Aktuální stránka:13 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mexta (IP)
Datum: 2009-09-13, 23:34
Ješt? p?ikládám fotky našeho mazla Jerseynky..:)

Přílohy: Fotografie0034.JPG (73kB)   Fotografie0049.JPG (80kB)   Fotografie0165.JPG (65kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Alenka (IP)
Datum: 2009-09-14, 11:19
Mexta:
Ahoj st?huji se do Olomouce což není zas tak daleko:) jinak mám babi?ku v Bruntále kde jsem i studovala a jezdím tam hodn? ?asto a to je od Rýma?ova kousek a co je ješt? blíž - Ryžovišt? tam mám p?lku rodiny:) a do Jeseníku budu taky po?ád jezdit za rodi?ema. To st?hování je momentáln? v nedohlednu:( ale tak n?jak doufáme s p?ítelem že to bude brzy. Jinak asi jako 18ti letá máš ICQ ne?:) moje je 339674615 tak se m?žeš kdykoliv ozvat:)
Jinak Jerseynka je hezounká a hádám že taky p?kná uli?nice:)

p.s. kde p?esn? máte tu chatu? T?eba tam mám taky rodinu:D
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mexta (IP)
Datum: 2009-09-14, 14:28
Alenka
Tak to je super. ICQ bohužel nemám, jelikož nemám moc ?asu psát si s lidma na netu. Ale m?žeš mi napsat na mail Sittova.Irena@seznam.cz , jinak chatu máme ve st?íbrných horách, tak 5 kylá?k? od Rýma?ova. A hádáš správn?, Jerseynka je uli?nice...:D Ani nekouše, spíše všechno rozdrbe, ukradne a má velký talent si vybrat tu nejnevhodn?jší chvíli na hraní, jako jsou nap?. 3:00 ráno...:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mexta dne 14.09. v 14:29.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mexta (IP)
Datum: 2009-09-15, 10:55
Alenka
Ahojky, odepisovala jsem ti na mail, ale poslalo mi ho to zpátky, že máš plnou schránku..tak aby sis nemyslela, že jsem na tebe zapom?la...:-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jajik (IP)
Datum: 2009-10-07, 13:09
Zdravim vsechny milovniky fretek, já a m?j Shampi jsme z Prahy - Holešovic a o vikendech (ne vzdy) jezdime do Horic (u Jicina). Duvod proc pisu je, ze jsme se chteli predstavit a take, ze hledam nekoho z Prahy, kdo bydli pobliz a byl by ochoten zajit na navstevu a pomohl mi ostrihat drapky, popripade vycistit ouska Shampimu. Je to zivy stribro a sama si zatim na tyto cinnosti netroufnu, furt by me okusoval:) Nebranim se take ani spolecnym prochazkam. Shampimu jsou 3 mesice a je to zlaticko. Snad to neni moc ulitla prosba, tesim se na nejakeho kamarada fretkare...
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mexta (IP)
Datum: 2009-10-09, 12:01
To Jajik
Ahoj, jmenuji se Irena a mám hodnou ro?ní fre?uli Jersey. Je dob?e socializovaná a zvyklá na lidi. Její jedinou vadou je, že je tak rozmazlená, že se nechce kamarádit s ostatníma fretkama. Bydlím v Praze, nedá se ?íct že blízko Holešovic, ale do Holešovci dojíždím do školy, tak není n?kdy zajít k tob? na návšt?vu po škole. S ?išt?ním ošek a st?íhání drápku mám zkušenosti. S fretkou bych asi ješt? na návšt?vu nep?išla, pá? se bojím toho jak by se chovala k Shampimu. Zatim potkala jenom sami?ky, tak možná by setkání se samcem prob?hlo lépe.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-04, 17:42
Kdo se pamatujete na Dášu Šimkovou? V nejpitom?jším plátku sv?ta zvaném Pražská p?tka - radni?ní plát... noviny je o ní docela hezký ?lánek
Avatar

Aktuální stránka:13 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist