Aktuální stránka:10 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-20, 13:54
Ztráta Vašuldy m? moc mrzí. :o(
Ale je tady mnohokrát v praxi dokázáno, že žal po chlupá?kovi pom?že nejlépe p?ekonat další chlupá?ek. Tak a? vám Kubík roste ve zdraví a d?lá jen samou radost.
A držíme tlapky. T?eba se opravdu stane zázrak a Vašulda se objeví. :o)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-06-20, 19:21
P?eji hodn? radosti z Kubíka a budeme drzet tlapky, at se Vašulda najde.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-20, 20:11
Mirim: tak ty jsi z Karvine? jakpak ti bezne rikaj? se treba zname ani o tom nevime :-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-06-21, 09:55
Mirim a Lído, moc d?kujeme, že na nás myslíte! Držet tlapi?ky te? pot?ebujeme ze všeho nejvíc! Jdu zamá?knout slzu :(

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-06-23, 13:33
petronelka: Kouzelný.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: lady.eriana (IP)
Datum: 2007-07-10, 22:13
Ahojky, tak my se taky jdeme p?edstavit. Já se jmenuju Eriana, je mi dvacet a jsem z Nového M?sta nad Metují, m?j drahý se jmenuje Petr, je mu t?icet a je z Prahy. Te? jsme u n?j na chat? kousek od Prahy s celou naší sme?kou:) Chytili jsme od sebe navzajem r?zné ne?esti, já jeho nau?ila chovat potkany, on m? nakazil ko?kami, takže te? naše malá ZOO ?ítá p?t ko?ek, sedm potkan?, jednoho odhozeného k?e?ka a to hlavní a nejnov?jší - fre?á?ka Harleye. Jsou mu ?ty?i m?síce, máme ho z ChS Kohakuferret a je to mazlí?ek nejvetší, i když jako správný puber?ák nám taky brnká na nervy. P?ed pár minutami jsem se dozv?d?la, že mi jedna "dobrá duše" :) za?ídila p?ed?žnou rezervaci na úpln? bílého fre?á?ka, k odb?ru p?íští týden, tak p?ibude falší malý zlobivý smra?och:) Už se t?ším, jak bude m?j drahý nadávat a vzáp?tí se mnou tak asi týden nemluvit:) Ale což, my holky to n?jak zvládnem a m?j brouk si ho ?asem zamiluje, jako si zamiloval Harleye a Harley jeho, tedy speciáln? jeho palce u nohou:) Tak už kon?ím, nebo Vás to p?estane bavit ?íst:) Snad se brzy za?adíme do Vašeho kolektivu a skamarádíme s Vašimi milá?ky. T?ší se Erian, Harley a malý budoucí "No name" b?loch fre?á?ek :) Hezký ve?er

Přílohy: P1150520.jpg (62kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-07-11, 13:36
Ahoj Eriano, zdravime Harleye a budouciho prcka! Budeme radi, kdyz nam o nich napises vic do nejakeho vlakna ;-) Tvoji kamaradi Pida a Babu Kohakuferret
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: lady.eriana (IP)
Datum: 2007-07-11, 20:38
Ahojky Petro, Harley d?kuji a posílá jedno zlobivé kousnutí a taktéž pozdrav:) Pokusím se o nich n?co napsat, tedy zatím jen o Harleyovi, p?íští týden i o "B?láskovi"... Už se na n?j moc t?ším, podle MMSky jsou fakt úpln? bílý:)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2007-07-13, 00:30
lady.eriana:Vitam Te,Harleye a budouciho albinka mezi nami fretkomily.Hodne radosti s chlupacema :o)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-07-13, 09:17
Tak te? jsem prolezla celé vlákno a zjistila jsem, že jsem se onehdy p?edstavila pouze ve vlákn? Plze?áci, takže to tímto napravuji:

Jmenuji se V?ra, bydlím v Plzni a za týden mi bude 30. M?j tcho?ík je Bobeš, který se mnou oslaví i svoje narozky - bude mu 1 rok.

No a p?i tom pro?ítání jsem zjistila, že n?které z vás "skalních" ve vlákn? taky chybí, tak to zkuste taky napravit, když tu po?ád vyzýváme nová?ky, a? se p?edstaví. :o))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-13, 09:48
T?ebaže za tém?r 2 roky tady o mn? všichni snad všechno v?dí, v tomhle vlákn? jsem se ješt? "nenapráskala".

Tááákže - bydlím v Karviné (Moravskoslezký kraj, kdo by nev?d?l) spolu s p?ítelem.
První fretku tcho?ovitou Meggie mi sehnal k narozkám v roce 2005 ve zverimexu. Megule si nás pochopiteln? velice brzy ocho?ila, a tak nemohlo z?stat jen u jediné fretky.
Za rok jsme jí po?ídili kamarádku albínku jménem Vanilka. Meggie v té dob? odchovávala svá vlastní mlá?ata a došlo k tomu, že nám z?stal "na krku" její syná?ek Rupík. Ve výsledku jsme moc a moc rádi, protože jinak bychom nepoznali, jak úžasní fre?áci m?žou být.
V d?sledku toho se mi letos poda?ilo unést z rodného pelíšku jistého albínka Damiána. Jeho maminka Helenka ho už však nechce zp?t a nikdo za n?j nanabídl výkupné, takže z?stává u nás. :oP Jenom sem tam prolétne tímto fórem, aby vám dal v?d?t, co je nového. :o)
Takže v téhle chvíli jsou u nás fretí síly vyrovnány: 2 holky x 2 kluci, 2 tcho?i x 2 albíni.
:o)))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-13, 09:51
Ahá, tak Damiánek je Mirim!!!!!! :-)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jamajka (IP)
Datum: 2007-07-13, 15:32
Moc Vás všechny zdravím a taky se p?edstavím-e:Jsem z Ostravy z paneláku na sídlišti Dubina.(severomoravský kraj).Mám 29let ,dále syna který p?jde v zá?í do školy a muží?ka:-),frete?ku máme ZATÍM 1-sami?ku Daphné(Dafné)má 3m?síce.Pracuji jako asistentka manažerky v kosmetické firme avon,moc m? to baví,je to vo?avá práce,je to ale i práce s lidmi což je n?kdy síla:-)Jist? si ?íkáte jak jsme se dostali ke zví?átku fretka,no to je jednoduché,pár let zp?t(asi 8let) jsem byla u kamarádky,a ta fretku m?la mooc se mi to zví?átko zamlouvalo.Jenže jsem nev?d?la kde jej sehnat,ona jej m?la ze zverimexu no a já mohla projí všechny zveráky a nic,a jak šel ?as meli jsme rodinu a na fretku se n?jak zapom?lo až loni na podzim jsem si ?ekla,že se znova po frete?ce poohlídnu,sedla k pc a našla stránku fretka.cz no a už to bylo,sice jsme museli na ni ješt? dlouho ?ekat,protože jak víme mla?átka jsou jen na ja?e a podzim.To ?ekání bylo nejhorší,ale do?kali jsme se.MIRIM!jestli tento m?j p?ízp?vek budete ?íst a ?eknete si ja n?jakou holku z Ostravy-Dubiny znám,ano tak jsem to já co jsem od Vás cht?la champusku,doporu?ila jste mi i Petru,bydlí kousek odem?.Ješt? jednou se omlovám,že jsem si nakonec mlád? vzala od jinud,ale když to ?ekání bylo ubíjející.Možná to byl osud,že jsem si mlád? vzala od jinud,protože se Vám chov nevyda?il což m? logicky moc mrzí,však jsem Vám i psala.No a tak Dafinku máme nakonec tcho?ovku a je moc fajn,všechny si nás ocho?ila!!to je tak asi zhruba vše.Mejte se krásn? užívejte léta:-) Lucie
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: lady.eriana (IP)
Datum: 2007-07-13, 23:20
D?kujee za p?ívítání a bry p?edstavím ty naše dv roš?áky... Paradox je, že celé forum ví, že budeme mít p?ír?stek do rodiny, ale m?j drahý p?ítel o tom ješt? nemá tušení:) No co, bude lé?ba šokem:)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-19, 22:37
Takže já se vám taky p?edstavím, když už odtud ?erpám tolik informací:-). Jmenuji se Nikola, je mi 22 a bydlím ve Vsetín?. P?ed necelými 2 týdny jsem si dom? p?ivezla 8-mi týdenního ( te? už tedy 9-ti týd. ) fre?á?ka, do kterého jsem se úpln? zbláznila:-))...Mamka si totiž po?ídila od chovatelky z N.Bydžova ( odkud pocházím ) 2 fretí holky a když vid?la mé nadšení, tak jsme si šli pro dalšího:-). Cestu vlakem p?ežil a už se u m? aklimatizoval a lítá po celém byt?, ob?as s králíkem Ni?ákem, se kterým se zatím snesou ( dokud je králík v?tší než fretka:-) ). No,a vypadá to, že až se po?ádn? nau?ím, jak se o fretku starat a vychovávat ji, tak ur?it? Zombíkovi p?ibude kamarád/ka:-))...Jmenuje se tedy Zombie...a kdo se diví, nech? ví, že to je správné jméno pro fretku hororového fanouška:-P Tak asi tak:-)

Přílohy: IMAG0002.JPG (94kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: viki (IP)
Datum: 2007-07-21, 14:06
ahoj jsem tady p?ihlášená teprve pár dní a taky pár dní mám fre?á?ka ?ikina.Jmenuji se Monika je mi 19 let bydlím v jihomoravském kraji kousek od
Šlapanic,mám ješt? fenku malého k?íženého kníra?e.Nikdo doma nev?d?l že ho donesu dom? to bylo n?co tá?kovi jsem ho ukázala až druhý den a ?ekala co bude on nesnese k?e?ky ,mor?ata ,potkany apod. ale když vid?l ?ikinka ?ekl fretka to m?žu ta m? nevadí a za dva dny si spolu na pohovce hrály a ta?ky trochu okusoval prý si to na n?j nedovolí a fakticky ho nekousl.Te? je ?ikin mazel celé rodiny.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-21, 14:14
to je zajímavé - k?e?ek, takové nenáro?né zví?e/ teda vedle fretky/ mu vadí a fretka ne.....zajímavé:-)) ale gratuluju, že to takhle dopadlo!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 21.07. v 14:32.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lusinda (IP)
Datum: 2007-07-23, 22:02
Ahojky,my jsme z Brna a fretky milujeme už skoro ?ty?i roky.Jsme rodinka-Lucka(28),Luky(27),Jani?ka(skoro 5) a last but not least HUGOUŠEK(3 m?síce).Fret?áka jsme si po?ídili p?ed m?sícem po p?est?hování do bará?ku.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-23, 23:22
Ahojky.

Jelikož mám kone?n? odedneška neomezenej internet, tak se tu m?žu zdržet jak dlouho chci a v klidu tu brouzdat tématama a tak... =o) Jmenuji se Katka, ?íkejte mi jak chcete =o) Je mi 21, jsem z Prahy 4. Koukala jsem, že se konaj procházky v Kr?i, což je perfektní, protože to mám blízko =o)
No a pracuji jako aranžérka na Chodov?.
A co ješt? dodat? Jsem strašn? š?astná za nového ?lena rodiny =o)
23.6. jsem si z Olomouce od úžasné chovatelky p?ivezla mou první fre?ulku, same?ka Šelmyho. Cht?la jsem si ho dát do profilu, jen nevim jak se to d?lá... =o?

Všechny moc zdravim a doufám, že mezi Vás brzy zapadnu a t?eba se budu s Vámi i vídat p?i procházkách s fre?ulkama =o)

S pozdravem.
Ká?a.


Přílohy: 23.7 005.jpg (81kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-23, 23:37
Jéé, ahoj Katko :) návod, jak si tam dát avatar tu n?kde je :) jinak si ale musíš zmenšit fotku a tak... pozdravuj Šelmyho ;) Romeovi chybí :))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-07-23, 23:44
No Ahojky:) Tak te vitam mezi nami:) Posli mi tu fotku a ja ti ji prizpusobim n a avatar:)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:39
Ahoj, koukám že jsem napsala všude, ale ne tady, takže...
Jsem Kamila, z karviné, je mi 20, momentáln? nezam?stnaná, doma mám dnes již 8 týdenní fretku Zuzku, je to hroznej hajzlík ukousanej, sežrala by snad všechno, nechce se mazlit, je to užrané, je to s ní psychárna. Po?ídili jsme si ji s p?ítelem, byla to taková "nárazová"akce, ale jelikož jsem už doma odchovala spoustu zví?at, v?d?la jsem, do ?eho jdu.
Jinak mám doma ješt? suchozemskou želvu Wendy, a tatík má vedle mo?ksou svi?ku (mor?e). A ješt? kutím, že si koupím rybi?ky bojovnice... Když zv??inec, tak po?ádnej ;-)
P?ípadné dotazy ho?te na mejl nebo SZ :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-24, 18:46
Ahojky holky =o) d?kuju za krásné p?ivítání =o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 23:05
Ahoj..takže už mám ?as.. tak se ješt? k obrázk?m p?edstavíme.Myslím,že m?žu,protože už jsem taky chovatelka.Mlád? od Adélky jsme si p?ivlastnila.Takže já mám albínku Agátu a Terezka má Adélku.Jsme z Brna a bydlíme v paneláku na malém sídlišti.Já pracuji na Denním centru pro lidi bez domova a azylovém dom? a Terka chodí do tercie na EKO gymnázium.Co víc?Mám ješt? syna Martina,tomu je 16 let a pro Adélku je to snadná ko?ist:-))No a poslední dítko,nejmladší je Hanka a ta má 11 let.No a pak ješt? máme tatina,který vše trp?liv? snáší.M?li jsme kníra?ku Giru,ale jsou to dva m?síce co po 11 letech um?ela.No..a moje zájmy??T?ch je hodn?..kdo chce ..a? se koukne:-))[www.rucniprace.estranky.cz]

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-17, 23:16
DášaS: Hezký stránky, akorát mi v t?ch šablonách na savování chybí FRETKA!!! :)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: v.lejskova (IP)
Datum: 2007-08-18, 14:00
Ahoj, tak já sem taky hodim n?jaký údaje.
Jmenuju se Veronika, je mi 25, bydlíme s p?ítelem v Praze 4 na Ka?erov?, kde chováme už 3 fre?ule.
Dv? sami?ky: Pé?u (skoro 3 roky), Áju (3 m?síce) a jednoho samce Míšu (2,5 roku).
D?lám provozní ve vinotéce a miluju fretky a všechno chlupatý. Ráda ?tu, plavu, jezdim na kole, fotim co se dá, hlavn? ty moje šílence a hrozn? nerada va?im ;-)
Žádný stránky nemáme, ale pokud je n?kdo taky fanatik do focení svých p?íšer tak ráda vym?nim pár fote?ek t?eba p?es mail.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-08-20, 10:08
Ahojky, tak je na ?ase se taky p?edstavit. Jmenuji se Martina, je mi 21let, bydlím na vesnici kousek od Hradce Králové a studuji VŠ v Ústí nad labem.

Od mali?ka jsme m?li n?jaká zví?átka, za?alo to k?e?kama, andulkama aj., pozd?ji jsme si po?ídili kocourka Lucifera (6let) a po p?est?hování do domku i fenku rhodéského ridgebacka Aime (5let). Jelikož jsem na zví?ata zvyklá, bylo mi na koleji smutno a tak jsem si po?ídila potkana Eddieho, bohužel jsem dostala alergii a musela jsem ho darovat. Po dlouhém uvažování, rozmýšlení a ?tení webovek, knížek a tohoto fóra jsem se rozhodla po?ídit si fretku. Chérie (3 m?síce) m? naprosto okouzlila, je to m?j andílek s ?ertem v t?le :)).

www.cherie.estranky.cz
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Pajkka.K (IP)
Datum: 2007-08-20, 21:00
...Táák vlákno jsem prolezla a hodn? se dozv?d?la o chlupá?ích i jejich pánech :-) tak je na ?ase se taky ve zkratce p?edstavit.Jsem Pavla je mi 21let a zhruba rok bydlím v Teplicích- jasn? že v tom byla a je láska už dvouletá.P?ítel už s fre?ulkama zkušenosti m?l a tak jak se dod?lalo hnízde?ko, za?ala jsem šmejdit na netu a hledat mazlíka i pro nás.Máme už ro?ní tcho?ovitou krásku Meggie( jak neobvyklé jméno co?:-)) )a v pátek jsme do rodinky p?ibrali nový p?ír?stek- 3.m?sí?ního tcho?íka Eddíka.. a to hlavn? taky z toho d?vodu, že Meggie moc fretek ješt? nevid?la a když jsme jí nechali na týden hlídat k Vercule tak se to moc nepovedlo(hlavn? to odlou?ení bylo jak pro ni tak pro nás hrozný:-(( ).Te? se ale karta obrátila a je to Eddík kdo se ješt? bojí...chce to trp?livost,každopádn? to jsou naše dv? št?stí?ka a vím, že pokud se objeví ?áký problém tak tady mám vás a v??ím, že vy nám poradíte....

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2007-11-01, 17:15
Ahojky Ja se jmenuji Eva a sem z neratovic a je mi 28 a doma mam dv? fret?í hol?i?ky jedné je 6 mesíc? a druhé 5 mesícu.Jmenují se Ejmynka a Bublinka.A ješt? mam dotaz a nevím kde bych se tu m?la zeptat.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-01, 17:53
podle toho CO se chceš zeptat si najdi Vyhledáváním p?íslušné vlákno...
Avatar

Aktuální stránka:10 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist