Aktuální stránka:9 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-12, 09:52
Markéta: To myslíš tenhle, nebo p?íští :D já si t?eba ?as ud?lám vždycky :)))
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-02-13, 08:25
Niki: Jsou kouzelnííííííí!!!!!!!!!
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: raki (IP)
Datum: 2007-04-10, 17:12
Ahoj, tak já se tedy taky p?edstavím, když už jsem se po dvou letech ?tení rozhodla taky zaregistrovat. Jmenuji se Radka, bude mi 28 let a bydlím v Brn?-Slatin?. Pracuju v jedné bezpe?nostní agentu?e jako mzdová ú?etní. K fretkám jsem se dostala úpln? náhodou, když jsme našli v listopadu 2004 fret?ího same?ka Fredyho (nebo spíš on si našel nás). P?išel na p?ítelovu zahradu a n?jak se mu tam zalíbilo, takže mi p?ítel nakonec zavolal, že tam má n?jaký zví?e, abych p?ijela. Sice jsme poznali, že je to fretka, ale jinak jsme o nich zatím nic nev?d?li (ale zase jsme na tom nebyli tak špatn?, abysme mu dávali zrní). Našt?stí jsem hned narazila na tyto stránky, kde jsem ?erpala informace. Ze za?átku jsme si s ním teda užili, kousal celou rodinu na potkání. ?asem se ale uklidnil a te? už kouše jenom ta?ku, kterej se ho po?ád bojí a vždycky p?ed ním za?ne skákat, což Fredy bere jako nejv?tší zábavu. Jinak máme ješt? dv? ko?ky (se kterými si chce Fredy po?ád hrát, ale ony pro jeho hry nemají pochopení) a prašt?nýho psa, kterej po?ád na n?co št?ká. Bydlíme v rodinným domku a Fredy má ?ty?podlažní voliéru ud?lanou ze staré sk?ín?. Tady se m?žete podívat, jak Fredy vypadá.

[www.fretka.kom.cz]

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-04-10, 19:24
Krásnej.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-05-06, 17:26
zdravim vsechny fretkare i fretulky, skoro po roce cteni jsem se rozhodla se zaregistrovat a obcas i svou troskou prispet do fretciho mlyna :-)
jmenuji se Míša, narodila jsem se pred 22 lety v Karvine. Momentalne zijeme s pritelem v krasnem malem byecku v Praze JINONICICH (konkretne adrsa U krize - to jen proto, ze jsme pred domem zahlidli nejakou chlaupatici na voditku, tak ze by budouci kamoska? :-) ) Studuji VS v usti nad Labem - podnikovou ekonomiku a management se zamerenim na regionalni rozvoj a zaroven pracuji ve Vodafone na Vaclavaku. K nasemu mímu jsme prisli nahodou, kdyz se ji tady na inzerci chtel nekdo ze Sokolova zbavit. No a Míša záchraná? druhý den sedla do vlaku a jela si z Usti do Sokolova pro NELINKU. jsme moc radi, ze ji mame, pubertou jsme prosli celkem zdarne (vyjma vyskubaneho molitanu z nove sedacky, procuraneho koberce snad v kazdem rohu - uz je v kosi, pokousanych nohou a celkove spoooousty lumpacin. Nekdy v cervnu bude Nelince rok, tak uz je to pritulny chlupacek, ktery se nejradeji mazlikuje s nama v posteli, po perinou a nejlepe i pod moji nocni kosili, kdy si ustele na mym hrudniku, omota se mi kolem prsu, vyplazne jazyk a chrupe.a idkyz obcas pusi, milujeme ji :-) Tesime se, ze tady najdeme psoustu fretcich i tech dvounohych pratel!!!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-05-13, 11:30
A? vám d?lají tcho?íci radost.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Eviska (IP)
Datum: 2007-05-13, 19:01
Achoj,zrovna te?ka sem narazila na tohle vlákno ,a rozhodla sem se že se taky p?edstavím:-)
Jmenuji se Eva a v ?ervnu mi bude 16 let.Bydlím v Brandýse nad Labem.
Studuji Euroškolu v Let?anech-ekonomicky zam??ená škola.
Pro? sem se rozhodla prave pro fretku?Jednou sem byla venku a zahlidla sem n?jakého pána jak ven?í fretku,v tu chvíli sem se do tohoto úžasnýho zví?átka zamilovala:o) a te? si to už bez nich nedokážu ani p?edstavit!
Moje první frete?ka se jmenuje Kiki-zbarvením je tcho?ovitá a v ?ervenci jí bude 1 rok.
A od 4.5.07 s náma bydlí také fre?á?ek Nemo-zbarvením harlekýn,bylo mu te?ka ve ?tvrtek 7 týdn?.
Více informací o obou m?žete najít na mých stránkách www.mazlicci.websnadno.cz
nebo na [www.fretka.kom.cz]

[www.fretka.kom.cz]

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-05-13, 23:00
Ahoj.
Tak abyste v?d?li, s kým máte tu ?est, když na nás narazíte...
Jsme tu noví, ale tuhle adresu sledujeme od doby, kdy jsme se rozhodli po?ídit si fretku.
Ale po po?ádku. Jmenujeme se Dan a Martina. (P?ezdívku ko?kodan vymysleli naši kamarádi už d?íve.) Je nám 23 a 22 let. Bydlíme u Tábora, oba studujeme stavárnu a bydlíme spolu v Praze. Práv? v Praze nám moc chyb?lo zví?átko, na která jsme od mali?ka oba zvyklí. M?li jsme rybi?ku - bojovnici, ale n?jak se s ní nedalo mazlit:) A tak když nám z neznámých d?vod? um?ela, uvažovali jsme nad jiným zví?átkem.. Všechny jsme zavrhovali hlavn? kv?li našemu každovíkendovému odjížd?ní. A taky náš byte?ek má cca 10 m2. Nep?eháním!
Takže nás n?jak napadlo po?ídit si fretku. Vše jsme nastudovali a od zimy ji shán?li. Nakonec máme tu nejlepší dra?ici pod sluncem. Fífu le Fay jsme si p?ivezli p?esn? na ?arod?jnice. Takže jsme opravdu za?áte?níci a tohle fórum nám hodn? pomáhá. Všem moc d?kujeme!!!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: NeLa (IP)
Datum: 2007-05-14, 01:00
Ahojda,
tak já se na to tedy také vrhnu.Jmenuji se Bára (NeLa je p?ezdívka po pejskovi,tedy fence:)) a je mi 18let.Studuji na Gymnazium v Klášterci nad Oh?í,okres Chomutov (kdyby byl n?kdo n?kde tady poblíž at se ozve sháníme kamaráda/ku na procházky). ?eká m? studium antropologie,tedy pokud B?h dá :)Bydlím s p?ítelem,který je bohužel ?asto na cestách,tak jsem se rozhodla pro zví?átko,abych nebyla doma po?ád sama.Byla jsem na víkend u známých a poznala,co je to vlastn? "ta fretka" a už m? to nepustilo. Po dohod? s p?ítelem jsme Phoebince p?izp?sobili jeden pokoj,jelikož máme velký byt,takže tam bude maximální komfort.
Phoebince bude za chvilinku 7 týdn?,ale p?išli jsme na to,že je hluchou?ká.Jí to ale nevadí a vesele lumpa?í se? jí paci?ky sta?ejí,za což jsme štastní.Je to náš milá?ek a mazel.
U rodi?? (kde jsem ješt? donedávna bydlela) je 11letá fenka Nelinka, a 3leté mor?átko "ta" Bobeš (nalezenec,na pohlaví jsme p?išli až po roce).Takže máme doma samé sle?ny :)
Už n?jak nevím co psát, snad jen,že jsem moc vd??ná za tohle forum,je pro jako pro za?áte?níka nenahraditelné a také moc d?kuji Johance,Rynn a mnohým dalším kte?í se mnou mají tak velkou trp?livost :)
Pac a pusu
Bára
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lízenka (IP)
Datum: 2007-05-14, 13:37
Zdravím všechny milovníky t?chto chlupa?ou?kých potv?rek´:-) Jmenuji se Iva a pocházím z Újezda (pro neznalé je to blízko Mohelnice). V sou?astnosti pobývám v Praze, kde studuju. Frete?ku Lízu mám necelé dva m?síce, takže moc zážitk? ješt? nemáme. Cestujeme spolu co 2 týdny na Moravu a tam je nám ob?ma nejlépe. Už jsem ji zkamarádila i s naším milovaným psí?kem Barunkou. Jinak zatím roste jak z vody a ?ím je v?tší, tím je i zlobiv?jší:-) Bylo t?žké p?emluvit p?ítele, aby jsme si ji po?ídili ale te? jsme oba rádi, že nám n?kdo narušil náš stereotyp. Už nenadává jen na m?=c)
Taky jsem velmi vd??ná za tohle fórum. Te? v za?átcích mi to hrozn? moc pomáhá!!
Zdravím všechny Iva



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lízenka dne 15.05. v 11:43.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2007-05-24, 12:07
Je tu spousta nová?k?.Bylo by dobré se nám p?edstavit,a? víme s kým máme tu ?est :o)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Eviska (IP)
Datum: 2007-05-24, 15:43
Jj souhlasim,ja sem taky novacek(da se to tak rict) -uz sem se vám p?edstavila:-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-05-24, 16:57
Ahoj vsem :)
tak i ja predstavim sebe a svoje Chlupá?ky. Jmenuji se Jana, ale jsem vicemene zvykla na Beth. Mame tri fretky(ted zrovna)- nejstarsi je Sisa (3 roky), pak Pepa (2roky) a nejmladsi Niva(rok). Dve fretecky uz mame v nebicku. Do smecky patri dceruska (2roky) ktere pro jeji demolicni vlastnosti rikam Tsunami, jinak Verunka; dal manzel Honzik, flegmaticky trpici nas pet :-)) Zapomnela jsem na potkanka Huga, takze nas sest :) Jsme z Prahy.
Diky fretce.cz a jejim dopisovatelum zjistuji, ze jsem vlastne uplne normalni a ne blazen, ktery doma chova tchoriky se "specifickou vuni" i povahou.
Dekuji vsem ucastnikum fora za jejich zkusenosti o nez se tady deli, a ktere mi zrovna ted hodne pomahaji. Moje fretecky stonaly, a jedna je na tom stale moc spatne :,-(

Preji zdravi vsem fretulkam a jejim panickum :o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: simbala (IP)
Datum: 2007-05-25, 00:04
Ahoj já tu také brouzdám a hledám rady,jmenuji se Romana je mi tém?? ?ty?icet let,pracuji v sázkové kancelá?i a náš tcho?ík se jmenuje Lara a jsou jí t?i m?síce.Je to naše druhá fretka o tu první jsme p?išli jednou ráno se už neprobudila a tahle nám vyplnila prázdné místo v srdí?ku.Jinak je tu jeden manžel,t?i dcery a jeden vnuk a ?ty?i dny mladší než naše fe?ule.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2007-05-25, 00:40
Dobrý ve?er
jmenuji se Jana,bydlíme ve Šternberku.Je mi 37 let.
Máme doma dva rozmazlené tcho?e.
Sle?nu Pegu šestiletou a pana Šegyho asi sedmiletého.S fretkami žijeme šest let.
1.Bobo - našli jsme ho v jednom ZOO obchod? v krabici od bot.Když nám bylo oznámeno, že už to má stejn? všechno za sebou a ve?er p?jde jako hlavní chod, tak jsme se se synem po menší vým?n? názor? dohodli a Bobo se ocitl u nás v koupeln?.Starost s ním ze za?átku nebyla žádná, nebo? stát na nohou vydržel tak maximáln? 15 minut a padl.
Po m?síci mazlení a krmení a léka?ských vyšet?ení dokázal už stát na nohou i hodinu a postupn? p?idával.V tu dobu už m?j p?ítel znal i sílu stisku.
Já jsem byla bez kousnutí.Z?ejm? cítil, že já nejsem ten do koho se má kousat, ale zato si užíval škrabání a mazlení a p?evracení z jednoho boku na druhý a nošení v náru?í, za krkem, v tašce, hlavn? když mohl n?kde spouzet.Byl s námi 4 roky.Zem?el 18.6 2005 v 11,55 hodin.I p?esto, že se nebráním žádnému léka?skému vyšet?ení, zem?el s nádorem velkým 5 cm na nadledvince.Jinak byl zcela zdráv dle pitvi, kterou nechal ud?lat p?ítel.
2. Pegu k nám p?ivedli bývalý majitelé s tím, že jedou na dovolenou a jestli jí nem?žeme po tuto dobu pohlídat.Bylo to 17.6.2005 dopoledne.Víc už si pro ni nep?išly.
3. Šegy k nám p?išel ze ZOO útulku v Brn? dne 28.9.2006.Celkem je zbyte?né se rozepisovat,protože vše je již popsáno na jiných stránkách a vláknech tohoto fÓra.
Vše je te? celkem fajn.Jen lituji, že jsem na tyto
stránky nep?išla d?íve.Možná i Bobo by byl s námi
déle.
D?kuji za informace a zkušenosti, které na fóru zve?ejníte.Jsou neocenitelné.N?kolik knížek sice existuje , ale v?tšinou se píší podle pár jedinc?.Ale skute?nost je "jeden tcho?ík - jedna knížka".

Já pracuji na ?D Správa dopravních cest Olomouc jako hospodá?skotechický pracovník.
Sama sebe nazývám tcho?ím psychopatem.Od mali?ka chováme psy, ko?ky,mor?ata,papoušky, ale v posledních pár let vedou fre?ácN?kde jsem ?etla, že jejich inteligence je stejná ne-li vyšší jak u psa ?i ko?ky.Jen se mi zdá, že takhle dob?e omotaný a zpracovaný majitel fretky je na tom inteligen?n? mnohem h??.Fretka si kvokne a vše se za?ne motat kolem fretky a zjiš?ovat copak se to tomu mali?kému sto?ení?ku vlastn? d?je.
(nachytala jsem p?ítele jak p?ikrývá fretky v noci,jak malé odkopané dít? a to jen proto, že slyšel jak ze spaní kvoká a n?kam asi utíká amožná i trochu chrápe).
Zatím dobrou noc.Jana


Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-06-01, 21:31
Dobrý ve?er,
i já jsem se rozhodla p?edstavit se Vám všem. Jmenuji se Lída a je mi 41 let. S dcerou,psí dámou a fretkou Gigi bydlíme v malém m?ste?ku Brušperku, kousek od Ostravy. Giginku si p?inesla dcera ze zverimexu, protože byla moc smutná a opušt?ná. Svými lumpárnami si nás získala a my se nau?ily jí porozum?t. Od 2.5. jsme se rozrostli o šest krásných klou?k?. Tady na fóru jsem se do?etla spoustu užite?ných rad, za které t?m zkušeným moc d?kuji.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-06-03, 11:29
ahojky jsem si všimla a omlouvám se že jsem se za celou dobu nep?edstavila..........jmenuji se barbora je mi 20 bydlišt?m Teplice Dubí, jsem siln?jší postavy a hodn? prdlej ?ov?k,pracuji jako aranžér bytovích interier? a nebo cvi?ím psy...doma mám páre?ek nádherných fretích albínk? Trajdy(1) a ?ipa(2,3) krom? jich mám psy:Leonbergra Beniho,Catahoulu Umku,jezev?íka Laky a krysa?íka ?ikytu.
Jsem moc ráda že tohle fórum tady je, moc mi pomohlo nejen z výchovou našich lump? ale i z ne?ekanými náhodami které nás potkávají a jsem ráda že kon?í dob?e nejen nám i když se najdou smutné vyjímky které jsou mi líto....
mocinko moc všem d?kuji za rady které dáváte z vašich skušeností.......[img][/img]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: cacorka.21 dne 03.06. v 18:13.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-06-03, 18:14
znovu

Přílohy: DSC00026.JPG (42kB)   DSC00025.JPG (46kB)   DSC00029.JPG (58kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: energis (IP)
Datum: 2007-06-03, 20:43
Tak jo .... jmenuji se Milan, bydlím v Ústí nad Labem, je mi pravd?podobn? 36 a vlastníme zatím jenom jednu mikro tcho?ici "která si myslí, že je hlavou naší rodiny;-)". Já s dcerkou plánujeme ješt? jednu tcho?ici, ale bytná je zatím proti "asi nesnese vícenásobnou konkurenci". :o)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Virgilka (IP)
Datum: 2007-06-03, 22:40
Ahoj, já jsem Jitka. Jsem z Rokycanska. Mám šesti letého fre?áka Alfíka, p?ed m?sícem nám zem?ela adoptovaná fre?ulka Ketty:-( Jinak mám 7 potkan?, dva psy. Jednu labradorku Dasty a nalezence Sáru. Všechny m?žete vid?t na www.virgilka.estranky.cz.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: ka?ik (IP)
Datum: 2007-06-09, 09:55
tak už to mám ,já jse jmenuji Katka je mi 24let, m?j manžel je Milan a je mu 30let a máme dv? d?ti Dom?u 5let a Nikolku 1,5.máme kocoura s útulku a dv? sle?ny ber?ák?kú.bydlíme v Nezv?sticích to je 9km od Plzn? a jsme tu už 1rok,p?edtím jsme bydlely na Doubravce v Plzni a já vyr?stala 16 let na Lochotín? .no a nedavno jsme si po?ídily fre?ulí miminko,šampa?.až budu mít n?kdy v nejbližší dob? ?as pošlu foto.tak to je moje rodinka

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-06-09, 16:44
Ahojky, tak už jsem tu n?jakou dobu, takže je na?ase se p?edstavit..:) Jmenuji se Hana, jsem z Ostravy a je mi 19. Letos jsem maturovala, tak si náležit? užívám prázdnin:) Momentáln? ješt? bydlím u rodi??, ale to už se snad brzy zm?ní.. Na svoje fre?átko teprve ?ekám, takže toho zatím moc napsat nem?žu, snad jen že si pro n?j pojedu 26.6. do Olomouce a jmenuje se Damiánek (viz avatar, fote?ky zatím p?idat neumím)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-06-09, 22:34
Damianek bude ode me. Je to svetle sampansky grosovany chlapecek s ponozkama. Je to uzasny flegmous a u Hanky se bude mit jako v raji:)
Fotky Damiana prikladam, at je jei predstaveni kompletni:)
Avatar

Přílohy: P1040038.JPG (46kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-06-10, 13:00
Je kouzelnej.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-06-10, 16:19
Ahoj, jmenuji se Petra,jsem z Prahy, je mi 27 let a mojí mali?ký je 7 týdn?. Jmenuje se Kimbu Erin a je to dcera Šuperky Erin a Nea Yasmin? Ferret.P?edtím jsem m?la Tamárku, ale nedávno um?ela. Bylo jí kolem 8 let. Bylo mi moc smutno, tak jsem si hned po?ídila tohle ?ertovo kvítko. Nyní už má po dvoudenní terapii: kousneš do prstu - str?ím ti ho až do jícnu. Kousneš jinam - kousnu taky. A ejhle fakt to zabralo. Mám v hrne?ku schovaný 2 její zoubky, které jsme m?ly s p?ítelem zapíchlé v kon?etinách.Dneska ráno to zas bylo to hodný miminko co jsem si p?ed pár dny donesla domu.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 17.06. v 14:02.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2007-06-13, 00:22
Ahoj, tak se tedy taky vet?em :o).
Bydlím v Praze a p?i seznámení s dnes již manželem jsem se dostala poprvé k fretkám.Myška a Terezka už byly velké tcho?ovité(každá naprosto jiná- 0,75kg a 1,5kg) holky,jedna nalezenec a druhou odevzdal majitel,že ji nezvládá :o( ?asem, jsem zatoužila po zví?átku,jež bych mohla vychovat a ve zverimexu jsem narazila na chudá?ka fre?áka v barv? šampá?a.Ze za?átku ho naše holky nesnášely,takže jsme vyzkoušeli fintu a dali je dohromady na neutrální p?d?-klaplo to.S Prckem jsme si prošli hodn? t?žkými za?átky,protože byl strašn? vystresovaný ze zverimexu,následovala puberta,ale te? je to milá?ek.Terezka nám bohužel ,i p?es operaci,p?ed 4lety zem?ela.Myšce je cca 8let a p?ed rokem jí museli vyoperovat ledvinu s obrovským nádorem.Píšu to trochu zmate?n?,jen jsem cht?la pro za?átek obsáhnout naše hlavní fret?í body,tedy když pominu každodenní radost a optimismus :o)

Přílohy: Snímek 087.jpg (13kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-06-17, 13:52
Jeanette: Jsou krásný.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-06-17, 14:06
Kimbu Erin:-))

Přílohy: 12-06-07_1729.jpg (19kB)   09-06-07_0909.jpg (18kB)  
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2007-06-20, 10:32
Jirka : d?kuji :o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-06-20, 13:49
Ahojky, tak my se taky p?edstavíme. Jmenujeme se Veronika a Vašek a tady na fóru se tak n?jak st?ídáme. Je nám 25 a 27 let, jsme z Prahy. Já (Ver?a) vystudovala zem?d?lku a te? d?lám ve výzkumáku a p?ítel (Vašek) je projektant a k tomu studuje strojárnu. Seznámili jsme se p?ed dv?ma lety na internetu a zanedlouho si z velké lásky po?ídili malého fret?ího kluka Vašuldu. Byl pro nás vším, jezdil s námi na výlety, na dovolené, brali jsme ho všude s sebou.. až se nám jednoho osudného ve?era - p?esn? na ?arodejnice 30.4.2007 vyvlíkl z kšír? a od té doby jsme ho nevid?li.. hledali jsme ve dne, v noci, vyv?sili stovky leták?, vypsali vysokou odm?nu, zalarmovali útulky, veteriná?e, policii, nechali rozhlásit rozhlasem, využili stopovacího psa, p?j?ili si odchytovou klec.. ale nic nepomohlo.. Nedokážeme si život bez Vašuldy p?edstavit:( Mezitím jsme si vzali z jinonického útulku nalezence a dali mu jméno Kubík, je to tcho?ovitý nekastrovaný asi ani ne ro?ní same?ek. Je hodn? drobounký, není zvyklý na záchod ani na kšíry a ob?as si rád kousne - možná ho n?kdo úmysln? vypustil - asi ho zasko?ila první ?íje... Koupili jsme mu tu nejv?tší klec a rádi bychom mu po?ídili kámošku.. Na našeho Vašuldu však nikdy nezapomeneme a budeme ho stále hledat. Nad?je p?ece umírá poslední. Nebo ne?

Přílohy: Vašulda_foto.jpg (15kB)  
Aktuální stránka:9 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist