Aktuální stránka:7 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-09-03, 09:39
Patty koukej napsat knizku!!!!! ty tvoje texty tady vsichni hltame!

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-09-09, 18:33
Nedbajíce svého pokro?ilého v?ku a své pokro?ilé artrózy jsem se dnes odpoledne ?ítila lesem, kardiostimulátor rozpálený do b?la,v každé ruce po jednom vykuleném albínovi. D?vod byl zjevný - tlustý obrovský pes pádící v mých patách. Pr?vod uzavírala sousedka, poeticky vlající na druhém konci vodítka.
Hbit? jsem sebou smýkla doleva a prudce za?ala stoupat. Líný Deny nezklamal, vybral si rovinu a fretky ho p?estaly zajímat. "Já ho neudržím", k?i?ela sousedka mizíc kdesi sm?rem na Hanou.
"Nemáme to lehký".
Nemáme, ale za to se nenudíme :o)
O ven?ení dvou dáblík? až vydychnu. Kdybych se dlouho nehlásila, tak to vydechnutí bylo navždy :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2008-09-09, 19:12
Milá Patty, Lído, Hanulko a všichni ostatní,

velice Vám všem d?kuji za milá vypráv?ní,je to balzám na duši. Pište,prosím, dál, nemohu se do?kat, až se dozvím cokoli dalšího o všech t?ch n?ž?ounkých stvo?ení?kách, jako jsou Brutí?ek, Zuzanka (Br?), Winuška, Bení?ek, Damiánek a všechny ostatní frete?ky, o nichž zde jejich pani?ky (a možná i pání?kové) tak láskypln? píší.

Pavla

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-09-09, 19:15
D?kujeme :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-09-15, 20:18
Takže naše nová malá by mohla d?lat reklamu na acanu kitten. Poté, co má dva týdny v stále plné misce tyto granulky, za?íná vypadat jako fretka. Viditeln? se spravuje a za?ínají jí r?st chlupiska. Klu?ina, co ji pomáhal zachránit se byl na ni podívat a pravil, že je je za ty dva týdny úpln? nová.
Granule této zna?ky si vlastn? vybral Brutík sám, jelikož zhruba p?ed rokem za?al odmítat všechny granule pro fretky krom? TF baby.Ty by mu jely. Jenže je to dosp?lák a i bez nich má ob?as tvar sudovitý a váhu až hanebnou. Acana kitten jsou jediné zdravé granule, co je ochoten sníst.
Co se tý?e bývalého majitele Brusinky Matyldy Zuzanky Fre?ulové - tvrdí, že je 100% vyžlázkovaná. Je to tedy první vyžlázkovaná fretka , která studu neznajíce puší na Bruta. To nepíšu proto, že bych toužila po vyžlázkované fretce, ale jako d?kaz, jak velice dob?e znal tento pan u?itel své zví?átko.
Jinak Brutík si pušení pln? zaslouží, ale díky tomuto jevu mám patrn? nejvymydlen?jšího fre?áka v naší republice. Doufám, že mu tyto ?asté koupele neublíží. Myslím co se tý?e k?že a srsti, psychicky je Brutus i p?i koupeli v naprosté pohod?.
Brusinka prvních 10 dní jen baštila a baštila - sn?dla mnohem víc než náš bílý kolos co vedle ní vypadá jako tank. Te? už za?íná baštit mí?, ale na její velikost je to po?ád dost.
Pan u?itel jí dával rovnou polévkovou lžíci granulí denn? - má se to prý d?lat, jinak jsou fretky velké a tlusté. !!!!
Bylo to ú?inné - jeho fretka m?la do tlusté opravdu daleko :o( Ale na tlouštce pracujeme a rychle :o)
Malá proti Brutíkovi d?sn? smrdí, p?estože je o tolik menší. Ze zoufalství ( kv?li manželovi) jsem ji už 4x koupala, víc si zatím netroufnu. T?lo má už hezky bílé, ale ocas a hlavu po?ád zahn?dlé. A ten pach p?etrvává. :o( Po?ád jí dávám ?isté pelíšky, ale zatím zm?na k lepšímu nic moc.
Pan u?itel tvrdí, že je kastrovaná. Já mám zkušenosti jen s klukama, o hol?i?ích problémech jsem ani moc ne?etla, jelikož jsem hol?i?ku necht?la. A prost? si myslím, že Brusinka je v ?íji. Ve st?edu jedeme k vetovi. Ach jo. Ješt?, že je tak milá, jinak by nás vyhodili z domu ob?.
A co se tý?e Bruta - je to hajdalák !! V našem ubohém byt? jsou stále dv? klece - to bychom už p?ekousli, ale v?novat se každé fretce zvláš? dá fušku. Doma ( když je hnusn?) mi nic jiného nezbývá, ale pro procházku lesem mám metodu "Dva v jednom" - v každé ruce jednoho a základem všeho je systém - jeden na zemi, jeden v náru?í. za pouhé dv? minuty jsem podrápaná a slitá potem
- ten v náru?í chce na zem, ten na zemi se samoz?ejm? n?kam zamotal i s vodítkem. Brutík se snaží v nest?ežené chvíli Brusinku kousnout a zdá se, že i znásilnit. Jelikož je již dva roky bez t?ch on?ch tak ho nechápu. Malá se k n?mu hrne a pak je?í a puší.
Brutík už v?bec není naježenej, na Brusinku kvoká, ale když m?že, tak rafne. Ale malé nikdy nic není - ani škrábanec. ( Teda dostal se k ní tak blízko jen 3x). Tak si ?íkám, že kdybych se možná o ni tak nebála a nechala je, že by už kámošili.Ale když ona je fakt úpln? jiná váhová kategorie.
To ješt? Brutík netuší, že Brusinka Matylda Zuzanka Fre?ulová má též ráda papriku. Vždycky, když jí papriku dávám, šeptám jí - pozor, a? t? nevidí!
Tohle je v?c, kterou by Brutík ur?it? nerozdýchal.
Jelikož Brusinka nekouše, rodina má jasno. Ferdu jsem m?la špatn? vychovaného a Brutíka te? taky. JÁ!!! Ty svoje hod?ouše ! Brutík nem?že za to, že má velkou pusinku ! Že se mu tam ob?as n?co p?iplete ! Chudinka moje zuba?ou?ká :o)

P.S. Možná Vás udivuje dlouhé jméno naší Br?. Dcera s manželem jí ?íkají Matyldo a fre?ule, mladší dcera Zuzanko. Já jí ?íkám Br? a ob?as Bruteokamžit?vylez a Brutikunechtohozloune.
Ona je našt?stí, stejn? jako Brutus, zásadová a zasadn? na nic neslyší.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-09-15, 20:25
Patty - kdyže ty tvoje p?ísp?vky vydáš knižn?? :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-15, 20:26
Patty, ?íji u sami?ky 100% poznáš podle vulvy...v ?íji jí má viditeln? nafouklou, kdežto mimo ?íji nemá mezi nožkama nic..tu je samice v ?íji: [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 15.09. v 20:27.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2008-09-15, 20:26
Patty jako obvykle bomba.
Ty to tak krásn? podáš, že se prost? ?lov?k musí na konci dne po?ádn? zasmát. Jednou by mi m?l n?kdo spo?ítat o kolik jsi mi prodloužila smíchem život.V každém p?ípad? velký dík a hodn? úsp?ch? v dalším seznamování.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-15, 20:27
Patty, já ty tvá vyprávéní hltám jako román na pokra?ování :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-15, 22:25
ano, úžasné pohlazení, jako vždy :o)

patty,
fakt bych se toho seznamování tolik nebála - zejména, když sama ?íkáš, že brusinka nemá ani škrábnutí, jen oslintaný kožíšek. ono to vypadá dost hr?zostrašn? a n?které fretky p?i "rva?kách" je?í, jako by je vraždil (nap?. náš ba?a - a je jedno, jestli n?kdo kouše do n?j nebo on do n?koho, je?í po?ád stejn? usilovn?. a to i p?esto, že je mu to prd platný, protože ho dávno nezachra?uju, hysterika!!). a práv? venku na procházce bych vid?la sbližování jako optimální - jednak je to vícemén? neutrální území (zkus jít n?kam, kde jste s brutusem ješt? nebyli nebo málokdy! :o))) a druhak se pušince rozptýlí do volného prostoru, takže nebudou rodin? lámat nosní p?epážky... :o)
ale jednoduchý to nebude, když brusince je už tolik, fretky nezná a moc lásky asi taky nepoznala, takže nemá vlastn? k okolnímu sv?tu p?íliš d?v?ry. pro brutuse je to jednodušší - ví, že má svoje "fretky podivuhodné dvounohé", u kterých najde úto?išt?, kdykoli je to t?eba...

držím palce a t?ším se moc na další bajky :o)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 16.09. v 10:13.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-16, 10:13
p.s. jsou mezi námi tací/také, kterým RVE UŠI, když sklo?uju bruta-brutuse. tímto dávám na v?domí, že na BRUTUSOVI TRVÁM, protože je to zabiják ?esko-fret?í a nikoli ?ímsko-císa?ský. tak.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-09-16, 16:29
Hol?inky d?kuji moc.

ŽoFiRo - tak to je opravdu v ?íji, jouva, jouva.

Marti . ptala jsem se a Brutus proti Brutusovi nic nemá :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-09-17, 13:35
Hele co uci pan ucitel?? Ja jen doufam, ze ne biologii ci neco podobnyho - pac mu teda ta kastrace a odzlazkovani opravdu, ale opravdu nevyslo...
Patty mam nazor, jako Martina, taky bych to zkusila je seznamovat na "neutralnim" uzemi - ackoli teda podle Bruta na jeho uzemi ;o) A teda myslim, ze mala by se ted v riji s nim mohla seznamit lip :)

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-09-18, 19:34
Yasmin : nevím. Každopádn? z biologie je fakt dost dobrej :o)

Neutrální území je problém, mám dojem, že všude je imaginární cedule "Brutovo".

Jsem jediný ?lov?k, kterého Brutus nekouše a jediný ?lov?k, kterého kouše Brusinka :o)

Je to jasný d?kaz o jejich fret?í mazanosti - Brutík ví, že v mé p?ítomnosti m?žer štípnout koho chce a máma ho ochrání. Koneckonc?, vždycky je to chyba postiženého - m?l v?as n?kam vyšplhat a nedráždit chudáka fret?ího :o)

No a Brusinka by tak ráda štípala, ale má strach, abychom ji zase nedali pry?, jako ti p?ed náma. Takže je hod?ou?ká, ale vychytralá. Ví, že u m? jí to projde a tak na m? úto?í tou malou pusinkou a mr?avýma sm?šnýma zoubkama m? rve na kusy :o)

Jo, jo, holka, já jsem zvvyklá na jina?í tesáky !
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-10-02, 20:51
Zprávy z Hanušovic :

jak jsem již psala, oba naši tcho?íci jsou p?ísn? zásadoví. Takže zásadn? na svém sp?átelení nespolupracují.
I má metoda - tak pracn? a v?decky vypracovaná - "dva v jednom" je jim zásadn? šumafuk.
Brutík již t?i roky a 4 m?síce odmítá uv??it, že má být zví?etem soumra?ným a vstává ve chvíli, kdy se vracím z práce. Naopak Brusinka ( díky za jméno Marti) Matylda atd. je tvore?kem p?ísn? podve?erním. Takže pokud se hodn? nezada?í a neodcházím do lesa pod každou paží s fretkou, mám o zábavu postaráno. Po návratu z práce fret?í hry s Brutem, pak mazlení a uspávání. V?tšinou ve chvíli, kdy Brutík?v ocas mizí v pelíšku, vstává Br?. Jelikož po?ád n?jak ?pí ( má chudák tu ?íji), tak pokud to po?así jen trochu dovolí, vycházíme na procházky. Tedy v jejím p?ípad? spíše hloubení d?r. Pak ty díry zahrabu, válením v tráv? op?t vytvo?ím z ?erné fretky albínku a jdeme se mazlit a samoz?ejn? uspávat. Už nádhern? spinká na klín?. Pak zase hledí z klece Brutus...
V p?estávkách uklízím, žehlím...
Br? už z lesa trefí k nám dom? a nau?ila se vyskákat schody. Stejn? jako Brutík šacuje mého muže a v?bec za?íná být fretka fretkovitá.
Jen se moc bojí Bruta a to? ten problém. Mám strach ji stresovat a tak je moc nedávám dohromady. P?itom Brutík ve styku s ní není naježený a vypadá klidn?, on se jen seznamuje kousáním, no. A jí se jeho hra na "ham do hlavy" a sout?že o v?tší zuby v?bec nelíbí :o)
No jo, musím zase b?žet, Brutík chce ?vachtat papulku.
Chjo.



Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-02, 21:11
patty,

ješt? po?ád je na sp?átelení ?as, brusinka (není za?, to tak n?jak samo) je u vás krátkou dobu, nepropadej beznad?ji!
jen co se u vás bude víc cítit doma a v bezpe?í, tak v??ím tomu, že to brutUSOVI vysv?tlí, jak se v?ci mají a už si od n?j nenechá nic líbit :o). má za sebou moc dlouhou dobu plnou nep?kných zkušeností, není se co divit, že je bázlivá.
držím palce, a? se to povede, není nad to pozorovat hrající se (rozum?j - rvoucí se) fretky, které spolu vzáp?tí usnou v jednom chumlu :o).

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-10-02, 21:28
Patty, možná zbyte?ná a hloupá otázka: Prohazuješ jim pelíšky, aby si zvykali na pach toho druhého?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-10-03, 06:06
Mirim, p?iznám se, že zatím ne. Brusinka je v ?íji a m? prost? smrdí ( te? jo, p?iznám bez mu?ení) a mé starostlivé srdce :o) by nesneslo, aby v tom Brutík spinkal.( Ikdyž jí každý den myji klec a m?ním pelíšky ).
Takže až po ?íji. Ale beru je po sob? do náru?e v tom samém oble?ení a podle toho jak se chovali ze za?átku a jak se chovají te? , tak jsou na sv?j pach zvyklí. Klece mají vedle sebe a o?uchávají se p?es m?íže kdy to jen jde :o)

Já vím, že to bude O.K. To já si jen musím zabrblat :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-10-15, 20:45
Ahoj Brutíku jak se vám všem vede???? V našem pelíšku je "pohoda". Winky už nekvoká a nekomanduje. Pani?ka se uzdravila a tak si zase každé ráno "užíváme svou chvilku". Asi nevíš co to je. Tak dovol, objasním. Ve 3.30 vejde do našeho pokojíku pani?ka, p?ivítá se s Winuškou, která už netrp?liv? ?eká u vrátek naší voliéry. Já v pelíšku ?ekám a tvá?ím se, že tvrd? spím. Jen jedním o?kem p?ekontroluji situaci, a spím. Pani?ka mne z pelechu vytáhne, dá si mne pod svet?ík a za?ne mazlení?ko, pusinkování, hlazení?ko...prost? paráda. To trvá do doby než Winky doplní zásoby v syslírn?, p?ib?hne k nám a za?ne do mne strkat ?umákem a vyhání mne z pani??iny náru?e. Že se mi nechce, ti nemusím ?íkat. Tak tedy vylezu ze svetru (je mi zime?ka a t?epu se), p?ekontroluji syslírnu a kuchyni, kde máme vždy plné misky. ješt?, že nás ráno nevidí mladá. Ta by zase m?la ?e?i o "rozmazleném fre?ákovi". Nám to ale s pani?kou nevadí a chvilku si nenecháme nikým vzít. fakt...
Jak Ti jde seznamování??? Už jsi vzal Br? do svého pelíšku??? Bylo by Ti tepleji,to mi m?žeš v??it. Pozdravuj lidi?ky z Vaší sme?ky a dej o sob? v?d?t. pa Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-10-15, 20:45
Tak jsme na tom jaksi neutráln?. P?es klec si olizují tlapky,dávají pusinky ( Brutík trošku štípané ) a když obyvatel /obyvatelka/ klece není doma, jde si ji soused v klidu prohlédnout, pojí, poleží v pelíšku. A majiteli /majitelce/ klece to po návratu v?bec nevadí A venku furt to samé - Brusinka za Brutem sp?chá a když uvidí zblízka jeho ( vždycky tak n?jak zvláštní náhodou otev?enou) papulu ztuhne hr?zou. Tak je úpln? na doraz nepouštím.
Ale to se zm?ní ! ( Aspo? to po?ád tvrdím)
V?era jsem u?inila prohlášení ke svým tcho??m. Nelze - pravila jsem - vás zkamarádit, když jeden b?há a druhý spí. Nelze- pravila jsem - celé odpoledne a ve?er trávit pé?i o vás, když mám rodinu !
Brusinka musí vstávat d?íve a Brutík pozd?ji. Tak jest.
Zastyd?li se, medvídci moji a vzali si to k srdci . Oba !
Brusinka Matylda dnes vstala, hned , jak jsem p?išla z práce a Brutík poctiv? spal :o)
A tak mi to došlo Chyba je ve m?! Špatné ?ízení fret?ích zdroj?! Provedu analýzu sou?asné situace a vypracuji ?ešení. Budu p?ísn? a d?sledn? trvat na spolupráci mé dvou?lenné fret?í tlupy.

P?es trošku t?ch komplikací je jasné, že Brusinka z?stane už u nás. Jsem ?lov?k chamtivý a lakomý a nikomu ji nedáme. Co Patty zchvátí, už nenavrátí :o)
Ale je kouzelná. Mazlí se sní i p?íslušníci antifret?í ligy, co o nich tak krásn? psal rozlobený klaun. A na fretku je tak dojemn? nesm?lá, brou?ínek malý. To krásn? vynikne vedle sebevedomého bruta, který se do všeho hrne po hlav? a zubama nap?ed. Bohužel i na ni :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-15, 22:04
:o)

patty, mn? se zdá, že chyba je skute?n? v tob?! ty seš prost? m?kká... normáln? dej ring volný! teda nejd?ív špunty do uší, kolík na nos a klapky na o?i... až pak ring... ;o)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-10-16, 20:38
Málem bych se zapomn?la pod?lit o p?íhodu. Když jsme m?li Brusinku druhý den, p?ijeli známí.

Brutík doma chrupal a já byla venku s mali?kou. To ješt? byla tak d?sn? hubená. Známí nev??ícn? koukali na m? a na Br?.
"No co", pravila jsem. "Vykoupala jsem ho v moc horké vod? a on se mi srazil".

Až uslyšíte hr?zostrašný p?íb?h o zdrcnuté fretce, je to o nás :o)

Bení?ku, Brutík ti napíše, jen co se vzpamatuje z dnešního šoku.
Malá pila z jeho oblíbené zelené misky! P?ed ním !
Ale jist? ti to popíše sám, jen co p?ekoná nervové zhroucení :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-10-17, 08:35
Milý Brutíku a Brusinko. My doma prožíváme n?co podobného, protože to ješt? není tak dlouho co nám pani?ka donesla malou smradlavou frete?ku, které dala jméno Enya. Teda ona ji dovezla teta Hanka já jsem si toho dob?e všiml :-)
No a moje kamarádka Ela ji prost? nemá ráda. Asi ji chce mít jen pro sebe. A tak prob?hlo období kdy jsme bydleli odd?len? a pani?ka nás skoušela poušt?t dohromady - vždycky to doprovázel hrozný smrad a k?ik. Tak už pani?ka rezignovala, jenže jednoho dne zjistila, že Ela už Enye neubližuje, spíše naopak a Enya stále puší a ?ve jako by ji na nože brali a tak se Enya nemilosrdn? nast?hovala k nám do klece. A pani?ka má kone?n? dobrý d?vod po?ídit si další frete?ku - zbyla jí prázdná klec.

Jo a taky jsem vám cht?l napsat, že ta malá hol?i?ka co tu po?ád pobíhá dostala k?e?ka - budu se mu muset brzy kouknout na kožíšek :-))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-10-29, 19:56
Milý Bení?ku a Alfréde,
p?edstavte si, že jsem byl ran?n. Fakt. To je z toho, že m? Patty furt tahá na ty zdravotní procházky, jak tomu ?íká. M?l jsem v pacce vražený sklen?ný st?ep, fakt.
Patty b?dovala, bolelo to, a jak tak na?íkala a pobíhala se mnou v náru?í , bylo mi jasné, že um?u. Patty cht?la se mnou odjet do okresního m?sta k doktorovi, ale v tom p?išel pání?ek, bafl m? a st?ep vytáhl.Patty mi to pak polila n?jakou štípací vodi?kou a tak jsem tedy neum?el. Ale asi to bylo o fousek.
Patty m? pak chovala v náru?í a po?ád ?íkala - m?j chudák kluk. A tak jsem pro jistotu usnul, aby se mi ješt? n?co nestalo.
Sychr je sychr.
Jinak holka je hrozná a k ni?emu. Když ji chci kousnout, tak ?ve, ale do klece mi leze. P?itom by šlo o cvi?né, tém?? p?átelské zákusy do hlavy. Jednou se mi poda?ilo (když jsem byl pušt?n a ona v kleci) chytnout ji za pracku a zkusil jsem ji propasírovat m?ížema. To byl jekot! Bylo to fajn, jenže jsem dostal za ucho od Patty ( ta je taky všude) a tak jsem tu ?voucí protivu pustil. Nemá ty šinákle vystrkovat z klece, no ne ?
Kluci, m?jte se. Pozdravoval bych vaše holky, ale jsem zatrpklý a s holkama se nebavím.
Jist? to pochopíte.
B.B.B. Brutus Bílý Báje?ný
P.S. K?e?ek bude m?amka!


Ahoj Winky, Elo a Enyo,
nic si ned?lejte z toho, že vás Brutus nepozdravuje.Je to rozmazlený egoistický sebest?edný tlustý sobec se sklony k násilí a p?ejídání se.
Všem holkám zdar !
B.B.B. ( Brusinka Bílá Br?)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-10-29, 20:54
Tak milý Brutíku, holkám jsem vzkázala, že je nepozdravuješ, protože jsi na holky zanev?el a vzkazujou ti, že ti to stejn? jednou Brusinka nat?e za nás za všechny ženský!! U nás doma velí zásadn? holky takže se máš na co t?šit!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-29, 21:57
patty, zase jsem se fakt pobavila! bylo mi jasné, že um?u, ale bylo to o fous... :o)))))
klady tvého psaní: je to úžasn? vtipný
zápory tvého psaní: PÍŠEŠ D?SN? MÁLO !!!

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-30, 09:28
Ahoj Brusinko, tady Dora.
Musím Ti vysv?tlit, jak to u nás chodí. Holky opravdu vládnou sv?tu a domácnosti! Je to hlavn? tím, že holky jsou víc mazané, víš. Damián taky tropí nekalé v?ci, ale neumí to pak zamaskovat. A navíc je prase. V?era se vy?ural v koupeln? na podlahu a místo aby rychle b?žel pry?, tak se oto?il a tou louží prošel a šel za pani?kou. Je fakt d?sné prase. Zato JÁ, já to umím! ?asto p?evracím misku s vodou v kuchyni a když p?ijde pani?ka tak si vedle toho stoupnu jako že mám d?snou žíze?, ale n?jaký hajzlík mi tu vodu rozlil!!! Pani?ka pak vyt?e vodu z podlahy a nalije mi novou:))) Víš, nic si ned?lej z toho, že Brutík si myslí, že jsi divná že k?i?íš. Tak to v?bec není! Když k?i?íš, tak to znamená "ješt?, ješt?!", já to znám, když pani?ku kousnu a ona zak?i?í, tak to taky znamená "ješt?, ješt?!" už ji mám prokouknutou. Pani?ka nám nedávno po?ídila velký kus masa, který prý nesmíme nahán?t. Je to kot? a je docela hloupé. Strká nám tlapky p?es m?íž do dome?ku a já jí tu packu koušu a ona pak hrozn? k?i?í ("ješt?, ješt?") tak držím a pak p?ib?hne pani?ka, rychle packu pustím a ko?ka ?ve dál:))) A pani?ka jí pak ?ekne, že je p?kn? hloupá, že jen tak stojí u klece a k?i?í. Víš, já jsem ko?ku nikdy p?edtím nevid?la, a tak když ji pani?ka donesla dom?, tak jsem si ji o?ichala, ona tak divn? vr?ela, tak jsem si ?ekla že to je o n?co v?tší hra?ka jako ta moje vrnící myš, tak jsem ji popadla za ucho a cht?la jsem si ji schovat za sk?í?, ale nešlo to!! Ona m? za?ala fackovat, p?edstav si to.. si myslí že je frajerka, když má dlouhé nohy.. Budu muset jít, servíruje se snídan?, musím tam být první, takže se zatím m?j a pozdravuj pani?ku!

Dora
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-30, 22:49
bylo mi jasné, že um?u, ale bylo to o fous...
:o))))) jooo tak to ja ted teda myslela taky.. ..ze umru smichy.. :o)

Martina ma pravdu, pises malo :oD ale i to malo stoji za to ;o)

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-10-31, 17:49
Ahoj Brutíku,
jsem moc rád, že jsi neum?el. Fakt. To musela být bolest. Pofoukali Ti bebí?ko d?kladn???? A co tlapka, bolí ješt???? Je pravda, že u nás doma jsou ženské v p?esile. Já a okurkový d?da musíme ob?as naše baby srovnat, jinak by si moc vyskakovaly.
Musím se pochlubit, nau?il jsem se otvírat pani??ce v kuchyni šuplíky. Lehnu si na zádi?ka, za?nu mydlit nožkama a on se otev?e. A myslíš, že jse pochválen??
Ani náhodou. Winky stojí u mne a ?eká, pak hned vleze do šuflady a uklízí. Dnes se mi to už povedlo 4x. Pani?ka nám vyhrožovala, že pokud to ud?láme ješt? jednou, sbalí nám rane?ky a p?jdem do sv?ta. A tak, pokud na své zdravotní procházce potkáš dv? fretky s bat?žkem na zádech, tak jsme to my s Winuškou.
Pokusím se vlísat pani?ce do náru?í, snad si to ješt? rozmyslí. Venku už je tma a já mám moc rád sv?j pelíšek a modrou misti?ku s granulkama.
Ahoj Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-11-01, 14:06
?auky Bení?ku,
tlapka už nebolí, už jsme i st?íhali drápky. Jestli vám doma dají ty bat?žky, tak holt p?ijdete k nám. Jak bych ti tak popsal cestu. My všude lezeme do kopce, takže když si najdete kopec a p?jdete po?ád dol?, musíte p?ijít k nám.
Máme domek hned u lesa a jsou tady prima procházky a válení?ko v mechu, fakt. Ale te? už je pomalu ?as zazimovat ( v zim? ven nechodím, jsem p?ece tcho? domácí) takže si jich ?ádn? užijeme až na ja?e.
Te? už taky vím, kde se u nás vzala Brusinka. Musela n?komu zotvírat šuplíky. Musela jich otev?ít hodn?, protože ji nedali ani ten rane?ek. Vím, jak Patty na?íkala - kdybych ji mohla dát k Brutíkovi, ale takhle jí budeme muset všechno koupit - to bude pen?z ! No a ty ke m? m?žeš, takže to Patty vadit ur?o nebude. A Winušku nacpeme k Brusince a když holky potkáme, kousneme je do hlavy! P?átelské, fajnové zákusy !
Cha Cháá ! Bude bžunda.
P.S. Do bat?žku naber ty okurky od d?dy, jo ?
P.P.S. Mám pozdravovat všechny holky, fret?í i lidské, co sem chodí.
Tak tedy jo, no. Tedy zdravím.
B.B.B.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 01.11. v 14:06.
Avatar

Aktuální stránka:7 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist