Aktuální stránka:11 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-01, 18:09
Ahoj...jsem Misa...a jsem zavisla na sve fretce!:)...
...strasne mi tohle predstavovani pripomnelo sceny z filmu...kde sedi lidi v kruhu...a zpovidaji se ze svych zavislosti:-D
...jinak jsem z Chomutova...pracujici a bydlici s pritelem Adamem a jeho rodici a spoustou zvere v tom nejmensim byte na svete...v samem srdci Prahy...resp. na Staromestskem namesti...des bes...nedoporucuji!!!:)
...je mi 26 a momentalne pracuji v jedne vtipne firme na recepci...ovsem doufam...ze si brzy najdu neco smysluplnejsiho:)...v cervnu jsem dodelala skolu (?J-D) a tak jsem tam prozatim jeste zustala a nic nehledala...
...me fretci holcicce Ambince (je to Amber) je prave pet mesicu a je to pekny had...:)...cas od casu ji rikam "smrá?átko":)...a kdyz zlobi...tak je to "smrád? upí?í":)...
...z kuchyne krade "slahouny" od kedlubny a rve si do skrise...je pri tom strasne komicka...jelikoz je to prt? a kazdej "slahoun" je vetsi nez ona:)...

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-02, 16:35
Tak jsem zjistila, že jsem se tady taky ješt? nep?edstavila, tak jdu na to:
Jmenuji se Dagmar (zkratka Dáda :-) a je mi 22 let. Pocházím z Jižní Moravy (Valtice), ale už p?l roku bydlím v Praze a s p?ítelem jsme si v ?ervenci tohoto roku p?inesli dom? malou albinotickou p?íšerku jménem Fitch. Je to milá?ek a poslední dobou i mazlí?ek :-)
Jinak moje záliby jsou kon?, ale už bohužel ne aktivn?, po tom co jsem p?išla do Prahy, tak jsem na koni sed?la jednou :-( Ale do té doby aktivn? byly. Pak ráda ?tu, lyžuju, chodím s fre?ulema na procházky a raduju se z mali?kostí :-)


Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-11-04, 20:24
jeje ja jsem taky kdysy jezdila na koni, jednou jsem sebou svyhla prave kdyz se prijela poprve podivat mamka jaka jsem frajerka..a byl slus, zakaz..sice jsem jezdila dal par mesicu ale pak jsme se prestehovali a muj sen mit sveho konika byl pryc..je to uz davno, porad me to laka ale je ze me posera..achjo to stari!!
no a kdyz jsem dostala tu odvahu neco napsat tak se predstavim..mnoho z vas uz me zna z vlakna "ztratila se fretka" :(((
Jmenuji se Stefania neboli Stepanka..proste Stefi, je mi 31(brrrr) a jsem z Prahy.Jsem napul italka.. proto mi ta "psana" cestina obcas nejde(i kdyz posledni dobou si rikam ze me psychomotoricke problemy nemaji nic spolecneho s prislusnosti), jsem vecny student(mozna tento rok se o to konecne opru), zajima me mimo fretek a zvirat obecne hudba, dejiny umeni, generacni vlivy na modu, jazyky, literatura, film atd.Zila jsem do 20 let v Rime, ale casto jsem jezdivala do Prahy za prarodici ktery jsem zboznovala a porad jsem chtela zit tady, coz se mi povedlo.Prave v Praze jsem poprve jako mala videla fretku, a byla to laska na prvni pohled.Ted nedavno jsem prisla o svoji Skunkie, a adoptovala jsem od Bozi Juliuse neboli Gastona, a jsem moooc rada.Pendluji mezi Vinohrady kde bydlim s pritelem a starym mestem kde je moje mamka.Jezdim casto na chalupu ktera je 20 km od Prahy.Gaston se tam byl poprve podivat vcera.Mimo pritele :P a Gastona mam jeste Stellu, je to pudlik(nebo neco takoveho), andulku a 3 akvarka(to je uchylka meho pritele).Tak to by mozna zatim stacilo..jsem totiz logorroik, musim se krotit :P
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: PoutnikSantiago (IP)
Datum: 2007-11-04, 23:12
Ahoj všichni, jmenuju se Honza (zkratka PoutníkSantiago) je mi 29 a jsem manželem, ?ili ohroženým chovným druhem, své ženy Beth. A mimo jiné tedy také "spoluotcem" a "spolumatkou" našich t?í fret?ích milá?k?, Sísy, Pepi a Nivy. (Pepóóó, kam šel Pepá? Má rande s Nivou....kdyby to náhodou n?koho netrklo hned). Obávám se, že i když s pár z vás už jsem se vid?l, a s n?ktrými i vícekrát, zde píši poprvé, ale t?eba ne naposled. Jelikož na v?tšin? fret?ích akcí se spíše tak mihnu a nebývám p?íliš st?edem zájmu,hlásím se tímto také mezi vás "sektá?e". I když n?kdy bych ty hlodavce nejrad?ji všechny pov?sil za ocas do pr?vanu, jsou už to zkrátka takové naše d?cka.
Tak snad se n?kdy zase potkáme na n?jaké té chlasta?ce...slyšel jsem dob?e?...?ekl n?kdo bur?ák? No te? už asi ne, ale však to není jedinej chlast co te?e a do jara ?asu dost.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2007-11-05, 10:25
Ahojte, jmenuji se petra, je mi 25 a uz jsem tu dlouho nebyla (merila bych to na roky). Jsem z blizkeho okoli zlina a uz par roku mam fretaka alberta, ktery je momentalne nemocny :o( Ale vzhledem k tomu ze uz mi zase krade papuce, tak mu zacina byt lip :o)
Svoji priserku jsem dostala na narozeniny jako 5 mesicni frete ze zverimexu, kde ho vratila nejaka slecna, coz se docela podepsalo na jeho povaze (krome me, kouse celou rodinu vcetne kocky)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Milagros (IP)
Datum: 2008-02-17, 17:14
Ahojte bando, jsem tady nová?ek,ale sleduju vás už delší ?as. Jmenuju se Iv?a, jsem z ?eské Kamenice(sever) a zlehka mi táhne na t?icet. Fre?ulku Barušku mám doma p?l ro?ku a je to úplný zlatí?ko (až na to kad?ní, ach jo). V lé?e jezdim po festivalech, ale asi to dost omezím pá? s Bárou si to nedovedu p?edstavit a bez ní už v?bec ne. Cht?la sem se ješt? zeptat jestli je tady na foru taky ješt? n?kdo ze severu, nebo? za?ínám mít pochybnosti o výskytu fre?ulí v Šluknovském výb?žku.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-02-17, 18:02
Milagros: festivaly jsou s fretkama supr vec B-)

Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-18, 08:44
Ahoj se taky p?idám teda. Jmenuji se Bára a na t?chto stránkách jsem celkem nová?ek. Mám fre?áka Bobíka Freddy, v po?adí druhá fretka.. A je to d?snej mazel + zlod?j první t?ídy, hlavn? tkani?ek a ovládání od televize. Jinak je mi pozít?í 21, jsem z Brna. Bydlím hmm na dvou frontách, nebo jinak, trvalý bydlišt? mám jinde než skute?n? jsem.. Z pohledu jednoho bydlišt? mám doma t?i kon?, dva psy, ko?ku, 6 slepic + t?i zví?átka - rodi?e s bráchem. Z pohledu druhýho bydlišt? mám doma fre?áka, psa a p?ítele, potetovanýho a popiercingovanýho skoro 31. letýho cvoka.. :) Asi jsem se zbláznila aji já.. Jinak momentáln? mám p?erušený studium pá? rozjíždíme projekt koup? malého penzionku v Jeseníkách - fretkám bude vstup samoz?ejm? povolen a vítán.. :). No a jinak pracuju jako recep?ní. A krom zví?átek mám ráda sport, dobrý jídlo - kupodivu vypadám neadekvátn? k tomu kolik toho doslova sežeru.. :), fantasy ?etbu, filmy a mýho cvoka.. :)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-18, 09:25
Jejda, penzion kam by m?ly fretky vstup povolen...no to by bylo super....:-)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:48
jen pokud možno aby po odchodu hosta nebyly v?ci poschovávaný za postelí, pod postelí a všude možn?, kde by se jim to líbilo.. :)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: spuky (IP)
Datum: 2008-02-18, 14:03
Tak abych taky o sob? n?co napsala.Jmenuju se Petra a bydlím v Rokytnici nad Jizerou s p?ítelem aspukyho jsem dostala ted v ?ervnu a je mu 9 m?síc?.M? je 22 pracuju zatím jako pokladní v místním obchod?,ale v b?eznu kon?ím a jdeme s p?ítelem a spukym d Liberce za št?stím
Spuky je velký mazel,a rád po nás uklízí,hlavn? o ponožky se stará rád.taky už mi n?kolikrát uklidil naušnice
A já mu furt p?ikazuju:nebud malej a nabud roztomilej,ale on je stejn? furt malej a roztomilej

P?íteli je 21 a je to pohodá?.Spukyho mi koupil on k narozeninám.pracuje jako kucha?
TEN HOTEL S FRETKAMA TO ABYSME P?IJELI NA NÁVŠT?VU:-))

Elleany

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: klariska (IP)
Datum: 2008-04-16, 18:09
Zdravím:o)

Tak se taky pokusim o sob? n?co srozumitelného napsat.
Jmenuju se Klára a je mi 15. S Rodinou bydlím v takový "dí?e" (promi?te mi ten výraz), která se jmenuje Semily.
Studuju na gymnáziu a mám moc ráda všechny zví?átka, teda snad vyjma pavouk?:o) Miluju hlavn? psy, ale vlatního si nem?žu dovolit (ne finan?n?, ale hlavn? ?asov?- jsem totiž blázen-kdybych m?la psa, tak bych se v?novala hlavn? jeho výcviku a byly by to samé závody, zkoušky a sout?že:-D). Nemám sice psa valstního, ale už od malinka známým cvi?ím amstafku R?ženku a chodím s ní na prochajdy. Je to moje zlatí?ko. Dalším mým zaltí?kekm ja englická bulteriérka Deisynka (pro laiky- to je ten "prasopes"). Je to upln? stejný zlatko jako R?ženka. Vždy? nazvzdory pomluvám jsou pitbullové a jejich p?íbuzní nejlepší a nejvšestran?jší psi na sv?t?, opak tvrdí jen ten, co o nich ví maximáln?: "pitbul zabil".
Taky jsem asi p?ed dv?ma m?síci za?ala jezdit na koních a moc m? to chytlo:o) Takže dalším zlatínkem v mém život? je hlavn? kobylka Halinka a taky ostaní kon? ze stáje, kam chodím.
Není tomu moc dlouho, co mi um?elo mor?átko (Kapinko vim, že se máš v nebí?ku ur?it? líp a že už netrpíš bolestmi) a tak rodi?e po tom, co vid?li na nov? Rady ptáka Loskutáka, kde byly fretky, p?išly s tím, že mi po?ídí fretku. Zeza?átku jsem si ?íkala, že já p?eci žádnou fretku nechci, já chci další mor?átko. Ale ?ím víc jsem toho p?e?etla a shlédla a ?ím víc toho ?tu, tím víc se mi fretky líbí a vím, že tohohle kožíška prost? chci! Takže momentáln? to u nás vypadá tak, že já p?ijdu ze školy a v?tšinu odpoledne strávím na fret?ích stránkách, zejména tady na diskuzi:o) Voliérka pro prcka, kterého snad seženu v sprnu, se za?ne brzo stav?t a já jen plánuju, plánuju a no?ím se do sv?ta fretka??:o) tak to je snad vše podstatné.
Ze Semil zdraví Klára s bullí?íma holkama a koníci z farmy na kopci:o)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-04-16, 20:45
Ahoj,
sice pozd? ale p?ece, jsem si tohodle vlákna nevšimla :) že se až stydííím.. Jmenuju se Šárka a je mi 19 let, bydlím v Hn?votín?, to je vesnice kousek od Olomouce. Letos v kv?tnu budu maturovat a cht?la bych jít na vysokou, ale otázka je jeslti se dostanu. Moji první fretku jsem m?la ve 13 letech to jsem tenkrát o fretkách nic nev?d?la, m?la jsem same?ka Freddyho, ale ten mi bohužel už zem?el a tedka mám dv? krásné sami?ky Ange a Stefi. Já od mala miluji zví?ata, cht?la jsem být veteriná?kou ale nemohu, protože jsem alergik a astmatik. Krom? fretek mám také nejrad?ji kon?, d?íve jsem jezdila a m?la i pronajatého kon?, tedka mi to chybí, ale plánuji, že po maturit? bych cht?la zase za?ít n?kde jezdit jinak miluji ješt? lachtany a tulen? a v?bec všechny zví?ata. Máme ješt? dva psy zlaté retrívry Barta (pes) a Peggy(fena). Pro m? je ted nejd?ležit?jší odmaturovat a taky bych cht?la odchovat úsp?šn? fret?í mládátka, Ange je b?ezí a za necelé dva týdny by m?la rodit, ale m?la zdravotní potíže (poševní zán?t), tak mám obavy aby vše bylo v po?ádku.

[www.oriens.estranky.cz]

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-16, 21:47
tak n?co o mé osob? - jmenuji se Iveta(- hóóódn? vysoká a hóóó´dn? hubená jak jsem se již zmi?ovala), je mi 37, jsem matka 3 d?tí a blázen do zví?átek - doma máme pekinéze, perskou ko?ku, leguána a hada, do ned?le andulku, ale po té co jsem zakoupila vitamíny pro stárnoucí ko?ky, bohužel dostala peršanka druhou mízu a nebohou andulku po roce spole?ného soužití ulovila :-((. Pracuji jako vedoucí hotelového domu ve Valašském Mezi?í?í, taky ob?as jako ú?etní, jinak prvopo?átek mé pracovní ?innosti byl v nemocnici a pozd?ji u t?lesn? postižených - od nich jsem postižena pozitivním vnímáním sv?ta :-) - díky za nové obzory:
A asi jako každý jsem na toto fórum zavítala pro všechny možné informace - styl ?íslo 5 pot?ebuje data :-))). Na netu jsem dýl jak m?síc každý den, myslím že teorii jsem zvládla na jedni?ku, výbavu nakoupenou stejn? jako výbavi?ky pro svý d?ti a te? se mi strašn? vle?e ?as, než si pro to mim?o pojedu :-))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2008-04-16, 23:47
Ahojte všichni fretka?i. Sice chodím na fórum už n?jakou dobu, ale ješt? jsem se do diskuse moc nezapojovala. Pat?ím mezi starší v?kem,ale mladé duchem.Jmenuji se Hana a je mi už 57let.Jsem zamilovaná do fretek a proto sleduji vše kolem nich.Mnohé z Vás už znám dosti z Vašich p?ísp?vk? a je mi mezi Vámi dob?e.Moc však nepíšu,stále ješt? s PC trochu vál?ím.Mám už druhou frete?ku.První žila 7let,ale moc jsem toho neznala a d?lala jsem hodn? chyb.Nyní mám Kelynku,2,5roku stará, 700g váha, kastrovaná. A díky Vám všem jsem o moc zkušen?jší. A taky ráda nakupuju u Majdy. Už nechci jiné zví?átko, než fretky, i když mám moc ráda všechna zví?ata a taky d?ti. Jsem babi?kou 8,5 letých dvoj?at - Terezky a Filípka. P?eji Vám všem krásnou dobrou noc.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: ?oudík (IP)
Datum: 2008-05-10, 16:44
Ahoj,

jmenuju se Kristýna. Je mi 22 let. Pocházím z vesnice kousek od Kladna. Kam stále jezdím za rodi?i, bratrem a za fenkama Sárou a Besie. Bydlím p?ez rok v Praze s p?ítelem a s malou zoo. Máme doma 2 akvária, 1 terárko s americkou úžovkou Žofinou, 2 Potkanice Black and White a te? jednoho 2 m?sí?ního fre?áka jménem ?oudík. Dote? byl nejv?tší zví?e v byt? p?ítel ale ?oudík ho z jeho postu možná brzy sesadí:). Celá rodina si toho mího malího mimíska zamilovala. Máma se nadnim rozplívala jakej je to hezkej medvídek a on jí zaodm?nu ?ádn? hryznul na p?ivítanou:). Ale nakonec je z n?j nejvíc nadšenej p?ítel kterej necht?l o fretce v byt? d?ív ani slyšet. Že smrdí a bla bla... a nakonec si snim hraje jako malí dít? a nejvíc se mu líbí když ho vydráždí tak až ská?e a kvoká a b?há jak splašenej. Ty dva se vysloven? hledali :))

S pozdravem
Kristýna

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-05-16, 12:22
Zdravím všechny fretka?e a fretka?ky :o)

Za?nu tedy jako všichni jménem :-) Jmenuju se Lucka a pocházím z Brna, kterému jsem i p?es 3/4 roku bydlení v Praze stále v?rná a vrátila jsem se zp?t "dom?".
11. ?ervna mi bude 27 a v zá?í to bude 7 let, co pracuji v Prodejn? PC her v OC Velký Špalí?ek a ve volném ?asu fotím (na obou stranách fotoaparátu - jak p?ed ním tak i za ním)
P?es 5 let bydlím se svým (od vánoc kone?n?) snoubencem - kterému bude 2 dny po mých narozeninách 31 let. Milá?ek je projektant (zabezpe?ení budov atp.) a dokonalý muž pro budoucnost (milující, milovaný, pracovitý, ochotný, hodný, tolerantní, rodinný typ).
Oba milujeme japonskou kulturu a já se zajímám i o starý Egypt. Mým snem je nau?it se špan?lsky a japonsky (špan?lsky zatím umím jen nadával a japonsky n?jaké základy v?etn? mé nejoblíben?jší v?ty - by? nepravdivé "Jsem ovdov?lá :-D). Také n?kdy v budoucnu až p?ijde svatba je mým snem jet na svatební cestu do japonska (což nadchlo i mou drahou polovi?ku). Dále rádi oba sledujeme filmy, rádi zajdeme na ples a do divadla (a? už to není tak ?asto jako d?ív) a hodn? ?tem? - hlavn? fantasy a scifi.
U rodi?? mám pejska jménem Zac (Pražský krysa?ík) a sama jsem mnoho let chovala potkánky. Nejen svoje, ale brala jsem si zví?átka i po p?átelích co z n?jakého d?vodu museli dát zvého mazlí?ka pry?. Te? už mám "jen" poslední 3 klu?iny (Sirius, Takeshi, Rody) a až odejdou definitivn? i tihle do potkaního nebí?ka, dále se jim v?novat budu jen tak, že se s nimi sem tam pomazlím u p?átel (V dob?, kdy jsme potkyš? m?li doma nejvíc to bylo 12ti hlavé stáde?ko). Sama už nesnesu tyhle malé inteligentní tvore?ky chovat, nebo? mne každá jejich smrt velice zasáhla (p?ece jen tato zví?átka se dožívají v pr?m?ru 1,5 roku) a proto jsem se rozhodla pro zví?átko jímž je práv? fretka.
Díky Yasmince jsem se ujistila na 100% o tom, že je to p?esn? to, co bude pro nás s drahou polovi?kou to nejlepší. Fre?ulky jsou svým zp?sobem n?co mezi pejskem, ko?kou a potkanem.
Jsou to fantastická zví?ata, která nám opravdu neskute?n? u?arovala a od doby, co jsme se rozhodli je mít ub?hlo prakticky p?l roku a te? to vypadá, že už se velice brzy do?káme první hol?i?ky (toužíme po tcho?íkovité a champagne).
Doufám, že se pak n?kdy p?ijdu podívat mezi vás a poznám další fretka?e osobn?. Zatím jsem m?la odtud ?est jen s Yasmin a musím uznat, že jsem za to neskute?n? ráda. Skv?lá, charismatická a ochotná sle?na s vlasy barvy zapadajícího slunce (moc krásné rudé). A co teprve její stáde?ko.... nádhera!
Doma už máme skoro dod?lanou velkou sk?í?ovku, kterou te? pouze musíme doladit pro pot?eby o?ekávaných svou sle?en.
Oba s p?ítelem jsme lidi, co milují zví?ata a i když n?kdy v budoucnu možná p?ijde i n?jaká rodina, nikdy bychom zví?átko nedali pry?. Dlouho jsme uvažovali o každém zví?eti, vše kolem studovali a takže víme, do ?eho jdeme (?ili nebudeme NIKDY pat?it mezi skupinu z-rodinných-d?vod?-dáváme-fretky-pry?).
Tak, doufám, že jsem n?co nevynechala a že m?j p?ísp?vek má alespo? trochu hlavu a patu :o)))

Krásného zbytku pracovního dne a p?kný víkend všem.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Tyrandé dne 16.05. v 12:30.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Angie (IP)
Datum: 2008-07-01, 11:13
ahoj, jmenuju se Hanka, jsem z Holešova (zlínský kraj) a je mi 20, bydlím s p?ítelem a doma máme menší zv??inec - zakrslýho králíka ?ikitu, osmáka Piškota,druhého osmáka, kterého se cht?li známí zbavit, Mikiho, k?e?ka Drobe?ka a náš nejnov?jší p?ír?stek (12 dní) fre?ulku Angii. p?ed 2 dny nám um?el potkan, vzali jsme si ho ze zverimexu, když ho cht?li dát sežrat hadovi. U rodi?? mám hafíka Andyho, s kterým jsem d?ív chodívala na cvi?ák a máme za sebou zkoušku.
Angie je náš nejv?tší andílek i ?áblík.Je jako naše miminko, radujeme se z každého pokroku, který ud?lá (jak nás krásn? kouše do prst?, jak se nau?ila na záchodek, jak mlaská když papá, jak "št?ká" když si hraje nebo jak zu?iv? kouše do své oblíbené hra?ky, a nejrostomilejší je když spinká, protahuje se, zívá a vyplazuje jazyk)
Každý kdo ji vid?l se hned rozplýval, p?esn? jak to bývá nad malými d?tmi.
Doufám, že se tady dozvím vše, co budu pot?ebovat ke klidnému soužití s naší frete?kou. Proto chci pod?kovat všem, co nám "za?áte?ník?m" radí.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-07-01, 12:13
P?e?etla jsem si ppár p?ísp?vk?, abych v?d?la, co všechno sem o sob? m?žu napsat a koukám, že je to jedno:o) Jméno mé je Petra, ale rad?ji Pe?ul. Je mi 19let a jsem z Trutnova. Letos jsem maturovala na SOŠPg (pe?ák) v Nové Pace a dál se chystám do Ústí nad Labem na VŠ obor sociální pedagogika.
Co není až tak podstatný, ale lidi to ?asto vyvádí z míry, je barva mých vlas?. Už po dobu 4let zelená:o)
Jinak miluju hudbu, hraju na bicí, což je pro m? ten nejlepší nástroj:o) ráda zkouším výtvarný techniky a v?bec se n?jak výtvarn? ?i pracovn? projevuju:o) a v neposlední ?ad? mám ráda zví?átka...nejen fre?ule:o)
Doma máme pejska( není to pes, pá? je to yorshire:o) Mon?u, kterej je sice bráchy, ale prakticky m?j, potom mám myšáka(pana Nilsona) a donedávna jsem chovala partu vodních šnek?...nyní voln? vypušt?ni do rybníka:o) Obyvací pokoj s námi sdílí dv? andulky (Pep?a a Felix).Fret?í sle?nu (13m?síc?) Toníka jsem si po?ídila pár m?síc? potom, co mi um?el zakrs. králík Rob?a. Necht?la jsem králí?ka, aby nebyl jen náhradou, ale ?ty?nohej kamarád mi chyb?l. Toník se k nám dostal ze zwerimexu (vim, že jsem podpo?ila prodej fretek:o( ale...byl moc malinkej, ležel na pilinách, sotva lezl a k dispozici m?l jen suchý granule, který samozd?ejm? nerozkousl, když už je našel. te? už je Tonda velkej chlap a moje velká láska. na celej život!!!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-01, 22:36
Tak jsem zjistila, že jsem tady ješte nepsala takže : Jmenuji se Zuzana je mi 26 a bydlím v Ostrav?. Jsem už 5 let vdaná a mám dv? d?ti. A k tomu malou Zoo a nejnov?jší p?ír?stek Alfréda. Než jsem šla na mate?skou pracovala jsem jako krupier v kasinu a doufám, že už se tam nebudu muset vrátit.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-07-05, 16:27
tak zkouška [pxnxdx.rajce.idnes.cz]
pokud se to povede...tak jen komentá?...momentáln? nemám "normální foto" takže tohle je z posledního zvon?ní..teda Mon?a se mnou nešel:o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: PxNxDx dne 05.07. v 16:28.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-07-05, 16:29
dob?e nejde mi to tak jak jsem cht?la:o) ale heslo je uživatel je KCTH a heslo KISS

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lien (IP)
Datum: 2008-07-06, 10:10
AHOJ JMENUJI SE LENKA A JE M? 27LET.MÁM 3KRÁSNÉ I KDYŽ STRAŠN? NEPOSEDNÉ D?TI.MANŽELA KTERÝ JE VJE?N? V PRÁCI A K TOMU SPOUSTU DOMÁCÍCH MAZLÍ?K?.2FRETKY A ZÍTRA P?IBYDE DALŠÍ,VODNÍ A SUCH.ŽELVI?KU,ANDULKU,2PEJSKY,KOCOURKA A RYBI?KY.TO VŠECHNO JE NAŠE KRÁLOVSTVÝ O KTERÉ SE STARÁME S LÁSKOU A KE KTERÉ VEDEME I NAŠE D?TI.



Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-07-06, 21:16
Ahoj,
objevila jsem toto téma, tak se vám taky odtajnim :-) Jmenuju se Lenka a je mi 20 let. Doma mám dv? fretky:
Cecilka, tcho?ovitá sami?ka, * 12.3.2000
Pepa, albínek, *18.5.2005

Pepí?kovou maminkou je Eliška, Cecil?ina dcera, která ale bohužel díky špatnému zásahu veteriná?e zem?ela :-(
A tak máme doma naše dv? smradlavá zlatí?ka a nedali bychom je za nic na sv?t?.
Mimo tcho?ík? máme 2 hafany, 5 ko?ek, kon?, chovatelskou stanici mor?at, 3 potkanky, želvu, myš a králíka...Takže taková mini zoo :)
Jinak já studuji na ?ZU v 1. ro?níku.

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-07-07, 11:22
Ahoj,
již n?kolik týdn? brousím (Majda, 25) t?mito stránkami, protože jsme se s p?ítelem (Pepa,31) rozhodli (to tvrdí on) že chceme fretku (chce fretku):o) Po d?kladném uvážení, teoretické p?íprav? a hlavn? obdivuhodném truhlá?ském výkonu Pepí?ka a strejdy Žíži (fret?í strejda, náš kamarád 27) jsme si minulou ned?li p?ivezli Barnieho dom?. A p?ekvapiv?... zamilovali jsme si ho okamžit?.
Celá tato akce má n?kolik následk?. Strejda Žíža už prý pro nikoho nikdy nic stav?t nebude a nechává si dobrovoln? okusovat uši. Já spím asi tak 4 hodiny denn? celá vystresovaná, aby tomu mr?ousovi n?co náhodou nechyb?lo. Pepa je v pohod?, jako vždycky. A milý Barnie z nás má akorát tak pr?u. Tak uvidíme jak nám to p?jde.
Jinak bydlíme v Praze na JM, i když jsme skalní severo?eši (Ústí a Liberec).
Já pracuji v Kladn? v ocelárn?, Pepa momentáln? hledá n?jaký dobrý flek;o)
A jsme obrovští milovníci zví?at. Já jsem ujetá na anglické buldoky:)
To je asi všechno, doufám, že od vás všech na?erpám spoustu inspirace a informací, aby se ten fret?í sv?t rozrostl o jednoho nadmíru spokojeného fret?ího chlapáka.
Zatím ahoj:-))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-07-07, 11:25
Zzelvi?ko-hezky napsáno :-)
A když jsi z té Prahy, m?žeš s náma i n?kdy vyrazit s Barniem na procházky. Víc se dozvíš ve vlákn? procházky a tam se i domlouváme.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-07-07, 11:43
Dádo, d?kuju, ur?it? se ?asem s malým p?ipojíme:)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Kacule (IP)
Datum: 2008-08-10, 14:24
Taky p?isp?ju se svým "popisem". Jmenuji se Katka, je m? 23 a jsem z Ostravy. Doma máme 2 frete?ky B?tušku a Amynku, dva psíky a jednu želvu. Holkám byl v kv?tnu jeden ro?ek.Skoro 4 roky jsem pracovala na informa?ní lince, kde jsem to vzdala, a nyní vzhledem k velké lásce ke vzí?at?m se snažím dostat práci v Zoo :). Jinak s holkama fret?íma hledáme kamarády na procházky :)))) N?jak nás to "chytlo" :) Jiná? m? ješt? baví ru?ní práce (vyšívání, há?kování, snad i pali?kování bude - výbava je, pochopení postupu chybí, výtvarná ?innost a tak podobn? všechno). Pac B+A



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Kacule dne 10.08. v 14:36.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-08-10, 21:46
Ahoj, asi se taky odtajním...
Jmenuji se Anna...Anina ?i Aní...jak kdo chcete (jen prosím NE Ani?ka), jsem studentkou PedF UK, obor u?itelství pro 1.st. se specializací na angli?tinu a nedávno jsem oslavila 25.narozeniny. Práv? v jejich p?edve?er mi p?ítel daroval fretku Žofku...aneb bestii Žofii (kdo ji už zná, ví o ?em mluvím). Mimo ní máme "šu*ací" rybi?ky- paví o?ka a donedávna jsme m?li i raka mramorového, Málo masa - ta nám bohužel neustála mladé a um?ela asi na vy?erpání (oni raci když ?ekaj mladý tak v podstat? nežerou). P?ed ní jsme m?li drápatky (žáby) Black & White, ale ty p?eválcoval práv? rak, bo p?ítel po n?m mooc toužil a v jednom akvárku by se nesnesli. Samosebou nejv?tším zví?etem v domácnosti je p?ítel Ondra. Teda ješt? p?ed 2ma lety jsem totéž tvrdila o bráchovi:-D
Jsem z Prahy 5, st?ídav? Koší?e a Barrandov (kde bydlí Žofka), aneb tak trochu ješt? bydlím u maminky, ale jen pro její pocit, že jsme ješt? neodlítli z hnízda...

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Rozzlobený Klaun (IP)
Datum: 2008-08-17, 03:13
Tak jsem tu nový, tak bych se m?l p?edstavit...a?koli to teda nebude asi nic p?íjemného. Jmenuji se Jarda a pocházím z Berouna, což je st?edn? velké m?ste?ko u Prahy. V zá?í mi bude 20 let a jsem studentem soukromé manažerské školy...ano po?ítáte správn?, z gymnázia m? na konci t?etího ro?níku vykopli za 80 procentní neú?ast na vyu?ování a tak si to p?kn? opakuji na mojí nové škole. Hodlám pokra?ovat na vysokou školu a peníze si p?íležitostn? p?ivyd?lávám prácí v n?mecké fabrice na autosou?ástky (jako d?lník mezi ukrajinci :-) a také p?íložitostn? tvorbou internetových stránek. Jsem cholerik, spíše introvertní (pouze ve spole?nosti cizích lidí, mezi p?áteli a ve spole?nosti alkoholu jsem nezadržitelný).

Mezi mé koní?ky pat?í zejména chov zví?at (nikoli chov na výd?lek, pouze mazlí?ky, nidky sem doma nem?l odchov ni?eho, krom? komár? :-) Vlastním 5 letou jezev?ici (jezev?ík, ne jezevec) Bar?u, 3 m?sí?ního fre?áka Ferdinanda a rybi?ky v ?ele s mega sumcem Karlem, který m? d?sí pokaždé, když vyplave z pod svého ko?ene, což našt?stí není tak ?asto :-). D?íve sem choval sami?ky potkan?, Ma?enu, Amy, Ka?ku a Paní bílou, ale s tím sem skon?il, odradil m? nízký v?k potkan?, nezvykl jsem si na to, že si zví?e zamiluji a ono do dvou let ve v?tšin? p?ípad? pojde na nádor velikosti pinpongového mí?ku - hr?za. Dále pak miluji posezení v hospod? s p?áteli a intoxikaci pivem v co nejv?tší mí?e, není lepší zakon?ení týdne nabytého všedními starostmi, než poleh ve škarp? s hlavou plnou plán? na dobytí vesmíru. A?koli nejsem sportovn? založený sport je pasivn? mím koní?kem a jako aktivní fanoušek Slavia Praha si nechám utéct málokteré utkání a ?asto se vyskytuji i na stadionu. Posledním koní?kem jé móda...špatn? ?e?eno, na módních trendech mi v?bec nezáleží, spíše se svým vzhledem snažím šokovat. Vyholená hlava s vlasy pouze vzadu a obarvená na ?erveno, bombr, maská?e, spousta nášivek a nerozlu?né partnerky t?žké boty. Aby nedošlo k omylu, nesnažím se lidi okolo sebe vzhledem odrazovat jentak pro nic za nic, sem zastáncem teorie, že vzhled by v posuzování ?lov?ka nem?l hrát v?bec žádnou roli, a proto mám jistotu, že lidé kte?í se semnou stýkají a mají m? rádi, nem?li v prvopo?átku žádné p?edsudky.

No tak to jsem zhruba já :-)

Avatar

Aktuální stránka:11 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist