Aktuální stránka:2 z 13
Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-19, 13:12
Erin: jací jsou hadí sta?íci? Myslím druh. Hadi se mi vždy líbili, ráda si je pochovám - hlavn? škrti?e, ale já bych jim necht?la dávat živé myši, to bych jim radši tahala kus hov?zího na provázku... :-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-09-19, 15:11
M?li jsme doma taky hady nejd?ív Hroznýše královského a pak Krajtu tmavou (už cca 3 m, takže jsme ji v?novali jednomu pánovi, který m?l pro takové zví?e prostory, my jsme ji m?li ve velké prosklené sk?íni) - pozn. s kusem hov?zího na provázku bys neusp?la oni si pot?ebují ko?ist zaškrtit, pot?ebují "cítit" tlukot srdce protože nemají ?ichové bu?ky a vidí špatn?, ale mají na to jiný smysl. Jinak te? má brácha Zmiji r?žkatou (smrteln? jedovatá) a myslím že ješt? Hroznýšovce, ale nejsem si jistá správným názvem je to celý zelený had, taky jedovatý.
Ale tady nejsme na stránkách pro hady. :-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-19, 15:26
Hadíci jsou užovka ?ervená Agáta a hroznýšovec duhový Kousal. (a kouše po?ád, hodn? špatn? vidí). Agáta je mazel, p?íjemná do ruky, asi jako jelenicová k?ži?ka. Myšmi nemohu krmit, jakmile vezmu myš do ruky, je teplou?ká chlupa?ou?ká a už má had sm?lu. Krmím náhradn? ku?ecími k?ídly. Syrové k?ídlo oh?eješ v teplé vod? na cca 38 stup??, vezmeš do peánu a hýbáš hadovi p?ed o?ima. On si ho uškrtí, to musí, on p?i tom sliní a povoluje panty v tlami?ce, a pak splkne a zapije a dva týdny leží. První hromadu ud?lá asi týden po krmení a pak ješt? jednu ?i dv? malé. N?kdy je t?eba i pro?istit st?eva, takže k?ídlo posypu troškou pe?í. To najdeš leckde, opláchneš, odrhneš a krmení je "jako živé". Hodnýši i krajty jsou krásní, ale moc vyrostou a jsou t?žcí. Ti naši jsou asi 180 - 2 m dlouzí a ne moc tlustí.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-19, 16:21
Já vím, že nejsme na stránkách o hadech, ale p?ece si kv?li pár informacím nebudme p?elejzat jinam, ne :o)
Díky za info. S t?mi k?ídly je to báje?ný nápad, ale myslím, že ješt? potrvá, než si budu moci takovou potv?rku po?ídit. Jinak jejich tíhu znám. Nejrad?ji jsem m?la škrti?e Ferdu (už nevím p?en?, co to bylo), který pat?il našemu kamarádovi a tenhle had se d?sn? rád choval. ?e?i o tom, že p?i prudkém poybu za?ne škrtit, u n?j neplatily. M?la jsem ho omotaného okolo pasu a "krk" s hlavou okolo a na pravé ruce a honila jsem s ním mén? odvážné kamarády, kte?í se domnívali, že to jem?ou?ký, suchý zví?átko je slizký :-)
A miloval drbání na hlavi?ce!
Jojo, zlaté ?asy d?tství - to bylo p?ed 10 lety.

No nic, jdu dát tcho?e na hnojišt? a napustit mu jeho nory, aby se mohl bahnit.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Ozzi (IP)
Datum: 2003-09-19, 23:29
ahoj, tak i já se p?idávám.Jmenuji se Olina.Bydlíme kousek od Prahy, skoro v jeskyních, zvaných Kon?prusy. Mám 2 fre?áky: 5 m?s. Pištu same?ka v barv? harlekýn a stejn? starou sami?ku st?íbrnou. Navíc, abych toho nem?la málo, chovám ješt? výstavní psy plemene pekinéz, shoro už 14 let-viz. [pekinez.unas.cz.No] to je asi zatím vše.Ur?it? se uvidíme na n?jakém srazu,nejlépe v Praze.


Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Íví (IP)
Datum: 2003-09-20, 20:50
Ahojky,taky se p?idám.Jmenuju se Ivana,je mi 22 a p?l a jsem z Prahy.Pracuju jako zdravotní sestra.Mám frete?ku Fanynku,harlekýnku,ale nevím p?esn? kolik jí je let.N?jak se rozchází informace ze zverimexu a názor pana veteriná?e.Takže jsem ur?ila hol?i?ce datum narození na 11.11.2002.Potom taky máme anglického kokra Maxe,který Fanynku miluje a ona jeho ješt? víc:-)Jsem svobodná a baví m? kino,knížky,cestování lyžování no a p?l roku je ze m? 100% matka malé fretky.Jsem ráda že tyhle stránky fungují a pomáhají nám všem poznávat ostatní fretky a jejich pání?ky.Moc oce?uju všechny,kdo se na jejich provozu podílí.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Hasika (IP)
Datum: 2003-09-21, 13:49
Ahoj. Jmenuji se Iv?a. Pocházím z Chomutova, je mi 18 let a studuji Gymnázium v Kadani. Moje fre?ule se jmenuje Kateefa ( Katynka ). Jsou jí 4 m?síce a pochází z Tábora. Ješt? mám n?meckého ov?áka, Benyho, 5ti letého v nejlepších letech :). Zachránila jsem ho p?ed jistou smrtí. Byl týraný, zav?ený v "pod?laný" kotci 2x2m s otev?eným zran?ním míchy! Miluju ho a te? i Katynku:).
Mojí nejv?tší zálibou, krom? zví?átek, je horské kolo a po?ádný terén (taky mám nejradši sjezdy). A pokud mám málo adrenalinu, dopl?uji si ho wakeboardingem. V zim? mi posta?í snowboard (freestyle). Ráda maluji a tvo?ím. Co vytvo?ím, to Katynka s Ben?ou zni?í:).
Je s nima sranda!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-09-22, 10:07
2 Hasika: Prosím t?, kam v ?echách jezdíš na HC rakvicí sjezdy MTB ?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-09-22, 11:53
2 Webmaster:

[www.pixyland.org]

Tohle je to, o ?em jsem mluvil.. Je to smr?ák!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Hasika (IP)
Datum: 2003-09-22, 21:33
Jsem z Chomutova, ze severozápadu ?ech. Máme tady pár zabijáckých sjezd?. Jinak je dobrý sjet Klínovec, n?kterou sjezdovku, nebo Jáchymovskou sjezdovku (vede z Klínovce do Jáchymova), docela dlouhá. Jinak jsem byla minulý týden v Lubenci u Podbo?an, docela jsem koukala. Tam kolem, v lesích, nejsou moc prudký, ale táhlý, tak se to rozjede, p?ípadn? rozšlape, ale je to HC?ko (samý ko?en, kámen, písek, št?rk, strom, v?tev, hazí to na p?ední...:). Docela ?asto jezdíme po Ráji po turist.stezkách.
O prázdninách jsem byla v Rakousku na ledovci, kv?li SNB(taky tak trošku ob?as lyža?ím - má d?tská záliba), no a jelikož ho po 3 dnech zav?eli, aspo? jsme si sjeli párkrát sjezdovku z 2500km n.m. do cca 1300km n.m. - chvilkama jsem m?la i strach :))). Mimochodem Katynka s Ben?ou byli s náma.
Jinak mám fakt vyžití tady u nás.

Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jana (IP)
Datum: 2003-09-30, 11:12
Ahoj,
jmenuju se Jana,bydlim v Plzni,kde taky studuju medicinu.Moji fretci holcicce je rok a 3 mesice.Je to pekna potvurka,ale co bych bez ni delala....Jinak s pritelem mame jeste jemenskyho chameleona,6 pirani a asi 70 rybicek ruznych druhu,celkem v 6ti akvariich.Znamy rikaji,ze mame takovou malou ZOO.V unoru jeste cekame miminko,tak nevim,jak se vsichni do bytu vejdeme :o))
Mejte se vsichni krasne.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Evík (IP)
Datum: 2003-09-30, 12:02
Takže i já se Vám p?edstavím. Jmenuji se Eva Nováková, znám je spíš m?j fre?ák Artuš. Moje povolání : železná lady, pracuji na prodejn? hutního materiálu, snažím se prodávat n?co jako železo :-) Je mi 30 let, mám jednoho 9 - ti letého cvikí?e, jsem odkojená Vltavou a své kolébce jsem v?rná. B?hem volného ?asu tento zaplnuji pro rodinu a pro našeho chluopatého mazlí?ka. Ob?as si ráda n?co p?e?tu, poslechnu p?íjemnou muziku, ob?as n?co kutím v ru?ních prácech, ale ze všeho nejrad?ji relaxuji, což v praxi znamená, že slastn? lenoším po vy?erpávajícím pracovním týdnu. N?jak m? už nic nenapadá, co bych na sebe mohla prásknout.
To, že mám ráda zví?ata - hlavn? fre?ulky, psát snad nemusím.
Takže se m?jte všichni krásn? i se svými milá?ky Evík

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Patricie (IP)
Datum: 2003-09-30, 12:07
Ahoj,
snad nebude vadit když se taky p?idám. Je mi 27 let a jsem z Haví?ova, ale již 3 roky bydlím v Praze. Jsem archivá?kou u jednoho mobilního operátora. Mám Maltézské psíky (maltesee.com), které jsem chovala a vystavovala. Bohužel už jsou starší a z?stali u rodi??. Uvažovala jsem o koupi nového pejska do Prahy, ale byl by celý den zav?ený a tak vyhrála fretka. A tak jsem si po?ídila Montyho (fretka.com) :) Tak te? si vychutnávám kr??ek po kr??ku vše co fretka obnáší :) Monty byl zatím na jednom setkání fretek a velmi se mu tam líbilo :) Takže brzy se zase ukážeme :)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Petra P. (IP)
Datum: 2003-09-30, 14:14
Tak už snad chybím jen já.
Stejn? m? v?tšina z vás zná. K dopln?ní - je mi 25 let a živim se jako "kancelá?ská krysa". Doma mám ro?ní Máju (bohužel už kastrovanou) a ješt? týden 3letou Jesinku, která se st?huje na Moravu i s p?ítelem.
Mohli jste m? vid?t na srazu v Bohnicích v úžasné zást??e na va?ení s obrázkem fretky a s rozcuchem na hlav? :o).
Další zví?ata v domácnosti - andulka Pepi?ka (p?vodn? to byl Pepík, ale vyklubala se z n?j holka), rybi?ky (o ty se Mája moc ráda zajímá) a u rodi?? bílého "zakrslého" (trošku víc vyrostl) berán?ího králíka Jonáše.


Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2003-09-30, 15:49
A na konec to nejlepsi:-))) jmenuji se Martina je mi 28let a domacnost se mnou sdili nebo spise vedou ?akyn 4roky a Sárka(asi tak 2-je nalezenec z Jinonic). Pochazim z Krkonos v Praze jsem 5let a pracuji na úrade Praha 4. Nejvetsim konickem )krome chlupacu)jsou hory a to jak v lete tak v zime a musim rici ze i fretule si je oblibili:-)))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Dáša (IP)
Datum: 2003-09-30, 19:56
Achoj,jsem Dáša,je mi 19 (že by nejmladší...?),zatím nikde nepracuju,protože v listopadu bysme s p?ítelem údajn? m?li odjet pracovat do Itálie.Asi tak nejvíc se zajímám o zví?ata,a jinak m? baví zví?ata,zví?ata a focení zví?at...:-),ráda se starám o koníky-je to podle m? lepší než si na nich furt vozit pozadí.
Znáte ten vtip?
Baví se dva kamarádi,a ten jeden ?íká:moje žena chce zhubnout a tak po?ád jezdí na koni.No,a jak to vypadá,zeptá se ten druhý: Za 7 dní shodil k?n 10 kilo Asi je to docela starý co...?
Doma máme... :
1.hada-má ho táta,je to užovka taiwanská,a je to p?kná mrcha kousavá,m?li jsme ješt? psohlavce hn?dého,ale toho jsme dali pry?,protože na n?j nebyl ?as v ocho?ování,a tátu na rozlou?enou kousl,potom to byli ješt? 2 užovky taiwanské o které jsme postupem ?asu taky p?išli,2 leguány,ale ti už taky nejsou(snažíme se ten zví?ecí blázinec u nás trochu omezit,protože už je toho kolikrát moc.Jinak ten náš nyn?jší had má okolo 5ti let,má 2m a 60 cm,je to samec jmenuje se Jén?a,a místo n?ho by cht?l táta krajtu
2.Mam?a má malého ?erného kníra?e,má asi 2 roky,jmenuje se Bohoušek.P?ed ním jsme ješt? m?li k?ížence kníra?e-taky Bohouška,a ten nám bohužel jednoho škaredého dne zmizel-byl to perfektní pes :-(((
JÁ MÁM... :
3.?erného n?meckého ov?áka-Bony,v srpnu m?l 10 let
4.v pokoji se mnou bydlí 4 osmáci degu
5.?in?ila ?iko,2 a p?l roku,na ženicha,si ješt? po?ká
6.a pak jsou to 2 fret?ule,bohužel vzkastrovaný Pepík,a p?ed 10ti dny nalezená Te?ka
V minulých letech jsme m?li x zví?at :andulky,korely,k?e?ky,mo??ata,pískomily,krysy,rybi?ky,atd...a co jsme doma ješt? nem?li,ur?it? ješt? budeme mít.Jenom ten k?n? mi furt n?jak nechce u našich projít,jednou jsem na n?m p?ijela dom? a mam?u z toho málem trefil šlak.No nic,tak se zatím m?jte...

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: So?a (IP)
Datum: 2003-10-12, 19:08
Tak se taky p?ipojím.:o)))Je mi 33 let. Bydlím s dv?ma d?tmi Jí?íkem a Vojtou(9 a 5 let) s jedním manželem v Praze na sídlišti.Jsem p?vodn? reproduk?ní grafik nyní zatím v domácnosti.Báru máme krátce jako ne?ekaný dárek známé Ji?íkovi k 9tým narozeninám.Fretku jsme nikdy nem?li,tak se všichni state?n? u?íme jak na ní(také s pomocí t?chto stránek). Kdysi jsme m?li v byt? dva velké psy(n?m.ov?áka a afg.chrta),užovku,rybi?ky,osmáka degu ?i k?e?ka. Ovšem fre?ulka je jedine?ná......:o)))))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-10-13, 17:22
Patricie: Su taky z Haví?ova ;)
Ostatn?, taky je to jedenáctý nejv?tší m?sto u nás. Muhahá!

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Patricie (IP)
Datum: 2003-10-13, 20:05
Saku vážn?? :) Tak to je docela p?kná náhoda :) Moc lidí jsem z Haví?ova zatím nepotkala :) Zrovna p?íští týden se tam s Montym jedeme ukázat :) Docela se t?ším, naši mají barák kousek od bývalého útluku, tak je tam klid. Pry? z Prahy velkom?sta :)))) A Monty kone?n? pozná i pesany :)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2003-10-14, 08:56
To Saku: Pokial sa dobre pamatam, tak o par prispevkov vyssie si pisal, ze si z Finska a pracujes na akomsi potierani kriminality. Tak on je Havirov vo Finsku?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2003-10-14, 11:22
Ahojky, tak i já se p?idám. Jmenuji se - zcela ne?ekan? - Šárka. Je mi 22 let. Studuji na Vyšší odb.info služeb, p?itom hraji profi basket. 3 roky jsem ho hrála na Slovensku - Myjava, Bratislava. Na Myjave jsem si ulovila svého p?ítele Martina a v Bratislav? jsme si po?ídili fre?áka Freda - na tyto stránky nás ješt? v Blav? odkázal náš supr veteriná? (MVDr. Pagá? na Obchodní ul.) a to dokud je ješt? zpravoval n?kdo jiný. Pak jsme se p?est?hovali do Prahy -zas kv?li basketu, tady jsem již vplula do ?ad ?len? a loni jsme si tu po?ídili sami?ku Bucy.
Takže se doma starám o 3 d??átka (fre?ulky+p?ítel)
Do budoucna si chceme po?ídit irského vlkodava, ale zatím jsme oba tak pracovn? vytížení, že by ho nem?l kdo pravideln? ven?it.
Fre?ule oba milujeme jsou naprosto úžasní.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-10-14, 12:03
MajaZ: Trefná p?ipomínka! Ve skute?nosti je to tak, že geneticky jsem z Finska, geograficky z Haví?ova. Dlouhá historie... ;)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-10-23, 10:40
Saku poznáte taky snadno..:)
(http://www.snowboarding.com/gallery/gallery11/ss01.jpg)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-10-23, 12:11
To Saku: To je ta z Dachsteinu?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2003-10-23, 17:23
Saku: Pekna fotka...len ta je vidiet akosi odzadu...spredu by sa nenaslo?

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-10-23, 20:59
Co takhle poslat fotku Bar?i a nového p?ír?stku? www.saku.cz je taky vyda?ená, ale fretka na snowboardu by se mi líbila víc :-)))

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2003-10-31, 20:24
Tak já se k vám p?idám, pokud dovolíte.
Jmenuji se Radka (kdo by to byl ?ekl že?:-) ) , jsem asi opravdu nejmladší z vás. Je mi totiž 16 let. Studuji víceleté gymnázium v Praze. Bydlím v Praze, ale nejsem Pražák! ;-)
edávno jsem si po?ídila svou první fretku (tak tu hledám rady jak na výchovu). Jmenuje se Freya a je jí 10 týdn?.
Na tyhle stránky m? dotáglo zoufalství z nedostatku informací o fretkách.....po dlouhém rozmýšlení jsem našla inzerát a od chovatelky si po?ídila mou divošku.
Mám ráda všechny zví?ata, krom? pavoukú, šváb? apod.
Jelikož jsem tyto stránky navštívila poprvé asi p?ed 4-mi týdny, tak jsem na žádném sraze zatím nebyla, ale doufám že se brzy uvodíme:-)

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: Jana (IP)
Datum: 2003-10-31, 23:31
Ahoj jsem Jana, je mi 31 let a jsem z Prahy 4 Kr?e. Momentáln? jsem bez zam?stnání, ale jinak pracuji v obchod?. Mám ráda zví?átka a taky to doma podle toho vypadá. Na Mikuláše to bude 10 let co mám doma psího kamaráda Kubu. P?ed ?ty?mi lety jsem si po?ídila papouška. Jednoho dne cca 3,5 roku jsem šla koupit do zverexu krmení a p?inesla jsem si svojí první fretku Johanku. Musím se p?iznat, že do té doby jsem nem?la o fretkách ani pon?tí. Johanka si ze zverexu p?inesla svrab v uších, takže jsme hned b?haly po doktorech. Oni jí tam m?li chovanou na slám?. Dnes už je tento nedostatek odstran?n a zverimex na Št?rov? ulici je dost dob?e o fretkách informován. Pak jsem Johanku nechala p?ipustit a z vrhu jsem si nechala same?ka Mácu, kterému je dnes 2,5 roku.

To Radka: Se srazem to není žádný problém. Každou ned?li je sraz na Roztylech v 15.hod. Vylezeš na pravé stran? a jsi na louce. Tam nás n?kde uvidíš.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-11-04, 11:24
To Markéta: Až budou miminka, tak sem všechny fotky umístíme.

To Jana: My jsme taky z Kr?e a scházíme se v sobotu od 10:30 v Cibuleckém lese. Všem se omlouvám za mojí nep?ítomnost minulou sobotu, byla jsem nastydlá. Tuhle už budu.

Re: Kdo jste kdo?
Zaslán uživatelem/kou: ji?a (IP)
Datum: 2003-11-05, 10:07
Ahoj - jmenuji se jitka. je mi 24 a n?kdy mám pocit, že jsem ješt? v pubert?. Mám cukrárnu v Michli a snažím se v ní usp?šn? vál?it. P?edtím jsem pracovala jako asistentka a pravá ruka šéfa v jedné malé firmi?ce. Mezi mé koní?ky pat?í potáp?ní a ?innost ve vodní záchranné služb?. P?ed 5 lety jsme si po?idili fretku Didinku (polívkovou - milovala polívky) a pak teprve všechny ty knížky co na trhu jen o fretkách jsou. Kdybychom v?d?li o t?chto stránkách, tak nám to moc moc pomohlo. Po 2 letech se Didince omylem narodila mla?ata a jedno jsme si nechali - fre?áka Míšu, te? mu jsou 4 roky.


Aktuální stránka:2 z 13


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist