Aktuální stránka:4 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-01-08, 12:51
To Blanka:
Nevím jak s Kolínem, záleží to na mé škole, která si nárokuje všech 30 hodin mého 24hodinového dne. A také na tom, zda budu mít doprovod, bez p?ítele asi sama nepojedu:-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Igor (IP)
Datum: 2005-07-15, 11:52
Ahoj, píšu (tedy asi 5x) za syna Igora, ale majitelem freti?ky je on.
Takže: 16 let, student gymnázia
Krom?
freti?ky NIKI s námi sdílí domov krom? dalších d?tí 2 fenky- Aida a Bára (14 a 8 let, 3 ko?ky ( Miki, Mi?ita a Macura 10, 8 a poslední nalezenec 2-4 roky- podle veteriná?e), kocour Myšák (10), a zarkslý králík BOB (5 let). S fretkou špatná kombinace, ale zatím se jí ho nepoda?ilo sežrat.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-07-15, 14:24
No, nebyla bych to já, kdybych se nep?ipojila :-)
Koukám, že budu asi poslední,co?
Já se jmenuju Lída Kabátová. Je mi 24 let a momentáln? jsem na MD s dcerou Adélkou které budou 3 roky. Bylím nedaleko Náchoda a to v Hronov? se svým manželem Karlem,zmi?ovanou dcerou Adélkou a 3 m?sí?ním tcho?em Matýskem.
Jelikož na své hobby nemám moc ?asu, tak mám jen jedno a to malba na hedvábí(nic moc:-/).
No, je dost stru?ný ale nejsem nijak zajímavej ?lov?k, tak nevím co o sob? ješt? napsat,snad to bude sta?it :-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Terezka (IP)
Datum: 2005-07-15, 15:02
takze ted ja:o)
Jmenuju se Tereza Prorokova, momentalne bydlim na Sporilove Praha 4, ale bude se to menit, do trech mesicu neznamo jeste kam nejspise nekde u prahy
je mi 18 let a studuju grafiku:o)
Mam skoro dvou leteho fretaka Matese kastrata, puvod neznamy, je ze zverimexu z Hostivare, barva pres leto tchorovita pres zimu zrzavo hneda s bezovym podkladem, mazlivy a hyperaktivni, vetsinou se boji jinych fretek krom samicek a mladat, vyjimka je silvym fred.
mimochodem mame doma jeste tri psy, dva belgicky ovcaky(fenu a psa) a perskou kocku.
to myslim ze staci nebo ne.)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-07-15, 16:20
Ted ja:
Majitel Erinky
Nick:Yngon
Pravé jméno:Ond?ej Toms
Bydlim v:Praze 4 Modrany
Je mi 12let


Erinka
Jméno fretky:Erinka
Rasa:Se p?esne neví,ale tak cokosampanska
Byla p?evzata od:Rema??
Stá?í(spíš mládí:-):9tydnu
Fotka:avatar
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-15, 16:26
Tak já taky:
Jmenuji se Michaela Slavíková, je mi let a jsem z T?emošnice.Mám 1rok a mali?kej kousek starou frete?ku ?iko a momentáln? i jejích už jen 8 miminek. Jinak zví?átka žádná, mám náro?nou práci, s p?ítelem provozujeme ?erpací stanice.Takže denn? ujedeme 300 km a opravdu namáme moc ?asu.Díky tomu ani nemám moc ?asu na koní?ky, jezdila sem na Snowboardu, ale te? zahálí za sk?íní.Takže sem se omezila na ?tení, to zvládám i za jízdy.To by asi tak bylo vše.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-07-15, 17:17
Ahoj , jmenuji se Olga a je mi už 47 let. Mám dv? d?ti ,syna 25 let a dceru 19 let. Bydlím jako " ?iko "v T?emošnici, východ.kraj - poblíž Chrudimi.Já pracuji jako u?. v mate?ské škole - zabíra?ka na nervy, ve vedlejší vesnici/pozdní doba kamenná/kam jezdím denn? na kole za každého po?así v zim?, v lét? - 9 km.Jsem sportovec!!!
Mám 7 letého fre?áka vykastr. Milouška, který jak víte , je velmi nemocný - nádory mízních uzlin a šelest na srdí?ku. Takže, jak dlouho to bude moje prdelka milovaná,to nikdo neví, tak se užíváme, jak to jen jde. Je to pro nás velmi t?žké, protože Praha je od nás velmi vzdálená a léka?ská odborná pomoc pro fretky tady v nedohllednu.
Ješt? máme doma malého papouška agapurjana, který,vlastn? která,je dravec!!!!a rybi?ky.,nesmím zapomenout na drahou polovi?ku - manžel.
Baví m? zahrádka a miluji všechna zví?ata. Ahoj

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Eliška (IP)
Datum: 2005-07-15, 19:25
Ahojky jmenuju se Eliška a je mi 16.Bydlím v Bohu?ovicích u Olomouce.Chodím na gymnázium.Ráda sportujia hlavn? miliju zví?ata.Mám doma k?e?ka a fre?áka Chika,kterému jsou 3 m?síce.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-15, 23:37
Tak já taky.
Jmenuji se Katka, jsem z Prahy 4 z Mod?an. Je mi 23 let, jsem vdaná a p?ír?stek do rodiny ?ekáme na za?átku zá?í. Máme dv? krásné tcho?indy, Bubáka (1 rok a 2 m?síce) a Sáru (9 týdn?)(ob? jsou to sami?ky). A protože bydlíme v paneláku, tak máme jen ty fretky a dv? akvárka. Manžel toho víc nepovolí. Pracovala jsem v kopírovacím centru, te? jsem na neschopence a budu nastupovat na mate?skou. Studovala jsem strojárnu, ukon?ené ?ty?i roky, ale bohužel bez matury a te? jsem úsp?šn? dokon?ila t?etí ro?ník potraviná?ské v oboru kvasné technologie (dálkové studium).
A koní?ky... Už rok rekonstruujem byte?ek a teprve te? se to chýlí ke konci. Jinak jsem byla po?ád v práci nebo ve škole. Takže zbyl ?as jen na tcho?e. Ale jinak moc ráda spím, zvláš? u film?, které chci moc vid?t.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-16, 14:28
Ha, jak ste si zajisté sta?ili všimnout, tak jsem "talent na PC a t?eba zapomínám zapnout ?íselnou klávesnici. Takže je mi 25 let. Jen tak pro zajímavost

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2005-07-16, 15:47
Ahoj,
jmenuju se Jana, je mi 26 let, žiju s p?ítelem a 16 m?sí?ní dcerkou v Plzni.
Máme 2 fretulky, Kim?u ,té budou zítra 3 roky :o)) a z útulku jsme si vzali (resp. Blanka nám dovezla) handicapovanou fretulku Ni?ku - jestli si vzpomínáte,na foru se o ní psalo.
Jinak máme chameleona, ko?ku, 5 akvárek s rybi?kama, masožravé rostliny.....
?asem bysme cht?li poskytnout domov další opušt?né fretulce :o))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2005-07-17, 13:26
Ahojky, ja se jmenuju Bara a jsem z Olomouce. Jsem svobodna, ale zadana a deti zatim taky nemam. Teda mam!!!! Kubu a Terinku:)) To jsou moji fretci mazlici a miminka:)) Jinak je mi 22 a studuju mamagement na vysoke skole. Doma mam jeste potrhlyho starecka andulaka, kteryho muze klepnout, kdyz kolem behaji ti 2 smradosi:))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: ANDARIEL :) (IP)
Datum: 2005-07-17, 23:03
Tak ja se taky predstavim :)))

Jsem z Prahy a jmenuju se Anna :) jsem uz skoro 2 roky se svym pritele - bohuzel kazdej zatim u rodicu (me 19 jemu 23)..studuju zahradnicinu :)...No co vas asi hlavne zajima je fretak :) takze mam 3mesicniho fretaka Stinkyho tmavsi tchorik :) ted jde pomalu ale jiste do puberty a taky je to na nem znat :)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-07-17, 23:28
Zajimave vlakno, nesmim chybet :-))

Jmenuji se Jana Duchackova a se svym manzelem (Kmochym) bydlim ve Varnsdorfu. Je mi 19, jemu 32. Minuly mesic jsem udelala maturitu. Zitra vyrazime na libanky, takze praci zacnu hledat teprve potom s novymi doklady. Od zari nastupuji na Vyssi odbornou skolu take tady, ale dalkove, abych uz mohla prispivat do rodinneho rozpoctu :-) Nase konicky jsou predevsim dobrovolni hasici a Internet, pres ktery jsme se i seznamili :-)

Mame temer rocniho fretacka Charlieho, malou Annie a ted jsme "zdedili" dalsiho kluka, asi ctyrleteho Ference.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-07-18, 10:37
Volám sa Johana Sedlá?ová, bývam v Bratislave, SR. Mám 48 rokov, priate?a Fera a ro?ného nekastrovaného tchorovitého fre?áka Vl?áka.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-07-18, 11:49
Já taky já taky...Moje jméno je Klára Nováková a v srpnu mi bude 20,svobodná,dva a p?l roku zadaná :-) Trvalé bydlišt? mám v Teplicích,ale bývám spíš v Dubí(nechci slyšet žádné nemístné poznámky! :)Momentáln? bez práce,jinak vyu?ená servírka.
Mám ro?ní Tcho?ovitou hol?inu u které se v pubert? ob?vila epilepsie :(.Dvakrát denn? tedy musí dostávat léky,které jí ale moc pomáhají a záchvaty jsou už jen mírné a hodn? málo ?asté.Jinak je to ?pln? normální a na první pohled zdravá fre?ulka.Jmenuje se Terezka.Po problémech s ?íjemi je od kv?tna kastrovaná.
Druhé šídlo jsme si po?ídili nedávno,je to champagne klu?ina jménem Bertík-?íkáme mu Beuta
Zapom?la bych na zv??inec:Mimo tcho?? je to n?mecký ov?ák Britt(9) potkanka Žofka(1,5) vodní želvi?ky Rajda a Pinda (2,5) a králík Piškot a jak už to bývá,vyklubala se z n?j po roce piškotka :-)
Jak je tedy patrné,mám ráda zví?átka.Taky maminku,p?ítele,cestování,sport(na co šáhnu to mi jde.hahaha tak nic)a hódn? ráda mám pivo...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: kac dne 18.07. v 12:45.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: hellowiin (IP)
Datum: 2005-07-18, 11:51
ok, tak jdu do toho taky:

marcel - virtuální identita hellowiin, jest mi 24 let.
trvalým bydlišt?m ve vrdech (kh), ale p?es týden bydlíme v hradci králové a p?es víkend na se?i (cr) na chat? (takže mám bohaté zkušennosti s cestováním s fretkou).
fretku mám ?erstv?, asi 3 roky jsem se k tomu odhodlával ;o). je to letošní b?eznová sami?ka juli, máme se od jejích 5-6 týdn?, p?vodem je ze rtyn?.
co se tý?e jiných chovatelských zkušenností, tak mi rukama p?ošli: pes, ko?ky, králík, chinchila, potkani, burunduci, gekon?ík, vodní želva, chvilku i kanár.

* hellowiin *
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Dáša Kohoutková (IP)
Datum: 2005-07-18, 12:17
Asi by to málo kdo ?ekal ale jmenuji se Dáša.
Je mi 24 a mezi fretka?ama jsem úplný za?áte?ník.
Ur?it? jsem n?koho z Vás na kterémkoli vlákn? mírn? nadzvedla ze židle dotazem na který už byla aspo? 100x dána odpov??. :o)


Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Dianka (IP)
Datum: 2005-07-18, 12:33
Ahojky ja se jmenuji Diana je mi 20 let jsem z Prahy a studuju vš fin. a spravni.Bydlim s pritelem a svymi dvema fretatkami Bambim a Sherrym (oba samecky) a je jim 8 tydnu.:o)Jinak mam jeste dva perske kocoury.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-07-18, 12:57
Ahojky já sem bohužel moc ?asto nepíšu...dost sem vás otravovala s radama tak pardon=))Ted sem si ale koupila knížku od "matky fretky" a je skv?lá a je tam toho fakt dost, takže se už snad tak ptát nebudu.Já se jmenuju Markéta a je mi 15..mám frete?ku Missinku a pejska.Ted du na ekonomický lyceum...tak papa

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-07-18, 13:25
Já se jmenuju Silvie. Je mi 41 let a pracuju jako ekonom. Mám dv? d?ti 21 a 14 let a (zatím jen jednoho) ?trnáctim?sí?ního fre?áka Freda. Jsem fretkofil a knihomol. (Ostatn?, to náš Fred taky, jenom každý jiným zp?sobem. Já fretky neo?uchávám a knihy spíš ?tu než vyhazuju obloukem z knihovny...)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 25.08. v 18:41.
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2005-07-18, 15:26
kdo tu ?te všechno ,jako já,tak ví že se jmenuju Iva Dolhyová,je m? 44,jsem z Jablonce nad Nisou.
Moje rodina a zví?ena se skládá z 1 manžela Petra,3 d?tí :Renatky -23, Zuzanky-14,Kubíka-11 let,ko?ky princezny Janinky Remu-Martin (želvovinová perská,pat?i?n? nafoukaná)-7let,fretek Berušky-2 roky,Pí?i -1 rok ,Vašek a Ruda tém?? 4 m?síce.Ko?ka,Berunka a Pí?a jsou tzv.odloženci(v život? to nepochopím) a Vašek s Rudáskem jsou uli?níci od Mf,neboli ká?ata.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-18, 17:16
Taky se pridam, i kdyz jsem uz psala na jina vlakna.. ;o) Tak pro ty co me neznaji ;o)
Bydlim tri roky v Praze, ale pochazim od Karlovych Varu. V Praze se neustale stehuju - tentokrat doufam, ze to bylo naposled a ze chvilku si uziju klidu. Je mi 22 a delam graficku.
Pred rokem a neco sem si poridila prvni fretulku Piskvorku, ale ta bhuzel umrela (jak nekteri vi..) jeste nedavno sem mela fretulky dve (sem tam i tri nebo ctyri - Pitryska a Lumpika - prechodne - asi jako Ene) Dnes uz mam fretulky ctyri - a jeste mi zbyvaji tri, ktere cekaji na nove panicky..
Na stalo jsou Flo 28.2.2004 albinka, Tappi 20.5.2004 chapagne, Silver 12.5.2005 stribrny a Xavy 19.5.2005 stribrna panda - hlucha..
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: kacik (IP)
Datum: 2005-07-18, 21:27
já se jmenuju Katka Hanzlíková, je mi 18 a studuju zdrávku na Kladn?. Bydlím v Lidicích u táty a miluju zví?ata, (kon?, fretky a ko?ky). Mám p?ítele, který má Buci rád protože s ním spinká v posteli a Yoko rád nemá protože ho kouše.(ale to jen tak na oko p?edstírá). Svojí první fretku jsem si koupila minulé léto od chovatelky Jany Pospíšilové. Ale moje malá ?iky za m?síc zem?ela na Psinku, byla o?kovaná Canvakem. Tak jsem od p?ítele dostala jinou fretku, albínku Yoko od staršího pána který si s ní nev?d?l rady. Jsou jí p?ibližn? dva roky.
A vzáp?tí jsem o táty dostala druhou fre?ulku, Buci, od paní Chramostové. Aniž by se táta s p?ítelem domlouvali.
Je narozená 9.?ervence 2004.
Letos jsme jí nechali p?ipustit ale fre?átka se narodila deformovaná, bez ocásk?. Narodilo se jich osm a sedm jich do t?í dn? zem?elo. Ta poslední hol?i?ka má ocásek jen pokroucený a má se ?ile k sv?tu.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-19, 01:05
No já to také psala už na jiné vlákno.

Koho by toto dlouhé povídání vy?erpávalo, tak m?žete p?esko?it na konec. ;o)

Moje jméno je Zuzka D. alias Jordi ve sv?t? internetu. Mám ráda zví?ata a protože nem?žu mít psa, tak máme doma zv??inec. Je ale také pravda, že všechna ta "hav??" (myšleno jen jako vtip, jinak to jsou samoz?ejm? mazlí?ci a koukátka) není jen moje.

Také ráda kreslím, d?íve jsem i ?etla a doufám, že se k tomu op?t zase vrátím. Od doby ale co mám fretky, tak prakticky cokoliv d?lám, tak to n?jak souvisí s fretkami, v?etn? fret?ího online registru.

První fre?ulku jsem si po asi ro?ním p?emítání a n?kolika neodbytných snech o fretkách po?ídila v roce 2003. Bylo to na podzim. Cht?la jsem kluka, protože kluci jsou mazliv?jší. Ve zverimexu, osud tomu tak cht?l, byl jeden malý pr?ola. p?ipadal mi tak veliký a dosp?lý. Bohužel byl zadaný, tak jsem odešla s prázdnou. Za t?i týdny jsem šla okolo, a on tam po?ád sedí. Už bez rezervace, Takže bylo rozhodnuto. Ten den jsem si ho odvážela dom?. Byla jsem nedo?kavá a nat?šená, takže jsem se ani nevracela dom? pro p?ipravenou tašku, speciáln? zakoupenou asi 2 m?síce, p?ed fre?á?kem. šoupli mi ho do krabice a jelo se dom?. M?la jsem p?ipravené jméno ze svého snu. M?l se jmenovat NOR. Jenže jak jsem sed?la v tramvaji, tak to najednou nebyl Nor, ale vypadal jako Frodo. Takže do dnes je to Frodo a nelituji ho.

Na ja ja?e roku 2004 jsme se rozhodli pro kamarádku. Frodo byl tehdy v pubert?, která p?ešla do ?íje a kousal jako tazmánský ?ert. byl nep?í?etný, anebo znud?ný. Jeho ob?tí jsem jakožto ženská, byla bohužel p?evážn? já. p?ítele kousal v pubert?, a m? v ?íji. Když nekousal, tak byl znud?ný rozpláclý na zemi a ?ekal, kdy se kone?n? nechám zakousnout. ;o) Protože Frodo je klasický tcho?, cht?li jsme jinou hol?i?ku. tehdy se zapo?ala akce záchrany vy?azených fretek z Táborské farmy. Byli jsme rozhodnuti, získat šampa?skou sami?ku od tama, ale našt?stí i nanešt?stí byly frete?ky rychle rozebrány. Nanešt?stí, že z nich mnoho um?elo na nádory ale na št?stí, že našly alespo? na chvíli domov napln?ný láskou a pé?í. Pro nás tam už hol?i?ka nezbyla. Ale tehdy se Hanka M. rozhodla, že nechá p?ipustit svou šampa?skou hol?i?ku, o které nem?la ani páru, že to není oby?ejná fre?ulka. (Možná m?la, nevím, ale tehdy mi to tak p?išlo) Rozhodla se správn? a nakonec po dlouhém období 12 týdn? jsme se do?kali své krásné krémov? béžové princezny Medulky. Vypadala jako malý trpaslík a byla tak malinkatá, že jsem tomu až nemohla uv??it. Její maminka byla také taková mali?ká a mezi 8 béžovými a jedním albínkem se úpln? stratila. Tehdy jsem poprvé také vid?la, jak je sami?ka malinkatá. :o) byla jsem naprosto nadšená. Maminka Medulky se jmenuje J?linka a je od Hanky M. ze Šlapanic u Brna. Jak jste jist? ti, co nev?dí, pochopili, maminka je šampa?ská. Tatínek je také šampa?ský. Jmenuje se Peruán - Perry a nyní už pochází od Mokrovrat u Dob?íše a jeho majitelkou je Míša K. (jinak známá pod p?ezdívkou Mihala). K Peruánovi p?išli, jak jedno p?ísloví praví, "jako slepý k houslím" P?vodní páne?ek jej p?ivezl k Míše na krytí a od té doby o n?m nikdo nic neví. Takže je Perry nyní už dávno Míšy a je to zasloužilý otec již mnoha fre?átek. :o) Babi?kou Medulky a maminkou J?linky je sami?ka Cindy, která je rovn?ž šampa?ská. Vlastní ji n?jaká paní Zelová z Olomouce.

P?vodn? jsem to neplánovala, ale nakonec, když to p?išlo, ud?lali jsme krátkou poradu, a rozhodli se naší milovanou (spíš mojí milovanou, p?ítel je až tak nemusí) Medulku, nechat p?ipustit. Náš Frodo je kastrovaný. Báli jsme se, že v jeho hormonálním poblázn?ní, by malé n?co ud?lal, a také jsme neplánovali mít stále potomky. M?li jsme v plánu favorita krásy, Dutche z Ku?imi od Hanky H. Je to tcho?ovitá panda. Je to krásný a mohutný samec. Také je výkonný. Bylo však o n?j mnoho zájemc? ( a zájemky? ;o) Takže jsme se z prostého d?vodu, abychom alespo? trochu omezili p?íbuzenskou plemenitbu, která v p?íštím roce nastane, (Ne p?ímo ale m?že se stát), zm?nili partnera. Když jsme byli v Brn? na fret?ím Valentýnu, zalíbil se nám také krásný st?íbrný harlekýn jménem Haki. Pani?ka je Romana Podolská z Brna. Byl stejn? jako Medulka, narozený v roce 2004, takže kariéra otce teprve v po?átcích. Navíc jsme o n?m moc neslyšeli a tak se spojili s jeho pani?kou. Haki m?l pouze jednu sami?ku a tak bylo rozhodnuto. Stal se otcem i Medul?iných d?tí. Takže se nám letos narodilo krásných 8 fre?átek. Asi tmav? st?íbrná sami?ka - Bigi, asi tmav? st?íbrná harlekýnka sami?ka - Elfinora, asi st?edn? st?íbrná harlekýnka sami?ka - Balmínka as Jackie, tcho?ovitá sami?ka - Karinka, šampa?ská sami?ka - Bambulka, st?edn? až sv?tle st?íbrný harlekýn same?ek Hackleberry as Berry a dva albinoti?tí same?ci Yaseminus a Jumbo.

P?vodn? jsme také neplánovala mít fretky 3, ale díky tomu, že se zájemkyn? z Polska nakonec v?bec neozvala a ani ne?ekla, že už má fretku jinde, neodpov?d?la ani na jednoduchou otázku, ?ím fretky krmí a nenapsala mi ani nic o svých fretkách, tak jsem se rozhodla Elfinoru už nikomu nenabízet. Elfinka je tedy dcera mojí princezny Medulky. Když se mi zdávalo o fretkách, mívala jsem nejd?íve dv?, potom t?i. Když se m?la tedy jedna jmenovat Nor, tak dostala jako ?ást toho jména Elfinka. Také lze toto jméno vyložit i jako spojení dvou slov: ELF = sk?ítek a NORA, no jako, - jako nora, díra do zem?, pelech zví?at,.. ;o) Takže ELFINORA m?že vlastn? znamenat "Sk?ítek norní" ;o)

Momentáln? máme doma ješt? Jumba, který ?eká zhruba na polovic srpna, kdy si jej bude moci vyzvednout nová pani?ka, na fóru, Jája.

A tak se moje: Jordinina, sme?ka, rozrostla na 3 fretky

- tcho?ovitého kastrovaného samce Froda (nar. cca 28.6.2003)
- šampa?skou samici Medulku (nar. 20.5.2004)
- asi tmav? st?íbrnou harlekýnku Elfinoru (nar. 1.5.2005)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Helena (IP)
Datum: 2005-07-19, 17:58
Ahoj. Jmenuji se Helena, je mi 48 let, jsem vdaná a mám 26 letého syna. Jsme z Rokycan. Hrávala jsem aktivn? basket a sport v aktivní podob? mám ráda dodnes. Vždycky už jako holka jsem milovala zví?átka, ale nikdy jsem je nesm?la mít.
V dosp?losti a po nast?hování do vlastního bytu m? nikdy nenapadlo si zví?átko po?ídit. P?ed rokem mi volal syn, že dostal od p?ítelkyn? k narozeninám neobvyklý dárek - fretku. Moje první reakce byla dost výbušná. Nicmén? jsem ho necht?la zklamat a ?ekla jsem si, že si o té "myši" n?co zjistím na internetu. Narazila jsem na skv?lé stránky Petry N. a všechno nastudovala. Navíc hned zakoupila Pet?inu knihu.
Dom? jsem dorazila chytrá jak rádio a p?ipravená pou?ovat - jenže syn už m?l všechno vybavení a v n?m tu "myš" - Bobinku a byla už 2 letá. Do m?síce od jejího pobytu u nás jsem syna postavila p?ed hotovou v?c, že až se bude st?hovat do svého bytu, a? zapomene na to, že by si vzal Bobinku s sebou. Je to prost? m?j (i manželovo) milá?ek a abychom jí ud?lali radost, po?ídili jsme jí p?ed týdnem 6 týdenní fret?í kamarádku Áju.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: fandik (IP)
Datum: 2005-07-19, 22:50
Tak my se také p?idáme.
Fandík - Smr?ek, skoro 32 let, p?vodem z Nové Paky, po VŠ jsem se usadil v Praze, kde pracuju v IT. D?íve jsem jezdil na koni, nyní na kole :), jinak rád fotím a za?ínám hrát badminton.
V sou?asné dob? žiju s p?ítelkyní Terezou (Ter?a), necelých 27 let, která pracuje u dopravní a spedi?ní firmy jako disponent. Ráda ?te (naposledy 380 stran za noc :)), p?es den nemá ?as) a snaží se v?novat všemu, co ji zajímá (numerologie, ?ínská medicína apod).
Po zralé úvaze jsme se rozhodli netýrat v panelákovém byt? psa a po nastudování pot?ebných materiál? a výstavb? pokojového hangáru jsme si po?ídili Huga. Tcho?ovitý, 4 a 1/2m?sí?ní roš?ák, který te? "týrá" nás :) Prozatím je "jediná?ek", ovšem dlouho odolávat po?ízení si dalšího lachtánka už asi nebudem..:). T?eba se n?kdy objeví n?jaký pot?ebný bezdomovec...:)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-03-30, 13:56
Tak jsem to tu pro?etla a zjistila jsem spostu nových v?cí, tak už aspo? vím kdo je kdo. I když zatím Fre?ulku nemám (po?ídím si jí co nejd?íve, vybavení?ko už mám nakoupený), ú?astním se tu vašeho fóra již asi dva m?síce a sbírám od vás informace, abych pak n?co nezanedbala...
Tak se p?edstavím:
Je mi 20 let, studuji na Západo?eské univerzit? Fakultu strojní. Bydlím v Plzni, ve 3+1 spole?n? se svým p?ítelem a všelijakými zví?átky. Jako první k nám p?išli rybi?ky, pak p?ibyl chameleon jemenský "Chamísek", želva nádherná "Timmy", dva osmáci degu "Cipísek a Nelinka", dv? korelky "Kryštof a Kryštofa", další akvárko s rybi?kami a k Vánoc?m jsme si koupili žabi?ku "Zelená?ka". U rodi?? na zahrad? mám p?tiletou irskou vlkodavku "Danušku".

No tak snad se mi tu ta fotka zobrazí.
Až budu mít fret?ího drobe?ka, budu už samoz?ejm? více chápat vaše zkušenosti s nimi a budu lépe v?d?t o ?em je ?e?. A už se vám nebudu smát tolik....

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-03-30, 14:39
Chudinka malinkej vlkodav - až tu smr?uchu p?ineseš, ten bude trp?t. Dcera má velkého kníra?e. Ten se ni?eho nebojí, jen naší Iris - 45 dkg živého zubatého st?íbra (mého zlatí?ka)
Avatar

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-03-30, 14:49
Erin: Vlkodavku mám u rodi??, my bydlíme ve t?etím pat?e a není tu výtah, tak jsem se bála o její klouby, když po?ád chodila do tich schod?, že jsem jí radši vrátila k našim na zahrádku. Ona je tam spokojen?jší (na byt? bydlíme cca 9 m?síc? - ona byla od malinka zvyklá na boudu) a já za ním dojíždím skoro každý den. Sem na byt si ji bereme jenom ob?as, abychom nemuseli t?eba ve t?i ráno p?es celý m?sto pro pesa když jedeme na výstavu... No ale stejn? bude nutnost ty dva seznámit... Budu to muset hlídat, Dan?a je taková, že když se jí n?co nelíbí, sebere se a odejde, ale pak už jí musí nechat být (ob?as bývá rozmrzelá, už má svý léta). To budu muset hlídat..

Aktuální stránka:4 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist