Aktuální stránka:10 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-03-18, 18:04
Lidi?ky, škrtil n?kdy váš fret?í kluk vaší fret?í holku?
Teda škrtil, bylo to n?co jako nasazení kravaty. Bez kousání.
Nebo jsme zase sólisté? Z davu vy?uhující? :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-19, 09:23
Jo, packama. To d?lá Sixtus Žofce a ona když jí to už vadí, tak vycouvá a rafne ho.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: coyot (IP)
Datum: 2009-03-22, 23:07
Moje dv? krakatice pochytily myslim n?co z ?ecko-?ímského zápasu. Nevim kde. To, co ob?as p?edvád?j, vypadá p?esn? tak - ne kousání, ale chvaty, páky a tak. Jojo, chytrý zvi?átka sou to, i takový v?ci se nau?ej'.... :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-04-06, 19:59
Nazdar chlapi !

Jo, chmaty a hmaty, to je v?c. Zase jsem jich pár použil, Patty znejist?la a mám na chvíli s n?jakým zkamará?ováním se zase vystaráno. Jsem rád, že se to obejde bez kousání, Brusinka líná a plná pusa chlup? – nic moc.

Jinak je tady zase to hloupé jaro. A všichni plni nadšení – je tam krásn?, jdeme ven. A? si jdou, ale pro? m?, k sakru, tahaj sebou ? Prý – jdeme jen do lesa. Kdo je zv?davý na n?jaký smradlavý mech ? A hloupé pupence? A u?vaný ptáky ? A tak d?lám, že nemám noži?ky. Plácnu sebou na bok a je to. Oni m? zvednou , muchlají, domlouvají, pak opatrn? postaví – a já… na bok!

Nemám noži?ky a hotovo !

Nevím, pro? m? v klidu nenechají ležet na zádech na tom kulatém koberci nebo na gau?i. To mám rád.

Patty tuší, že já ven nerad a hnusn? to za?íná používat jako trest. Patty je n?kdy dost drsná. Fakt. To takhle p?išla z práce, holka ješt? spala. Patty m? pustila a já se bavil. Furt cht?jí, aby abych se hejbal, tak jsem se hejbal. Nádhern? hlu?n? jsem kopal holce do klece a pak jsem ji posunoval ( celou klec) po koberci. Takový jsem chlapák !
No a Brusinka se vzbudila. Za to já p?ece nem?žu ! Kdyby cht?la, tak by spala, no ne ? A za?ala hlu?n? a nevychovan? cloumat m?ížema (Brusinka , Patty ne).

„Bavíte m? oba“, vyk?ikla Patty. A šli jsme ven. Všichni t?i. A dva v jednom na nás. Jak jsem už psal, Patty je fakt n?kdy dost drsná. A p?itom já jedinej v tom byl nevin?, no ne ?

Našt?stí je Brusinka venku ráda asi tak jak já a tak jsme tam dlouho nepobyli. Patty je drsná, ale labilní, takže když vytrvale prcháte k domovu, dlouho nevydrží.

Následující den mi Patty ?ekla :“vzbudíš Brusinku a jdeme ven“. Byl jsem jak myška. Do klece jsem nekopal. Aby to zas nebylo na m?. Tak jsem se krásn? unavil cvi?ením na tom kulatém koberci
(r?zné lehy na záda a mávání tlapama ve vzduchu, fakt dost náro?ná sestava) a šel jsem spinkat. A jen tak pootev?eným okem jsem pak vid?l, jak jde Patty s Brusinkou ven. A tak mi to došlo ! Brusinka mi ur?it? kopala do klece! No, dob?e jí tak. Ale klec mi neposunula. Není chlapák.
M?jte se a nenechte se prohán?t p?írodou! Jsme domácí!
Brutus Báje?ný



Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 20:06
...ježiš, to sem si zas krásn? po?etla...super!!! Brutíku (Patty) jen houš?!!! :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-04-06, 20:48
Ahoj Brutíku,
no, že se také ozveš! U nás v Ostrav? je také už jaro a chodíme s pani?kou každý den ven. Musím se p?iznat, moc se nám s Winulí nechce. Lepší to je nosit se v ba??žku a koukat na sv?t. Dnes naše mladá psala maturitní písemku z ?eštiny. Psala povídku a já jsem hlavní hradina, prý jsem zachránil pokousaného fret?ího kluka. Mám ji p?inést dobrou známku, ale já nevím odkud, kdyby cht?la p?inést papu?e, nebo fusekle, tak to bych vyplenil Winuš?inu syslírnu, ale takhle???? Jsem to chudák, já neumím d?lat zázraky.
M?j se krásn? a pozdravuj.
Línající Beník s Winuškou

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-04-06, 22:12
Patty: fakt suprový po?tení?ko! Nutn? pot?ebuju minimáln? jedno tišt?né vydání :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2009-04-10, 16:25
Bení?ku,
ur?it? nám dej v?d?t, jak vaše "mladá" dopadla s fret?í povídkou u maturity, a zda jsi jí, jako hlavní hrdina, p?inesl št?stí.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-04-14, 09:20
Bení?ku,
to se musí všechno pro?ufat, pro?uchat, ob?hat a uvidíš, že tu známku najdeš.Také je dobré rozpojovat kabely, t?eba známka vypadne z nich.Nebo zkus vlézt za st?nu nebo linku. Držím tlapky, a? známku najdeš a doneseš.
Brusinka


Já bych se s tím rozhodn? netahal.
Brutus
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-04-22, 17:28
Ahoj všichni. ?uchal jsem, prolézal a vyhrbával kv?tiná?e... a níííc. V?era p?išla naše "mladá" dom?, já dostal plyšovou myšku a naše pani?ka kv?tinu (bude zase co vyhrabávat cha cha cha). Všichni jsme koukali, co se to d?je. Han?a z maturitní písemky dostala 2. Byla štastná, ?ádila s námi. Dokonce nám tolerovala i n?jaký ten kousanec.
Myšku mi zabavila Winky, ach jo, zase nic nemám.
Smutný Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-05-08, 22:17
Ahoj Bení?ku a všichni.
Tady Brusinka. To my holky d?láváme. Zabavujeme. Já zabavila Brutovi klec a k?e?ka. Klec dostal v?tší a toho k?e?ka si ani nevšiml.Rozmazlenec.
Tak nebu? smutný. Winky musí nutn? myšku rozkousat, víš? To my holky prost? musíme.

Brusinka mi ?íká vlastn? jen Patty a jen ob?as. V?tšinou mi ?íkají fre?ule, prý od slova vrtule. Pch. Prý jsem divoška. Pch. Jsou holt zyklí na Bruta a vedle toho se zdá divoká i ta 16letá želva, co ob?as proklape bytem.Jo. Já jen musím všechno kontrolovat, prolézt a jistit.A musím zjistit, jak se vytahuje ten velký šuplík, pak bych mohla za st?nu. Jo.

Furt se snaží nás tahat ven.Pro?, když je doma tolika šmejd?ní. Jsem jen malá fretka a fakt nem?žu všechno stihnout.A doma je pár báje?ných v?cí. Ta velká bílá - prý ledni?ka. Nevím pro?, ale když se u ní postavím, hodn? se zakloním a chvilku vydržím, vždycky n?co dostanu. N?co na zub, jo.
A kabely. Miluju kabely. Dají se krásn? rozpojovat anebo zachumlit a celé to chumlo když táhnu pry? - paráda, jo. Tak pro? m? tahají ven nechápu. Doma je tak prima.

Jen ten kluk - ten línej kluk. Nyslela jsem, že ho budu ?esat a on nechce. Zkouším to, ale asi m? chce zbít, ?i co. Je línej dýchat, ale bít se s malou holkou - to jo. Já bych mu dala. Zbila bych ho. Oni ti všichni v?dí a tak ho držej dál.Ale ?esala bych ho, fakt jo.
Musím b?žet, zkusit to s tím šuplíkem. Ale kdyby cht?l n?kdo u?esat, co ?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-05-26, 19:20
Ahoj všichni.

Málo píšu, vím. ?ekám. ?ekám na ty dopady. Po?ád ?íkají – dopady krize. A furt nic nepadá. ?ekal jsem, že aspo? ta želva, že mi dopadne do misky. Je p?kn? vypasená. Rozd?lil bych se, fakt. Kruný? bych dal Brusince – chachááá.
P?vodn? jsem myslel, že ta krize je n?jaká protivná návšt?va. T?eba teta Kamila, ta nemá ráda nás, zví?ata. Nebo teta Mirka – ta nemá ráda m?. A to jsem tak milej ! Ale z t?ch nikdy žádné dopady nejsou – krom? tiku v tvá?ích ?len? lidské sme?ky.
Ale já vím, v ?em je há?ek. Nepo?ítali s takovouhle krizí a mají jen jednu želvu. A tak si ji šet?ej. Jsou nezodpov?dní.
Kdyby trochu p?emýšleli, mohli už mít n?kolik tu?ných želv, no ne ?
Rozd?lil bych se. Kruný?e bych dal Brusince – cháááááá.
A tak furt granule a granule. Chjo. Ani toho papoucha po m? nehod?j. I když – pusa plná pe?í… No, rozd?lím se. Papouška nechám Brusince. Aspo? na to oškubání – chááááááá.
Sice mám po?ád plnou misku mých granulek, ale ty dopady, jak jsem už psal n?jak nedopadají. Aspo? do mé misky ne. A tak – jeden fre?ák nikdy neví – chodím na granule ps?m. Tedy, když to vyjde. Patty nechce, abych je jedl. Vidí, že i tak jsem chlapák a budu ješt? v?tší.
Psi jsou totiž hodn? velcí. A já myslím, že je to t?ma jejich granulemi. Kdyby mi dávali ty jejich granule, byl bych ur?it? taky táááááák velikej. Fakt jo. N?kte?í se mi sm?jí, že jsem tlus?och a vlastn? tomu v?bec nerozumí. Jsem podvyživený. Myslím, že mám od p?írody dané být nejv?tší ze všech. Takže je to t?ma granulema. A tak kradu. Gregorovi. Ten je v?tší než Zorro. Takže jeho granule jsou asi ze všech nejlepší. Brusinku jsem tuhle vid?l , jak je krade taky. Vždy? se tím udusíš, volala Patty. Tak jsem ?ekal. Ale nic. Taky žádný dopad. Ale stejn? není chlapák.

A papriky je zatím dost. Tak nevím, pro? lidi šízujou. Asi kv?li t?m želvám. Málo želv.

Zatím se m?jte, Brutus Báje?ný

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-26, 19:31
Brutíku, toto rozpošli renomovaným ekonomúm po celém sv?té a hned bude po krizi! :-)

Kde je fretka, humor a smích, tam krize nemá místo! :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-26, 21:51
brutíku, ty jsi rozhodn? nejlepší sou?asný literát:-) posíláme štípavý pusinky a kdyby u vás došla paprika, tak u nás ji je dost, u nás je málo ?len? lidské sme?ky a fre?ák jsem jen jeden (a jsem v?dce a taky nejd?ležit?jší) takže by zbylo i na tebe;-)
Jo a u nás jsem taky zaslechl n?co o té krííízi, ale asi to je jenom pomluva, protože mi po?ád kupují hamá?ky, granulky, dobr?tky a k narozeninám jsem dostal fontánku! Takže to asi bude n?jaký blud a jenom ti necht?jí dát tu želvu;-)

zdraví želva+Bar?ouch

teda pardon Bar?ouch!

a...........................................zzelvickaa.......



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: zzelvickaa dne 26.05. v 21:51.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-06-05, 17:52
Tak jsem podlehla naléhání svých nejbližších a rozhodla se za odborné asistence starší dcery
( zbytek rodiny radil, radil a pak se zab?le utíkal schovat) dát Bruta s Brusinkou k sob?. Samoz?ejm? venku, protože jsem po?ítala s použitím chemických zbraní a vydatným jekotem.
Fakt je, že Brusinka u nás bydlí již 9 m?síc? a za tu dobu se p?es klece snad stihli o?uchat a jelikož si spokojen? chodí ujídat granulky a válet se v pelíšcích toho druhého a majitel pelíšku se pak spokojen? kulí spát aniž by své lože výhružn? o?ichával, je prost? ?as ! Tak jest. Nerada jednám ukvapen? a nerada na n?koho sp?chám, ale 9 m?síc? jim snad k prvnímu o?ichání a malému projevu jakési tolerance mohlo sta?it. To se zdá i m?, ?lov?ku rozvážnému.
Odvaha m? p?ešla, když jsme je postavili na zem. "Dívej jak po ní jde," vyjekla jsem a cht?la Bruta zvednout."Vždy? mu jde naproti", pravila nevrušen? dcera.
Okamžik st?etu. Brutík je nadšen. Muchlí Brusinku a nasazuje kravatu.Nekouše. Šlape po Brusince a válí ji pod sebou. Brusinka se tvá?í odtažit?. Po chvilce za?ne nespokojen? pískat. Nepuší, nesy?í, nena?íká, vyložen? na nás píská a kouká, zda vidíme jak trpí. Zvedáme Bruta. Ten je stále nadšen. Kone?n? pochopil,že valchování Brusinky mu ješt? scházelo k opravdovému št?stí.Kone?n? má hra?ku, která ho baví. Ale narážíme na odpor opravdu ne?ekaný. Naše malá dáma si již zvykla být ope?ovávaným jediná?kem a Bruta má jen na to kradení granulí a aby m?la komu rozházet pelíšek. Nehodlá se nechat valchovat a škrtit n?kým, co má o kilo víc než ona. A tak se Brutus po chvíli urazí a jde ?muchat na druhou stranu zahrádky. Malá se rozdovádí, ská?e a tan?í. Pak si všimne v tuto chvíli kladného hrdiny, zasn?ného Bruta. Stojí zády k ní a nic ne?eká, brou?ek. Sniv? hledí svým nevinným okem do dáli a má v hlav? evidentn? veliké myšlenky. Malá uli?nice se odrazí a nádhern? vyvedeným skokem ská?e na záda mého klidného a milého bílého chlapáka. Ten se prudce otá?í - a na zem s ní.Brusinka prchá k nám a p?edvádí ná?ek a v?bec jí to nejde. Tak ji tedy zachra?ujeme.
Dnes pro jistotu vstali každý zvláš?. I když jsem p?esv?d?ená, že Brutík by se už kamarádil.
Ale ona už ne.
Tož tak.

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-06-05, 18:22
Patty - jako vždy krásné shrnutí.

Jen bych se pro p?íšt? vyvarovala slov jako nap?. SNIV? ...

Po p?e?tení v?ty: Svin? hledí svým nevinným okem .... mi to nedávalo smysl, a sta?ilo tak málo (p?ehodit pár písmenek)...

Pro p?íšt? se polepším a nebudu ?íst tak hatlav? :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-06-05, 18:50
:o))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-05, 19:17
patty,
jako obvykle - jsem uchvácena :o)

akorát mi není jasný - necháš už teda kone?n? ty dv? ubohý zví?ata spolu, nebo bude trp?t každej na samotce??
to jsem n?jak nepochopila. a že jsem hodn? chápavá! no, skoro jako ty rozvážná... :o))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-06-05, 20:32
No, každý spinká ve své vlastní kleci. P?ece nebudu brou?k?m brát jejich pohodlí?ko :o) Když oni jsou dv? silný individuality :o))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-05, 23:11
Patty, op?t je?im smíchy.....bu? jak bu?....tvá zv?? bude v pohodlí princátek ( o tob? si to ?íct netroufám) :-)))
No ale já bych asi ješt? skusila další pokus o sblížení....z tvého popisu to vypadá nad?jn? :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-06-06, 19:26
Zdravíme z brušperského pelechu. Chlupatiny spí. Oba v jednom pelíšku. Bení?ek má majetnicky poleženou hlavi?ku na Winušce. Jsou sladcí. Holky jsou d?sné hééééééére?ky. Naše Winule také "?vala" a "žalovala". V sou?asnosti jsou nerozlu?ná dvojka. Winule lumpárny vymýšlí a Beni?ek provede a Winky u n?j ?eká s pohledem, tak pro? to tak dlouho trvá...

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-06, 21:16
Ahoj Brutíku a Brusinko tak se ti taky ozýváme po dlouhé dob? z Ostravy. Holky mn?ly mimina, tedy Eny ješt? má tak jsem ve volié?e jen s Elou. Jenže s ní není žádná ?e?. Po?ád jen smutné kouká dol? do malé voliéry kde pobíhají její a taky MOJE d?ti?ky a myslí si, že je mi jedno, že nás opoušt?jí. Ale mn? to není jedno. Já je strašn? miluju. Když jsem s nimi tak jim umývám ouška a zade?ky a hraju si s nima, jako správný táta. Jo a taky jsem adoptoval jednoho pejska co máme doma. Ten jediný se ode mn? nechá muchlit a já ho nekousnu! Aby se mn? nebál! Al? t?m dalším t?em ps?m nev??ím ti mn? nemají tak rádi. Jinak pani?ka po?ád jen brble, že má málo starostí, nebo co. Tak nevím jestli mám d?lat ješt? v?tší binec, aby byla spokojená. Cht?lo by to asi nový p?ír?stek do rodiny, aby mn?la co d?lat a nebrblala, že my d?láme binec. No jo už nás n?ní 16, ale jen 9 tak se asi nudí nebo co. Jinak ven nechodíme. Holky te? nem?žou a já jsem línej a když mn? chce str?it do postrojku tak stáhnu noži?ky, vykulím se na záda a a? si mn? teda nosí. A to se pani?ce nechce tak mn? rad?ji nechává doma :-))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-07, 11:44
Ahoj Brutíku, tady Draco. My se ješt? neznáme, já jsem nejmladší ?len sme?ky, ale zato nejsiln?jší a nejvíc toho sním! Tak musím ti n?co pov?d?t. O holkách, samoz?ejm?. K mojí pani?ce jsem p?išel jako úplné prt?, vešel jsem se do dlan?. Pani?ka mi ukázala kde budu bydlet a p?edstav si, n?kdo už v tom dome?ku bydlel!! Veliký a zavalitý Damián, který je fakt super par?ák a nechá m?, abych ho kousal do uší a nikdy m? nebije. No a pak ONA, ta zlá, škaredá a stále se mra?ící Dora. Dora m? nemá ráda, protože si myslí, že jsem její dít? a že si se mnou m?že d?lat co chce, ale já se nedám!!! A hlavn? jí po?ád ?íkám, že pánem hradu jsem tady já a ona to nechce pochopit a tak mi po?ád dává na budku. Jenže já už nejsem žádný prt?, vážím kilo stejn? jako Dora a tak jí to vracím a ona pak chodí žalovat pani?ce. Taková ona je. Mra?í se, sy?í a žaluje. Damián mi ?íkal, že je to dobrá holka, že si na ni zvykal rok, ale te? jí má moc rád. Myslím, že si na ni nikdy nezvyknu. Je hrozná. Je malá a bere mi hra?ky a granule. Po?ád si n?co schovává a nechce hrát bojovky. Nevím, jestli jsem to už psal, ale d?sn? se mra?í. Fakt. Snažím se ji n?kdy rozesmát a tak ji sko?ím t?eba na hlavu, ale ona se nesm?je, dá mi na budku a ješt? u toho pouští n?jaké plyny, ze kterých štípou o?i i ko?ku. Víš o tom, že máme i ko?ku? To je bezva hra?ka, to ti ?eknu. Ona ráda leží na sluní?ku pod parapetem.. A já jí vždycky sko?ím na krk, ona se lekne a utíká pry?. No a já visím na tom krku a vlaju za ní a to je d?sná sranda. Máš taky n?jakou takovou hra?ku?

S pozdravem D?siv? Dobrý Draco.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-06-07, 18:39
Ahoj, tady uražený Bení?ek. Musím si post?žovat na naši mladou. Te? co má po maturit? si s námi hraje. A tak i dnes. Honili jsme se, já m?l takovou radost. Skákal jsem jak kozlík. Winuška se také p?idala. Mladá n?jak polevila a tak jsem do ní kousnul. A víte co mi ud?lala??? Kousla m?, ale jak. Bolelo to moc, moc, moc. Já jsem se tak lekl,kviknul a pušnul jsem na ní (to má za to) a honem utekl žalovat naší pani?ce. Schoval jsem se u ní a nevylezl. Srdí?ko mi tak bušilo, m?l jsem pocit, že vysko?í z kožíšku. Nebudu si s ní už hrát. Ne, jsem uražený. To se p?ece ned?lá, jen fret?í holky a kluci koušou. Páni?ci hladí a škrabkají....

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-06-17, 17:15
Zdar chlapi !

Alfrédku, jsi hodn? chytrej, fakt. Ven se nechodí a ps?m se nev??í. Psi se jen drtí up?eným fret?ím pohledem a ob?as ostrou st?elbou, chachááá. Aspo? chyt?í fre??í chlapáci to takhle cítí - když dojde na st?elbu - cítí to i ti psi. Miminka m?žou být fajn, ale já jsem rád, že je nemám - chápej, máme jen tu jednu želvu...
Chápu, že musíš hodn? pracovat na tom, aby se Tvoje pani?ka nenudila. Nuda je pro lidi d?sná v?c.My to te? našt?stí máme dost rozd?lené - nap?ed Patty bavím já, pak Brusinka, pak už zase lezu z pelíšku já...
Je to radost, pozorovat Patty jak je ráda, že má po?ád zábavu. Jak ani televizi a nic takového nepot?ebuje. Jak se tak krásn? baví, že i ?íst pomalu p?estala - její unavené o?i si díky nám odpo?inou. Prost?, je to zabíra?ka, ale mám z toho dobrý pocit.Brusinka se taky p?emáhá - tuhle necht?la jít ani spát, jak ji bavilo bavit Patty. A tak díky nám se Patty nemusela dívat na tu hroznou detektivku, kde je tolik zavražd?ných. A jak se jí pak p?kn? spinká! Ale je to fakt d?ina - být v 3,45 oba zase p?kn? na zadních a p?edníma lomcovat poctiv? m?ížema! A tak Patty baví i vstávat. No, koho by tohle nebavilo - no ne? Dva p?íjemné, milé, vyrovnané, papriky la?nící obli?eje hned po ránu ? A ješt? jeden na zemi, druhý za krkem ? ( Ale já bych si s Brusinkou klidn? pohrál, znáš m?).

Draco neboj, jednou to té holce vrátíš. Takovou hra?ku jako máš ty bych cht?l - už jsem ji skoro m?l, ale pak jsem se v tom aufru n?jak p?ehmát ?i co a zkusil jsem ji tak n?jak svýma zoubkama odmontovat hlavu. Patty pravila, že ukousnout, ale to je fakt dost p?ehnané tvrzení.
No - prost? mi tu svoji palici záke?n? narvala do pusy a pak ješt? kvi?ela. Byl jsem v tom zase nevinnn? a jsem bez hra?ky - tedy nesmím zase k Brusince, no.
Nechápu pro? - ta hlava jí z?stala tak co.

Bení?ku - to v?bec neznám! Na kousání jsem tady já ! To bych se fakt asi naštval, fakt jo. Hnus, že jo.Víš co, m?l by jsi dát na Vaše dve?e její fotku s nápisem - pozor kouše.
Aby ostatní nemohli ?íct, žes je nevaroval. T?eba se jí to kousání zalíbilo a dotrhá Vám návšt?vu. A kdo ví, jestli má v po?ádku o?kování, co ? S lidma jsou starosti.

Kluci, držte se.

B.B. - Brutus Báje?ný
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-17, 21:41
Ahoj Brutíku a Brusinko píše ti Beník a Winuška - my jsme totiž u tety Zuzky na hlídání. Pani?ka nám odjela do ?ecka. A tak jsem ve volié?e s Elou, Alfrédem a Darta?anem a musím ti ?íct, že Ela je v ?íji. A já se snažím ji pomoct a ukon?it jí tu ?íji a ona nechce a strašn? mn? bije a tak teta Zuzka ?íkala, že nás asi odd?lí. A Winuška je strašn? moc smutná. Zuzka ji musí krmit z ruky. Winuška nechce vylézt z hamaky a ani na záchod jsem jí ješt? nevid?l jít a za?ínám mít o ni velký strach. Ale ne?íkej to naší Lidušce, protože ta by plakala. Jo ale musím ti ?íct, že tady mají super granule. A na ty naše Vitakrafty z vysoka kašlem. Tak nevím asi budem muset promluvit pani?ce do duše, aby nám taky koupila takové granule jako mají tady. A teta Zuzka nám dneska uva?ila ovesné vlo?ky s masem - na to jsme zvyklí z domu a tady to taky nepapáme! Teta Zuzka šediví strachy, aby se nám nic nestalo. Už aby jsme byli doma u pani?ky. To se nám všem uleví!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-06-18, 19:18
Tohle je opravdu sv?lý, hrozn? jsem se u toho nasmála. Úžásné p?íb?hy plné zví?átek :)) D?kuji Patty, adelaido a Lído.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 18.06. v 19:56.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-07-12, 21:52
Ahoj tady plech z Brušperku. Už je po prázdinách u tety Zuzky a my zase ?ádíme doma. V Ostrav? jsme zlobili. No, ...já asi víc. Myslel jsem, že už nás pani?ka nechce a nechala nás u tety Zuzky. Já se se všemi pral. Byl jsem zlý na celý sv?t. Winuška se také bála a necht?la papat. Tetiny granule byly dobré jen u nich. Doma baštíme zase jen naš Vitakraf a masí?ko. Winule byla nemocná, trošku vylekala naší pani?ku. Byla smutná, cht?la se jen nosit (to nebývá zvykem) a víc pila vodi?ku. Pani?ka s ní byla u vetky. Dostala pichance a druhý den musela znovu. Ten druhý den jsem byl doma sám. Winuška byla s pani?kou u ní v práci a pak šly zase na veterinu. Když p?ijely dom? byla to zase moje "stará" Winky. Honila mne, já jsem jí ud?lal radost a nechal jsem se i kousat. Musím se p?iznat, bylo mi samotnému smutno. Ven chodím zatím sám. Co jsem se vrátil z Ostravy ten hloupý kohout si moc dovoluje. Tak jsem mu prov?tral k?ídla. Byl za plotem a já ho honil. Je to ale hloupé zví?e. B?hal a kvokal... Cha cha, na mne si nep?ijde. Okurkový d?da se nám smál, ale byl to boj. Padl jsem pani?ce do náru?í a nechal se odnést dom? do pelíšku. Zdravím všechny u vás doma a pokud budeš mít chvilku, tak napiš.
Pa Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-13, 21:45
Ahoj Brutíku tak píšeme z Ostravy a jsme zase sami bez Beníka a Winušky, ale za to tu máme Darta?ana, Quida a Casiopeu. To jsou fre?ulky jen na chvilku pak prý si najdou nové páníky. Zuzka po?ád chodí do práce a obletuje Casinku, ale nás taky a i pejsky. N?kdy nechápu, že ješt? neodpadla únavou. To my si pob?háme hodinku po byt? a jdem zase spát. A ona furt lítá a b?há a stará se a chystá. Jo a ješt? máme doma miminko od Eny, jmenuje se Efram a je to p?kné t?eštidlo. Lidi to by jste museli zažít. On je snad nacpanej Duracelkama, nebo co. Tak až bude u nás n?co nového tak ti napíšem. A asi to bude dost brzo, protože Zuzka po?ád mluví n?co o tom, že kluci musí na kastraci a Casinka taky. Tak uvidíme co se tady bude dít.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-07-18, 20:02
Teda - hlídání a nový fretky, kluci, to bych se teda zbláznil. Fakt, jo, fakt.
M? sta?í Brusinka a o psech rad?ji ani nepsat.
No, tuhle na m? venku n?co dopadlo. ?íkal jsem si - hle, dopady krize.?Musíš to hochu vydržet, ostatním taky nic jiného nezbývá.
A najednou m? Patty rychle zvedla. A všichni hihi, haha..
Jó krize. Zlatý o?i! Zezadu na m? dopadla Brusinka a kam m? cht?la kousnout ? Zbab?le ? Bez špetky fantazie?
Do zadku, safra, p?ímo do zadku chlapi.
A jen protože jsem ji p?edtím p?átelsky a roztomile, tak?ka n?žn? zatahal za ofinku. No, pravda, pár chloupk? mi uvízlo za zoubkama, krapet jsem se zubil, no. Samoz?ejm? p?átelsky, znáte m?. Jinak to ani neumím. Starý dobrák Brutus. Ale ta holka je divoká a nebere ohledy.

Bení?ku, kohouty neznám. Jak se do toho kouše? Ne že bych byl kousavej, znáš m?. Tuhle jsem prokousnul 3x jeden prst, ale bylo to nedorozum?ní, znáte m? p?ece. Ješt?že Patty hned pochopila, že jsem v tom nevin?. Fakt jí cht?li nekte?í navykládat, že toužím po krvi a r?zných údech doty?ných jedinc?. Jááá ! Prost? jsem se hnal za paprikou a pak už nevím. Patty jen pravila - nedrážd?te mi ho ! Tak ho nepoušt?te když nejsem doma !
M?la pravdu. Kdo je na n? zv?davej. Ješt? se mi n?co p?ihodí. Nebo jim, a zase za to budu já. Nevinej.
P.S. Vitakrafty nejím. Tak n?jak zásadn?. Ale venku jsem zkusil ochutnat brouka. Nevyšlo to. Patty mi ho vzala, asi na n?j m?la taky chu?. Ale já zase n?jakýho potkám.
P.P.S. Prosím paní Janu T., aby p?estala psát Patty o t?ch peká?ích napln?ných vodou!
Jsme snad vydry?!! Máme snad plovací blány ?!! Brusinka z toho málem m?la šok, než zjistila, že je to dobré na podhrabání. Ale já tam vlez a chladil šlapy a te? mi Brusinka vykládá n?co o revmatizmu !Mé šlapky zmá?ené, ubohé...
Jo kluci, nesta?í, že m? tahají ven, ješt? za?nou s vodními sporty, ?i co.
Už aby byla zima. Jo, jóó, venku -20, doma teplou?ko, ženu p?ed sebou holku - nádherná p?edstava.
Tak zatím pááááá

Brutus Báje?ný
Avatar

Aktuální stránka:10 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist