Aktuální stránka:11 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-07-18, 20:22
Jen malá poznámka k tvrzení, že fretka?i jsou mago?i.
Musela jsem dnes vyven?it psa.Lilo. D?sn?. Vítr proti nám. Stromy se ohýbají.Voda nám bi?uje tvá?e. Pod nohama bahno, jezera, podmá?ený b?eh.
Myslíte, že ten sobec sp?chal s vytvo?ením toho, kv?li ?emu jsme takhle trp?li?
M?l ?as, hóóódn? ?asu. Musel ?uchat a zasn?n? se rozhlížet krajinou. Ušli jsme zhruba kilometr, než si rozšafn? p?i?apl.
Za tu dobu byla jezera na zpáte?ní cest? hlubší. "B?ž první", pravila jsem bezohledn? n?mé tvá?i," a? vidím, jak je to hluboký".
Z jeho výrazu bylo patrno, že za vše m?žu já.Najednou hrál promoklého ubožáka.Do?fachtala jsem dom? v takovém stavu, že jsem se musela svléknout na p?d? a pak va?it grog.
Tohle by se nám s fretkou nestalo! Fretka ví, že tohle nám nepasuje!

A tak pravím - fretka?i jsou jemní a inteligentní, vesm?s vysoce vzd?laní lidé.

A pejska?i jsou mago?i. Tak jest.

P.S. M?j muž má psy dva a na podzim zamluvené št?n?. To jen tak na okraj.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 18.07. v 20:22.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-18, 21:12
patty,
tak m? napadá, to v?bec není tak špatný, jak to na první pohled VYPADÁ!!
kolik ty že máš tcho?oun???
;o)))))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-07-25, 09:51
Marti, jen dva ubohé, malé, skladné a nenáro?né kousky.
Vlastn? jeden a p?l, ani to nestojí za ?e? :o)
Vždy? já ani nejsem fretka?, jen p?stuji trochu té nanáro?né zábavi?ky:o)

Jinak doufám, že jste všichni zdraví a už se žádný neposlušný fret?í služebník nedovolenkuje bez svých ?ty?nohých pání?k? :o)

U nás te? soužití ( dáli se to tak v?bec nazvat) probíhá následovn? :

1. úto?í Brutus. Brusinka je?í a prchá. Nikdo, kdo to nezažil, by nev??il, že z tak malé pusinky lze vyloudit tak neuv??iteln? hlasitý ?ev.

2. úto?í Brusinka. Brusinka je?í a prchá.

3. Úto?ím já. Je?ím já. Neprchá nikdo. Brutík a Brusinka m? pozorují s laskavou trp?livostí. Je divná, ale máme ji rádi - ?íkají jejich pohledy.

P?i vzájemném úto?ení se nepuší, zran?ní a šrámy neexistují. A stejn? se zase a znova vrhám mezi n? a zachra?uji je?ící malou dámu. Když ji nezachráním dostate?n? rychle, chvíli se mnou nemluví.
Mám podivný pocit, že jsem za blbce :o)
Tak jest.
Ach, jo, okurky ?ekají. Samy se z?ejm? naložit nehodlají... Idu :o(
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-07-25, 10:32
?au kluci a holky!

Já už se cht?l kamarádit, už jsem byl nalomenej, fakt. A pak ( jak jsem psal v posledním psaní dole na p?edchozí stránce) se m? pokusila kousnout do zadku.
Do zadku! No, uznejte, ta záke?nost. Nevkus. Nevhodnost. Kusy p?ece zásadn? do hlavy!
Já ji nap?íklad jinam nekoušu.

Jinak užíváme léta. Válíme se v tráv? p?ed domem ?i na zahrádce a chodíme do lesa. Dovádíme v mechu a bijeme se v kapradí. ?ucháme do d?r a pracujeme v dírách. Šlapeme do kopc? a válíme sudy z kopc?.
Plaším ptáky a sleduji Brusinku, jak s je?ením upaluje dom?. Ve?er ležíme Patty v chládku na klín?.
Už aby byla zima ! Kdo to má vydržet!!

Váš chudák Brutus Báje?ný



Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-25, 12:00
Ahoj Brutíku a Brusinko - útoky na zadek, to se opravdu ned?lá. Jen vám chci ?íct, že nás n?jak p?ibývá a ani to nestíhám po?ítat a taky n?kte?í kámoši povážliv? mizí a pak se pani?ka u ob?da strašn? olizuje a sm?je se. Že by nás mn?la jako zásobárnu masa??? Za?ínám se bát. Asi budu držet dietu, aby na mn? nebylo co k sn?dku. Jinak Elinka zase p?edstírá, že bude mít mimina, teda pani?ka se modlí, aby to jen p?edstírala, protože v tom kalupu co má si neuv?domila, že m?j kámoš Darta?an se za tu dobu co u nás byl prom?nil v chlapa. Tak uvidíme, jestli p?ibydou ješt? n?jaké malé chlupaté kuli?ky. Jo a milostiv? nechám, aby se za mé jméno podepsali všichni fretkouni co jsou te? doma. Já jen schváln?, aby jsme to mohli za n?jaký ?as p?epo?ítat a pak zjistíme kolik nás zase chybí!!!
Alfréd, Ela, Enya, And?l, Samuel, William, Casiopea, Quido a pak Atos, Dude?ek a Jerry ale ti jsou tu jen na hlídání - to teda ?íkala pani?ka.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-07-25, 14:03
Ty jo, Alfrédku a kolik máte želv ?
To já bych se zbláznil - chápej, jedna želva, jenom jedna...
No, když tak jim necháš kruný? - cháááááá

P.S. M? by mizení kámoš? teda zas tak nevadilo, Jsem - jak se to ?íká - individualista. M? dav nesv?d?í, rád vynikám sám.
A je krize, chápej, to budou ty dopady. Že kámoši dopadnou jinam.
To olizování pani?ky - to je horší. Nebaští tu želvu ? Nezbyde Ti jen kruný? ??
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-25, 17:03
Želvu máme jen jednu a ta je stále živá, jen po?ty fretek se m?ní a pani?ka slibuje, že zítra p?ibude n?jaký nový ptá?ek. To zas bude srandy kopec!!! Jo a ješt? n?co to st?íhání drápk? dneska bylo na mrtvici. Pani?ka nás lovila jednoho po druhém a kolikrát chytla jednoho t?eba t?ikrát a pak už nev?d?la co ost?íhal a co ne. No jo já to po?ítal 260 drápk? dneska Zuzka ost?íhala a pak ješt? ?esala ty chlupaté koule, co jim ?íkají psi - to aby byly m?k?í až po nich budeme skákat!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-07-26, 22:18
Ahoj kluci. Já si užívám prázdin a meloun?. S Winky máme meloun moc rádi a te? co už je Winky zase zdráva, dostáváme tuto pochoutku. M?am, m?am. Dnes byl zase.
V?era (v sobotu) nám pani?ka odjela na odpoledne k tet? co má kocoura Bertíka, to je ten ustrašenec a strašpytel. Tá teta slavila narozeniny. Hlídala nás naše mladá - ta kousací. Já se sní moc nekamarádím, lidi co koušou, nemám rád. Ale byla s ní zábava, hráli jsme fotbálek a na hon?nou. Ve?er p?ijela naše pani?ka a když nás p?išla p?ekontrolovat, celou jsem jí oblíznul. To jen, aby v?d?la, že jí mám rád a nikam už nejela. Dob?e se mi pak spinkalo. Ráno jsem ze samé lásky vyhrabal ?erstv? p?esazenou kv?tinu, naše pani?ka ?ádila a tak jsem pomáhal...

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-26, 22:38
Ahoj Bení?ku a Brutíku.. To jsem já, Draco, ten kousací. Já jsem vám, kluci, dosp?l k úžasnému názoru. Jelikož jsem nejv?tší a všechny p?eperu, mlátím každého kdo mi p?ijde pod packy. Výjimkou je jen pani?ka, na to jsem p?išel nedávno, že pani?ka se nekouše. Ale krom? pani?ky se koušou všichni!! P?edstavte si, dneska jsem té mojí pani?ce zachránil holý život!!! Bojoval jsem, se? mi síly sta?ily a použil jsem i chemických zbraní. Krev st?íkala všude okolo, jak pani??ina, tak ?ikova (m?j protivník) a ?iko i pani?ka k?i?eli, tak jsem si chvíli nebyl jistý, jestli koušu do toho správného?? Ale z?ejm? ano, pani?ku jsem zachránil a ?ikovi natrhl pr.. no teda ucho. Dneska jsem byl s pani?kou zase venku a musím se vám pochlubit, jaký jsem fešák a velký kluk!! Boj?m zdar, váš Draco
PS: Ta druhá fotka, to abyste si nemysleli, že jsem tak velký, to jen moje pani?ka je drobná!:)))
Avatar

Přílohy: hledim v dali.jpg (84kB)   mala panicka a velky Draco.jpg (52kB)  
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-07-27, 17:09
Ahoj Bení?ku, Draco a Winky ( to je dob?e, že už zdravou?ká).
Meloun, m?am. Kde je ten Brušperk?
Draco kousací - já se taky rád peru a koušu. Pá? to fre?ák d?lá, když ví, že je nejv?tší a nejsiln?jší. A to já jsem. A ty z?ejm? taky, na t?ch fotkách to je vid?t.
Pr... jsem ale ješt? nikomu nenatrhl, sm?la, no.

Zítra m? potáhnou na výstup na Prad?d. Nevím co to je a kde to je a pro? bych to m?l vid?t. Snad se to bude dát kousat. Kdybych už nenapsal, tak jsem to nep?ežil.
B.B.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-07-28, 18:45
Ahoj Kucíííííííí,
tak Brutíku, náš Brušperk je v Severomoravském kraji, kousí?ek od Ostravy. Je to malé m?ste?ko. Pokud p?jdeš na Prad?d, tak to k nám už moc daleko nemáš. Klidn? se zastav. D?dovi rostou papriky a okur?i?ky ve skleníku. Rádi vás uvidíme. A p?i té procházce na Prad?d - ho? se "marod", to je týrání takový výstup...

Draco: Ty jsi ale pan fre?ák, state?ný a nebojácný. To, jak si zachránil svou pani?ku bylo obdivující.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-28, 19:32
Brutíku dneska nám odvezli t?i kamarády co tu byli na hlídání. Je pravda, že jeden z nich - kamarád Atos tady zhubnul. On je na tu svoji pani?ku hodn? fixovaný. Tak už je lepší že je doma. Taky tu malou Casinku dneska odvezli a nás je tady tak n?jak málo. Pani?ka po?ád kouká do t?ch našich poloprázdných voliér a vzdychá a vzdychá. Tak nevím jak ji pot?šit. Ale dneska jsem kousl tu jednu malou lidskou hol?i?ku, ale pani?ka se teda nesmála a já dostal za uši. Tak jsem zav?enej a hraju na uraženýho.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-08-03, 17:58
Halóóó, halóó... Brutíku, žiješ???? To t? ten Prad?d tak zmohl??? Já vím, že je to název pro kopec a pro "ohnivou vodu" fuj, tu my p?ece, velcí kluci nepijem. Ani si se na papri?ku nestavil...Hm, asi t? moc bolí paci?ky, to z toho kopce...Jinak u nás není nic novýho, mladá prudí po?ád stejn?, (no, aspo? už nekouše), Winky ?ádí a pere se s plyšovou rybou a já na ní dohlížím.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-08-03, 18:33
Ahoj Brutíku, Brusinko, Beníku a Winuško. Tak jen vám chci napsat, že zítra se k nám vrací Casinka a ve st?edu prý odjede Wilík a p?ibyla nám Fionka. Taky nám dovezou novou voliéru a budeme venku. Jen pani?ka se strašn? bojí, aby nás n?kdo prost? nepustil, takže to bude muset n?jak zabezpe?it. Jo a p?edstav si už s námi není ten puntíkatý pejsek, jak já ho mn?l rád - po?ád jsem ho zlobil a on mn? nikdy nekousl!! No a pro po?ádek vypisuju zase všechny: Alfréd,Ela,Enya, And?l, Samuel, Fiona, Quido a zatím i Wiliam a od zítra Casinka!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-08-03, 19:06
Ahoj všichni!

Alfrédku, vyjmenování všech jsem zrušil kv?li Vám. ?eknu to rovnou - moc jmen.

Tlapky mám zava?ený, všechno popíšu - ale až ve st?edu, kamarádi.
Heslo : ?istý vzduch, opakuji ?istý vzduch !

V rychlosti B.B.


Ahoj všichni.

Nic nemá zava?ený, usnul a celou dobu prospal. Se st?edou má pravdu, ale píše jako ?len Greenpeace.
takže heslo - vzduch ?istý, opakuji, vzduch ?istý!

Brusinka.

P.S. Šmarjá, je to o fous !



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 03.08. v 19:07.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-08-05, 17:33
Dobré spaní a dobrou chu? a a? lidi poslouchají !
Damiánku, Bení?ku, Winky a Alfrédku se všema kámošema !
Na Papri?ku se stavím, ur?it? jo.To jóó´
Usnul…. To se tak nedá ?íct. P?emýšlel jsem. Dlouze jsem p?emýšlel a m?l jsem zav?ené o?i, jelikož jsem koukal do sebe. Na své myšlenky. Tak.
Cht?l jsem k výletu p?istoupit zodpov?dn? a tak jsem v aut? r?zn? rozvi?oval tlapky a rozdýchával jsem se. No, a v tom se to stalo. Zamyslel jsem se. Hluboce zamyslel, to se pak nedám vyrušit.
Na ?erstvém vzduchu myslím rád, jenom jsem pak takovej hodn? odpo?atej a to zase Patty není ráda. Místo, aby m?la radost jak mi to hluboce a dlouze myslí, tak brblá. Prý pohyb a tak. Sport. Fuj. Dávám p?ednost relaxaci na zádech, nos mí?ící k nebi ( ?i spíše v?tšinou stropu), packy p?kn? uvoln?n? natažené. V?tšinou tenhle cvik spojuji s vážným zadumáním a to svede málokdo.
Má to logiku – packy se musí šet?it ! A nejen packy. Jak chcete fungovat, když si všechno opot?ebujete ? Hloup?? Sportem?
Aktivní odpo?inek – tsssss. Bu? jsem aktivní nebo odpo?ívám. No ne? A aktivní jsem byl, tuším, p?edloni. Nic se nemá p?ehán?t. Fandi – ale z?sta? fretkou.
Takže, na Prad?du jsem byl, ale zadumanej !

B.B.

Tak vidíte, co je to za lenocha. To já šlapkala, tedy ze za?átku. To byste nev??ili, co je na sv?t? ps?. Velkých. Obrps?. A všichni pochodovali na Prad?d. Asi tam m?li setkání ?i co, z Prad?du nepochodoval ani jeden.
A ti psi vypadali, že nesnídali. Když m? zahlídli. N?kte?í vypadali, že ani neve?e?eli. A tak m? Patty dala do kapsy. Asi m?la strach, že ty psy pokoušu – a to já teda ale klidn? jo. A tak jsem se na n? aspo? hóóóódn? mra?ila. Taky jsem se mra?ila na toho pána, co tvrdil, že jsem hezký fenek ušatý a ptal se, jak ke mn? p?išli. Chápete to ? Patty mu za?ala vykládat, že jsem krysa pouštní, zvláštní albínovitá forma. Když mu za?ala barvit? lí?it, kde a za jakých podmínek žijí mí divocí p?íbuzní a že se živí výhradn? pouštní ?epou, ( která se v našich podmínkách prý špatn? shání) byla p?erušena ?leny naší rodiny a odvelena na druhou stranu kopce, ke sledování kopc? prot?jších. A tak si nasadila brýle a koukala na tu krásu, chvilku ješt? p?esv?d?ujíc své okolí o stravitelnosti a v?bec výhodách pouštního ovoce a zeleniny.
N?jakou dobu jsem kopce sledovala taky, ale pak jsem byla táááák unavená. Tak jsem si schrupla.
Ze zpáte?ní cesty toho moc nevím. Skoro nic. Jen jsem zaslechla n?co jako – „ho?í brzdy, komu?“ Pak – „to jsou naše brzdy“. A pak – „b?ž, než to bouchne“.
Takže nic pro m? a chrupala jsem dál.
Vzbudila jsem se až doma v pelíšku. Vedlejší klec byla prázdná a otev?ená a Patty byla taky pry?. Pozd?ji jsem jen tak pootev?eným o?kem vid?la, jak se ti dva vracejí celí mok?í. Patty Brutovi domlouvala, že slova – „utíkej rychle, za?íná pršet“, znamenají – „utíkej rychle, za?íná pršet“.
A rozhodn? ne –„ flákni sebou do první kaluže a lež tam na zádech“. Asi cht?l dumat i v té kaluži.
No a Brutus si spokojen? pokvokával a m?l ze všeho legraci.On je rád, když zmokne. ?íká tomu dobrodružství. Tak byl vydrbán fro?ákem a dostali jsme kus papriky a šli jsme zase spinkat. Tedy Brutus p?emýšlet.

Ahoj, Vaše Brusinka





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 05.08. v 17:36.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-05, 20:28
Patty, ješt? bych prosila opis situace s "ho?ícíma brzdama" a protože oba B+B napsali své žážitky, dedukuji, že nic "nebouchlo" :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-08-09, 08:15
Johanko : bezvýznamná technická záležitost.

Byly tu o m? na fóru ?e?i, že jsem snad outlocitná, ?i jaké nadávky co. Není tomu tak. Želvu klidn? zvednu a p?enesu. Fakt je, že se jí p?itom slušn? omluvím. P?ed zvednutím požádám o souhlas. Valentýna Žofie ml?í, takže asi souhlasí. Tak to je. Že mí tcho?íci bydlí každý zvláš? v?bec není mým jemnocitem. Jsem fakt docela drsná. Ale Brutus byl vychován jako silná sebev?domá osobnost ( n?kte?í tvrdí že jako rozmazlený fracek, ale to teda ne) a já pln? respektuji jeho rozhodnutí z?stat vlkem samotá?em.
U Brusinky je to složit?jší. Co si myslet o stvo?ení, které se s nadšením a tancem znovu a znovu vrhá proti Brutovým obrovským zub?m, aby v p?íští vte?in? hnala zp?t s p?edníma packama nad hlavou ( to je obrazn?, jako popis paniky - poznámka pro hnidopichy) a zoufale k?i?ela o pomoc. Nebo, což je ješt? horší, se vyd?šen? bez hnutí nechá valfovat a ani se nepokouší bránit, jen tiše na?íká.
A její váše? pro ?esání. I když je hr?zou bez sebe, zkouší to zas a zas. Vrhá se na Bruta a ?eše a ?eše. Brutus to pár sekund vydrží a pak jde tvrd? po ní. Ale když vidím její styl úpravy jeho srsti... Up?ímn? ?e?eno, nedivím se mu.
A ješt? jeden aspekt. Brusinka p?išla s ohavnými návyky. Myslím ty hygienické. I když došlo k obrovskému zlepšení, její pelíšek je úd?sn? rozválený a co je horší, není pro ni problém se sem tam vy??rat vedle záchodku. Tohle by m?j velký ?istotný chlapák nesl t?žce. On je dost pedant. N?kdy mi p?ipadá, že po sob? ustele, než vyleze z klece. Narozdíl od jiných v naší rodin?. Ne, že by spali v kleci, ale postele po sob? neustelou.
Radši b?žím, a? nespálím bábovku. Tož tak, jen na vysvv?tlení Pa.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-08-10, 21:06
U nás bude asi zle. Zase budeme s Brutem viset na rodinné nást?nce a u našich jmen se budou skv?t velké ?erné puntíky. A jako vždycky, jsme v tom nevinn?. Oba. Už dlouho chci do obyváku krátkou záclonu. Ta dlouhá je hezká, le? zna?n? nepraktická. Jenže znáte to, koupí se n?co jiného, zapomene se… A ?as plyne. Nuže, pro záclonu ?as již doplynul. P?ežila Ferdu a jeho sportovní aktivity ohledn? šplhu na cokoli. P?ežila rok Brusinky a její snahu, že se zamoce, až ju nikdo nevymoce. P?ežila ?ty?i roky Bruta, ale ten pátý se jí stal osudným. Já brou?ka prost? ráno pustila a brou?ek nic zlého netuše odkva?il do již zmín?ného obývacího pokoje, kde se v?noval nevinnému k?ep?ení a skota?ení. A ta záclona po n?m normáln? šla. Byl to zbab?lý útok ze zálohy. M?j ubohý, lechce prdelatý Brutík se t?epal v záclon? jak 1,70 kg vážící motýlek. Uznejte, že to cht?lo rychlou reakci.
Nebyl ?as p?emýšlet kdo je kdo.
Brutíka jsem vyst?ihla. Šikovnou ru?kou paní domu jsem záclonu nakade?ila a z?ásti skryla za seda?ku. Te? musím doma lechce mezi ?e?í sd?lit, že se za?ala sypat. Ostatn?, n?jaké ty roky má.
Vaše Patty

P.S. A ten podrápaný a prokousnutý obraz se mi stejn? nikdy nijak zvláš? nelíbil.

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-10, 22:32
Patty, op?t se bavim :-)))
Doma sme ust?ihli záclony ješt? p?ed p?íchodem Vl?áka a n?kam rovnou koupili nové krátké.
S dlouhými záclonami ?ešim žel problém o dovolených, kdy si "lepší hotely" myslí, že záclony musí být až k zemi. Tam okamžit? po vstupu do pokoje odhazujeme batožinu a sv?šujeme záclony (uschovajíc je na nejvyšší polici jediné sk?ín?....)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-08-11, 18:15
Patty, v?era ve?er jsme musela jít akutn? brzo spát, ale p?ísp?vek od tebe jsem si opravdu nemohla nechat ujít...p?ítelák už usínal blažen? v posteli a já se neudržela a rozesmála jsem se p?i druhé v?t? už na celé kolo...Z poddeky se ozvalo nesouhlasné mru?ení, že jako to si d?lám prdel a a? to koukám už vypnout, takže p?íšt? t? moooc prosím, piš d?íve, a? to zase díky tob? neschytám :oD

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-09-17, 20:05
Ahoj Brutíku, Brusinko a všichni ostatní. Tak už je to tady. Naše mladá - ta kousací, odjela do Prahy. Prý tam bude chodit do školy. V úterý se u nás na chodb? objevil kufr. No, hned jsme s Winulí dostali strach, že pojedeme k tet? Zuzce na hlídání a naše pani?ka se nám ztratí. Ve st?edu, to když jsme se vyspinkali p?ijela teta,od kocoura Bertíka a odvezla nás všechny svým ?erveným autí?kem. Tedy naši mladou s kufrem, nás v ba??žku u pani?ky na krku. Jeli jsme ji vyprovodit. Chvíli jsme ?ekali a pak se p?ihnala taková plechová žížala, d?lalá kravál a pak sežrala naší mladou. Koukali jsme, kde se nám ztratila, ale už jsme ji nenašli...Než odjela dala nám kázání. Že máme být hodní a dávat na pani?ku pozor. Což o to pozor dávat budem, kdo by se o nás také staral, že jó. Ale být hodní??? Taková urážka, my jsme p?ímo vzoroví, ukázkoví. A že se nám ob?as do cesty p?iplete kv?tiná? s hlínou, nebo se Winulí zalíbí smetá?ek s ch?apkou a odnese si do syslírny, za to nem?žem, to jsou nástrahy života. A t?ch je kolem nás mnoho. My jsme ješt? tak malí a neumíme jim ?elit..
Pozdravuj všechny doma, p?eruš své myšlenky a napiš.
Pa. Beník s Winulí

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-17, 22:18
Beníku a Winulko, krásn? ste to napsali...dnes sem takovéto povídání od hodných frete?ek fakt pot?ebovala :-) Pište ?ast?ji! :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-09-18, 12:59
Brutíku taky ti musím napsat jak jsme v Ostrav? jen samé hodné frete?ky. Pani?ka ješt? s tetou Lenkou nám na zahrad? natáhly š??ru a poušt?j nás prob?hat!! To je sranda, hlavn? když se vyvlíknem z kšír? a pani?ky pak lítají za náma a prosí, aby jsme se nechali chytit. Jinak chlapi makají na tom našem dome?ku. Dneska nám d?lají st?echu a grilujou si u toho a nám to tady voní pod nosem!! Asi jim ute?em a všechno jim sníme! Jen se trochu bojím, aby nás taky nep?idali k tomu masí?ku na ten gril. Jo já mám sv?j kožíšek rád. Tak pa a nezlobte váš Alfréd.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2009-09-18, 14:27
Ahoj Brutíku,
my se ješt? neznáme, já jsem Antek, jsem taky tak hezky bílý jako ty, jsem už veký chlap, je mi skoro ?ty?i m?síce. Bydlím s mámou, tátou a bráchou v Praze, ješt? máme pani?ku, co nám nosí žrádlo a odnáší bobky a d?lá nám d?sný binec v kleci. Vždycky jednou za týden všechno p?erovná úpln? jinak, než se nám líbí. A taky nám vyhazuje ty nejhez?í hadry a tak. Taky t? takhle n?kdo trápí? Abych nezapom?l, pani?ka nás taky bere na procházky ven, nebo do veliké klece, kde je spousta v?cí na prozkoumávání. Ven chodím moc rád, jenže te? málo, protože my se oba s bráchou moc rádi ve všem válíme, hlavn? v hlín?, kterou hrabeme na terase. A pani?ka nám to te? nechce dovolit, protože máme n?co na zádech, já si tam teda nevidím, ale brácha tam má veliký ošklivý flek, který se v?bec nechce hojit. A kv?li tomu nás pani?ka každý den trápí, když nám to ?istí, zasypává, maže a v?bec s tím nad?lá hrozného povyku, místo aby nás pustila hezky se vyválet. Není nad p?írodní medicínu, no ne?
Prý se nám to ud?lalo po o?kování, já na žádné o?kování necht?l, takže za to m?že pani?ka. A já chudá?ek musel vydržet o?kování a te? ješt? tohle...
A víš co? Ona mi ješt? p?i každém tom trápení ?íká, že už by se mi to m?lo zahojit, protože jinak nebudu moct jet na výstavu. Nevíš, co to je, ta výstava? Já nikam jet nechci, m? se líbí doma s rodi?i a bráchou. Mám takové podez?ení, jestli náhodou na tu výstavu nejeli moji ostatní sourozenci (m?l jsem ješt? 4 další bráchy a dv? ségry), a ty jeden po druhém všichni n?kam zmizeli. Takže jestli tohle je ta výstava, tak d?kuju nechci, rad?j si ten strup na zádech o n?co po?ádn? rozdrápu, a budu moct z?stat doma. Tak. M?j se hezky.

P.S. Co ta holka, co ji máš doma? Už si s tebou chce hrát na kousanou? Já si s bráchu takhle hraju furt, je to sranda! A n?kdy si s náma hraje i táta, d?ív m? p?epral, ale te? už p?eperu já jeho, už jsem v?tší než on!

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-09-18, 21:01
Fíháááááááá to se bude Brutík divit, kolik nás tady je. Dnes jsme zahlazovali stopy u mladé v pokoji. Byli jsme s pani?kou vyv?trat, byla otev?ená sk?í?. Hned jsme s Winulí do ní hopsli a uklidili v ní. Jen to lítalo...Odnesli jsme si kabelku, šustící papíry, cvi?ky, mí?ky a starý rohlík. Ten nám byl zabaven. No a já vyhrabal ?erstv? zalitou kv?tinu na stole?ku - no, nástraha mne p?epadla a já neodolal, nemám silnou v?li. Bojoval jsem se smetá?kem a hlínu uklidil-rozmetal ješt? víc po pokoji. Já si to užil. A? žije úklid.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-09-20, 17:11
Ahojte kamarádi !

Bení?ku, nástrahy fakt ?íhají a p?epadají.A když n?kdo nastraží své nové zna?kové botasky do p?edsín? co chce pak po m?? Po malém bílém fre?ákovi? Taky jsem podlehl a kousal a tak krásn? kousal ...
Doty?ný pak ?val, hlu?n? a nechutn? ?val... N?kte?í lidé jsou absolutn? bez vkusu.

Alfrédku, tety máme taky. Ajajaj.
Snad Vás nesn?dli. Byl by to ten....dopad krize.Jestli Vás sn?dli napište a já Vás pomstím. Fakt.

Atenku, holka je na nic. Chce m? jen ?esat a nechce se prát. Brácha je ur?it? lepší. Výstava - asi je to dost nebezpe?ný. Asi se tam musíš rvát. Patty jednou ?íkala, že bych tam stejn? všechny pokousal.
Tak nezapome? - nedej se a kousej !

Jo ty tety. V?era u nás jedna byla. Šel jsem jí naproti k vlaku. Teda s Patty a starším mlád?tem. Teta byla ode m? 2 metry a místo pozdravu za?vala:" ten smrdí".
Urazilo m? to. Jsem náhodou vykoupanej a až neuv??iteln? mile voním po mechu a medu. A možná po té botasce, co jsem ji ve své nevinnosti a d?tské hravosti rozžvýkal.
Po cest? dom? m? teta ješt? nazvala vypelichanou obludou a to už jsem v?d?l, že mi prost? taky nevoní. Návšt?va byla p?íjemná. Teta plísnila Patty a celou rodinu kv?li uspo?ádání bytu, židlím a tak a kv?li politickým názor?m, pak p?išlo na ?adu náboženství. Patty a spol byli samoz?ejm? zase na špatné stran?. Sem tam p?išel na p?ednes m?j smrad. Baba. Tedy teta. Ale nádhern? se všichni kolem m? semkli. Najednou jsem i antifretka??m vyložen? von?l a všichni m? milovali. Všichni krom? tety.
Kousl bych ji, ale už jsem byl unavenej. Ale vstala Brusinka a jak je jejím zvykem, narozdíl ode m? opravdu smrd?la.
A tak jem usínal a slyšel tetu :"vždy? smrdí"!
Patty pravila spokojen? až vít?zoslavn?:"jak hyena. Chceš ji na klín?" A pak jsem usnul.
Ve?er jsme všichni r?zn? sed?li a leželi kolem televize. Tedy už krom? tety. "Máme málo fretek", pravila zamyšlen? Patty.
Až jsem se lekl.Já už další holku nechci! A ne!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-09-20, 18:09
Te? jsem si kluci a holky uv?domil - Damián !
Nepíše!
Že ho vzali na tu výstavu?
Damiáááánk???!
Kde seš chlape!

P.S. Petule - psal jsem d?ív. Sem hodnej, že jo ?
A taky chodím d?ív spát než Patty :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-09-20, 18:32
Damián se poslušn? hlásí!! Hele kluci já vám teda nevím, ale pro? mi vyhrožujete výstavou? Loni mi pani?ka vyhrožovala taky, že prý jsem tak krásný, tak že p?jdu!! Ale já si ?íkal, že je to blbost, jít z domu proto, že jsem krásný!! A tak jsem usoudil, že mohu z?stat. Navíc, kdo by pani?ku bránil v noci, když je ten její neustále zamyšlený pán v práci. Já teda nejsem sketa, ale musím vám ?íct, že pani?ka se bojí v noci sama a tak vždycky musím spát s ní v posteli, aby se tolik nebála a abych zahnal všechny ty p?íšery zpátky pod postel do hromady ukradených ponožek. Vždycky mi ?íká, že jsem její hrdina:))
Pani?ka se v noci asi hodn? bojí, protože mi dneska pošeptala do ouška, že nám brzy p?ivede dom? kamaráda, tak asi abychom jí v noci bránili dva. Draco to totiž neumí, ten d?lá všude louži?ky a štípe do ucha.
No a te? k tomu, pro? jsem se tak dlouho neozval. Ona totiž už pomalu ale jist? p?ichází zima a tak já nemám ?as. Foto už jist? napoví, jakou d?ležitou ?inností se zabývám:)

Všechny vás zdraví krásný a nebojácný Damián, m?j par?ák Draco a holky Dora a Dixie :)
Avatar

Přílohy: Damian nema cas.JPG (85kB)  
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-09-20, 19:13
Damiánku, to jsem rád, že t? nevyhnali na výstavu. Te? se budu bát jen o Alfréda a ty jeho dv? holky - to grilování, víš. M?l jsem hrozný sen - jak jejich pani?ka odchází od grilu s mastnou pusou a ?íká - to se mi ty moje fretky tak najednou zab?hly. Ale jejich pani?ka je ur?it? hodná a je to jenom sen.

Jo, ?asu te? je málo a bude ješt? mí?.

Musíme spimkat a papat ( ale ze své misky, ne z misky ubohého kolegy Brusinko jedna nenažraná) a spinkat a spinkat ...Uáááh, dobrou
Avatar

Aktuální stránka:11 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist