Aktuální stránka:12 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:00
Ahoj fretky i ti druzí.

My holky ( já a Patty) jsme se byly projít v lese. Brutus s náma nešel, jelikož se nacházel ve stavu bezv?domí, aspo? myslím. Ležel totiž na zádech u misky s granulemi a pupek m?l povážliv? znatelný. Asi u jídla omdlel a doufám, že to není nic vážného.
Ale v tom lese- pane jo ! Já vám vid?la obrovitý zví?e! Já tak chodila a ?muchala a tak a najednou dupot! Rány! Patty m? rychle zvedla a povídá :“b?ží k??, rad?ji p?jdeme z cesty“. Stoupla si na kraj a já pane, pane jo, kulila o?i. Bylo to veliký a bylo jich hodn?. Snad tisíc, ?i co. Tisíc obrovských k???. Na každém sed?l pání?ek. Je to divný. Tihle k??ové. P?edstavte si ty obrovitý klece. A granule. A to jen proto, aby se pání?ci na nich mohli svézt. A jaké na n? musí být p?epravky ! A pelíšky! A jak veliký musí být pání?k?v byt,aby v n?m k?? mohl b?hat. Já t?eba hodn? šplhám na k?eslo. A te? si p?edstavte jak veliký by muselo být k?eslo pro k?n?. No není lepší mali?ká milou?ká já ?
Patty se mi smála, že se bojím. A p?itom se jich asi víc bál náš jindy bojovnej pes. Fakt. Slyšela jsem, jak Patty ?íkala, že je št?stí, že je potkala se mnou a ne s tím zabijákem. Tak je to jasný. Já se nebála a velký pes jo.
P.S. Patty ?íká, že se k?? sklo?uje jinak. Já nevím, pro? k?n? klonit.

Vaše Brusinka
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:41
..."klonit kún?"...ježiš já se snad udusim :-)))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:48
Patty, ja mam slibenejch tech 8 kniznich vydani pokud si pamatuju :-D nebo jich bylo vic? no to je fuk, to udam na jeziska :-D koukej uz to sepsat a vydat!!! :-D

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:55
zrovna to ?tu NAHLAS manželovi a taky povídá - TA JEDNOU VYDÁ ROMÁN !!

a t?ší se na tohle ?tení spolu se mnou :o)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:56
já se taky hlásím aspo? o 10 výtiskú :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:58
My taky, my taky, aspo? jedno vydání. A ?íst nám budou p?ed spaním pro lepší sny.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-09-30, 19:24
Ahoj Brusinko, tady Dora. Prosímt?, mohla bys toho k?n? n?kdy vyfotit? My máme doma akorát ko?ku. Ko?ka jí asi takhle velké granule - no asi jako my máme svoje. A na k?eslo se vejde, ale má dlouhé tlapy, asi takhle - no asi jako já jsem celá dlouhá.
To ti moc závidím, že jsi byla lovit k?n?. Já lovila akorát ženské ?lov?ky, co tu byly na návšt?v?. Ženské m?ly dlouhé nohy a já jsem je chytala za palce a ony pišt?ly. Z úst jim padaly velmi odborné výrazy, kterým nerozumím, ale pani?ka m? jimi ?astuje když se vy?urám do kbelíku s mopem. Piští taky k??ové?

S pozdravem Dora.
PS: Brutík zajisté v bezv?domí není. Damiánovi p?es pupek nejde vid?t hlava, a p?esto si jest v?dom, že zásoby se musí dopl?ovat.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-10-01, 12:26
Sedim a placem od smiechu...SK klub v boducom roku pripravuje vydanie pribehov o fretkach, tak dufam, ze Patty prispeje...;-)...zatial je to sice vo forme uvah, ale vsetko je na dobrej ceste.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-10-01, 19:37
D?kuji. Jste hodné, že jste na m? hodné:o)
Doma mi to v?era p?e?etli p?es rameno a pravili, že jsem infatilní. Prý se mám styd?t ve svém v?ku.
INFATILNÍ ! Já, ?lov?k p?ísný, bez smyslu pro humor, tak?ka asketický.

Vaše chudák Patty

P.S. Hanulko, z jakého úhlu pohledu Damiánkovi nejde p?es pupík vid?t hlava ?
Ten kluk m? zajímá, fakt jo :o)

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-10-01, 19:57
Patty, pokud T? uklidní, i já jsem podle naší mladé, st?elená a infantilní. Prý se vracím do d?tských let. Tak a?. Mi to nevadí a našim chlupá??m také ne.

Bení?ek s Winuškou zdraví kamarády. Jen ten pupík Bení?kovi n?jak neroste. Ten uli?ník je dlouhý, jako 14 dní p?ed výplatou

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-01, 20:27
Tak dle mého okolí já st?elená a infantilní nejsem. 50% lidí sou st?elení stejn? a dalších 50% si zvyklo:-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-10-19, 20:36
Ahoj Brutíku, Brusinko a ostatní kamarádi,
v úterý 13.10. jsem zažil šok. Když jsem se vyspinka, Winule dome nebyla. Za?al jsem ji hledat a než jsem prohledal t?i patra naší veliké voliéry unavil jsem se a usnul. Byl jsem z této situace tak nervózní, že jsem nemohl nic papkat. Ve?er, to už byla tma se ob? s pani?kou p?ihnaly. Já m?l takovou radost že se mi vrátily, až jsem Winuli celou oblízal (pani?ku taky). N?jak divn? smr?ánkovala (Winule). Nechal jsem se okusovat a honit (náhodou, to bylo fajn). No prost? jsem byl rád, že se mi vrátila. Když už jsme byli p?kn? unavení, v pelíšku mi vypráv?la, kde s pani?kou byly. Jely vlá?kem-plechovou žížalou do Brna na kliniku. Ona totiž Winule má po?ád ty hol?i?í problémy. Pan doktor Jekl ji prý prohlídnul a dokonce si ji tam nechal bez naší pani?ky??? Musel jí kontrolovat b?íško, má ho vyholené a bral krvi?ku.Ale to si Winuška nepamatuje, usnula (teda, byla uspána). Když se probudila byla u ní zase naše pani?ka. Jsem rád, že ji mám op?t doma. Winule se sice chlubila, že už jela plechovou žížalou 2x a já ješt? ne, ale mi to nevadí. Jsem rád doma. A já pak celou noc musel dohnat to papání, dal jsem si za úko, aspo? trošku dohnat Damiánka, nebo Tebe Brutíku.
Pozdravuj domácí v pelíšku a dej o sob? v?d?t, pa
Beník


Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-11-07, 08:43
Ahoj Beníku a všichni,
holky mají problémy po?ád.Já bych mohl vykládat !
Nevím, pro? v tom páníci nemají jasno. Prost? milý, bezproblémový kluk nebo upišt?ná, hol?i?ími problémy prolezlá holka. Ale Winky pozdravuju a p?eju uzdravení.
Já mám te? zlé období. Fakt.Jsem opomíjen! Já! Tak, tak, že si všimnou, že mám n?jaké životní pot?eby. Že dostanu najíst a tak. No, p?edstav si Beníku, že Patty najednou zmizela. Umyla nám klece, st?íhali jsme drápky, mazlení, pusy a tak a bafla velikou tašku a byla pry?. Odpoledne ?ekáme a nic.Až p?išlo nejmladší lidské mlád? a ?íkalo n?co o tom, že to z nás má radost.My z ní také, tak co!
Rozumn?li jsme si. Ona nadávala, Já jsem sy?el.Má to u m?, p?íležitostn? si na ni ješt? zasy?ím. Brusince bylo taky vy?teno kde co. Brusinka je drsn?jší než já. Ta nesy?ela, šla prost? protestn? vykonat pot?ebu vedle záchodu. Je fakt drsná.
A pak byla Patty doma.Ale nehraje si s náma a nepouští nás ! Po?ád ?íká, že to musíme ješt? chvilku vydržet. Ale aspo? na nás ob?as koukne a ?ekne a? nám dají, co pot?ebujeme. Ale nechápu to, fakt. Dovezla si dva klacky, co si strká pod p?ední tlapky a jednu zadní pracku má bílou a velikou.Asi se jí ta tlapa moc líbí, protože ská?e jen po té druhé.Tak si ti bílou šet?í ?i co. Aby jí dlouho vydržela.Ale už je doma i starší mlád? a to nás pustí a hraje si s náma. I klece nám umyla.A po prob?hnutí nás dá Patty na klín a je mazlení?ko. No, aspo? tak. Ale stejn? jsem trochu uraženej.Brusinku ob?as pustí i pání?ek a hraje si s ní. Já prý koušu. Taková blbost!
Jo, kousl jsem do t?ch klack?.To jsem musel. Ale Beníku, nic moc. Patty to s n?ma taky nejde.Ská?e jak retardovanej klokan. Nechápu to.
A tak to Bení?ku máš. Samé starosti na mou ubohou fret?í hlavu.Já jsem od p?írody hodn? milej, ale jestli Patty brzo n?kam nevrátí ty klacky a bílou tlapu, za?nu být taky drsnej!
Copak Brusinka, to je anarchistka, ale já na takové jednání nejsem zv?davej !
Váš chudák Brutus




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 07.11. v 08:49.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-07, 17:52
Brutíku bu? na Patty hodnej, a? jí ta bílá tlapa a klacky nezvostanou! :-)

Patty cos provád?la, že máš tlapku v sád?e? Držíme palce k rychlému zahojení!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-11-07, 18:35
Ahoj Brutíku,
já si to hned ?íkal, že se u vás v pelíšku muselo n?co stát..Dlouho, moc dlouho si se neozýval. Tak pekn? Patty ope?ovávej, foukej jí na bílou tlapku, a? se jí rychle zahojí. Kdo by se o Tebe a Brusinku staral??
V?era byla naše pani?ka moc dlouho v práci a starala se o nás naše mladá. Sice nás pustila prob?hnout, dokonce nám dovolila navštívit její kufr (p?ijela nás navštívit z Prahy), ale nebylo to vom?o. Pani?ka je pani?ka, moc mi chyb?lo mazlinkování, nošení a pusinkování. Ráno jsme si to s Winulí vynahradili a užili. Pani?ce jsme vy?istili uši i nos.

Pzdravuj Patty, foukej na bebí?ko a neokusuj jí klacíky. P?kn? jí pusinkuj, ony to ženské mají rády a? vidí, že Ti moc chyb?la a a? už vám nikam neodchází s velkou taškou.
Zdraví Beník s Winulí a naše pani?ka

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-11-12, 12:51
tsssssssssss prej retardovanej klokan...

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-12, 13:45
:-))))))))))

Patty, co se ti p?ihodilo?!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-11-14, 20:14
Ahoj všichni,

tlapu mám sice ješt? ( a n?jakou dobu mít budu) bílou a sádrovou, ale klacky jsou odloženy. Tlapa je již chodící, a již neská?u jako klokan šílený ( to není o Tob? klokánku, Ty jsi jist? klokan krásný a prudce inteligentní, jenž se šarmem sob? vlastním tiše a hbit? proskakuješ d?jem, ?asem a naší p?ekrásnou p?írodou).
Te? bych se spíše p?irovnala ke kopytník?m. Ze školy jsem již pom?rn? dlouho, takže váhám jestli mezi sudo nebo licho, takže asi prostým, trošku sudým lichokopytníkem.
Nejde o úraz, jen jsem musela podstoupit menší zákrok na mém zadním b?hu. A ?ák se do toho montovala achilovka ?i kýho šlaka.Odkládala jsem to už od dubna, jelikož m? milosrdn? upozornili, že se to bude blb? hojit. Ale bolelo to už jak prevít. Takže jsem vygruntovala, políbila rodinu a zví?ectvo ( jen papouch se nenechal) a odhupla si do nemocnice. Co se tý?e operace, zažila jsem už horší v?ci. Ale pak - nemohoucí lazar. Já! ?lov?k dynamický a nespoutaný. P?edstava ?len? rodiny r?zn? hynoucích bez mé pé?e a mých ubohých fretek m? donutili vynutit si návrat dom? na své riziko. Jenže, jak chcete pomoci, když se nepohnete bez berlí a sami si nep?enesete ani pití? Bylo to hr?zných 10 dní.
Výsledek -
a) binec. Hr?za. Je zajímavé, že manžel, mající vysoké nároky na úklid když ho provádím já, okamžit? posunul sv?j žeb?í?ek hodnot.Myslím, že mu to vydrží do sundání mé sádry.
b) r?zná poran?ní ?len? rodiny, snažicích se o domácí práce
c) zdivo?elé zví?ectvo.
Naši plyšáci, holohlovka i ope?enec jspu zvyklí na mou pé?i. Mají své roky a své rituály a nesta?í se o n? jen POSTARAT. ?lov?k musí vyjít vst?íc jejich citlivým duším.
Takže docházelo ke t?ení. Papoušek Kryšt?fek nap?íklad sabotoval ?išt?ní své klece. O?ividn? schváln? si sedal tak ( což m? nikdy ned?lá), že ubohý doty?ný ?isti? klec nemohl ani rozd?lat. O sy?ení a klování ani nemluvím.
BRUTUS ZPUSTNUL! A posledních pár dn?, zjevn? propadal depresi.
Brudinka se stala o fousek ne?istotn?jší ( o víc než o fousek to nejde, pá? je ?un? i normáln?) a p?estala mi dávat ty svoje rychlé stydlivé pusinky.
Ale jak jsem psala, od v?erejška mám sádru chodi?ku.Na b?hání to tedy není, ale ud?lám nejnutn?jší a pomalinku to snad dám do kupy. ?lenové rodiné sme?ky sice ješt? budou muset pomáhat( což je udržuje v trudomyslnosti více než strašlivé), ale o svoje brou?ky se již postarám.
A ejhle :
Brutus se zcivilizoval a jeho nálada je báje?ná.
Brusinka se o fousek ukáznila v ?istotnosti a dala mi rychlou pusu i když se zjevným odporem.
Kryšt?fek si nechal v klidu vy?istit klec.

Te? jsem jen zv?davá, jak na ortopedii vysv?tlím, že ty berle nažral tcho?.

P.S. Jediný pohyb ( krom? pomalé d?stojné a krátké ch?ze), který je te? Brutus ochoten vyvinout je pohyb jeho chlapáckých ?elistí p?i rozm?l?ování potravy. Je fakt, že tento cvik provádí ?asto a dlouho, ale stejn? za?ínám mít lehké a neur?ité podez?ení, že je to fakt lenoch.





Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Patty dne 14.11. v 20:19.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-12-01, 22:02
Ahoj bor?e,
jak se Vám všem vede?? Ope?ováváš svou pani?ku, aby Vám neodjela s taškou pry???!!
U nás v pelíšku není celkem nic nového, naše mladá je z domu a tak m?žeme ve?er chodit ?ádit do jejího pokoje (p?ed jejím p?íjezdem zahladime stopy, teda pani?ka..) Winule normáln? po?ád zlobí a navádí mne k lumpárnám. A já, jsem ubohý chudá?ek. M?l jsem nemocného "pindíka". Byli jsme s pani?kou na veterin? a tá mladá vetka se mi v pindíkovi "hrabala" a tak jsem ji dal na vyu?enou. Rafnul jsem jí ...byl jsem uražen..a p?i prohlídce ješt? zjistila, že mám zubní kámem. Chjo. Po týdnu se mi pin?a zahoji, to byly caviky. Neustálé oplachování, nejd?ív v he?mánku..pak v dubové k??e. Nejstrašn?jší bylo to mazaní masti?kou. Pani?ka si myslí, že nevím, jak m? chodila mazat i v noci ve spaní. Prý, abych si to neslíznul. Cha cha. Jakmile se zav?ely dve?e, hned sem si to slíznul...Ale to nošení a mazlení?ko bylo skv?lé. Po t?ech týdnech jsem jel k vetce znovu, nyní pro hollywoodský úsm?v, zoubky jak perli?ky...ale nemohl jsem papat granulky. Dostával jsem lízat takovou hnusnou kaši. Fuj. Stávkoval jsem. Pani?ka vymyslela d?snou kravinu - vyst?íkávat mi tlami?ku šalv?jí (m?l jsem totiž i zán?t dásní), protestoval jsem, prskal a plival. Ted už jsem zase normální kluk, který se t?ší na Vánoce. My jsme s Winulí moc hodní a pomáháme s úklidem. Slyšel jsem, jak pani?ka ?íká, jak by to bez nás nebyla schopna ud?lat. to mne t?ší, že jsme tak užite?ní a nepostradatelní...
Krásný p?edváno?ní ?as p?ejí B+W

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-12-08, 21:00
Bení?ku, jsi fakt chudá?ek, fakt jo.Držím tlapy, svoje veliký, a? je dob?e.

Tak už je to n?jaký ten den, co Patty vrátila klacky a bílou tlapu. Jenže nevím, bu? jí vrátili jinou nohu než její, ?i co ? Má ji v?tší než tu druhou, chodí pomalu a srandovn?. Možná je jen bolestín, to lidi bývají. Nejsou tak odolní bolesti, jak my, fre?áci.
Vždy? tenkrát, jak jsem byl ran?n… St?ep jak kráva, packa málem amputovaná, krev st?íkala a já nic ! Ani jsem fousem nehnul ! A to jsem klidn? mohl um?ít a nikdo by nemohl nic ?íct.
No, co s lidma nad?láte.
V?era byl prima den. Pomáhal jsem p?chovat pra?ku a pak to prádlo zase házet ven. Patty to šlo pomalu, skládala ho do koše. Tak jsem si k tomu stoupl a p?kn? z pra?ky ven a šup to za sebe a to byla rychlost ! Ješt? jsem to v koši pošlapal, aby se tam všechno vešlo.
A pak jsem pomáhal p?evlékat postele. Za chvíli m? tedy zahnali, prý jsem skákal po ?istých postelích. Toto tvrzení se nezakládalo na pravd? ! Náhodou jsem jim nat?ásal polštá?e.
Chacha, Brusinka si nab?hla. Když jsem pokojn? d?ímal Patty v náru?í, lezla do mé klece. Kolikrát tvrd? usnula v mém pelíšku. A v?era, jsem chrupal v kleci a Brusinka b?hala. Patty mi ?istila záchodek a Brusinka – šup ke mn? do klece! Normáln? m? o?ichávala! Stála na m?. M?la št?stí, že jsem se nezbudil.
Ale stejn? se jí to nevyplatilo. Patty usoudila, že když se takhle chová, tak se m? nebojí ( jak se nás všechny furt snaží p?esv?d?it).
A v?era se vzbudila, když jsem ješt? roztomile skota?il. Ležel jsem v p?edsíni na zádech a snažil jsem se spo?ítat kolik mám pacek. Mám jich hodn?.
Brusinka cht?la taky skota?it. Tím svým, absolutn? neroztomilým zp?sobem. Patty m?la v?era tu svou drsnou náladu, dokonce mi strašliv? vynadala zvoláním :“ty jedno ošklivé ká?átko“! Brusinka tudíž nemohla o?ekávat nic jiného, než to, co se stalo. Patty usoudila, že nastal ?as, abychom skota?ili spolu. M?la pravdu! Bylo to fajn. Hned jsem se na Brusinku vrhnul, aby vid?la, že se o ni zajímám. Báje?n? se mi koulela po nohama, n?žn? jsem ji škrtil a milounce jsem po ní šlapal. A ona pišt?la a pišt?la. Necht?l jsem Patty obt?žovat tím pišt?ním a tak jsem Brusinku zakoulel do tašky. A šup tam za ní. Brusinka za?ala je?et ( já ji vážn? nic ned?lal, jen trochu toho muchlání?ka) a Patty mi ji vzala. A už mi ji nep?j?ila. Není to fér. Taková fajn hra?ka. Ale budou vánoce, když budu hodný, t?eba ji dostanu pod strome?ek. A bude šlapání?ko, škrt?ní?ko… Chacha.

Váš B.B. ( Brutus Báje?ný)



P.S.
Ten st?ep byl úpln? malinkej, krev žádná a Brutus p?edvád?l umírajícího n?kolik hodin. To jen tak na okraj, o tom jeho strašlivém zran?ní.
A jestli si myslí, že stráví vánoce tím, že m? bude tak strašliv? ma?kat a koulet po byt?, tak to teda ne. To já se umím ozvat. Já se zatím držím zpátky, ale jednou to nevydržím a budu po Brutovi šlapat já.
Kdybyste vid?li, jak hrozn? p?ibral! A on, tlus?och kulatá bezohledná po m? klidn? šlape.
Co šlape, dupe jak slon !
Myslím, že v?bec není p?kné dávat malou milou holku k takovému k??ovi, jako je Brutus.
Už jenom schází, aby se nechal okovat. To jen tak na okraj.
Vaše Brusinka

P.P.S. D?kujeme za p?ání a také všem p?ejeme krásný advent a spoustu p?edváno?ního mlsání.
B.B.+B.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-12-22, 20:21
Ahoj Brutíku a Brusinko,
my všichni z Brušperka Vám p?ejeme krásné váno?ní svátky se všemi dobr?tkami. Pod strome?kem hodn? dáre?k?, usm?vavé páni?ky a ?ervené papri?ky. V novém roce hodn? zdraví?ka a žádná bebí?ka.

Beník s Winuškou a pani?ky

Zdravíme Patty, páni?ka i lidská mlá?ata. I t?m p?ejeme krásné svátky, pohodu a hodné tcho?e.
V novém roce pevné zdraví, št?stí i úsp?chy.
Lída

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-12-24, 08:18
D?kujeme za p?ání.
Do Brušperku posíláme p?ání Nádherných Vánoc a v roce 2010 jen p?íjemná p?ekvapení. A to i od tcho?ík? :o)

Patty, Brutus a Brusinka a spol.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-12-29, 20:17
Ahoj kamarádi,
je po Vánocích a my v??íme, že jste je prožili v pohod? a bez starostí. Já s Winulí jsme si užívali, m?li jsme pani?ku jen pro sebe. Musela vybrat všechnu dovolenou a tak se nám, jen nám v?nuje. Spinkáme dlouho, žádný budí?ek v p?l ?tvrté ráno a papáme samé dobr?tky. Celý rok jsme byli t?mi nejhodn?jšími fretkami, v?bec jsme nezlobili a tak jsme pod strome?kem našli dáre?ky. Ježíšek nám tam nechal dva nové pelíšky s kyti?kami a ?ervenou chobotnici. Nejv?tší radost ale máme z velikánského pytle a v n?m šustivý balící papír a celofánové sá?ky.
Jen jeden ?erný puntík dáváme naší pani?ce za to koupání a pucování uši...prý aby se Ježíšek nepolekal...Ten musí být zvyklý i na horší v?ci, když takhle chodí dávat ty dáre?ky.
P?ikládáme n?kolik nových fotek.
P?ežijte silvestrovské veselí a v novém roce jen to nejlepší
P?ejí Bení?ek s Winuškou

Přílohy: Nový pelech.JPG (35kB)   Chobotnice.JPG (50kB)   Pytel.JPG (50kB)  
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-12-29, 20:25
Jooooooooo
a posílám ješt? dv? fotky.
Na první je Winuška zabraná do p?epo?ítánání kolí?k? na prádlo.
Na druhé fotce spinkám po dob?e vykonané práci. Pomáhali jsme s úklidem kuchy?ské linky. Baz nás by to nešlo.
M?jte se moc p?kn?.
B+W


Přílohy: Uklid.JPG (45kB)   Unaven.JPG (55kB)  
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-01-02, 14:00
Ahoj všichni,
žhavá novinka z našeho pelíšku. Tak strome?ek padl k zemi. Nezvládl Winuš?in nápor a o?esávání. Byla to d?sná sranda hopsat na spodní v?tvi?ky, sundávat koule a pak si zahrát fotbálek...Jenže Winule vymyslela šplh vzh?ru, strome?ek se naklonil a s Winuškou padl k zemi. Winule z?stala omrá?ená ležet pod ním. Honem jsme jí s pani?kou b?želi pomoci. P?ežila Winule i strome?ek, ten má n?kolik vad na kráse a Winuška?? Ta se ot?epala a lumpa?í dál. M?jte se krásn? a odpo?ívejte. Nymyslet takovou lumpárnu dá n?kdy práci...
Pa Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-01-02, 20:14
beníku, pora? pani?ce, že to chce po?ádný strom a ne jen n?jakou v?tší v?tev. vloni tahle šplhal náš reno, až ke špi?ce, jediný, kdo z toho byl na mrtvici byla silva. nevím pro?, asi ta špi?ka je památe?ní, po babi?ce...
pohled to byl úchvatný, skoro jako kdyby tam hanjný zapomn?l veverku - šampa? s naježeným ocasem a mrštný jako opice... :o) (nebudu p?ece ?íkat, že mnohem úchvatn?jší byl pohled na silvu, její výraz m? fakt pobavil :o)))

takže - STROM!! ne strome?ek, jasný? ;o)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-01-02, 23:20
Ale my doma nemáme žádného chcípá?ka, my máme strome?ek až ke stropu a po zkušenosti z lo?ského roku na n?j v?šíme jen nerozbitné koule. strome?ek je v bytelném stojánku a p?esto jej p?evrátila 800g šampa? sle?na s naježeným ocáskem.
Dobrou noc

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-01-05, 16:26
Ahoj Beníku.
Svátky nic moc, fakt. Vždycky jsem sundával, koulel, semotamo rozbíjel ba?ky. Takový ty sklen?ný balónky, co rostou v zim? na t?ch stromech v obýváku. Šplhal jsem po t?ch stromech. Boxoval tlapama do toho píchacího jehli?í, jelikož m? fakt dost roz?ilovalo. Chodil jsem chlemtat z té misky pod stromem. Paráda. Kone?n? velká miska s dostate?ným množstvím vody na parádní má?ení a prskání. Bylo to dobrodružství.
A co te? mám ?
Voda žádné, neb ten strom je jen jako, chápeš to ? Je um?lej! Bydlíme u lesa a strom sem dají um?lej ! Stromy napravo, nalevo i nap?í? tím spektrem ?i jak kýho výra a my – um?lej.
Ba?ky nerozbitný ! Ani nepíchá jehli?í do mých obrovských tlap a tak neboxuju.
Hlavn?, že m? nezapomenou vykoupat.
Z dárk? je fajn jeden balónek a n?kolik balónk? je teda dost d?sných. A taky jsem dostal prima kruh z tvrdé gumy a ten fakt rád proháním. Jsme oba dost nebezpe?ní, když se tak ženeme za sebou. Slyšel jsem pání?ka jak ?íká, že netušil, že ten bachratý rosomák se dokáže ?ítit kuchyní rychlostí 30km v hodin?. Tak jsem pak ?íhal u ledni?ky na toho rosomáka, ale žádný tam nebyl. Nebo jsem ho prošvihnul.
Dostal jsem taky takový záv?sný dome?ek. Ne od páník?, ten je asi fakt od Ježíška. Ale Ježíšek m? asi dlouho nevid?l a zapomn?l si p?em??it mé svalnaté, nadpr?m?rn? vyvinuté plece. Fakt jsem se Beníku snažil, ale vlezl jsem tam jen po ramena. Já mám dost svalnatá záda, to už všichni víte. Ale jak si ty svaly p?stuju, tak jich mám hodn? i na zade?ku a na b?íšku. Plno velkých a ?ádných sval?.
Takže Brusinka má nový dome?ek. No, ten m?j kruh je lepší, tak co.
Pání?ek te? Beníku s Brusinkou d?sn? nad?lá. ?íká jí, že je ta nejmilejší smra?oška. Já nap?íklad voním! V??n? ji má na rameni nebo ji r?zn? honí a tak. Mluví na ni jak na mimino.Má ji na lince, když va?í a krmí ji tam dobrotama. Chodí s ní na rameni i do sklepa a na p?du. Když byla Patty nemocná, vzal ji i ven. Brusinku, Patty nechal doma.A co ?ekl pání?ek o m? ? No schváln?? P?ed návšt?vou? Když jsem se tak p?kn? mazlil s Patty?
Pravil :“tak na tohodle hajzla bych nesáhl ani p?es klec“.
Tolik o Brutovi. Ješt?, že mám Patty.
Beníku, všechny pozdravuj.
Váš chudák B.B.

P.S. Nau?il jsem se nadávat nahlas ( prý jsem takhle brblal už kdysi, jako dít?) a ješt? jsem to vylepšil o vzteklé kopy zadních nohou. Fakt dobrý.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 05.01. v 16:26.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-01-05, 20:19
Ahoj Brutíku, taková urážka. Ty p?ece nejsi žádný...ani vyslovit to nechci. No ješt?, že my páni?ka nemáme. Okurkový d?da, by si mne takhle pojmenovat nedovolil. Mladá sice n?kdy brblá, že jsem pomalý..tlustý, ale ?ekni sám, 1500g není žádná pohroma. Mám "svaly " jen na pupí?ku, to je všechno. U nás letos byla zm?na. My míváme um?lý strome?ek (ty jeho v?tvi?ky skv?lé pérují a nepíchají), ale p?ed Vánocema p?išel pan soused, že mu auto vjelo do zahrady a porazilo n?kolik smr?k?, které m?li vysázené u plotu. (Oni bydlí u hlavní cesty). Stromek m?l n?jaké vady na kráse, ale náš d?da ho opravil, do kmínku vyvrtal díre?ky a vsadil tam v?tvi?ky. P?i mém dobrodružném prolézání jsem byl mnohokrát zasypán jehli?ím a všichni se mi smáli, že jsem ježe?ek. Po havarii a pádu s Winuškou už je stromek o?esán, bez koulí (skoro) a n?které vetvi?ky polámané. Máme slíbenou sobotní brigádu, budeme odstrojovat..se s Winulí tešíme.
Brutíku nenech se, p?ece Ti nebude páník takhle ?íkat. To bude chtít po?ádnou/é ?ervené papri?ky, dv??? t?i?? i víc??
Pozdravuj Patty i Brusinku, a? se da?í,
joo Winule p?emýšlí a jak ji znám, tak to bude zase ptákovina
Pa Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:43
...Patty a Lído, já se tu zas svíjím smíchy! :-) Panobože, kdy toto vydáte knižn?? To by byl po prvotin? Frýbové po dlohých letech fakt hit! :-)
Avatar

Aktuální stránka:12 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist