Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 14
malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-02, 08:12
V?era, 1.6.2007 , to byly dva roky, co se malé ?iko v T?emešnici narodili mimísci.
Albínk? mezi nimi bylo víc, ale když jsme si prohlíželi fotku miminek, bylo nám jasné, že ten s nejv?tšíma ušima a ustaraným výrazem je ten náš.
N?ž?ou?ké bílé miminko, které díky p?ílišné fantazii mého muže dostalo tohle brutální jméno.
Mimi je už samoz?ejm? velkým sebev?domým exemplá?em, takže máme doma ušatého albína, který :
a) nerad chodí ven.Jednou je domácím zví?etem, tak co.Venku po?ád hrozí nebezpe?í, že bude muset chodit po vlastních nohách a to ho teda m?že dožrat.
b) miluje psi.Nejvíce se snaží kamarádit s hafany, kte?í nenávidí fretky.?ím v?tší pes, tím lépe.
c) pohrdá ko?kama a snaží se vyvolat bitku s n?jakým kocourem. ?ím v?tší kocour, tím lépe.
d) krást za?al až ve v?ku rok a p?l a te? krade po?ád a vše.Protože je neoby?ejn? líný, lup odtáhne jen kousek a mizern? ho maskuje.
Jeho postoj je - tak to teda ukradnu, ale na druhé stran?, kdo by se s tím tahal.
e) každý vve?er, p?ed odchodem do hajan kontroluje zda je jeho miska plná granulí.V noci zásadn? nebaští a miska ráno vypadá stejn? jako ve?er.Ale z?ejm? žije v hr?ze, že ho v noci záke?n? p?epadne obrovský hlad.

A ty velké uši, ty jsou prost? super.Ferda m?l tak malé uši, že za n? nešel uchopit :o)
Brutíka za uši b?žn? tahám :o))
A? si ?íkají na výstavách co cht?jí, není nad ušatce.
A já doufám, že ten náš nás bude zlobit a vytá?et ješt? hóóódn? dlouho.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 02.06. v 08:16.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-02, 13:26
Patty - to si piš, že bude zlobit a vytá?et :) to by pak p?eci nemohla být fretka :) a ne ledajaká :))))

btw jen tiše závidím flegmouše jako je brutík :) to naše cholerická paige - to by bylo na romány, jak je vy??raná a jak moc dob?e všechno ví a d?lá to naschvál :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-06-02, 14:20
:-)))
Patty, o?ekávám román na pokra?ování!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-02, 14:25
já taky! a t?ším se, j?ch??, já se t?ším!! :o)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-06-02, 19:48
Co takhle foto toho ušáka??? :-D
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-02, 19:56
Ano! I já chci vid?l ušatého Brutíka! Na tom atavaru moc ušatý nevypadá... :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-06-02, 22:30
Patty, jako vždy jsme se pobavili a netrp?liv? ?ekáme na p?ídavek :o))
P?ejeme vám ješt? hóóódn? dlóóóuhýýý vzájemný zlobení?ko ;o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-06-03, 15:16
Hele Patty, taková hnusná deštivá ned?le... Vytahuju ti tvoje vlákno, abys ho m?la p?kn? po ruce a mohla rovnou n?co o Brutíkovi p?ipsat :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-03, 16:42
Silvi, to se Ti lehko napíše, ale žmoulej ze sebe n?co veselého, když se zrovna nacházíš v deprééési :o)
A Brutík chrní, takže inspirace veškerá žádná.
Snad n?co o Brutov? pohledu na jídelní?ek fretek.
Fretka má ( podle Bruta) být krmena :
1. Hlavn? paprikou a to v po?adí : ?ervená kapie
žlutá kapie
ostatní papriky
2. paprikou
3. paprikou
4. mrtvým hov?zím dobytkem
5. pak snad trochu t?ch granulí - le? brát sebou fretku do zverá?e, aby ochutnala a vybrala si.

V p?ípad? papriky se náš mírumilovný flegmatik m?ní ve smrtícího zabijáka.?lenové rodiny v?etn? m? p?estali papriku prakticky pojídat - co kdyby nás p?i tom Brutus vid?l.
Když jsem hodn? odvážná, vezmu si kousek papriky na sva?inu do práce, ale tak, aby m? Brutík nevid?l:o).
P?i jakémkoli cvaknutí ledni?ky Brutík vyráží a v o?ích má napsáno jediné : paprikáááá!!!
Jsou chvíle, kdy se bojíme otev?ít ledni?ku a rad?ji hladovíme, pijeme kávu bez mléka a podobn?.
Nejh?? je na tom m?j manžel, který se Brutíka "trochu" obává a tak se jistí kusy papriky.Jenže Brutík si tak zvykl na to, že je muž jeho hlavním zásobova?em, že je tento ubohý ?lov?k ?asto nemilosrdn? prošacován a z d?vodu svého p?ežití pak rychle prchá pro papriku.
Je p?esv?d?en, že toto 1,6kg vážící stvo?ení by ho bez tohoto úplatku, zakouslo, roztrhalo na kusy a pravd?podobn? i vyvrhlo.K?ži by usušilo na p?d?.
Jednou mi Brutík p?i rychlé konzumaci papriky prokousl ruku a nezapomenu na jeho vy?ítavý pohled. Tak dobrá paprika a já mu ji zasviním krví :o) Hnus a neschopnost - samoz?ejm? moje:o)
Ale jen co v Brutíkovi zmizí poslední kousek papri?ky, je z n?ho milá?ek a plyšá?ek a nechápe, pro? se omotáváme obvazy.A pro? se bojíme otev?ít ledni?ku a rad?ji hladovíme a pijeme kávu bez mléka.
Až se jednou budu chtít n?koho zbavit, dám mu do ruky papriku a kolem krku hov?zí :o)) Víckrát už doty?ného u nás nez?íme :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-06-04, 09:50
Já to ?íkám po?ád, že má Patty doma hlodavce a ne fretku:-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-06-04, 11:40
J???, Patty, Ty máš krásný vlákno:-) Moc hezky se to ?te. Pozdravuj Brutíka:-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-04, 11:45
Patty, krásné po?tení?ko :-))) a prosím fote?ku t?ch uši?ek :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2007-06-04, 12:54
rozeny basnicky strevo

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:07
[img][/img]

Tak se mi poda?ila kone?n? p?iložit jedna ušiska. Fotek mám hodn? a krásný, jenže velký a m?
( hlav? otev?ené ) d?lá problémy to zmenšit.
A moji nejbližší samoz?ejm? NIKDY nemají ?as pomoci své ubohé vetché mamince.
Asi za?nu s vydíráním _ nezmenšíš fotku ? Nezkrátím ti rifle !!
Jinak to s n?ma nep?jde.
Místo chápejících nejbližších mám kolem sebe sme?ku cynik?!
Nuže, odcházím zmenšovat fotky.Po?ítám, že tak do m?síce :o) bych sem mohla zase n?jakou p?istr?it.
No, ne?íkala jsem to?! Nepom?žou, ale už m? ženou od P.C. !!!




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Patty dne 09.06. v 15:23.
Avatar

Přílohy: Snimek_098.jpg (66kB)  
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:25
Ježiiiiš.... vypadá hrozn? n?žn? :))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:29
já jsem "nevid?la ty strašn? velký ušiska" :(((

krásnej alboš :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:58
D?kuji.
N?žný on je, i když to hodn? lidí tak nevidí.Prost? ho nechápou :o))
Cht?la jsem p?idat fote?ku, kde je ješt? n?žn?jší a hlavn? ušatý, ale ?lov?k co to fotil
( m?j manžel) trpí velikášstvím a ud?lal ji tak velkou, že to prost? nezmenším :o)
Budu muset po?kat, až dorazí z práce.

Nessie : jednou provždy. BRUTUS NENÍ HLODAVEC!!!
Tedy aspo? si to myslím :o))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:59
Teda Patty, Brutík je fakt "k sežrání" krásnej. Tvoje p?ísp?vky m? vždycky pobav?j, s tim vláknem to byl dobrý nápad - neflákej to .-)

...Úpln? vidim tvého nebohého muže jak se brání paprikama a Brut?v vražedný výraz p?i jejím dobývání .-)...

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-09, 16:09
Patty, Brutík vypadá jak medvídek :-))) ale tedy...nezlob se...ty uši?ka má úplne normální!

Ad zmenšování fotek: Otev?i si fotku v Microsoft Photo editor (to má snad každý PC), tam si klikni na Upravit velikost a zmneši velikost (bu? ti to dává v % nebo v kB) a už jen uložíš.

Bacha, práv? ti poradil absolutní PC-blb! :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-09, 16:27
D?kuji holky.

Johanko, když já ty ouška srovnávám s Ferdou a on m?l úpln? malinkatá a t?sn? p?ilepená k hlav?.

Co se tý?e t?ch fotek, já to d?lám p?esn? tak, jak to popisuješ.
Jenže muž to fotil ( já tomu nerozumím, jelikož se o to ani nepokouším) na n?jakou velikou odlišnost - velká kvalita :o)) a když se mi to poda?í zmenšit na p?ijatelnou velikost, tak je to tak malinký, že to sem ani nezkouším dát.

To bych n?jak musela narušit :o) tu kvalitu a nevím jak, chudák malá nezkušená :o))
A to ješt? záke?n? vypálil ty nejhez?í fotky na cédo a vymazal je z P.C.
A já nevím na který cédo ( má jich asi tak p?t milion?) a jsem úpln? v pasti.
Já se tak t?ším, až s námi budou p?ístroje mluvit.Pak mi po?íta? ?ekne :"co to zas ma?káš?" Následn? by se po?íta? slitoval a poradil mi :o)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-09, 16:49
Patty, mné se toto dálo s jednou fotkou...ne a ne ji zmenšit. Pak sem ji systémem pokus- omyl nejd?ív uložila na plochu a až pak za?ala zmenšovat...a šlo to...

Ale jinak mi všechno na PC trvá než na to p?ijdu 10x tak dlouho, jak "normálním lidem" :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-06-09, 20:20
Já fotky zemnšuju tak, že na ní kliknu pravým tla?ítkem myši, dám odeslat, p?íjemce pošty, zmenšit všechny obrázky, ono se to otev?e v Outlooku (nebo jak se to píše), fotka je tam zmenšená v p?íloze, takže si ji p?etáhnu na plochu a mám zmenšeno :-)) a pak to sem jde v pohod? vložit.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-09, 20:23
Jan?o, jenže ty si holka šikovná....já su totální PC-blb :-))) Ale jednou to dle tvého návodu zkusím :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-06-09, 23:49
No, jak kdy, momentáln? si p?ipadám jak nejv?tší nesvéprávnej blbe?ek pod sluncem.... Ale tí vás tu zat?žovat nebudu... Ne, vážn?, m? to v XPckach jde normáln? a je to záležitost na pár vte?in...
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-06-10, 15:23
Patty, ta fotka s Brutíkem je fakt nádherná. Vypadá tam jako plyšá?ek:-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-11, 17:21
[img][/img]

Díky moc.

Vysv?tlivky k níže p?iloženým obrázk?m :

?. 1 - Brutík je vynášen do lesa na procházku. Je uražen a jeho výraz jasn? ?íká _ jen m? polož na zem, JEN TO ZKUS !!!!

?. 2 - Brutík je lesem p?enášen v náru?í. Výraz lechce p?ezíravý, náznak ochoty ke smíru.

?.3 - Brutík po zhruba 15 minutové ch?zi m?kkou a stinnou lesní p?šinou. Kolaps, naprosté vy?erpání, mdloba.Zví?átko muselo být p?eneseno dom? a oživováno pomocí papriky za povykování ?len? rodiny - o hysterické jedince u nás není nouze.
Procházky následn? vylou?eny na celý týden.Potom postupn? miloušek p?ivykán na pobyt venku. Pobyt pod širým nebem opatrn? prodlužován. Po?ítám, že po m?síci to natáhneme na celých deset minut fret?í ch?ze - co fret?í noha nohu mine.Kdyby došlo k poskok?m ?i skota?ení - doba strávená venku bude samoz?ejm? p?im??en? zkrácena.

Samoz?ejm? jsem zamn?nila fotku ?.2 s fotkou ?. 3
JSEM TRDLO !



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Patty dne 11.06. v 17:39.
Avatar

Přílohy: Snimek_bbr.JPG (86kB)   Snimek_br.jpg (83kB)   Snimek+++.jpg (88kB)  
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-11, 20:53
...Brutík je herec hodný Národního :-)))) jen piš dál, je?ím tu smíchy! :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-24, 09:20
Sobota 23.6.07, 13:30 - obloha modrá bez mrá?k?. S kusem papriky v ruce lezu pod gau? a slibuji Brutovi mnohé výhody za to, že kone?n? vyleze. Odpov?dí je mi jen bouchání do plastové lahve, kterou tam ukrývá. P?icházejí dcery. Ml?ky gau? odstrkují a bezcitn? vytahují Bruta za ocas. "P?jdeme s pejskama na h?íbky", uklid?uji Brutíka." "Pejsky máš p?ece rád, ?ekni, no ?ekni pusinko".
" Ne?ekne", k?i?í dcera," jednou provždy, on nemluví".
To dít? má za sebou 2 roky univerzety, prosp?chový stípko bere a ni?emu nerozumí.
Cpu Brutíka do kšand a následn? do bat?žku. Vzteká se. Jdeme ven a proti nám se ?ítí manžel se svou sme?kou ?ítající dva n?mecké ov?áky.Brutík se pohledem na své chlupaté kamarády uklid?uje. Dcery s námi odmítají jít - prý bude pršet. Cha. Snad tomu rozumíme, ne ?
13:40 : " doufám, že nepotkáme n?jaké psi", ?íká manžel p?i pohledu na své mazlíky.Jsou skv?lí, ale rádi se perou.
13:41 : potkáváme psi.Majitel je našt?stí náš známý a naši psi ihned spacifikováni, ale to, když vaše zví?átko nadšen? vyhlíží jiné zví?átko, aby mu vyprášilo kožich, to prost? nevypadá dob?e.
Brutík vykukuje z bat?žku a dob?e se baví.
H?iby nikde, za to na nebi to vypadá podivn?.Z toho nic nebude, šlapeme dál.
14:10 - pr?trž mra?en , bou?ka. Jako praví znalci pobytu v p?írod? se schováváme pod vysoký dub.
Dub má shnilé v?tve, lezeme pod jasan.Brutíka v bat?žku schovávám pod bundu.Brutík v teple a suchu spokojen? usíná. Psi jsou naštvaní. Te?e jim do uší ( je to jejich chyba, nemají vy?umovat z pod jasanu)a pohledy vy?ítají manželovi, že na n? nemá bat?žky.
14:20 - slunce.P?emýšlíme, zda se vrátit dom?. Psi jsou pro, Brutík spinká.Vy?ítáme ps?m jejich zm?k?ilost a vydáváme se do kopce.Nacházím pár h?íbk?.
14:50 - furt do kopce a rychle."Poj?," k?í?í manžel, "kochat se m?žeš jindy".Já jen d?lám, že se kochám, ve skute?nosti lapu po dechu.Tempo je na m? moc ostré.Ská?e na m? zablácený pes, aby m? povzbudil.Brutík spinká.
15:50 - v duchu používám výrazy, které normáln? v?bec neznám.Jsme na h?ebeni a je zase tma.Není kam se schovat.P?ede mnou se najednou objeví díra plná vody.Chci se jí vyhnout."Pozor", za?ve manžel, ve snaze m? varovat. já se leknu a padám do špinavé vody.Bat?žek s fretkou stihnu zvvednout nad sebe.Brutík spinká.
16:15 - leje. B?žíme se schovat pod strom, ale leje i ze strom?. Manžel si vzpomíná, že jít na h?íbky byl ur?it? m?j nápad.Ská?ou na m? oba zablácení a mok?í psi, aby ukázali, že m? i tak mají po?ád rádi.Smrdím jak zablácený, mokrý pes.Mám pocit, že ruce si budu muset oodepnout a vyva?it.Brutík spinká.
16:40 - po?ád leje.Ztrácím h?iby, co jsme našli.Psi jsou cvi?ení - nacházejí ztracené h?iby.
Psi už nem?žou a cht?jí poponášet. Mají sm?lu.Brutík spinká.

16:50 - pa?í slunko. Stále na h?ebeni, není kam se schovat."Tady dupejte,"k?i?í manžel na m? a na psi, " jsou tady hadi". Ve svém stavu mohu maximáln? hlasit? ?vachtat. Ská?ou na m? oba naši zablácení psi, aby m? podpo?ili. Brutík spinká.

17:00 - kone?n? v domácím lese nad našim dvorkem. Ujíždí mi to a kus cesty si zkracuji jízdou bahnem po zadku.Potichu jako myšky ( sousedi nemusejí vid?t všechno) p?ebíháme dom?,zanechávajíc na dvorku v kotcích dva absolutn? zni?ené psi.Brutík spinká.

17:10 - Brutík vstává. Je nádhern? odpo?atý spánkem na ?erstvém vzduchu a kouká na m? s výrazem: "tak co podnikneme, kam se de?"
Beru ho na vodítko a jdeme se projít do lesa.Jejejej.

Ve?er mi volá maminka."Co d?láš celý den", ptá se, " pro? si ob?as nevyjedete n?kam do p?írody?"






Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Patty dne 24.06. v 09:24.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-24, 09:27
Patty, je?ím smíchy! :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-24, 11:20
teprv te? jsem pochopila, že naše v?erejší procházka lesem, polojasno, krásných 22 stup??, oba kluci skv?le šlapali (a zejména u bati podotýkám - p?ekvapiv?), byla strašná nuda.
pro? nás taky nemohla chytit n?jaká po?ádná bou?ka nebo aspo? hajnej??!!!!!

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist