Aktuální stránka:4 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:19
NO! Brutí?ek má te? v obýváku takovej malilinkatej lesí?ek :-) Na hrabání?ko a rochn?ní?ko :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:21
A Patty nikde, ta bude koukat, co se to tu vsechno navymyslelo:)))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:22
Jo ták, Silvo ty myslíš že Patty má v tom obýváku i toho zpitomn?lýho srnce? Jako že ho má Brutí?ek na hraní??? :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:27
ani bych se nedivila .-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:29
Jo, já teda nevím jestli si to pamatuju dob?e, nebyla to Patty která poušt?la tcho?ovi když odcházela pry? televizi a ?etla mu pohádky??? :-)))))
V tom p?ípad? se jí po obýváku na 99 % prohání zpitomn?lej srnec , je to jasný :-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 02.10. v 16:30.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:31
Patty s manželem v lese v legálním manželském ob?tí, lehce podep?eni o lopatu. P?ítomný srnec pat?i?n? rozezlen, že na n?ho se ob?tí nedostalo úto?í...manžel brání svou vyvolenou lopatou...
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:32
:))))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:33
No když to Johanka nakousla...já tohle zažila na vlastní k?ži. Za hóódn? mlada..v lese..na louce..v nejlepším vyko?il z lesa srnec, za ním pes a následn? myslivec. Všichni jsme na sebe dost nev??ícn? koukali :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:38
Nás "vyrušilo" ostružiní. :o)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:40
...nás pouze mravenci...zato v zna?né p?esile :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:41
No heledme, kam az se to zvrtlo:) Ja nemam s lesem zadne zkusenosti, ja su jeste moc mlada:)))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:46
Patty nás zabije! Huš, huš do kafracího!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-02, 18:08
hmmmm.... tak já bych se skoro p?iklán?la k tý majdiný teorii zpitom?lýho srnce jako dárku pro brutí?ka... akorát ho musej v tom obejváku ?as od ?asu p?iomrá?it (n?kdy lopatou, jindy kladivem, ?asto sta?í jen pušinec, p?ípadn? namo?it psa), aby se moc neprobral a na parožky je nepobral...

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 22:49
Holky já se koulím smíchy.. Tohle nemá obdoby, co vy tu vymejšlíte.. Chudák Patty:D
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:12
Já ?íkala: huš, huš na kafrací!!!!! :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-10-03, 12:18
Neee, jste úpln? vedle, podle m? totiž šli do lesa proto, aby tam postavili Brutíkovi letní chatu a p?ipletl se do toho jelen (asi tak n?co podobného, jako když jsme s majdou byly ve vinným šenku a ten vl?ák se nám cht?l st?ídav? nacpat do kapes a po?ád mu nešlo na rozum, že se tam nevejde:-)), který si myslel, že to je pro n?j a manžel bránil Brutíkovu chatu:-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-03, 14:42
Nessie, bezva: dokonce se ti poda?ilo p?ed?lat srnce na jelena :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-08, 13:48
Patty, tak dozvíme se kone?n? jak to bylo s tím srncem????
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-10-08, 15:18
Jestli on ten srnec nehoní dodnes Patty po lese:-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-08, 15:20
nebo naopak!!! no jo!! to bude vono!! silva na to kápla!!!
A SRNEC DOSTAL LOPATOU, PROTOŽE PATTIN MANŽEL JE D?SN?J, ALE D?SNEJ ŽÁRLIVEC!!!!

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-08, 15:35
Tak to už musí být p?ímo PATOLOGIE, žárlit na srnce! :o)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-10, 19:55
nebo PATTOlogie! :o)))

PATTY!!!!!!

vid?la jsem t? tady!
nevidím pokra?ování srn?ího souboje!
nevidím ani za?átek srn?ího souboje!!
jsem slepá?
NEJSEM!!

P?ESTA? NAPÍNAT A UŽ SI KONE?N? N?CO VYMYSLI!
víš, že sliby se maj plnit, tak, prosím, ne?ekej na vánoce! ;o))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-10-10, 20:31
Jejéj, to jsem se nachechtala :o)
Holky jste skv?lé !!
Pravdu má Majda : vypadne ze m? blbost. Má ubohá pravda se Vaší fantazii nevyrovná! Ani v nejmenším !!
Pratety nemajíce, šli jsme na žížaly. Je to zhruba 20let. Bylo období šílených srnc? a jeden se k nám p?idal.A jak jsme tak nesli tu lopatu... Fakt jsme mu jen mírn? poklepali na ?elo. A on byl rád a vzal to jako výzvu. Byli jsme tenkrát doma neoby?ejn? rychle i s lopatou. A srnec celé odpoledne hlídkoval u našeho domu. Báli jsme se vystr?it nos. Jo, jo,zlaté dny bou?livého mládí. Fuj, ješt? , že jsou za mnou.

A Brutíkovi pohádky ne?tu, ani nepouším televizi. To tady ventiloval n?kdo jiný. Brutík je vychováván naprosto spar?ansky. Já ho jen každý ve?er uspávám v náru?í, když je n?kdo doma, tak rad?ji vynechávám ukolébavku a d?lám jen há, há...
Taky p?i h?e ?asto zpíváme,, Brutík to rád.

Sobota, 6.10.2007. ?ekáme návšt?vu, tlupu sve?epých intelektuál?, s kterými procházku po lese rozhodn? nebudeme riskovat. Riskli jsme to minule a naše švagrová, stokilový, ?ty?icetiletý diblík, vylezla na posed a nemohla dol?. Z laškování plynule p?ešla v hysterický záchvat a my byli rádi, že máme sebou hasi?e, by? v civilu.
Takže honem pe?u bábovku. P?i p?edstav? p?ísných o?í za brýlemi za?íná zbytek rodiny se zb?silým úklidem. Tedy, krom? starší dcery, která leží v pokojíku ve skriptech. Spolu s ní tam leží Brutík, hlavi?ku odhodlan? zabo?enou do papír?. Aspo? je klid. Ten je však brzy narušen dce?iným hr?zným ?evem. Kolem m? se ?ítí albín s vyvalenýma ?ervenýma o?ima. Za ním dcera s ?ervenou tvá?í. " Ten padouch m? hryznul", ?ve mé již dosp?lé dít?. " A rozházel mi skripta"! Kárav? pohlédnu nna dceru a zvednu Brutíka. Ten se tvá?í, že jsem mu práv? zachránila život a naštvaná sle?na odchází. Já nevím, co je na t?ch školách u?í. Trp?livosti a snášenlivosti ne. HIMLHERGOT BÁBOVKA U ŠLAKA!!
Manžel vybírá popel z krbá??. Brutík rychle strká hlavu do popelníku a mocn? foukne.Kluk šikovnej. Mladší dcera k?i?í, že te? vyluxovala. To je toho. Beru vysava?. Brutík cpe hlavu do vysava?e. P?ece ho nezav?u do klece, n??ím ho zaujmu. Dávám mu do misky žloute?ek. Vysávám. Brutík si nasazuje misku se žloute?kem na hlavu. Myju Bruta, následn? ?istím kuchy? a koupelnu od žloutku. M?j muž k?i?í, že by zatopil. Vytahuji Bruta z kamen. Myju Bruta. Zkouším vyt?ít koupelnu. Brutík zv?dav? pozoruje, jestli ty malé, žloutkové stopi?ky p?jdou ut?ít. Brutík visí za zadní nohy na kbelíku a dovedn? pije vodu na vytírání. Po mém výk?iku zadní nohy povolí. Suším Bruta. Zabaleného ve fro?áku ho odevzdávám mladší dce?i.
Mladší dcera žene Bruta p?ed sebou.Oba mají vyvalené ?erv?né o?i. Dcera k?i?í n?co o ponožkách a r?zných zp?sobech násilného usmrcení. Brutík se schovává za mnou. M?j cho?, Bruta nevidíce, bezelstn? otvírá lednici. Je bleskov? napaden za ú?elem prošacování. Manžel b?ží bytem, následován Brutíkem. Oba mají vyvalené o?i. Dcery a papoušek k?í?í, i želva pozvedne hlavu.
Já nevím, pro? musí toho Brutíka po?ád dráždit !!!!
Pod údernou hrozbou domácího násilí nastoluji po?ádek.
Návšt?va se dostavuje zhruba za hodinu.Vítá je usm?vavá rodina v uklizeném byt?. Papoušek má nablýskaný zvone?ek, želva kruný?. V kleci v pelíšku chrupe vymydlený Brutík. Psi stojí ve svých kotcích v pozoru, p?ipraveni p?edvést bojovou p?ipravenost. Jsou zklamáni, intelektuálové dávají p?ednost debat? o faraonech 18. dynastie a bábovce.

Malá jež?í vsuvka. P?ístup našeho ježoura ke krmení - hloupý kdo krmí, hloup?jší kdo nežere. Taky se díky svému r?stu propracoval od jména Mimi, Alfréd k ozna?ení Godzila.
To není : granulka za maminku, granulka za brášky, granulka za vvýrobce t?hle skv?lých a drahých granulí, které ty pak nežereš, šmejde rozmmazlenej !!
Recept na pravý jež?í nápoj : po?kej na ?istou vodu. Pak do ní vsu? n?co ?ádn? pro?uraných pilin a dva až t?i bobany. ?ádn? promíchej.
Neboj, on se tady zas objeví blbec, co umyje misku a donese ?istou vodu. A ty se z ní po?ádn? napij neb jinak by jsi nemohl dostate?n? pro??rat piliny, co tam pak nahrneš.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Patty dne 10.10. v 21:01.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:05
Patty, op?t si nesklamala! :-)))) Prosííííím...ješt?!!!!! :-)))) Je?ím smíchy! :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:11
Skv?lé, d?kuji. Už dlouho jsme se tak nenasmála

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-10-11, 01:08
Patty, tv?j poslední p?ísp?vek m? zastihl ve stejnou chvíli jako bur?ák z Moravy. Sm?ju se nahlas v prázdném byt?. A m?žeš za to TY!!!!!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-10-11, 07:34
Patty, naprosto úžasný!!!! Prskám tady smíchy, po ránu nádherná vzpruha! SUPER!!! Už se nem?žu do?kat dalšího p?íb?hu :o)))))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-11, 09:04
Prej na žížaly!!! No, každej tomu ?íká jinak,moje teta vždycky ?íkala, že strejda dostane perní?ek...(p?išlo mi to dost blbý:-), ale zas mi tam neštymuje ta lopata......:-)))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-10-11, 11:51
Majda: ty nemáš žádnou p?edstavivuj, to na manžela, když bude zlobit a chtít d?lat n?co jinak, než chce Patty:-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-10-11, 20:58
D?kuju holky.

Majda : žížali?ky na rybi?ky :o)

Vím, že je divný jít na n? do lesa s lopatou, ale ?lov?k mívá všelijaké nápady.

Silva : bur?ák miluju ! Pak se taky ?asto nahlas chechtám :o))
Avatar

Aktuální stránka:4 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist