Aktuální stránka:8 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-11-01, 14:11
my taky zdravime Brutiku!!! zase nam brzy podej hlaseni, co u vas novyho :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-11-06, 18:53
Brusinka je velice chytrá holka !
Ona dob?e ví, že když se hledá muž ( pání?ek), musí se ?lov?k i fretka ze všeho nejd?ív podívat na gau? !
Tohle musím psát tajn?, takže dopíšu asi v sobotu.

Jen v rychlosti - rozhodla se, že bude pání?kova a ten pán, co tak nemusí fretky taje jak sníh!
Pání?ek blaží u televize s fretinkou v náru?í!
Se picnu:)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-11-06, 21:08
patty,

PAMATUJEŠ, že jsem ti to ?íkala? PAMATUJEŠ ??!! :O))))
a tys mi nev??ila... jo, všude je to stejný, VŠICHNI CHLAPI JSOU STEJNÍ ! :o)

brusinko, jen tak dál! ono se to poddá, ono se to (dvounohý) zví?e ocho?í... .o)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-11-12, 18:56
Jo Marti, m?la jsi pravdu :o)

Jinak jsem tak n?jak rezignovala. Holt budu mít dv? sme?ky, každou o jednom ?lenu. Pár let to vydržím, no ne ? :o)
Brutík malé neublížil, ale když vidím, jak se ho bojí... Nechci ji trápit, B?h ví, ?ím si prošla.
Když ona má tlamku velikosti S a Brutík vlastní exkluzivní bojové provedení fret?í hubajzny velikosti XXXL.
Je to jako pustit tank proti d?tskému ko?árku a to není fér.
Brusinka zava?ila m? i Brutovi. Vykládám po?ád rodin? ( a oni tomu v??ili), že fretky prost? koušou a vy?ítám jim nervozitu a nedostatek pochopení pro mého bílého chlapáka. A nejednou u nás bydlí fretka co nekouše, p?kn? si hraje s hra?kama a najednou nikdo není hysterický a všichni mají pochopení.
No tak p?iznávám, Brutík je rozhý?kaný mámin kluk. No a co. M?nit to už nebudeme.
Brusinka je mazaná. Rychle poznala, že se musí vet?ít do p?ízn? pána domu. Od první chvíle ho vyhledávala a cht?la se mazlit. Díky Brutovi a jeho p?edch?dci Ferdovi ( asi vychovávám bojovníky ) trvalo aspo? 14 dní než než uv??il, že si na ni m?že sáhnout beztrestn?. A to, jak ho po?ád hledala s hledá, ho dostalo.
P?ijdeme z venku a ona hned b?ží do obyváku ke gau?i:o) a šplhá za ním, když tam je. Když ne, pokra?uje v pátrání. A ta radost, když se páník najde ! Tan?í kolem n?j vít?zný tanec.
Takže náš úhlavní antifretka? se mazlí s fretkou !
Chová ji na klín? ! Šíšá na ni ! T?ou si nos o nos!
A to bylo k?iku, že potáhneme i se smradlavou sami?kou.
Jo,jo.

P.S. V?era se Brutovi zdálo, že pání?ek podává papriku velice pomalu a v dychtivosti mu zubama roztrhl kalhoty. Nic špatného tím nemyslel, brou?ek.
Ale stejn? je u našich jmen zase veliký ?erný puntík.
Jojojoj.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-11-12, 20:14
Patty, ty seš fakt dokonalá :o) Ty bys ty historky m?la sepsat a vydat: ŽIVOT S FRETKOU A NEB KAŽDÝ SI JÍ ZAMILUJE a HLÁSIM SE JAKO PRVNÍ O JEDEN VÝTISK :-) NAPROSTO DOBROVOLN?

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petulevrtule dne 12.11. v 20:15.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2008-11-25, 13:53
Já bych si teda zamluvila hned ten druhý výtisk :) Patty, to se u vás opravdu b?hem posledních t?inácti dn? nic nep?ihodilo? :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-25, 13:54
Patty já chci taky výtisk a taky se divím, že nepíšeš! Co se d?je? Nebo t? fretky vyhazují od PC a hrajou na n?m hry?

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-25, 19:11
Já chci hlavn? další povídku :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-11-25, 19:52
Patty...Takhle nás trápit a nechat nás ?ekat...že se nestydíš... :o)

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-11-26, 09:50
ja bych tech vytisku brala tak 20, by to dostali vsichni k vanocum :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-11-26, 15:53
Patty se asi ?ídí heslem "Dobrého sta?í málo" :)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-11-30, 20:31
Jo holky, ješt? chvilku bude trvat tahle pitomá krize a budu se muset vážn? za?ít živit psaním.
Takže pozor na neuvážené objednávky ! :o)

To pob?žím, p?ede mnou bude hopkat zoufalý klokánek a já budu ?vát : !dvacet, ?íkala jsi dvacet, nastav kapsu, klokane st?????j"! :o)

Jinak je u nás doma pohoda až nuda. Fretky spolu nemluví, v našem malém byte?ku se rozvalují každá ve své kleci ( klece velikosti tygr a tygr light).

Tcho?íci p?ísn? a pe?liv? zazimovaní. Manžel se pokusil p?esv?d?ot m? a Brusinku, že ven v zim? se s fretkami chodí. Trvalo p?esn? 5 minut, než se p?esv?d?il, že ne.
Takže po p?íchodu z práce pustím Brutíka, který vstává první. Od ostatních ?len? rodiny se nese šum - je venku, kraken byl vypušt?n !
P?íslušníci rodiny se stahují do obývacího pokoje a zaujímají strategicky výhodná postavení - krytá záda a možnost se rychle p?emístiti do výše. Nikdo z nich po celou dobu nepot?ebuje kouknout do ledni?ky a v?tšinou v?bec nechodí do kuchyn?
( tam bývá Brutík nej?ast?ji - hlídá ledni?ku).
Brutík se unud?n? fláká po byt?. Z hra?ek ho zajímají jen lednice a lidské nohy. Rád je také házen v ložnici na postele, ale to nesmí nikdo vid?t :o)
Našt?stí není v této dob? p?íliš ak?ní, takže po 30, maximáln? 45 minutách je zvednut a po byt? p?emis?ován v mém náru?í, rozvalený na zádech.
Pak hned otvírám trochu menší klec. vyráží malý superak?ní jedinec a s prohnutým h?betem se ?ítí do obyváku.
" Holka, je to už holka" , zní nadšený šum. Moji nejbližší se objevují v kuchyni, jedí a pijí. Malá kolem nich tan?í s otev?enou pusinkou a všichni na ni p?ipitomn?le šíšají, v?etn? vysokoškolsky vd?laných jedinc?. Brusinka si hraje s hra?kami a je tak vším nadšená, že je t?žké to nesdílet.
Brusinka vyzývá ke h?e každého, koho uvidí. Brutík to d?lá taky, jenže zubama a tak je surov? nepochopen.
Po n?jaké dob? skon?í Brusinka u n?koho na klín? a pak má povinné mazlení se mnou :o)
Oba navšt?vují prázdnou klec souseda a snaží se tam vše sníst a vypít.
Dávám jim stejné granulky a používám stejný vodovod, ale TEN VEDLE, to má stejn? n?jak lepší :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-30, 20:58
Nepochopila jsem to s tím klokanem!!!!!

Jinak jako vždy jsi nesklamala. D?kuju za hezké po?tení?ko v této smutné dob?. :-)) Pozdravuj Brutíka a Brusinku

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-11-30, 20:59
klokan JAAA jsem rikala, ze az to vjyde knizne, chci 20 vytisku :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-30, 21:02
Jo táááááák! Tak to jo v??ím tomu, že by jsi na tom vyd?lala!!! Piš my to vykoupíme neboj

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-01, 09:16
...p?i p?edstav? zoufale pádícího klokana hon?ného ješt? zoufalejším spisovatelem to zas schytal monitor :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-12-05, 12:26
Nás prost? nic nevynechá !
V?era jsme museli nechat kastrovat Brusinku v ?íji. Neda?ilo se nám to nijak ukon?it a vet ?íkal, že už není na co ?ekat a honem kastrovat, dokud je v docela dobré kondici.

Proto jsem váhala s hol?i?kou, i když mi ji jednu dobu mannžel povolil:o)
Vlastním jednu maminku, dv? dcery, dv? sestry, dv? švagrové a já jsem taky holka:o) Vím, že jsme hodné, ale jinak jsou s námi samé problémy :o)

Brutík jel taky, v roli krevní banky. Našt?stí nic netušil a v ?ekárn? strávil p?íjemné chvíle, které vyplnil zastrašováním malého ?erného pejska.
Brutíka nebylo t?eba, ale Brutík tento výlet rozhodn? nepokládal za ztracený ?as. Na jeho kont? nakonec byli dva zmatení, zastrašení psi, takže docela úsp?šné odpoledne.
Dnes mám pro jistotu volno a hlídám malou. Ta p?kn? spinká, za to Brutus rejdí od rána.
Tak jsem ho vykoupala :o)
Aby m?l k tomu rejd?ní d?vod :o)
To mu vzalo náladi?ku a momentáln? mi p?edvádí zmírající fretku, pe?liv? zamotán do mého svetru.
Po?kám, až dokon?í zmírání ( m? na klín? ) a p?jdu uklízet:o( Chjo
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-12-05, 12:35
Držíme tlapky malé Brusince, a? je brzy fit.

A tleskáme za nápad, nechat Brutíka v naprosté nev?domosti o ú?elu jeho p?ítomnosti na veterin?. Chlap?m se nemá nic vysv?tlovat, dokud to není nezbytn? nutné. :o)))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-05, 12:54
...a? se Brusinka co nejrychleji uzdraví!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-12-05, 17:00
Brusince p?ejeme brzké uzdravení a Velký Bílý si holt užil prima výlet. Ješt?že to nepochopil opa?n? a nesnažil se ostatním návšt?vník?m krev odebírat. :-))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-12-05, 17:21
D?kujeme, snad to bude v po?ádku.
Chudá?ek malinkatá.

Brutík krev odebírá rád a až problémov? ?asto, to je pravda.
Nicmén? v?era se spokojil s hrbením, ježením a up?eným pohrdavým pohledem.
Vylepšoval to brilatním máváním ocasem :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-12-05, 19:12
Ahoj Brutíku,
my z brušperského pelíšku posíláme Brusince pohlazení a pofoukání bebí?ka. P?ejeme, a? se b?íško brzy zahojí a a? už nebolí. Jsi state?ný fre?ák, že jsi ty PSY na veterin? vystrašil.
U nás v pelíšku je jedna veliká novina. Casinka, psí dáma, je po operaci zadní noži?ky. Pani?ka nám povídala, že má kolínko sešroubované. Vypadá d?sn? legra?n?, má totiž vyholenou noži?ku i záda. Je ale state?ná, operována byla p?esn? p?ed týdnem a už b?há. S námi sice ne (to ned?lala nikdy-nemá nás ráda), ale jinak je ?iperná. Winuška mi odpoledne šeptala, že má strach z o?kování co jí ?eká. No ženská, no.
Jóó, a s tím vyhazovem to zas tak žhavé nebude. Šuplík v kuchyni už otevíram hrav?. A zatím jsme do sv?ta posláni nebyli. Jen se bojím, že pokud by to pani?ka ud?lala papri?ky a okur?i?ky bychom na cestu nedostali. Okurkovému d?dovi ve skleníku nic neroste. Ach jó, byli bychom hlady. P?kn? opatruj Brusinku a pozdravuj doma. Papapa Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: animalsarmylife (IP)
Datum: 2008-12-06, 19:02

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-12-12, 21:08
Takže to malé nesm?lé zví?átko se nám jaksi vytratilo. Náš byt spoluobývá rebelka, s drsným a vyzývavým výrazem v mali?ké bílé tvá?i?ce.Nade mnou lechce znechuceným - zbytek rodiny je stále nekriticky obdivován.
"Staráš se dob?e", ?íká ten výraz," ale ur?it? by to šlo líp"!
Myslím, že mám u ní vroubek, protože vlastním Brutíka.
Ostatní se nestarají, jen si hrají a tak je není za co kritizovat :o)

Našt?stí stále nekouše, ale získává pravé fret?í návyky. Tj., že má na všechno sv?j názor a názor chovatele ji absolutn? nezajímá.

V?era mi ta uli?nice utekla za obyvákovou st?nu.Našt?stí se pyšním velice klidnou, chladnokrevnou povahou, která vyniká zvlášt? v krizových situacích. Zvedla jsem ruce nad hlavu a zhruba 15 minut strávila kvílením a p?emýšlením nad vidinami zaklín?né a uhynulé Brusinky.
Teprve potom mi došlo, že když vyndám ty obrovské hloupé šuplíky, tak se za ?ást st?ny dostanu.
Sta?ilo vytáhnout jen spodní. Brusinka stála za ním a tvá?ila se p?ísn?.
"?ekám tady už jak dlouho a ty nikde", ?íkal ten pohled.

Brutík se p?ipravil na letošní zimu obzvláš? pe?liv? a opravdu povážliv? p?ibral. Jelikož se stejn? pe?liv? osrstil, stojí to za to.Zima p?ed krbem holt bývá krutá.
Náš kamarád p?i pohledu na n?j pravil : "ty už máš i rosomáka? A kde je ten fre?ák"? Není divu, že ho šel Brutík kousnout. Nicmén? šel tak rozvážn?, že se kamarád sta?il v klidu rozlou?it a opustit pomalým krokem nebezpe?ný prostor.
Myslím, že z Brutova pohledu je Brusinka až trestuhodn? lehkovážná, že te?, v zim?, ?ádí a nešet?í energií.
Brutus ví své a hodlá zim? ?elit s rozvahou a p?ipraven.
Vzhledem k tomu, že nám doma jedno ráno teplota spadla na 20 stup?? ( pro š?oury nad nulou), není se ?emu divit.

Bení?ku, Brutík by T? ur?it? p?ivítal i bez papri?ky. On Ti napíše, jen co se na chvíli vzbudí:o)

P.S. Brusinka se hojí krásn? :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 12.12. v 21:09.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2008-12-13, 23:54
Patty já Vaše p?ísp?vky sleduji už dlouhou dobu, ale neubráním se kone?n? napsat, že Váš spisovatelský talent je opravdu pozoruhudný.
Díky Vašim p?ísp?vk?m vypadám doma i v práci jako blázen, protože se jim opakovan? ?ezu na celé kolo...
Krasný :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-12-23, 17:27
Brutíku a Brusinko,
p?ejeme krásné a pohodové váno?ní svátky. Pod strome?kem dáre?ky a chutnou, ?ervenou papri?ku. V novém roce spoustu bezpe?ných lumpáren, žádná bebí?ka a a? jsou z vás zlatí?ka.
Páni?k?m p?ejeme hodn? zdraví?ka, pevné nervy a mnoho pracovních i osobních úsp?ch?.
Lumpa?ící Bení?ek s Winuškou, v??n? uklízející Lída a na maturitu p?ipravující se Hanka

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-12-24, 11:33
D?kujeme moc za p?ání.

Milý Bení?ku a Winuško, Liduško a Hani?ko p?eji hodn? dáre?k? a m?amek a rok 2009 bez vet?elc?, co strkají tlamku do zelené misky, bašt?j Vám granule a lezou Vám do pelíšku. To už v?bec nemluvím o MÉ paprice.
Váš chudák Brutus Báje?ný
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-12-28, 10:02
Ahojky všichni,
Vánoce byly fajn. Tedy, až na jednu nep?íjemnost. To, že se v rámci váno?ního úklidu vykoupou i ubohé fretky je podlost. Prý svátky klidu a míru a šup s vámi do umyvadla.
Musím pochválit Bruta ( a? nerada). Sice se pokusil z koupelny prchnout, ale když byl lapen choval se velice d?stojn?. S vážnou, vyrovnanou tvá?í popil teplé vody a ochutnal šampón. To já neumím. Já se vody bojím.
Pak Brutus chodil bytem bojovn? na?epý?en. "Dívej na ten jeho hnusnej pohled", pravil pání?ek Patty."Kdyby mohl, tak by m? zabil".
"Vždy? je tak milej", volala Patty."On v?bec nekouká škared?, on to neumí"!
Umí to. Fakt umí. A párkrát se te? zašprajcoval za to svoje b?icho, když n?kam lezl.Cha.
Dostali jsme s Brutíkem kousek dobré rybi?ky, ale pak ji pání?ci úpln? zni?ili. V n??em ji váleli ?i co a pak ji smažili. Úpln? zni?ená ryba, škoda jí.
A chlebí?ky byly fajn, byla na nich paprika a tu jsme s Brutem sn?dli a já m?la i kousek sýru. Ten Brutus nejí, ?íká, že není žádná myš.
Nafoukanec, že jo.
M?jte se moc hezky, Brusinka

Tak já n?co dopíšu. Prý nafoukanec. Chudák !
Jak se to tak všechno vyvíjí, dovedu si p?edstavit svou budoucnost. Všude kolem samej ježek a kocour. Sme?ka( prý malých ubohých) holek ?ítající tak sto, dv?st? kus?. A mezi nimi chudák Brutus, tak?ka bezdomá?. Žádnné soukromí a všichni v hub? mé granule a mé rozválené pelíšky...
Jsem ob?? divné doby.
B.B. - Brutus Báje?ný
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-12-28, 11:47
Ahoj chlupatí kamarádi,
zdravíme Vás všechny ze zasn?ženého Brušperka. Vánoce jsme p?ežili. Táké i naše pani?ka m?la ten zvrácený nápad-vykoupat nás. Fuj, fuj. Prý, aby nám Ježíšek dal pod strome?ek dárky. Ježíšek ke všem ?uchá??? Na to p?ece nemá ?as. Kolik je na sv?t? hodných, ba nejhodn?jších fretek???
Naše mladá byla p?ed Vánocemi pry? a tak jsme pani?ce pomáhali s p?ípravami. Pe?ení cukroví bylo skv?lé do chvíle, než jsme ho cht?li osobn? p?ekontrolovat v troub?. Byli jsme lapeni a potupn? zav?eni do voliéry. Ale úklid kuchy?ské linky jsme si s Winuškou užili. Krása. Všude jsme vlezli, vše prozkoumali.
Vánoce by mohly být ?ast?ji. Dostali jsme ježka na prut?, ale n?jak už nemá o?i. Asi je ztratil. Pak jsme pod strome?kem našli št?rkající kosti?ku, ale tu zabavila Winky a odnesla jí do své syslírny. T?ch dobrot co jsme spapali. Samoz?ejmn? jsme museli ochutnat cukroví?ko. M?am, povedly se nám vanilkové rohlí?ky a kokosky. (I ostatní cukroví je asi dobré, ale my nestihli ochutnat, byli jsme p?istiženi). Letos jsem i já ochutnal vaje??ák.
Brutíku, Brusinko a Patty, p?ejeme Vám všem, aby byl rok 2009 rokem úsp?šným. Nic Vás nebolelo a vše se da?ilo.
M?jte se moc krásn? B+W+ošet?ovatelky

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-12-28, 13:08
dneska jsem pot?ebovala pohladit a pobavit. otev?ela jsem si tedy tohle vlákno a za?ala znovu pro?ítat p?íb?hy. nahlas, protože jsem se neudržela. m?j manžel, starý morous, se n?kolikrát pousmál (!!!) a pravil, že by ses, patty, m?la živit psaním.
tak ti to od n?j vy?izuju :o)

Aktuální stránka:8 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist