Aktuální stránka:6 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-05-08, 20:59
Ahoj Bor?e,
Ty jsi ale ?íslo. A to jsi stihl b?hem jednoho dne, nebo sis to nasbíral???
S tím káblem mám také problém, furt mi leze to tlamky. Ale jsem rychlejší, asi...

Naše teta má také kocoura, Bertík se jmenuje, ten je takový posera. Porád se n??eho bojí. Cht?l jsem mu ukázat naši zahradu, ale on se bál. Chápeš to????? T?epal se jak osika. Minulý týden u nás byli na návšt?v? a v?era už ho teta nep?ivezla. Porád jsem jí o?ichával, ale nikde ho nem?la schovaného.

A srážka se psem?? To my doma máme Casinku, je to už starší kousek. A já ji také prohnal. Roztrhal jsem pletivo a protože naše mladá nezav?ela dve?e, m?l jsem celý d?m pro sebe. Okurkový d?da byl na zahrad? a tak jsem mu to tam "uklidil" a p?i tom jsem prov?tral Casinku. Ta zalezla pani?ce za sk?ín? a byla tam až do jejího p?íchodu, ani d?du neposlechla a nevylezla. Cha, to jsem borec, cóó. Ale žádného zaracha a kasárníka jsem nedostal. To naše pani?ka nezavedla. Bylo mi domluveno, já jsem ud?lal nevinný kuku?, zp?sobn? nakladl bobana do kako?e a je po problému.
Pozdravuj doma a po?ádn? je oblízni. Nespravila by to aspo? jedna pusa pani??e?? U nás to zabírá.
Ahoj Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-05-08, 21:18
Beniku, to víš, že to všechno nešlo najednou.
Trvalo mi to asi 1,5hod., pak jsem usnul.
Pani?ka je v pohod?, ta ví, že jsem vlastn? ob?? okolností, ale pání?ek nad?lá...
Hlavn? s tím psem.

No, podle popisu Tvých akcí vidím, že bychom si rozum?li.
Tak vidíte, i klokani v?dí, že jsou fretky ve všem nevin?, jen náš pání?ek furt n?co. Asi je ta nevyrovnaná osobnost ?i tak že jo...
Dík za podporu, klokánku.
Cpe se sem ta upišt?ná chce psát bakalá?ku ?i co.
Tak já mizím, m?jte se. Ona totiž ž a l u j e.

B.

Pattýýýýý , paprik???? a uspat. Jo.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-08, 21:23
jo, v?era jsem se zrovna do?etla, že psy si po?izují lidé po?ádní, až pedanti?tí a ko?ky zase lidé spíše volnomyšlenká?ští, ?asto nervov? labilní, prost? bohémové... (ur?it? to neplatí stoprocentn?, ale v?tšinou je to prý tak).
tak by m? v tý souvislosti hrozn? zajímalo, KDO si, proboha, po?izuje n?co tak záke?ného, smrdutého a prolhaného jako je fretka??!!
(já vím, vyšší stupe? t?ch nervov? labilních - mago?i...)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-08, 21:27
a klokany? :-)
Brutiku kloky te chape a plne podporuje , nedej seeee :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-06-01, 09:29
Ahoj Brutíku,
tady Winky z brušperského pelíšku, jsem kamarádka Bení?ka. To jen pro up?esn?ní, kdyby jse náhodou, ale jen náhodou nev?d?l. Asi si ?íkáš, pro? Ti píšu jáááá. Beník je ve v?zení (v jednom ze t?í pater naší voliéry, normáln? je to taková naše karanténa, která není pr?chozí). A asi si ?íkáš, co za bezpráví se d?je Bení?kovi. No, jsme asi hodinku a n?co pušt?ni a on už 6x vyhrabal pani?ce velikánskou kytku-nákej fíkus, který tr?ní na chodb?. Já mu ?íkala, a? tam moc neleze. Nedal si ?íst, m?l d?snou radost, že ho pak pani?ka honila a domlouvala. On na ní zkoušel ty své kuku?e, které vypiloval k dokonalosti. Ale naposledy už to nezabralo a je tam (ve v?zení). Snaží se dostat ven, ale nejde to.

A jak se máte Vy? Já jdnu zítra na krev, bojím se. Mám hol?i?í problémy a neda?í se je vylé?it. Pani?ka p?jde s semnou a pojedu autobusem a to se mi moc líbí. Koukám se z okna a nem?žu pochopit pro? mi všechno utíká.

Pozdravuj doma a ahoj
Winky a zav?ený Bení?ek

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-06-07, 15:02
Ahoj Brutílu. K svátku Ti celý brušperský pelíšek p?eje hodn? zdravíška, št?stí?ka p?i lumpárnách a hlavn? p?ejeme trp?livé pámi?ky.

U nás je toho zase moc nového. Winuška je po operaci. V pátek 6.6. byly s pani?kou ob? moc dlouho pry?. A když p?ijely Winuška po?ád jen spinkala. Tak jsem jí oblíznul ouška a juknul na to její b?íško. Zase jsme odd?leni, to je Ti taková otrava...

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2008-06-07, 16:15
Šternberk se p?idává ke gratulaci.
P?ejeme hodn? velkou, chutnou papriku.
Jana

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-06-07, 20:01
Ahoj Brutíku, tady Damián z Ostravy. P?eju Ti taktéž vše nejlepší ke svátku a hodn? paprik:)
Musím se Ti s n??ím sv??it. V?era jsem byl s pani?kou u pana doktora na kontrole, ve st?edu jsem totiž byl na operaci, ale nevím pro?, nemocný p?ece nejsem?? Nikdo mi to necht?l vysv?tlit a tak jsem se probudil a p?edstav si, když jsem se koukl dol?, tak tam NEBYLY!!! Sy?el jsem na pana doktora a když jsem vid?l pani?ku tak jsem za ní hned b?žel, ale ona mne nelitovala, dokonce se mi smála, protože prý vypadám jako ka?er! Ale to v?bec není pravda. No ale pro? Ti píšu.. V?era u pana doktora m? pani?ka vytáhla z bedýnky, já se rád dívám na pejsky a z okna když ?ekáme. No a na zemi sed?la paní a n?co tam schovávala!! Moje pani?ka se s tou paní za?ala bavit, ale necht?li mi to ukázat.. Jen z dálky.. A já ji poznal! Byla to ona! ?lov??e (fretko), takovou ko?ku jsem ješt? nevid?l! Cht?l jsem se s ní seznámit, ale ona asi byla unavená, po?ád spala. Tak jsem ?ekal až se probudí a mezitím jsem pusinkoval JEJÍ pani?ku.. ONA se jmenuje Winky a vypadá skoro jako já, akorát asi tak ?ty?ikrát menší, ale to v?bec nevadí. Winky se po?ád neprobouzela tak m? k ní dali blíž a já jsem jí n?žn? zakvokal do ucha a cht?l jsem jí dávat pusinky, ale ona mi ukázala svoje zuby, no ale pak už jsem musel do ordinace a ona zase usla.. Doufám že si tohle p?e?te, rád bych ji zase vid?l a pani?ka ?íkala že je to kamarádka tvého kamaráda Beníka:))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-06-07, 21:18
Ahoj Damiánku, ty jsi mi to p?kn? zava?il. Pani?ka mi vypráv?la o tom jak si ji pusinkoval a já, že to tak neumím. Já se rád nechávám ope?ovávat a šišat. A co ty Brutíku, také pusinkuješ svou pani?ku???? Asi se budu muset polepšit.
Tak naše Winky Ti Damiánku ukázala zoubky??? Tak to jí muselo být moc špatn?, ona je totiž " hodná", ha ha ha. Here?ka je to.
Až jí bude dob?e mohli bychom se všichni sejít, to se pak domluvíme v našem vlákn? (Ostrava). já se spojím i s brášky a ta?kou. Bude sranda.
Brutíku, promi?, že kecáme ve tvém vlákn?. Já te? okusuji nohy Vaškovi, to je p?ítel naší mladé. On tak p?kn? poskakuje a povykuje. Aspo? mám n?jakou zábavu, když Winuška spinká.
M?j se moc p?kn?.
Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-06-14, 20:45
Ahojte všichni,
Brutík moc d?kuje za gratulace. Popravd? se tak p?i oslavách p?ebaštil paprikou, že to m?lo neblahou dohru a n?kolikrát jsme umývali klec i samotného oslavence. Jeho chtivost ( co se tý?e papriky) je tak p?íšerná, že v p?estávkách mezi blinkáním se snažil vyloudit další p?íd?l.

1.6. to byly 3 roky , co se Brutík narodil a 15.7. to budou 3 roky , co je ?lenem naší rodiny. A to je už dost dlouhá doba, aby mohlo být bilancováno. Takže ,mladi?kým koleg?m a kolegyním se omlouvám , nicmén? je pravdou, že :
1. Brutík si ješt? NIKDY v 10 ve?er nevzpomn?l, že pot?ebuje, aby mu maminka p?eložila ( unavená a se znalostí jen mírn? - opravdu hodn? mírn? pokro?ilou) angli?tinu
2.Brutík mi ješt? NIKDY nesd?lil, že nebude spát doma
3. Brutík m? ješt? NIKDY nenutil, abych mu dovolila se flákat do noci s partou pochybných a zjevn? pod?adn? vychovaných fre?ák? s tím, že jsou prázdniny
4. Brutík m? ješt? NIKDY nenutil ?íst po?ád dokola sáhodlouhou a nesrozumitelnou bakalá?ku a hledat chyby
5. Brutík za mnou NIKDY nep?išel ve?er k televizi s tím, že dostal t?ídní d?tku
6. Brutík za mnou NIKDY nep?išel ve?er k televizi se slovy :"pot?ebuji slohovku na tohle téma.Mami, diktuj".
7. Brutík nikdy nebude chtít jít na rande s tím blbem od vedle
A jak správn? p?ipomíná m?j muž, Brutík po nás NIKDY, opravdu ješt? NIKDY necht?l prachy.
A pusinkuje, Beníku, krásn? pusinkuje a rád se mazlí.
Z t?chto, jen n?kolika p?íklad? lze snadno dovodit, že chovat fretku je nenáro?ná, pohodová až trochu nudná záležitost,narozdíl od chovu našich d?tí.
N?jaké ty rozkousané boty, kabely, koberce, poskákané postele, rozházená céda a bobek mimo vyhrazený bobkový prostor jsou jen nepodstatné záležitosti.
P.S. Dnes jsme s Brutíkem potkali pána, který nám d?ležit? sd?lil, že vlastníme hranostaje.Hned nás na Brutíkovi seznámil se znaky hranostaj? - nelze si je prý díky tomu splést s jiným zví?etem.
A tak se ptám - paní Michaelo, jste si jistá, že jste nám prodala fretku ?!!?
Tvrdila jste, že je k?ížený s vydrou a možná trochu s prasetem:o), ale o hranostaji nebyla ?e? !
No, ale reklamovat ho už nebudeme. Hranostaj - ale pusinkuje:o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 14.06. v 20:47.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-16, 12:46
dokonale na?asováno.
práv? p?ed záv?re?nou konferencí.

to snad ani neni vtipný!!!!!

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-06-16, 13:23
Vy by jste mn?la napsat knihu o život? s fretkou a tak v?bec. Jinak opožd?n?, ale p?eci gratulujume Brutíkovi. Zuza a Alfréd

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-06-16, 15:46
adelaida - taky si myslím. Ostatn? nejen já, ale bezpochyby VŠICHNI co sem chodí a Brutíka si ?tou :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-06-16, 22:59
P?ikláním se? k Adelaid? a Tyrandé. Super a krásné po?tení?ko. a kolik pravdy - d?ti mám 3 a to nejstarší v pubert?. Práv? dnes jsem se dopoledne vztekla a ?ekla, že všechny vym?ním za zví?átka, ty m? nedokáží naštvat :-))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2008-06-16, 23:42
jejda nejsem sama matka macecha.
Prosím taky vym?nu.
Prodám nebo daruji d?ti.
Zna?ka"P?iplatím".

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-17, 00:13
no vy me bavite... :-) v tomhle vlakne se dycky clovek zasmeje :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-07-26, 18:46
Ahoj Bor?e.
Jak se Vám všem vede????? Po?ád Ti chutnají papriky??? u nás je už zase veselo. P?edstav si, m?l jsem velký strach, že nás opustila naše pani?ka. Minulý týden ve ?tvrtek jsme ráno b?hali jako obvykle, pak jsme si šli zase lehnout a ?ekali, až se pani?ka vrátí z práce. Ale nevrátila. Myslel jsem, že se zdržela v práci a p?ijde pozd?ji. Nic. Když nám ve?er mladá vybírala bobky, pomyslel jsem si, že je n?co špatn?. (Ona to totiž ned?lá) Ani druhý den pani?ka za námi nep?išla. Za?al jsem se bát, že nás opustila. Víš, já jsem v poslední dob? moc zlobil. Vyhrabával jsem kvetiná?e a bobany jsem schváln? kladl mimo kako?. I Winky pani??e kradla ut?rky, ch?apku... V ned?li se pani?ka vrátila. Vypráv?la nám, že byla v Praze a také navštívila Kulíška a Kerinku (to nás mohla vzít s sebou, no néééé) Byl jsem uražený, nebavil jsem se sní, necht?l jsem se mazlit a když mne cht?la pochovat, dral jsem se pry?. Winky se sní vítala. ale já ne. Pak pani?ka p?inesla okurku, m?am, m?am a já se nechal koupit. už se nezlobím, nechávám se mazlit. Doufám, že nás p?íšt? vezme s sebou.
Co d?láš o prázdninách ty???
Pozdravuj páni?ky a m?j se moc p?kn?. Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-07-28, 21:46
?au Bení?ku,
m?l si chtít aspo? papriku, okurka je m?am, ale na usmí?ení málo. Patty už vycvi?il m?j p?edch?dce, takže kytky máme jen dv? a to tam, kde nevylezu. Je to spros?árna, myslím, že by m? kytky bavily. Neboj, pání?ci nám neute?ou, kde by druhý takový našli, že jo.
No, co d?lám. Já se mám dob?e, ale chudáci pání?ci mají dovolenou. To by jeden fre?ák nev??il, co jsou schopni jinak celkem rozumní lidé vyvád?t. AKTIVNÍ ODPO?INEK !! Beníku, už si vid?l unavenou fretku, která to jde rozb?hat?!??
To snad nenapadne ani toho bílýho kocoura od soused?, a že je to blb! Když jsem unavenej, plácnu sebou do pelíšku a chrupkám. Ale to oni ne. Jim nesta?í, že i na dvorek lezou do kopce. Oni ješt? vyhledávají kopce další! Vždycky když nejsou doma, p?esne vím co d?lají. Bu? n?kde fun?j do kopce nebo ( pro zm?nu) hekaj už z toho kopce. A to bu? v plné polní p?šky nebo v komickém p?evleku za cyklisty na horkých kolech. S t?ma sm?šnýma kapsama na zádech p?ipomínají zdivo?ilé Ferdy Mravence. V rámci boje o zdraví jsou již prakticky zni?ení, ale našt?stí jim už bude kon?it dovolená a v práci se snad zotaví. Jo a chod?j na h?iby. No , chod?j. Pochodují kilometry a šplhaj tam , kam by si jiný vzal horolezeckou výzbroj ! A oni s košem ! A jednou i se mnou ! Dy? já h?iby nejím. Kdyby lezli pro papriky nebo aspo? okurky...
Je to od Patty sobecký. Co kdyby se jí n?co stalo ? Kdo se o m? postará ? Nemyslím úklid a jídlo, ale p?ece jen mám t?i roky a jsem zvyklý na ur?itý standart. Uspávání, pití ze zelené misky, pusa za ucho a tak. Takže doufám, že Patty dala své rodin? v tomto sm?ru jasné instrukce.

Ješt? Ti napíšu, že jsem vypozoroval, že fretky vlastní chyt?í lidé. Šli jsme v davu ( prý rodina, prost? síla lidí) na malou procházku ( v naší rodin? to znamená zhruba 20km st?edn? až siln? t?žkým terénem). A Patty by mohla vypráv?t, jak lechce se jí po pár kilometrech nesl 1,5kg lehký Brutík a jak její blízcí i vzdálen?jší táhli p?ed sebou i za sebou psy.
Pak to odpoledne, když tak lilo. Pejska?i venku v tom dešti, Patty v teple koulila igelitkou a v ní byl roztomilej a sladkej kdo ? Sladkej já.
Vážení, je to jen otázka volby zví?ete.
Bení?ku, m?j se krásn? a pozdravuj Winky a pání?ky. Já letím, nese se zelená miska. ?au.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-07-29, 18:04
Cau Brutíku,
vidím, že je u Vás p?kn? veselo. Já papriku baštím jen ?ervenou a ty u okurkového d?dy jdou pomalu. To okur?u?ku, tu já d?sn? rád.
Naše pani?ka zatím dovolenou nem?la, jen dva dny na tu Prahu. Velkou dovolenou bude mít až v srpnu. Máme slíbeno hodn? výlet?. Tak uvidíme, kam nás veme. Winky mi vypráv?la, jak byly s pani?kou na kotrole u pana doktora a pak navštívily nákupní centrum v Ostrav?. No, je to ženská, všechno prý o?ichovala a koukala z bat?žku. Byla nadšená ješt? další dva dny o tom po?ád kecala. Já bych se tedy nudíl. Pcha, šmejdit po obchodech.
jinak chodíme u nás v Brušperku na procházky k ?ece. Hrabeme tam óóóóbrovskéééé díry, jen špi?ky ocásk? jsou ob?as k vid?ní a oba s Winuškou si hrabání užíváme.
P?ejem Vám všem krásné prázdiny, spustu zážitk? a lumpáren. Po dovolené se ozvu.
Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-08-29, 18:46
Tak ji máme doma. Hubenou, proti Brutovi skoro plešatou, vyd?šenou, malinkatou freti?ku. Poslední dobu ji m?l pán ve sklep? ( kdo ví, jak dlouho) a v pond?lí ji cht?l p?edhodit hadovi. Museli jsme ji hned vykoupat a ost?íhat drápky, které se jí už to?ily.
Zachránil ji vlastn? 17ti letý u?e?, který nás na ni upozornil ( a toho hloupýho majitele na nás ) a pak si ji na den vzal k sob?, i když jeho rodi?e nebyli nadšeni. A tím blbem, co ji tak "choval" je 30letý u?itel.Kvalita ?lov?ka nezáleží na v?ku a vzd?lání - zase se mi to potvrdilo.
S Brutíkem je k sob? zatím moc nepouštíme, spolu byli jen venku, to na sebe kvokali a Brutík se "?epej?il", ale nesy?eli a trochu se po sob? váleli. Malá by se kamarádila hned, ale Brutík se tvá?í celkem odmítav?. Ale snad ho to brzy p?ejde, dv? klece jsou v našem malém byt? dosti p?ekážka.
Chlap tvrdil, že je dvouletá, ale podle o?kováku má aspo? ?ty?i roky, možná víc. O?kovák je neúplný a není od mladinka.
Snad to vyjde a budou kamarádi, a? si ji m?žeme nechat.Asi si už zažila svoje.
A manžel je suprovej. Vr?el, bru?el, necht?l ji a pak pro ni sám s dcerou jel a sám cestou koupil klec.
Malá se jmenuje Zuzka, ale já ji asi budu ?íkat Br? a hotovo. Te? ob? šelmy spí, tak je klid, ale zítra to bude zajímavé :o)
Jo, taky ta chudera v?bec nezná fret?í pamlsky, jediné , co cht?la mlsat byl salám - když ho ucítila. To Brutík v?bec nepapá. Acanky jí našt?stí jely, tak snad ji vykrmíme.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-08-29, 18:53
Jo, je to taky albínka. Budou ladit :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-29, 19:48
Patty, gratuluju...tob? i Zuzance-Bru! Budu držet palce, a? se co nejrychleji šelmi?ky skamarádí! :-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-08-29, 21:15
Ahoj Brutíku,
co to slyším. Ty máš kamarádku??? Bude veselo. Tak gratulujeme, ale p?iprav se, že holky jsou "hééére?ky". Já bych mohl vypráv?t. Potvrdit by to mohli Damiánek s Kulíškem a Alfík.
V ned?li u nás doma byla velká sešlost fret?ích kamarád?. Tedy ?ty?i kluci a ?ty?i holky (?ty?nožci), t?i hol?i?ky (dvounohé) a ?ty?i dosp?láci. P?kn? jsme si lumpa?ení užili. Všichni obdivovali "dramatické" um?ní naší Winky. pro názornost... b?ží 1,70kg (asi) Damiánek a za ním 780g (asi) naše Winuška. K?i?í a kvoká, jako by jí žral a dávil lev. Byla ze všech holek nejmenší, ale prala se state?n?. I já jsem dal na frak "malému" Alfíkovi. Jak pozd?ji psala jeho pani?ka, kousnul jsem ho do zádi?ek a m?l to prý hluboké. Po zápase jsme zalezli do p?epravek a syslírny naší Winky a spole?n? jsme si zd?ímli. Naše pani?ka pak v?trala a poušt?la na nás ?erstvý vzduch. Už se t?ším až p?ijedou znovu.

Blahop?ejeme k fret?í sle?n?. P?ejeme hodn? radostných chvilek a m?jte se moc krásn?.
B+W

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-08-30, 09:00
Ahoj Brutíku, tady Damián. Já ti nevím, všechny naše pani?ky se zbláznily a po?izujou další fretky, jako bychom jim samotní nesta?ili?? Já jsem pani?ce i Do?e ukazoval, že sta?ím jen já, ale oni si nedali ?íct a tak jsme te? dva, a Brutíku, co je horší, ona nás pani?ka straší tím, že budeme 3!!!! 3, chápeš to, a co pak já? Snad si to ješt? rozmyslí, to bych taky nemusel rozdejchat. Po?ád pani?ce ukazuju, že já jsem lepší, když nás volá tak p?ib?hnu první a když jde z práce tak já na ni ?ekám u dve?í a vítám ji a ona má radost, ale stejn? pak jde a hledá tu zlou uje?enou zubatou Doruchu! P?eju ti, Brutíku, a? t? tvá nová sousedka moc nemu?í:)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-08-31, 02:07
br?? :o) brusinka.... :o) tak a? se jí u vás líbí! :o)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-08-31, 20:48
Zprávy z domova :

situace je vážná, nikoliv však zoufalá.

Mali?ká je milá, snaží se se? m?že.

Názor Br?ta na v?c :
1) ve chvílích smí?livosti - kdo si ji dotáhl, a? si s ní hraje
2) ve chvílích nesmí?livosti - na zakousnutí dobrý

Názor m?j - chudinka Bru?á?ek
chudinka hol?i?ka

Názor zbytku rodiny : - chudinka hol?i?ka
- zmmetek rozmazlenej !
Brutík pozdravuje Damiánka a Bení?ka. Cht?l jim napsat, ale ze všeho toho roz?ilení usnul. Ur?it? se ozve, až se prospí a zklidní tu?nou, vykošt?nou paprikou.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-09-01, 20:34
Kluci, je to d?s. To je štrách? s jednou holkou.
Samé výk?iky : "ona spinká"! - bodej? by ne - v MÝCH pelíšcích!
: "ona papá" - bodej? by se necpala, až má boule za ušima, když jsou to MÉ granule.
:"ona hopská po p?edsíni" - je to MÁ p?edsí?!
A tahá mé hra?ky ! Leze do mého košíku!
Žádné soukromí, kluci,nemám žádné soukromí. To si tak spinkám, pak je takové to sladké probuzení?ko, protahování?ko, otev?ete krapet oko, jestli vám neb?ží naproti paprika a ne. Místo ní vám hledí do klece malý vyvalený obli?ej.
Kdyby to byl aspo? kluk. Fretka má být krásn? velká a špekounkovitá na t?ch pravých místech.Tak jak my. A ne vypadat jak vyoraná ´myš.
V?era zase m?li nápad. prý - p?jdeme do lesa, na neutrální území. Les je m?j!
Taky jsem to dal najevo. Nap?ed , že ?uchám (taktika , kluci, taktika) a pak šup ji pod sebe a zašlapat do zem?! Pšoukla na m?, ale to víte, holka. Místo m? trefila mladší pani?ku. ?íkal jsem si, že mám vyhráno. Já uhnul, tak jsem z?stal mechovej a medovej a ona smrdila a nladší pani?ka smrd?la, paráda. A myslíte, že ji vyhodili? Oni jsou tím hubeným trdlem ješt? nadšení!
Ješt? , že mi Patty furt šeptá, že jsem jedni?ka. A pání?ek chodí ?ast?ji s paprikou.
Jinak bych fakt, ale FAKT uraženej.
Myslím, že když budu dost odtažitej a šikovnej, že z toho hodn? vyt?žím.
Taky jsem se dneska krapet pomstil na botech. Paráda.
Beníku a Damiánku m?jte se. Zdravím a pravím - bez holek je lépe !
B.B. ( Brutus Báje?ný - to jsem holt já)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-09-02, 08:57
Ahoj Brutíku, tady Damián.
Já ti úpln? rozumím, s t?ma holkama je potíž. Víš, že máme Doru, ale te? aby toho nebylo málo tak pani?ka vzala na hlídání malou Rozárku. Když ?íkám malou, tak je fakt malá a já na ni ?asto šlapu, protože mi p?ekáží v cest? a je malá, tak ji nep?eskakuju ani neobcházím. Ona si z toho nic ned?lá a hned si myslí že si chci hrát!! Já a hrát, rozumíš tomu?? Ano, já si hraju, ale jen s pani?kou a ne s t?ma dv?ma obludama!! Pani?ka mi vysv?tlovala, že musíme být na Rozárku hodní, že je mali?ká (je dokonce menší než Dora!) a bude se jí stýskat po rodin? než se vrátí. No tak jsem ji nechal jednu noc spát v mojem pelíšku, ale ?íkal jsem si, že pro jednou.. No a p?edstav si, druhý den jsem se unavil, svalil jsem se do svého pelišku a n?co tam už bylo!!! Tak jsem to n?co chytil a hodil do spodního patra klece a ono to za?alo k?i?et! Pani?ka hned p?ib?hla a hubovala m?, že mám být hodný a nemu?it Rozárku, ale to je m?j pelíšek a já ho dostal k narozeninám! A Rozárka ješt? ani žádné narozeniny nem?la, tak jak by mohla ležet v narozeninovém pelíšku?? Víš, Dora a Rozárka jsou strašné puber?a?ky.. Ská?ou do koše a vynášejí z n?j odpadky po celém byt? a chichotají se u toho a já za nima musím chodit a sbírat ty papírky a odnášet je pod postel a pod linku.. Ony by se nám mohly jednou hodit, že jo..
Já jsem ?asto unavený z b?hání tak si jdu lehnout, ale myslíš si, že mám klid? Jen zav?u o?ko, tak mi n?co za?ne šlapat na hlavu nebo m? kousat do ?umá?ku a já pak musím sy?et. A sy?ení, to je to, co holky d?lají po?ád, pokud se nechichotají, tak vydávají zvuk jako by z nich unikal vzduch a sy?í takhle t?eba celý den, p?ipadají si pak hrozn? dosp?lé. Dora chodí za pani?kou a když ona se k ní sehne tak Dora zasy?í a pani?ka se jí sm?je, tak jí Dora kousne do prstu a odsy?í pry?. Dora je hloupá. Holky jsou fakt na nic, Brutíku. Musím už b?žet, pani?ka jde do ledni?ky tak jdu ?ekat co mi spadne pod ?umák.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-09-02, 19:12
Ahoj Brutíku,
máš pravdu. Holky jsou d?sné. Ale do ouška Ti musím pošeptat, já jsem rád, že mám Winky. Víš, já jsem z našeho miminkovského brušperského pelíšku z?stal s maminkou Giginkou. Byly mi 4 m?síce, když mi maminka um?ela a já z?stal sám. Plakal jsem a necht?l papat. Pani?ka se mi v?novala, to jó, ale maminka je maminka. Asi jsem i n?co shodil (na váze) a tak mi pani?ka z Prahy p?ivezla malou Winky. Hned jsem si cht?l hrát jako s mam?ou, ale to se nedalo. Winky byla taková "k?ehule". Rostla rychle a stala se zdatnou uli?nicí, i když velká moc není. My to doma máme rozd?leno, ona lumpárny vymýšlí a já provádím (otevírám sk?ínky v obyvacím pokoji a kuchyni a Winky vytahuje v?ci). Winky hodn? hraje a dramaticky p?ehání, k?i?í, kvoká, sy?í a p?itom nikdo jí nic ned?lá. Mám št?stí pani?ka ji prokoukla a tak už nedostávám kázání...neubližuj.. nekousej....bu? hodný kluk.
Když byla Winuška po operaci d?lohy a nemohla chodit, hrát si, bylo mi smutno a chodil jsem jí olizovat ouška.
Já ji mám rád. Ale ?íkat jí to nebudu. Moc by si myslela a Ty to snad na mne ne?ekneš.
M?j se moc krásn?
B+W

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-09-02, 19:38
Patty, tak gratuluju a at se brzo skamaradi!
Docela jsem se zase pobavila, hlavne nad vetou: "V?era zase m?li nápad. prý - p?jdeme do lesa, na neutrální území. Les je m?j!"
..dokonaly!! tak jen tak dal a hodne fretcich pribehu prejem.. ;o) A at z te Br?"sinky" uz brzo neni jen vyvorana mys, ale i spekata fretka :o)

Avatar

Aktuální stránka:6 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist