Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Cecilka & Pepa & Valentýna
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:08
Tak jsem si ?íkala, že bych mohla založit svým tcho??m téma, abyste nás alespo? trochu poznali ;-)
Jak jsem již psala v tématu "Kdo jste kdo?" - bydlí s námi tcho?ice Cecilka, narozená 12.3.2000 a její vnou?ek Pepa, narozen 18.5.2005.
Všechno za?alo pom?rn? nevin? a to tím, že jsem jako malá holka procházela inzeráty v Annonci, než jsem uvid?la "Prodám p?l roku starou fretku Cecilku...".V tu chvíli za?alo p?emlouvání a maminka byla "donucena" vyto?it ?íslo.Ukázalo se, že lidé jsou až z Moravy, což pro nás, Pražáky, bylo v tu dobu hodn? daleko.Byla jsem smutná, hodn? smutná :o) Ale netrvalo to ani 10 minut, když zazvonil telefon: "Chceme si s p?ítelkyní ud?lat výlet do Prahy, Cecilku vám o víkendu dovezeme". To bylo radosti!A tak v sobotu brzy ráno p?icestovala Cecilka, ne p?l ro?ní, ale rok a p?l stará nezbednice :) Všechny nás na uvítanou kousla a bylo nám jasný, že si nás všechny omotá kolem prstu-tlapi?ky :D
Jak šel ?as, rozhodli jsme se Cecilku p?ipustit. Po bedlivém zvážení, návšt?vy veteriná?e a teoretické p?íprav?, jsme vyrazili za ženichem Vikim. 23.5. se narodila Eliška, Ferda a Basil :) Porod byl pro nás velkou událostí a v moment?, kdy mi Cecilka vyskládala miminka p?ímo p?ede m? a pyšn? na m? koukala, byla jsem nam?kko. Byli jsme p?ipraveni, jak nás Cecilka pokouše a ona nám takhle vyt?ela zrak :o) Kluci se rozutekli do nových domov? a Eliška z?stala u nás. Po ?ase i Eli zatoužila po miminkách, nebo spíše my, a tak jsme vyrazili za Kryštofem. Lépe ?e?eno, byli jsme si vyp?j?it Kryštofa :o) Byl to samec mamut, nádherný a milou?ký zví?e. A 18.5.2005 se z tohoto spojení narodilo 7 miminek :) 3 albínci a tcho? - kluci a 3 tcho?ovité hol?i?ky. A pro? u nás z?stal Pepa? Te? se asi budete smát, ale Eliška si to p?ála...Neustále mi nosila albínka do klína, po pravd?, netuším, jestli to byl po?ád ten stejný, když byli t?i :D A vzhledem k tomu, že z?stal jako poslední neudaný a hlásili se o n?j samé "pochybné existence", bylo to jasné...Máme Pepu. Vyrostl z n?j nádherný "lední medvídek", mazel a pohodá? :)
Tímto bych cht?la pod?kovat Elišce, že tu s námi byla a zanechala nám po sob? jejího "následníka", potomka, který nám ji bude stále p?ipomínat. Eli, nikdy nezapomene!
Eliška nás díky špatnému zásahu veteriná?e opustila a my doufáme, že je ve fret?ím nebí?ku š?astná a nic ji nebolí


tcho?ice Cecilka a albínek Pepa



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: FeeBee dne 31.10. v 20:34.
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:13
Tak a te? se sem pokusím vložit n?jaké fotky:

Cecil?ina miminka bohužel na fotkách nikde nemám, v té dob? jsme ješt? digitál nem?li a fotky z "normálního fo?áku" vyšly špatn?.
Takže p?ejdeme rovnou na Eliš?ina miminka:
[www.kralici.cz]

pár fotek Cecilky z roku 2006
[www.kralici.cz]

a pokud se chcete podívat na naše ostatní zví?átka, m?žete tady: [www.waikiki.unas.cz]
stránky jsou ješt? ve výstavb?, takže ne všechny odkazy fungují

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:15
a ješt? p?idám pár fotek z ned?lní procházky


tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Přílohy: pepa1.jpg (41kB)   pepa2.jpg (56kB)   pepa3.jpg (56kB)  
Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:19
tak a už jen t?i poslední ;-)

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Přílohy: pepa4.jpg (61kB)   cecilka.jpg (53kB)   cecilka1.jpg (53kB)  
Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:23
Hezké stráne?ky :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-07-08, 14:18
d?kujeeeeem :o)))

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-07-08, 14:27
ahoj FeeBee moooc p?kné fote?ky. Tak kdy už vyrazíme na n?jkou tu procházku, ted už se nebráním ani všedním dn?m. Co ty na to.... kdy se ti to hodí... moc ráda uvidím Pepí?ka a Cecilku

Pusinku posílá Mufánek a Zippánek
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-07-08, 14:31
ahooj Janul, d?kujeeem:) já m?žu od pátku kdykoliv :) Pepí?ek procházky miluje, tak bude ur?it? rád! Cecilku už nechávám doma, chodí na prochajdy jen na zahradu, tam šmejdí, pohrabe záhonky a metelí dom? :o)

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-07-08, 15:09
bezva tak já to ješt? domluvím doma a zítra dám v?d?t jooo :-) a kam vyrazíme, máš n?jaký plán
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-07-08, 15:24
po pravd? nemám :o) S Pepou chodim do lesa tady u nás, je sice malej, ale na vyblbnutí sta?í...zkusim n?co vymyslet ;-))

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-07-09, 09:59
tak co tuto ned?li v 9 hod na Vyšehrad?, chodíme tam i s kámošema víc v procházkách jooooo.
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-10-28, 15:43
Trocha ?íjnových fote?ek - [www.kralici.cz]

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-10-28, 20:42
to jsou ale mazlíci:-)
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2009-01-26, 14:17
Dnes jsem uklízela p?du, tak jsem vzala tcho?íky sebou a trošku fotila...no..v?tšina fotek je rozmazaných, ale aspo? pár jich sem dám :-)...









tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-26, 14:24
Hezké fote?ky :-)
Prosím t?, chtéla sem se zeptat, Cecilce je už p?es 8 let, jestli dob?e po?ítám...to je stále takto aktivní?
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2009-01-26, 14:30
D?kuju :-)
Jj, Cecilce v b?eznu bude 9...Nedá se ?íct, že by byla n?jak nadm?rn? aktivní, ale na sv?j v?k je aktivní až až (?uk ?uk na d?evo)...Dokonce i po?ouká Pepu k hrátkám, když má pocit, že se jí málo v?nuje a dost ?asto zapomíná, že když chce do klece, má použít sch?dky a patýrka a ne šplhat vn?jškem klece po pletivu :-) To p?edvedla zrovna dnes :-) Je to m?j milá?ek a moc doufám, že s námi bude ješt? dlouho! Je to zlatí?ko...(musím tedy podotknout, že zbytku rodiny a r?zným návšt?vám dává velmi dob?e najevo, kdo je tady pánem a dost ?asto te?e i krev :-)))

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-26, 14:36
Tak to je úžasné! A? si takhle užívá a je zdravá ješt? moc-moc dlouho! :-)
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2009-01-26, 20:50
D?kujem, snad bude zdraví?ko sloužit tak jak má ješt? spoooustu let :-)

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-01-27, 14:32
FeeBee, ?ím jsi Cecilku v pr?b?hu let krmila? (Jak mi stárnou moji kluci, sháním recept na tcho?í dlouhov?kost :-))
A o?kuješ i v tomhle v?ku proti vzteklin??
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-01-27, 14:41
já to odhaduju na krmení ŽIVÝM... jak tak ?tu, co feebee píše. a nemysli si, silvo, že budu d?lat dobrovolníka!
:o))))))

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-27, 15:08
FeeBee, taky by mn? zajímalo co v prúb?hu t?ch 9 let Cecilka papala.
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2009-01-27, 18:51
no holky, asi vás zklamu, ale recept na dlouhov?kost bohužel nemám :-( Cecilku jsem si brala, když jí byl rok a p?l od lidí, kte?í ji m?li z fret?í farmy a v tomto v?ku byla matkou již 13ti mlá?at! Takže o n?jakém kvalitním žrádle v pr?b?hu tohoto období nemohla být v?bec ?e?...a ani u nás nedostává nic extra a dokonce dostane i sem tam piškotek, který by fretky dostávat v?bec nem?ly...krmím klasicky granule, konzervy a k obohacení stravy libový masí?ko (ale to p?iznávám, že fre?ule už dlouho nem?ly), jogurt, sýr, ovoce atd...vážn? nic extra, takže v tomto vám bohužel neporadím a vlastn? ani sob? :-( jen si moc p?eju, že s námi Cecilka bude ješt? dlooouho a že Pepí?ek p?jde v jejích šlép?jích...

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-27, 19:04
FeeBee, tak to ti taky moc p?eju! :-)
To byla jen zvédavost, asi je to jak u lidí...n?kdo prost? zestárne d?íve, nékdo pozd?ji :-)
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2009-06-11, 23:56
Stala se hrozná v?c :´´´( Dnes ve?er (cca kolem osmé hodiny) nám utekl Pepa :o( B?hal v podkroví, kde si odendal zateplení, vylezl na st?echu a posléze z?ejm? spadl. Nejradši bychsinafackovala, všechno jsem vždycky zabezpe?ila tak,aby se nic nestalo a tentokrát jsem selhala :´( Bylo tam všechno napevno, ale p?ecejen se skulinka našla a Pepa utekl.

Prosím vás, KDO BY NAŠEL BÍLÉHO FRE?ÁKA, NEKASTROVANÉHO dejte mi PROSÍM v?d?t! Ztratil se na Praze 9 Vino?i! Telefon: 774946065, 777061207, 777575610. ODM?NA JISTÁ! Jsem zoufalá :´´´´(

ch+nebez+


tcho?ice Cecilka a albínek Pepa



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 19:58.
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-12, 00:10
feebee,

to je mi líto, p?esn? chápu, jak ti je.... :o(

plakáty p?edpokládám že jste vyv?sili, víc d?lat asi nem?žete - jedin? ješt? obvolávat m?stskou nebo útulky, jestli ho n?kdo nep?inesl.
u albína je, myslím si, dost velká šance, že ho n?kdo najde - v "horším" p?ípad? si ho nechá, v tom lepším by se vám mohle vrátit.

držím palce!!

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2009-06-12, 00:21
Moc d?kuju!! Pro?esali jsme okolí, vyslala jsem
zprávy útulk?m, dala prosby do inzerce. Ráno
vstanu v p?t, budu op?t hledat a roznesu letáky.
Je mi tak hrozn? :'( Jen doufám, že bude v po?ádku
- se te? musí n?kde hrozn? bát :´(

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-12, 17:54
a co u vás, taky nic novýho? pepa se n?kde neobjevil?

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-06-12, 20:38
Taky ?ekám, jestli už je doma :-(

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2009-06-12, 22:54
Holky stále nic :'( od p?ti od rána jsme na nohou a prohledáváme okolí, roznesli jsme letáky, informovali lidi a nechali to vyhlásit rozhlasem. Blbý je to po?así, to nám hodn? snižuje šance, déš? smívá všechny stopy, takže i po rojnici n?kolika lidí a ps? jsme nepochodili :( Ráda bych ale MOC POD?KOVALA JANULI, která byla tak moc hodná a nabídla pomoc, které si moc vážím! Ješt? jednou díky ;-) Zítra budeme pokra?ovat, už jsem z toho zna?n? na nervy a asi se zbláznim :´´´´(

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Cecilka & Pepa
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-12, 22:57
Drž se, já si to v?bec neumím p?edstavit a moc a moc držím palce.
Šance ješt? je.
Menší než v?era, ale je...
Kdybych mohla n?jak pomoc,jsem z Prahy,pošli SZ.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist