Aktuální stránka:5 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-11-06, 20:13
Minulou zimu byl Brutík ochotný strávit n?jaký ?as venku jen teple zabalen a v náru?í. Jasn? nám dal najevo ( brbláním a nespokojeným po?ukáváním hlavou), že v zim? se tcho?i p?emis?ují venkovním prostorem zásadn? po bundou a ve v?trných dnech se nevystr?uje ani ?umák. ( Vítr nep?íjemn? ?echrá jeho uhlazené chlupiska).
Jelikož letos chodil na procházky již od jara ( po oteplení, nesnáší teploty pod 10 stup?? ) a ješt? v?era jsme spolu byli ?ufat ve spadnutém listí, byla jsem p?esv?d?ena, že letos zvládneme i snížek.
Ho.
Dnes , po p?íchodu z práce jsem mu nadšen? nasadila kšandi?ky a šli jsme se podívat na bílé nad?lení. Koukal na sníh z pod bundy a o?i se mu podez?ívav? p?iv?ely. Ne?ekal nic dobrého.Po chvíli p?esv?d?ování jsem ho opatrn? postavila na zem. P?iv?ené o?i se doširoka rozev?eli." Co blbneš, vidíš snad na mých tlapkách n?jaké sn?hule, ?i co?" Tak tohle jsem ?etla v jeho znechuceném obli?eji.Ani se nezdržoval brbláním a rozb?hl se ke dve?ím. Postavil se na zadní a zoufale do dve?í bušil p?edníma tlapkama. Vid?t ho ochránci zví?at, umlátí m? lopatou. Byli jsme venku p?esn? 3 minuty. V naší teplé kuchyni m? Brutík donutil položit na zem zimní bundu. Zabalen do ní seznamoval každého p?íchozího se situací. Týraná fretka, zápal plic za rohem, nic od života už nem?že o?ekávat. Své utrpení a ?ekání na konec p?erušoval jen ob?as, z velice vážných d?vod? - potrava ( loud?ní papriky), párání koberce v obývacím pokoji, prokousnutí hadice od vysava?e atd.
Takže zase celou zimu budeme sed?t doma a rozpaslý fre?ák se bude zabývat ni?ením našich nnerv? a našeho majetku.

Pár poznámek k událostem z minulého týdne :

1. Ne?vala jsem, že je ježek debil.
Klidným, vyrovnaným hlasem jsem volala, že tam nebyl !

2. No tak jsem dala mobil do ledni?ky! Hovor skon?il v okamžiku, kdy jsem Brutíkovi vyndávala papriku a mobil mi z?ejm? holt p?ekážel.

3. No tak jsem se snažila p?epnput televizi svým pouzdrem na brýle ! Bojovali jsme zrovna s Brutíkem o šálu a nem?la jsem ?as se rozptylovat blbostma.

4. No tak jsem hodila po psovi ?ízkem !
Manžel jasn? pravil - ho? po n?m n?co. Co, to nespecifikoval. Po ruce byly ?ízky a m?j bratranec. Robert má dva metry a blb? se s ním háže.

Asi tak.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-11-06, 20:20
ješt? bych dodala, že pes proti tomu ?ízku nic nem?l :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-11-06, 22:05
:D :D :D zasejc jeden pobavený ve?er :D ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-07, 09:21
...a já op?t poprskanou klávesnici... :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-11-07, 10:00
johanko, to moc té klávesnici neprospívá :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-12-15, 16:44
Ahojte všichni.
V práci se asi rozhodli nás uštvat a tak chodím dom? jak vyma?kaný citrón. Díky tomu upadá moje mimopracovní ?innost - nicmén? M? NEDOSTANOU ! Hodlám p?ežít i za t?chto krutých podmínek !

Jedné milé soboty ( datum si nepamatuji, poslední m?síc mi n?jak splývá), kdy snížek poletoval, na zemi ležel bílý koberec a teplom?r ukazoval p?íjemné t?i stupn? nad nulou, jsme se rozhodli dokázat Brutovi, že zimní procházka je prima.Šli jsme do toho odhodlan? a jako p?íbuzní intelektuál? jsme zvolili tak?ka v?decký postup.
13:00 - 13:30 - hrajeme si s Brutem v p?edsíni, kde je p?ece jenom chladn?ji než jinde v byt?. Nenápadn? vedeme Bruta k rozcvi?ení a ješt? nenápadn?ji s nevinnými úsm?vy se oblékáme. Konejšíme Bruta poznámkama - my v?bec nechceme jít ven, jen si tak hrajeme na zimu.
13:30 - 14:00 - vycházíme na chodbu domu. U Bruta to zp?sobí mírné podez?ení, ale poda?í se nám ho p?esv?d?it, že jsme na chodb? kv?li válení se v psí p?enosce. ( Brutovo válení, aby si n?kdo nemyslel, že snad my...)
Další rozvi?ování fretky, nenápadné otev?ení dve?í a zastr?ení fre?ana pod bundu.
14:00 - 14:10 - stojíme na schodech kv?li aklimatizaci. Mírn? hovo?íme chlácholavým tónem , ale v jediném oku Brutíka které je vid?t ?tu jeho jasný názor na nás : "h.....vé!"
Domlouvám mu, takové výrazy by používat nem?l.
14:15 - pokládám Brutíka jemn? do snížku. Ozve se fret?í nadávání a Brutík roz?ilen? b?ží ke dve?ím. My za ním. Omlouváme se mu a vtíráme se do jeho p?ízn? paprikou. Zhruba po p?l hodin? a p?lce velké kapie nám odpouští. Donutil nás p?ísahat, že to už nebudeme zkoušet.
Rekapitulace : p?íprava na pobyt venku - hodina deset minut.
pobyt venku - zhruba p?t minut
usmi?ování fretky - zhruba p?l hodiny
Další dva dny sledování brou?ka, zda se nenachladil.
Na Brutov? stran? pocit p?evahy, na naší provinilost, vý?itky, tak?ka deprese.

Jež?í vsuvka : p?i prvních velkých mrazech p?est?hován do sklepa. Nadšené o?ekávání , že usne. Podmínky pro zimní spánek má optimální, le? NESPÍ. Zdá se, že teprve te? ho podnájem u nás za?íná bavit.Vypadá, jak d?lová koule ( tlustá a veliká) s bodlinkama a jí za dva. P?o kontaktu s náma se v?bec nesnaží srolovat do klubí?ka, jde po nás rovnou zubama , ?íro z bodlin výbojn? nad svým chlupatým ?elí?kem. Kolik váží nevíme, pá? se ho bojíme.Odhadujeme, že dost.
JEŽEK NIKDY NESPÍ!!

Takže jediný, kdo u nás nadšen? zazimoval p?i spat?ení první vlo?ky, je fre?á?ek Brutus.
Jeho názor - to, že mám bílý kožíšek, ješt? neznamená, že jsem lední medv?d.






Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 15.12. v 16:45.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2007-12-15, 17:33
P?íjemná vsuvka váno?ní.
P?i tom všem schonu kolem pe?ení, dárk?, ?klidu a nevím co ješt?, je uklidnující si tohle p?e?íst.
Náš ježek už s námi není. Je v ZOO. Když odcházel na za?átku prosince tak m?l 1260g. A po?ád by se jen mazlil. To mu asi chybí, ale zase má kolem dalších asi 15 ježku, tak si p?ijde taky ur?it? na svoje.
NEZLOBTE MALÉHO BÍLÉHO FRETÁKA. Až bude chtít jít ven, tak si ur?it? ?ekne sám. Venku je zima, napadl sníh, a ten ho ur?it? po?ádn? studil do capenek. Z pod bundy nejlépe ani fousek nevytáhnout, a když tak, jedin? kv?li jiné, lepší a teplejší bund?.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-12-15, 17:47
...nebo by to cht?lo bundi?ku a boti?ky pro fre?á?ka :-)))) s mím zmetkem to už v zimn? ven ani neskouším...ta by byla asi ješt? vétší rychlovka :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-12-16, 22:11
my jsme minulý rok cht?li ukázat holkám zimu, aby m?ly lepší kožíšek ...

prdlajs.. dopadlo to jak u patty s následnou dohrou, a to tak, že jedna za?ala pelichat a druhá ?ijit.. potvory :D

a to napadlo v Praze 10cm sn?hu!

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-01-01, 10:21
Z brušperského pelíšku v novém roce p?ejeme hodn? zdraví, kus štestí a Brutíkovi super nápady na pobovení páni?k?.
Bení?ek + Winky a pani?ky

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-01-05, 14:23
Liduško, Bení?ku a Winky - Brutík moc d?kuje za p?ání.
Taky Vám p?ejeme v novém roce jen samé milé zážitky.
P?edváno?ní i váno?ní ?as si Brutík užíval. Miluje ten šrumec, kdy se má po?ád komu a kam plést, "pomáhá" p?i úklidu velkých nákup?, ?uchá p?íjemné v?n? a doufá, že n?komu n?co spadne ?i n?co z?stane odloženo a nest?eženo.
Váno?ní úklid ho bavil do chvíle, kdy byl v jeho rámci bezcitn? a bezohledn? vykoupán. Trochu ho usmí?ilo následné dlouhé drbání ve velkém fro?áku,ale i tak byl jeho pohled dlouho vy?ítavý.
Vlastn? celých deset minut, než zjistil, že jdu p?evléknout postele. S Brutíkovou pomocí se tato nenáro?ná ?innost m?ní na dlouhodobé dobrodružství, ale co by ?lov?k pro tcho?íka neud?lal :o)
Strome?ek máme um?lý , jelikož Brutík chodil pod tento symbol Vánoc chlemtat vodu a my tím jaksi nebyli nadšeni.Za to Brutus je po?ád nadšen a to i tímto stromkem um?lým. Potom, co ho po postavení pot?etí rozkomíhal byl vykázán z obývacího pokoje.( Brutus, ne stromek ).
Nejvíc si Brutík asi užil 25.12. Ráno m?l nachystanou igelitovou tašku plnou použitého papíru a obal?. S obrovitým nadšením roztahal po celém byt? balící materiál a stejn? nadšen? sledoval, jak uklízíme. A což teprve odpoledne, kdy se dostavil bratr s rodinou a svým hafanem Bartolem?jem, v celé rodin? známým pod krycím jménem Bu?t. Všichni jsme sledovali dovád?ní t?chto dvou plyšových kamarád? s chápavými, laskavými úsm?vy a slzou v dojatém oku.Tedy prvních n?kolik vte?in. Pak se chápavé úsm?vy zm?nili v hysterické škleby a s neartikulovanými výk?iky, které se v?bec nehodily k slavnostní atmosfé?e jsme dílem zachra?ovali stromek a cukroví, dílem honili pachatele. Tlustý Bu?t zkolaboval už v p?edsíni, Brutíka jsme museli vyš?ouchat z pod postelí.
Nicmén?, p?estože nejv?tší obavu jsem m?la ze zví?átek, nejv?tším nep?ítelem strome?ku se nakonec ukázal být m?j švagr. Dosp?lý ?lov?k, otec dvou syn?. absolvent dvou vysokých škol.Muž se?t?lý, hovo?ící anglicky a, n?mecky, se pokusil dokázat na Silvestra mé sest?e, že um?lý strome?ek je ho?lavý ( NÁŠ UM?LÝ STROME?EK!!!) a né že né. Je.
Našt?stí p?ežili oba, stromek i švagr. Oba jen náhodou.
Brutík si užíval i na silvestra. Byl muchlán a mazlen a roz?ilení p?ítomní si ho navzájem trhali z rukou s výk?iky :"máš ho už deset minut, te? zase já". To Brutík miluje a tvá?í se u toho jak hv?zda všech kontinent? a p?ilehlých planet. Tohle mazlení Brutíka tak unavilo, že p?lnoc a oh?ostroj zaspal, spole?n? s unaveným a lechce oho?elým švagrem. Jako majitelé ps? jsme oh?ostroj též nevid?li, jelikož jsme ho trávili na chodb? s jedním vyd?šeným ?ty?nohým jedincem. ten druhý si z toho našt?stí nic ned?lá a tak mohl z?stat v kotci.
Jojo, Vánoce miluju - ale fakt. Zítra odstrojíme lehoulince oho?elý stromek, ozdobený Bu?tem nakousnutými bonbóny a je po všem. Jojo.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-01-14, 19:20
Tak lenost Brutíka se za?íná blížit lenosti jeho nezapomenutelného p?edch?dce. ( Ferda si nap?íklad misku s granulkama dotla?il až k pelíšku, takže v p?ípad? hladu jen vystr?il hlavu).
Nicmén? se Brutík dost pravideln? p?evaluje a ob?as se nechá poponášet bytem, takže z proleženin zatím strach nemám.
Ob?as bývá š?astlivci vídán, kterak se s la?ným výrazem sune k lednici. tento fyzikální jev jest zajímavým, jelikož žádný živý tvor ho ješt? nespat?il sunout se od lednice.
Už aby bylo jaro a tento lenoch byl vyštván do lesa za ú?elem ?uchání k jehli?í a jinému lesnímu svinstvu.

Zatímco Brutík spokojen? a poklidn? zimuje, pod náma ve sklep? ve svém vyhrazeném prostoru vztekle dupe ježek. Zimní spánek je dle n?ho ?innost zm?k?ilá a v?novat se jí rozhodn? nehodlá. Náš ubohý sklep již má jež?í aróma a do jara z?ejm? lépe nebude. Ježek se hodn? v?nuje fun?ní a baví se p?edstíráním útok? na ubohé majitele, nyní opatrné návšt?vníky sklepa.A tak mu ta zima p?kn? ubíhá:o)
Asi tak.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-01-14, 19:58
Patty - seš si jistá, že si je nepleteš??? Tv?j popis Brutova zimování odpovídá mým p?edstavám o zimování ježk? a naopak...
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-01-28, 19:09
Silva : ó nikoli.

Náš ježek jest bytostí energickou, v oku odhodlání všeho schopného predátora. Dupání a fun?ní jest jeho doménou. Do zamra?eného ?elí?ka mu lechce padá bojovná bodlinatá ?up?ina a nosánek má tak loztomilej...
Vlastní též smysl pro humor - když jsem p?i úklidu našeho ( te? hlavn? jeho ) sklepa dala ruku moc blízko tohoto jedince, bleskurychle po m? vyjel. Ale nekousl a ani to nem?l v úmyslu. Jen se m? dotknul ?umákem a bavil se mým leknutím.

Brutík zimuje hodn? odpov?dn? v našem teplém byt?, s pelíškem naproti krbá??m. Hodn? spí a jí pravideln?. Pohybuje se jen tak, aby zbyte?n? nevydával velké množství energie a m?l v?tší šanci p?ežít tohle kruté období. ( Samoz?ejm?, když nejde o papriku).
K venkovním dve?ím se p?ibližuje málo a obez?etn?. Je ve st?ehu - ur?it? za nimi ?ádí vich?ice a chumelenice a tak by nerad, aby ho n?jaký fuk vichru vytáhl ven a rozcuchal jeho pe?liv? upravený kožuch.
P?edev?írem koukal z okna, mžoural svýma krátkozrakýma o?ima a nebyl rád. S povzdechem se nechal zabalit do mého tri?ka a odnést trp?t k televizi.
Krutá doba pro malého fre?á?ka :o)




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 28.01. v 22:17.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-02-02, 20:09
Ahoj Brutíku,
tady lenošivý Bení?ek z Brušperského pelíšku.
I já hodn? odpo?ívám a nabírám síly na jaro. Moje kamarádka Winky hodn? otravuje, kouše m? a neustále vymýšlí lumpárny. No, nemusí mne dlouho p?esv?d?ovat, abych se p?idal. Dnes jsme se koupali, fuj, fuj, fuj... Nic horšího nemohlo být. Ale to zavinila Winky. V kuchyni má naše pani?ka u kuchy?ské linky takový "sokl" na kterém stojí spodní sk?í?ky. Winky p?išla na to, že se trošku viklá. Navedla mne, já to necht?l, ale pak jsem do toho ?umá?kem str?il a zatla?il. A nebudeš ve?it, ten soklík vypadl. To ti byla v?c. Zalezli jsme tam oba a vydali se na pr?zkum. Pani?ka na nás volala, já jsem vylezl "hned", ale Winky to trvalo. Byli jsme špinaví. Já jsem tcho?ovitý, Winky je šampa?ská, ale v tu chvíli byla šedá. Pani?ka se na nás moc zlobila. Tak naštvanou jsem jí ješt? nevid?l. Okurkový d?da soklík zase p?ilepil. Jo, a pani?ka se už nezlobí, my jsme byli chvíli hodní. (jen chvíli...)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-02-05, 17:34
?au Bení?ku,
moc t? zdravím. Rád jednou pokecám s rozumným fre?ákem. Kamarád? na pokec a lumpárny mám málo. Patty si se mnou hraje, to jo, ale znáš to. Tam nelez, spadneš, ne, že to zbaštíš, netrhej ten balón. Na co potom jsou, ha? Jasn?, že na zkoušení fret?ích zub?, ale tady to nevysv?tlím. S pání?kem je ob?as legrace, to jo. Když Patty koukne jinam a já vyrazím, je z toho nádherná bojovka. Pání?ek báje?n? huláká, ská?e a ob?as stojí na židli. A taky má ?asto p?i p?ední tlapce papriku.
Má ale také ?e?i, že jsem lenoch a rozmazlenec. A mru?í to v?tšinou p?i mém ve?erním pití ze zelené misky. To já vím taky, že mám v kleci napáje?ku a umím z ní pít. Ale než m? Patty za?ne v náru?í uspávat na noc, mám holt své pravidelné ve?erní pití. Ze zelené misky.
Pak tady bydlí dv? v??n? pištící stvo?ení, co m? ob?as muchlujou, to jo. Ale lovit se necht?jí nechat a furt žalujou.
Ješt? v byt? bydlí želva Valentýna a prašt?n?j papoušek Kryšt?fek. Já tedy nechápu, pro? pojmenovávat zásoby jídla na horší ?asy.A pro? bychom je jinak doma m?li, že jo. Ochutnal bych je klidn? už te?, ale po té sk?í?ce se nedá vyšplhat.
Jak ?íkám, máme je na ty horší ?asy.
Venku v kotcích sídlí dva psi, jenže nesmí dovnit? ( ani se nedivím). A já zase v zim? nem?žu ven - teda, tvrdili , že m?žu, ale vyved jsem je z toho. Jsem snad lední medv?d?
Na ja?e budu muset jednomu z t?ch ps? ukázat, za? jsou u fretek granule. Má po?ád na m? ?e?i.
Až se dostane na m?j dost?el, tak ho p?ejdou.
Psi jsou docela slabomyslní. P?edstav si, že poslouchají. POSLOUCHAJÍ !! Abych se styd?l, že jsou to taky šelmy.
Dvakrát jsem se vid?l s fretkama, ale byly to holky. Takže m?ly takové ty hol?i?í ?e?i a tak. Byl jsem z toho dost otrávenej.
Patty z nich byla úpln? trapn? nadšená. M? si vybrala velice dob?e, ale jinak ji nadchne kdeco a kdekdo. Jeden by ?ekl, že ?lov?k, který má doma m?, bude mít vkus na ur?ité úrovni, ale škoda mluvit.
Bení?ku, pozdravuj Winky a okurkového d?du a pani?ku a všechny v?bec.
S pozdravem za linkou je nejlépe
Bru?as , vlastním drápem



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 05.02. v 17:39.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-06, 09:38
tak te? fakt nevím!
je lepší vyprav?? patty nebo brutus??!!
nebo jinak - je vid?t, že jsou z jedný rodiny a nebudu hádat, kdo se od koho u?il, abych ani jednoho z nich neurazila! :o)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-06, 09:38
no aj to tady dycky hltam :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-02-15, 21:55
Ahoj Brutílu,
posílám pozdrav ze zasn?ženého Brušperka. Dlouho jsem se neozval. Winky je nemocná, má zán?t mo?ového m?chý?e. Užívá tabletky a p?edstav si, pije urologický ?aj. A chutná jí. No fuj... ?uchnul jsem si, ten ti tak smrd?l. Za každou pilulku dostane kousí?ek pasti?ky. Já sedím na stole a také otvírám tlamku, to jako, že beru prášky. Mám hodnou pani?ku, dostanu také. Jen ta ?arod?jnice Winky má ?e?i, jako že nejsem nemocný, tak nezasloužím. Moje pani?ka na mne drží. Jsem její chlape?ek, ?asto mi to šeptá do ouška. Jsem totiž její miminko, které s maminkou Gigi vychovala. K nám jezdí na navšt?vu mí bráškové. Je nás šest kluk? (já, Nubbí?ek, Kubí?ek, Jimmy, Dodi a Gino), sest?i?ka nám prý um?ela. Byl u nás i ta?ka Sid. Každá návšt?va je fajn, naše fretkovské zápolení je super. Cht?l jsem ješt? n?co prásknou na Winky. Ona se sice tvá?í jako andílek, ale má p?kné r?žky. O Vánocích naše pani?ka ud?lala vaje??ák (to je s alkoholem, kdybys nev?d?l). Mladá pani?ka m?la pozvaného svého kluka a popíjeli. Ale na stolku nechali skleni?ky se zbytkem vaje??áku. Winky vylazla na st?l a dojížd?la-vylizovala ho. Já néééé, mi to smrd?lo. A tak byla naše Winky opilá. Ležela na zádi?kách, t?epala noži?kama a hrozn? se ?ehtala. A že je alkohol metla lidstva... jinak Winky olizovala vanilkové rohlí?ky....
Brutíku, pozdravuj doma a m?j se krásn?. Zase se n?kdy ozvu. Jo, p?ijede mi nev?sta.
?au Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-02-23, 13:25
Marti, Bruta nesmíš moc chválit, už tak je d?sn? nafoukanej :o)
Klokánku díky.
Beníku, držíme Winky palce. a? je v po?ádku a a? Ti to vyjde s nev?stou.

V pond?lí m? p?epadla neohlášená návšt?va. A já byla hrdá, Táááák hrdá. Brutík spinkal a já, a? zam?stnaná žena, jsem m?la perfektn? uklizeno. Sed?li jsme u stolu a já mile žvatlala a v tom jsem si Ho všimla. Ležel tam ! Kousek od nohy nic netušícího manželova p?ítele. P?kn? schován pod stolem. Výstavn? vyvedený, ukázkov? zato?ený Brut?v boban ! Z p?íjemné chvilky se pro m? rázem stalo peklo! Místo má m? rád, nemám m? rád jsem si ?íkala : šlápne do toho, nešlápn? ...
Nešlápl, uf. A našt?stí asi ani nevšiml. Je to totiž tvor, co vše rozkecá a zatím se m? ješt? nikdo na h.... neptal:o)

Hlídám psa. V?era a dnes. Je zde mokro a spusta bláta a pes je milé a p?átelské stvo?ení. Disponuje taktéž obrovskou postavou. V?era na procházce se cítil opušt?n od svého pána a p?emohla ho láska ke m? a dojetí, že jsem se ho ujala. P?vodn? m? cht?l jen objímat a n?žn? fun?t sv?j smrdutý dech do mého obli?eje, ale na tom bahn? mi ti ujelo. Tak si m? krapet koulel po lesní cest?. Tím bahnem. Je to hafan poslušný a tak jsem mu nem?la ?íkat, a? mi vleze na záda. Moje chyba.
Na vycházku vycházela dáma skoro st?edních let, le? ?upr, upravená a na první pohled prudce inteligentní.
Vracelo se vyjevené a t?esoucí se stvo?ení, ze kterého pravideln? a esteticky kapalo bahno. Pes image nezm?nil. Velkej, smradlavej, spokojenej magor.
Za chvíli s ním jdu znova...
V?era, po návratu dom? jsem sev?ela v náru?í Brutíka. Byl suchý, ?istý a tak nádhern? mali?ký. A neslintal !!
P?íští týden ješt? hlídám dva n?mecké ov?áky a pak DOST! Když si po?izují psy, a? sedí doma !Všichni ?ty?nozí blízcí mých dvounohých blízkých mi budou putna !
Tak p?ísahám.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-23, 13:37
Patty! naprosto výborné ;)
jen bych poupravila jeden ?ádek..

Když si po?izují psy, a? je maj ve svém pokoji!

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-23, 18:39
Tady je to fakt super.. Smíchy se málem válím pozemi, zatím jen v posteli, ale i tak to stojí zato..
M?j první fre?ák Oggy kupodivu zimu zbož?oval, ikdyž nevím zda zimu asi spíše sníh, protože jakmile se vylezlo ven a nebylo býlo, tak se cítil zna?n? dot?en, jako kde se budu válet?..Byl skoro celý ?erny, ale pokud sním ?lov?k vylezl na sníh, barva byla náhle zm?n?na na šedou a posléze na bílou.. V písku se nikdy nehrabal, ale co p?edvád?l ve sn?hu... Málem sn?huláky stav?l a co teprve koulející se sn?hová koule ze svahu.. to se musí p?eci chytit a pak se koulet sní mezi packama.. :) a hlavn? nadšen? kvokat a ?ehtat se. úpln? mu ve tvá?i bylo vid?t: škoda, že já tu kouli po tob? nem?žu hodit..
Ale hodit ju po n?m? hloupý to nápad.. co p?ece bude d?lat se dv?ma koulema, kterou si má vybrat.. cupity k jedné cupity k druhé.. hmm a nakonec výb?r té v?tší a válení se po ní..
S fretkama je sranda..
tak to? vše a zdržuju sepsaní, zde se zv???uje Brutík.. A to mnohem zdárn?ji a vtipn?ji.. :)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-03-25, 16:29
No tak jsem na to pšouknul !
Byl to snad d?vod hned m? koupat?
Už podruhé od vánoc ??
A ty ?e?i - te? krásn? voníš. Smrdím jaK TEPLOUŠ!!
Šampón s v?ní citrus?! Koho to napadlo ?? Ježkovo oko. Prý - p?ijede návšt?va, budeš jim von?t. Co je to za úchyly, když jezd?j ke m? ?uchat!?!
To je životní náplni?ka, co ? ?uchám já snad k nim ? Teda vlastn? jo, ale to je n?co jiného.A to hned n?kdo je?í. A m? o?uchávat se snad budou sjížd?t ve sme?kách, ?i co.
Kolikrát koupali za zimu ježka ? No?
To aspo? nem?žou sehnat šampón s v?ní divokých tcho?? ?
A m?j krásný žlutý nádech je v ?udu ! Jeden se tady snaží, aby vypadal, pak se p?i?ítí nep?í?etná Patty s fro?ákem v ruce a je to v pasti. Holt, našla fro?ák, tak šup s ubožákem do hnusn? ?isté vody. A v?ni citrus? na n?j, jen ho nešet?ete.
Pšoukám na to.

Váš chudák Brutus




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 25.03. v 16:29.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-25, 18:48
Ježiš Patty, tedy pardon: Brutíku! Já na ty tvoje fejtony vždy ?ekám jak fre?ák na papriku! :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-03-26, 01:15
to je peklo, jsem si malem ucurnula smichy :-)))))))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-04-05, 15:38
Ahoj Brutíku,
dlouho jsem se neozval. Víš, byl jsem nemocný. Bacil, co m?la moje pani?ka na m? sko?il a já jsem onemocn?l. M?l jsem zán?t pr?dušnice a pr?dušek. Velikono?ní svátky jsme strávili na veterin?. Dusil jsem se a kašlal. Pani?ka se o mne moc bála a tak jsem byl rozmazlovám a p?kn? jsem si to užíval. Jen ty pichance a pilulky bych si odpustil. Nau?il jsem se je polykat a za odm?nu jsem dostával Gimpetku. Tu jsem m?l p?ímo naordinovanou od vetky. Te? jsem už zdravý. Moje nev?sta v ?íji stále není, ale moje Winky(6 m?síc?) už je. Pani?ka byla z toho p?kn? vyplašená a tak máme oba samotku. To je ti otrava, poušt?ni jsme každý sám. já už jsem potrhal dv? pletiva u naší vokiéry a okurkovému d?dovi jsem tak p?id?lal práci. Ale nikdo se na mne nezlobil, d?da ?ekl, že je to p?íroda a bez remcáni to opravil. Až jsem se divil. Jak se vede Tob???? Pozdravuj doma.
Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-05-01, 21:48
Dnes bylo odpoledne nádhern? slune?né a p?itom nehrozilo okamžitým sežehnutím všem, co se vydají na otev?ené prostory nemajíce na sob? obleky vyvinuté odborníky z NASA.
Opovrhujíce rozkvetlými t?ešn?mi jsme ( já a Brutík) vb?hli do lesa. Šustili jsme listím a ?ufali v kapradí. Surov? jsme strhli pokrytí n?kolika myších d?r a zanechajíce jejich obyvatele p?írodním živl?m a zoufalství jsme zbab?le prchli, p?edstírajíce, že v tom nemáme ruce ani tlapajzny. Váleli jsme se v mechu a absolvovali slovní p?est?elku s tlustým ?melákem. Nevychovaný a ostrý chlapík.
Skrývali jsme se za hranicí d?eva p?ed manželovou tetou a byli jsme objeveni a donuceni se 20minut chovat civilizovan?.
Vyhrabali jsme obrovskou díru krytí naším autem a pak ji zase zaházeli, abychom jiným dírohrabavc?m neusnad?ovali práci.
Bylo to krásné odpoledne.
P.S. V našem kopcovitém kraji je trochu chybou vlastnit zví?e, které chodí zásadn? jen po rovin? nebo z kopce.
Velkou chybou, je brát toto zví?e na hory, že Brute !!?!

Bení?ku, doufám, že u Vás je všechno jak má být a s nev?stou už byly p?kné námluvy. Brutík by T? ur?it? moc pozdravoval, ale má plnou papuli granulí. m?j se moc hezky.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-05-07, 21:52
Ahoj Brutíku,
mám n?kolik novinek a tak Ti je musím povypráv?t. Nev?sta se nám neozvala a tak jsem p?išel o svou "mužskou ozdobu". Dnes (7.5) jsem byl s pani?kou vytahovat stechy. Svedl jsem nelítostný boj s vetkou, která mi cht?la to štupování rozmotat. Byla mou silou tak zasko?ena, až p?ivolala posilu a já musel kapitulovat. Víš, taková p?esila se už nedala zvládnout. Moje pani?ka, mladá vetka a druhá vetka, která pracovala rychle ale bolelo to. N?kolikrát jsem cuknul. Jako bolestné mám slíbenou maxi procházku. už se t?ším, jak okurkovému d?dovi rozhrabu záhonky a on m? bude honit. To bude taková sranda....
Posílám ti fotku z mých narozenin, dostal jsem okurkovyý dortík (a jaký jiný, no néééé) a na druhé fotce je naše Winky. Pozdravuj doma Patty a všechny lidi?ky, kte?í s Tebou bydlí
?au Beník

Přílohy: Be020508.JPG (79kB)   Wa020508.JPG (65kB)  
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-05-08, 20:23
Ahoj Bení?ku, všechno nejlepší k Tvým narozeninám.
Ten dort vypadá super a vy na fotkách taky.
Z kastrace si nic ned?lej, to mám taky. Asi všichni nejlepší borci jsou teda kastrovaní , ne ?
No, když my dva, tak je to jasný.

Píšu rychle, mám zakázanou televizi a net. P?itom došlo jen k n?kolika ?ekn?me p?ehmat?m.
Jsem v tom nevin?.
Schváln? , že je Ti to jasný, že za nic nem?žu :
1) ten kabel mi vjel mezi zuby sám. Prost? mi vnikl do pusy, záke?n? se zad?el mezi zubama - no, jen jsem ho cht?l dostat z pusy ven. A opatrn?. M?žu za to, že se SÁM rozkousal? O mý zuby ?
2) ten kocour si o to ?ekl. Tak na m? divn? hled?l t?ma kulatýma o?ima. A ty ženský ( Patty taky, ?ove?e) ho hladily a on tak smrd?l... A ?u?el... A te? ty jeho kulatý o?i...
Jen jsem trochu vyhrožoval, nic víc. Jen jsem mu ?ekl, do té jeho ko?i?í tvá?e, co si myslím o kulatých o?ích. A nem?l je ?ervený, br...
3) ten pes si o to ?ekl. Furt m?l ?e?i. Tak jsem mu jasn?, do té jeho ?erné psí tvá?e...
Pak m?l chvilku o?i ?ervený a vypadal podstatn? lépe. A všichni chudá?ku pejsku...
Nechutný.
Aspo? jednou v život? trochu von?l.
4) když n?kdo nechá cédé?ka tak nízko, tak asi CHCE abych je p?eskládal ne ?
5) ty koza?ky, to byl omyl. Fakt jo.

Tak já letím, pání?ek má na m? spadeno, jen jsem ho tak lechce p?átelsky štípnul a je z toho aféra. N?kte?í lidé jsou divní.

Tak se Beníku m?j.

Bru?as vlastním, trpícím drápem.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 08.05. v 20:27.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-08, 20:54
Brutiku ty se tim psanim jdi zivit :-) to je dycky poctenicko :-)
mimochodem vsichni vime, ze to s temi kozackami to byl omyl :-) a co se tyce kabelu, ty jsou zakerny, dycky vsem fretkaum samy vjedou mezi zuby a samy se o nej rozkousou :-) nic si z otho nedelej, panicku Patty to za chvili prejde a zase budes moci nam z internetu neco napsat. budeme se tesit, posilame podrbani za uchem...

Aktuální stránka:5 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist