nejake sbirce prapodivnych veci na internetu.

Myslel jsem to predtim pochopitelne jako vtipek, aby si nekdo nemyslel, ze mam sklony se prevlekat za Petra Pana nebo vilu... 8-O

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jitka (IP)
Datum: 2003-09-18, 17:33
Ahoj, p?e?etla jsem si, že jsi asi jako já hodn? velký blázen do zví?at. Mám doma fretku Ferdí?ka, je tcho?ík a jsou mu dva roky. Tím to ale nekon?í, m?j zv??inec má te? momentáln? 6 ?len?. Freka, o které jsem napsala první a 5 ko?ek domácích. Mikynku, Micinku, Minušku, Mikeška a Moure?ka. M?la jsem ješt? další milá?ky, ale už zem?eli. Te? n?co o m? jmenuji se jitka, je mi 26 let, bydlím v Ludge?ovicích, to je na opavsku. Pracuji jako koordinátor centra volného ?asu, to znamená, že se v?nuji zábav? d?tí a mládeže. Ráda bych si s tebou psala, pokud t? m?j dopis zaujme budu moc ráda. Na internet se ale dostanu až zase ve ?tvrtek odpoledne. Tak se m?j faj, pozdravuj své milá?ky a budu se t?šit.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš (IP)
Datum: 2003-09-18, 22:56
To Jitka:
No to je ale gól... Já vlastn? nejsem ostravák, i když jsem v Ostrav? bydlel p?ed tím, než jsem se p?esunul trošku víc na západ... 30 let jsem bydlel v Ludge?ovicích a nikdy jsem tam žádnou fretku nevid?l... No nic, pozdravuj všechny domorodce...:o))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Eliska (IP)
Datum: 2003-09-19, 10:31
No v Ludgerovicich jsem byvala taky docela casto a nepotkala jsem zadneho fretaka :)
Ja mam pro zmenu babicku v Petrkovicich takze jsem tam dost casto :)

Eliska

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-19, 11:33
Jmenuji se Marie, v diskusi užívám jméno své milované fretky o kterou jsem p?išla dost neš?astn? a dodnes si to vy?ítám.Je mi 58 let, jsem knihovnice vzd?láním i povoláním, m?j partner je m?j kolega z oboru. Mám dv? dop?lé d?ti a dv? vnou?ata. Zájmy: historie a n?co málo co se k ní váže (historický tanec, šerm, architektura, hudba), botanika, vysokohorská turistika, zví?átka. V sou?asné dob? dv? fretí mlá?ata Žofie a Albína a nalezenec Kazimíra, desetiletý jezev?ík Žabi?ka, dv? andulky, dva hadí sta?íci (22 a 19 let) a rybi?ky. Bydlím v Praze v paneláku na sídlišti.

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist