Aktuální stránka:9 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-12-28, 15:29
Marti díky Tob? i tvému choti, Lidušce, Pavle Z , Silv?, Johance a všem ostatním za vlídná povzbuzení :o)
Když mám pocit, že jsem úplný pitomec ( Bohužel dost ?asto), sko?ím si sem p?e?íst jak jsem skv?lá a zas to všechno chvilku n?jak jde :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-12-28, 16:21
patty ja cekam na tech 20 !!! kusu :-)

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-12-28, 17:08
I já se op?t p?ipojuji, jakmile vidím nový p?ísp?vek od Patty, hned sem b?žím pro?ítat a zlepšit si náladu po celodenní rycht? v práci s blbci :-) co ?lov?ku zkazí náladu...
Patty, napsat namnožit a rozeslat :D I kdyby to bylo v ?B podob? :-) Tak to beru :-) Hlavn?, že bude švanda...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-28, 20:38
...já si ?tení od Patty nechávám (cílen?) na ošklivé dny....pá? po p?e?tení je i ten nejhorší den pak usmn?vný :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-12-29, 16:58
Ahoj Brusinko, tady Winky z brušperského pelíšku. To, že jsem odnesla št?rkající kosti?ku a vytrhla ježkovi o?i, se Beník pochlubil. Ale, že jsme dostali další patro ve volié?e propojené tunelem, nenapsal. A víš pro???? Já Ti to tedy napíšu. Náš Beník stojí u talí?ku s baštou tak dlouho, dokud neuvidí dno. Beník, ten tlouštík se totiž v tom tunelu zasekl a nemohl vylést. Okurkový d?da jej musel vysvobodit. Máme s t?mi "mužskými" život, có

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-12-29, 22:32
Lído, tvoje p?ísp?vky jsou taky suprovní, vždycky se ?ežu stejn? jak u Pattyiných, tak t?ch tvých :-DD

Hezký život to maj ty fre?ule :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-01-02, 19:31
Milá Winky,
na Tv?j dopis musím odpov?d?t já, protože Brusinka se po jeho p?e?tení chechtá jak prašt?ná. Jestli nep?estane, tak ji ty chlupy na b?iše nedorostou nikdy! Já ji varoval!
M? se nem?že nic ?íct!
Beník baští protože ví, že zima je kritické období pro fret?í kluky. Je pot?eba hodn? baštit, málo se hýbat a spát u zdroje tepla. Jen tak se m?že fret?í kluk stát chlapákem !! Naducaným mužným svalnatým kulturistou !!!
A ty prý - ten tlouštík. Tssssss...
Chyba je ve výrobci tunelu. Má p?ece po?ítat s tím, že tunelem bude mrštn? ( jak je u nás fre?ák? zvykem) probíhat ?ádné chlapisko a žádná kostlivina!
Náš pání?ek taky furt, že sádlo. Jako mý záda a tak. Svaly !! ?ádný, vymakaný svaly. A úpln? m? urazila mladší pani?ka. Urazila i Patty. ?íkala,d?lej s ním n?co, nevidíš jak vypadá ?
Vypadám mužn? ! Chlapácky a hrd?.
Bení?ku nedej se. Mají kupovat po?ádný tunely. Já nap?íklad pro jistotu nezalejzám už nikam, pá? to ani nejde. Možná v lét?.
P.S. Brusinka, Brusinka jedna se ?ehoní, ale sama už vypadá jako vále?ek.

Bení?ku a Winky, m?jte se. A bašt?te a p?ibírejte!
Zima teprve za?ala. Jdu se najíst.
B.B. - Brutus báje?ný
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-01-03, 14:27
Patty,
ješt? n?jaký novoro?ní p?ísp?ve?ek prosím.
Ten o sádle už všichni doma slyšeli:-), je úžasný...

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-01-10, 11:28
Zdravím a omlouvám se, že nepíšu.
Mám toho moc. Jednak - udržet se v kondici a jednak - hledám nervy. Ne svoje, já jsem kli?as bez nerv? odjakživa.
Ale Patty - furt, že má nervy v kýblu. Já nevím, pro? si je tam strká. Tak jsem prohledal kýble a je to ješt? horší. Nejsou tam. Ani jeden nerv, fakt. N?kdo je asi vzal. Tak je hledám, než to Patty zjistí.
Lidi, m?jte rozum a nikam nervy neodkládejte!

Jdu ?muchat, t?eba jen myslí , že byly v kýblu a dala je jinam. Ach jo.

Brutus Báje?ný, vlastním tlapiš?atem.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-10, 11:59
brutiku malej tip :-) zkus to v hajzlu :-D

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2009-01-10, 13:48
N?kte?í lidé taky ob?as mívají nervy "na pochodu", tak Brutíku levá, pravá, p?ední, zadní, a? je rychle doženeš... P?ece nenecháš Patty bez nerv?.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-01-10, 14:13
:o)))))
tak dneska teda musím p?iznat, že nad brutíkovým p?ísp?vkem jsem se "jen" usmívala, ale rozchechtal m? klokan...
klokane, tak to bylo za sto! :o)))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-10, 23:49
:-)))))))))))))))))))))))))) nemam slov :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-11, 19:10
Brutíku, nervy múže mít Patty taky v pr**i, to bys mnél celkem problém. :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-11, 19:14
:-D no taky dobry Johanko :-D

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-01-11, 19:19
jakejpak problém?! je snad n?jaká rovnoprávnost, ne?!
taky kontrolujem fretkám zadky, co by nemoh brutík pani?ce.... ;o)))

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-01-11, 19:23
Vzhledem k tomu, že v?tšina lidí má jen jedny nervy, myslím, že je nezbytn? nutné, aby Brutík ty nervy své pani?ky neprodlen? našel. A to si žádá využít všechny dostupné prost?edky. :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-01-17, 18:43
Tak jsem dnes oba tcho?e vykoupala. Oba byli klidní až stoicky a oba mi hned po vydrbání fro?ákem v koupeln? p?edvedli, že na to házej bobek.
Ale doslovn? :o)
Jinak se mi oba bílé jedince povedlo báje?n? synchronizovat, tedy až na jednu mali?kost. Oba mají stejn? zvyky, válí se na stejných místech, pá?ou koberce a koušou kabely, jak kdyby cht?li dokon?it práci svého soukmenovce.Jedí ve stejnou dobu a postávájí u ledni?ky s významn? vypouleným okem ?ervené barvy.
Ta mali?kost je to, že hol?i?ka by se kamarádila, ale Brutík - ham do hlavy.A lechce s holkou p?ed upot?ebením zat?epat.
Takže bu? ( našt?stí v?tšinou) vstává Brusinka až po Brutovi, nebo p?ichází ke slovu stará koncepce - jeden ve vzduchu ( v náru?i), druhý na zemi.
Naštvaní oba.Hol?i?ka se chce kamarádit, kluk hodlá kousat. A já jsem ta, co jim to kazí.
Takže dva nafu?ené fret?í ksichtíky a mezi nima m?j lechce otylý a t?žce vyd?šený obli?ej.
Brusinka je sladká. Sv?j pov?stný vítací tanec tan?í nadšen? kolem každého, i kdyby se vrátil po p?ti minutách. A za?ala dávat pusinky.
Ale jinak je to rebelka, jasn? fandící annarchii.
Brutík vedle ní ( až na to kousání?ko) vypadá jak usedlý, pokojný m?š?an vedle divoké motorká?ky. Brutík má prakticky stále ?istou klec a vzorn? ustlaný pelíšek. Brusinka ud?lá z umyté klece b?hem 10 minut k?lni?ku na d?íví a pelíšek jí vydrží nejdéle dva dny, ale ?ast?ji den. Má št?stí ( a já taky, hrome), že je tak milou?ká, že i m?j muž p?ehlíží, jaká je to špindírka a smra?oška. Je tak neskute?n? sladká, že i nejv?tší ?is?omilci ztrácejí v její blízkosti ?ich a zrak ( louži?ka vedle záchodku atd.). A tak zatímco u Bruta bych slyšela "d?lej n?co s tím ?un?tem" u Brusinky slyším " to se stane, tak to ukli? a je to, ne?"
To je ten rovný p?ístup.
Brusince samoz?ejm? nesta?í, že d?lá binec ve své kleci. Jakmile zjistí, že sousedova klec je otev?ená a prázdná ( bílý blahobytný chlapík pokojn? pod?imuje v mé náru?i) vleze tam a rozháže mu pelíšek! A to opravdu velice hrubým zp?sobem. Vždycky to spravím než dám Brutíka spát, protože tohle by opravdu špatn? trávil.
Chudák kluk.
Brutík vypadá, že mu hol?i?ka už v?bec nevadí, že si jen chce hrát na divoké tcho?e a fret?í vojáky.
Fakt je, že jsem si tak zvykla , že otravuje jeden nebo druhý, že když oba spí a já zrovna divoce negruntuji, tak se nudím.

P.S. V?era jsem byla upozorn?na dcerou, že lézt po ?ty?ech a zpívat : "hej, hou, noha za nohou, takhle fretky jdou" nevypovídá o mé duševní rovnováze. já myslím, že opak je pravdou. Brutíkovi se to líbilo.

P.S.S. Klokánku, byly tam ! Tak jsem je tam, bestie, nechala, a? se válejí...
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-01-17, 18:59
Patty op?t nezklamala, na tvá?i se vyloudil jakýsi pokus o úsm?v:))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-17, 19:21
...p?edstava Patty lezoucí po zemi a prozp?vující Brutíkovi "....takhle fretky jdou" je p?ímo excelentní :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-01-23, 14:35
Hned toho 29.srpna jsem dala klece Brusinky a Brutíka t?sn? vedle sebe, nejen aby si na sebe zvykli, ale aby na sebe též výchovn? p?sobili.
M?la jsem jasnou p?edstavu, ta šmudla malá Brusinkovatá se nau?í od Brutíka ?istotnosti a Brutík pochytí n?co n?žnosti.

Tak tato strategie už nese ovoce -

Brutus bez mrknutí svého cynického oka bestiáln? zaprasil klec a Brusinka se nau?ila rvát m?íže a záchod. Když ho urvala, byla pat?i?n? hrdá a capajíc po zadních nožkách p?edníma ho nadšen? tla?ila po kleci.

Oba své nové kousky samoz?ejm? p?edvedli za p?ítomnosti mého muže, takže se naším bytem neslo poetické halekání o B+B vyhozených na mráz.

Už aby bylo jaro a ti dva malí mizerové za?ali chodit ven. Já jim proženu ty jejich špekaté faldy :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: coyot (IP)
Datum: 2009-01-24, 21:23
Válím se smíchy!-D Jako kdybych u toho byl.... Krásný, díky ;-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-02-01, 06:57
Ahoj Brutíku a Brusinko, v?era jsme byli v Ostrav? na srazu chovatel?. Páni, já tolik fretek na jednom míst? ješt? nevid?l. Byli tam mí bráškové Dodi, Gino, m?j tatínek.. Dokonce jsme sout?žili. První disciplínou bylo probíhání kobercovou rourou. Winky jí prob?hla jak st?ela,no,já jsem do ní juknul (byla tam d?sná tma),dokonale o?ichal a pak jsem rad?ji vlezl mladé pod kabát,bylo tam tepleji. Druhou disciplínou byl út?k z papírové tašky,tu jsme s Winky zaspali (pod bundou je tak teplou?ko) a pak byla fret?í agility. Naše Winuše prolet?la dráhu jak vyst?elená. Mladá pani?ka rozhodla, ža i já bych se mohl zapojit. Na startu mi ukázala Gimpetku,já vystartoval, až se mi za tlapkama prášilo...B?hem celého odpoledne probíhala sout?ž krásy a vážení.No a jak jsme dopadli?? Winky posbírala co se dalo. Tak tedy: 1.místo za kobercovou rouru, 1. místo za agility a 1.místo za sout?ž krásy. Já jsem byl 2. v agilitách a 4.v kráse. Jó a smát se mi, že jsem tlustý??? Já ji dám tlouštíka, se svými 1650g jsem na p?edení místa zdaleka nedosáhl. Po v?erejšku je Winky namyšlená, budu jí muset "srovnat". Brutíku, m?j se krásn? a pozdravuj doma.
Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-03-02, 18:58
Ahoj Brutíku a Brusinko. Jak se vám da?í??? Už jste p?ivítali jaro??? Já jsem byl v ned?li venku. Moc jsem zlobil a tak pani?ka rozhodla, že m? utahá. Svítilo sluní?ko a tak jsme byli omrknout díry u ?eky. Na zahrádce roztál sníh a kvetou bílé kyti?ky. Už si nepamatuju jak se jmenují, ale vím, že se nebaští. Winky s námi nebyla, ona má ješt? zimu a po?ád spí. M?jte se krásn? a jaru zdar, zdar, zdar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-02, 19:10
Ahoj Bení?ku, Brutík má asi taky ješt? zimu, p?kn? dlouho se tu neukázal. Holky to mají asi jinak, víš, Dora má taky ješt? zimu. Ona moc nechce b?hat a po?ád chodí "bydlet" do t?ch svých skrýší, kam já se nevejdu, s r?žovou plyšouvou obludou. Pani?ka ?íká, že Dora nosí v b?íšku miminka a že musí hodn? odpo?ívat. Ona si se mnou nechce hrát, jen se po?ád cpe, sy?í a chodí si st?žovat za pani?kou a pani?ka ji nosí a ?íká m? a ko?ce, že ji trápíme, ale to není pravda, Dora je here?ka! Taky se chystám co nejd?íve ven, doufám, že zítra už bude teplo a pani?ka vytáhne kšandy a p?jdeme se podívat do parku.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-03-09, 19:05
Ahojky Bení?ku, Winky, Dorinko a v?bec všichni !
Skolila nás ch?ipka, postupn? celou sme?ku lidskou a psí. Dv?ma velkým fret?ím sme?kám, každé ?ítající jednoho ?lena vydajícího za 5 až 10 bežných fretek se našt?stí vyhnula. Oba fr?anové zdraví a d?sn? uražení, protože jsme se jim málo v?novali. Vlastn? jsme se jim v?novali co nejmén?, abychom je nenakazili, ale to ti dva nevd??níci prost? neocení.
"No, to je toho, tak máš jednou trochu teplotu", ?íkal Brutík?v výraz, když jsen se s ?ty?icítkou motala kolem klece. "Pustit z klece by jsi m? tedy ale mohla"!
Jinak by Brutovi z?ejm? pat?il pohár za naprostou pohodovost. Bytem se kulí sm?šn? kroutíc zadkem a je úd?sn? opatrný na jakékoli v?tší vydání energie. Když se "rozb?hne" n?koho kousnout, m?žu mu dát klidn? náskok. Jakmile mi zmizí z o?í, vím, že ho najdu opodál ležet na zádech a zamyšlen? koukat do stropu.
A te? m? tak napadá, že se ?ím dál více podobám svým mazlík?m. Jsem krátkozraká, s výborným ?ichem, chutí na maso a papriku a ve volných chvilkách ležíme s Brutem na gau?i na zádech a koukáme spolu do stropu.Co my už takhle spolu m?li báje?ných myšlenek! Co bychom všechno ud?lali a za?ídili, kdybychom spolu zrovna nemuseli takhle ležet:o)
Holka nám to kazí. Brusinka je asi ?lenkou b?žeckého klubu.A je sprinterkou,ovšem vytrvalostní. Co jsem komu ud?lala! To není kulící se Brutík. Bytem se míhá bílá ?mouha a já se ji zoufale a marn? snažím sledovat. Když n?kdo Brusinku odchytí a zvedne, její výraz se stává zarputilý."Nezdržuj, b?hat, musím b?hat". Dáte ji na zem, noži?ky ud?lají trrr a je v trapu.Divoška!
Od b?hání ji vždy osvobodí jen vítání. Brusinka je vyložen? vítací typ. Kolem každého, kdo vkro?í do bytu tan?í nadšením a dává najevo, jak práv? tento ?lov?k ( a? už návšt?va ?i ?len rodiny) je d?ležitý pro náš sv?t a pro Brusinku. Vítá i toho, kdo byl 5 minut ve sklep? ?i na p?d?. Takže když už mám bílé ?mouhy dost, ob?as n?koho vystr?ím na chvíli za dve?e :o)
P?es svou posedlost sportem a rychlostí je z Brusinky p?knej špekounek:o) Takovej malinkej špekatej vále?ek. Mazlivej vále?ek, když za ni p?ed mazlením tak dv? hodiny vyd?šen? lítáte po byt?.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-09, 19:23
Ahoj Brutíku a Brusinko! Tady Damián. Uražený a nikým nemilovaný Damián. Naše Dorinka se tvá?í d?sn? d?ležit?, prý ?eká rodinu. Jen nevím, jakou, už n?jakou dobu tady nikdo na návšt?v? nebyl. Pani?ka se mi sm?je, že tomu nerozumím a Do?e mluví na b?íško, myslím, že pani?ka tomu nerozumí. Návšt?vy chodí dve?mi a ne b?íškem p?ece!! No ješt? vám musím ?íct, že Dora musela dostat vlastní misku a záchodek, protože mi všechno sní a do záchodku už se krom? jejích min nevejde nic, ani já, abych ho použil. No a te? k tomu, pro? jsem uražený. Nikdo si m? nevšímá!! Vždycky když jsem se chodil mazlit, tak m? pani?ka drbala a hezky na m? mluvila, jenže te? se chodí mazlit i ten tlustoprd a pani?ka mluví hezky na oba dva, to není fér!! Já se umím mazlit daleko líp! No, snad zas budou lepší ?asy, s tou holkou te? není k vydržení. Tady vám posílám názornou ukázku, jak se umím urazit a s nikým se nebavím:
[wildhoney.rajce.idnes.cz].JPG
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-03-09, 19:34
No, Damiánku, k nám už návšt?va lezla i oknem, ale b?íškem to je fakt divný.
Na t?ch fotkách jsi uražený báje?n?, asi bychom si rozum?li. Ur?o.
Holky jsou divný. Chytneš to za krk a hned to je?í. P?itom férovka. Normální zápas.
Nic si z toho ned?lej. Stejn? seš ur?it? nejhez?í medvídek u Vás doma.
Já to poznám, jsem taky hezkej, chytrej, šikovnej a hlavn? hodn? skromnej.
Ale kolik nás je... Takovejch...

B.B. - Brutus Báje?ný



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 09.03. v 19:35.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-09, 19:44
Brutíku, jsem taky velmi skromný fre?ák, ale myslím si, že na m? opravdu prost? n?jaká uf?ukaná a neustále hladová chlupatice nemá (a ješt? nosí trapn? zimní kožich, te?, na ja?e, no rozumíš tomu?). Já ti nevím, ale budu t? informovat, ohledn? té návšt?vy, jak to dopadlo. Sám jsem velmi zv?dav. No, musím už kon?it, ta malá hnida se sem zase cpe. Nenech se tou holkou zahanbit!
Tv?j spolutrpitel, Damián uražený
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-03-15, 16:46
V?era byl u nás docela p?íjemný den. Nepršelo, +8 stup?? a ob?as sluní?ko. Tak jsem si ?ekla - zkusím to. Jarní malinkou procháze?ku. Snad mi Brutík ty dva stupn? ( do +10) odpustí. M?la jsem p?edstavu jak budou tcho?íci radostn? ?muchat a pobíhat. Ale zap?isáhla jsem se, déle než 30 minut je dovád?t nenechám, radost sem, radost tam. A? mi nenastydnou.
Brutík vynesen p?ed d?m do lesa v 14:15. V bund?, pohled ned?v??ivý. Postaven ne zem - nev??il svým o?ím a mé drzosti. Znechucené ?uchání. Stoupání do kopce - s odporem. Lezení z kopce - s rozzu?enou vý?itkou v d?sn? namíchlé bílé tvá?i. 14:30 p?íchod dom?. Vy?erpání, zah?ívání, bezmocné ležení v náru?í a pak šel rad?ji spát.
Je p?íliš zhý?kán, pravila jsem. Jen co se vzbudí hol?i?ka, ta bude mmít radost!
Hol?i?ka vynesena v bund? v 16:10. P?inesena v 16:20. Tolik o radosti hol?i?ky. A p?itom po?ád tak hezky svítilo sluní?ko!
Brusinka zbytek svého "b?hání" strávila utrápeným kulháním a nechala se ut?šovat, lumpína jedna. Už jsem m?la strach, že má zran?nou noži?ku, ale pak se rozdávaly pamlsky a to byl b?h! Simulantka.
Dnes na m? oba koukali podezírav?. Jsme zví?átka domácí, ?íkaly ty pohledy. Musela jsem jim p?ísahat, že budou b?hat jen po byt?. No, stejn? je tam venku zase hnusn?.
Darebáci rozmazlení :o)
Avatar

Aktuální stránka:9 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist