Aktuální stránka:13 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-07, 21:08
Ahoj Brutíku, tady Draco. Chlape, tos m? teda sakra vyd?sil, s t?ma balonkama na strom?.
Prosím o vysv?tlení. První Ti osv?tlím situaci já.
Pani?ka ?íkala, že už jsem velký chlap. No, jak to poznala? Víš nosím pod ohá?kou takové dva balonky. No jako ozdoby, rozumíš. Teda Damián se potuteln? smál, když jsem mu je strkal pod ?umák, aby v?d?l, že už jsem jako taky velkej, ale pro? se smál, to mi vysv?tlit necht?l, prý to pak pochopím.
No, tak te? už víš, pro? m? to vyd?silo.
Balonky na strom?.
Moje balonky se budou v?šet na strom? Mám takový pocit, že by to dost bolelo.. Proto se Damián smál? Víš, on balonky nemá. Nebo je nenosí? Ach, jsem zmatený. Pani?ka vždycky ?íkala, že nedovolí, aby mi n?kdo ubližoval, ale nevím, jestli jí mám v??it, a tak radši, pro jistotu, pokaždé, když ?istí záchodky, hned b?žím a všechny si zase ozna?ím, aby v?d?la, že to není jen tak. Snad má respekt.
Brutíku, ty už jsi starší páka, prosímt? vysv?tli mi to.

Díky, zoufalý Draco s ozdobama..
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-01-07, 21:18
chi chi, tak to jsem moc zv?davá, jak bude Brutík vysv?tlovat.
?au Winky

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-07, 21:27
Ahoj Winky, já bych hlavn? byla moc ráda, kdyby se Draco t?ma ozdobama furt nechlubil.
S pozdravem, Dixie
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-01-08, 16:50
Cóóó???
Tak proto nemám už 3 a p?l roku koule??? Visej na strom???? Zdobí jima ten um?lej paskvil?
Dy? jsem t?ch ban?k zase tolik nerozbil.
Jdu požádat o vysv?tlení. Možná budu volat na Bílou linku bezpe?í - šak jsem albín, ne?
Všechno vyzistím a pak se ozvu, chlapi.
Tak proto jsou ba?ky kulatý...
Zatím Pa B.B.

P.S. Draco, radši se fakt nechlub. Prosím, nechlub se chlape, vánoce budou zas, psali to ...
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-01-09, 11:46
Ahoj všichni,
hlásíme,úkol spln?n. Strome?ek je už odstrojený a t?ch kouli?ek co tam bylo...Te? už tomu fakt nerozumím...n?které kouli?ky balila pani?ka do m?kkou?kého papírku - to byly ur?it? Bení?kovy a d?dovy, ale co ty ostatní??? Víc mužských u nás doma není??? A krom? nás dvou a Bení?kovy maminky Giginky, víc fretek u nás nebylo???? Tak jak to teda je???
Pa, zmatená Winky

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2010-01-09, 14:12
tohle vlakno uz dlouho sleduji, dokonce ho mam
proctene od zacatku uz davno, nikdy jsem sem nic
nenepsala, to aby se tu ty krasne prispevky
neztraceli, ale tedka fakt nemuzu, valim se tu
smichy :-D Jak tu mnozi uz psali, fakt vydat knizku
:)

[www.oriens.estranky.cz]
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-02-05, 16:37
Díky moc :o)

Krátké zprávy z Hanušovic :

Brutus se zbláznil.
A to jako fakt. Tento klu?ina, který zhruba od svých dvou let neud?lal rychlejší krok a jehož lenost se stala tak?ka legendou za?al na staré packy a kolena dovád?t. Radostn? kvokajíc b?há celým bytem. Paná?kuje a honí kroužek a balónek. Je jako vítr – vlaje tu a tam taky. Šplhá na seda?ku a ladnost a pružnost jeho seskok? by mu mohly závid?t ko?kovité šelmy. On, který se zásadn? jen otravoval a nudil ( pokud zrovna nebyl do n?koho zakousnut) si hraje ! Opravdu! N?kolikrát byl vid?n jak se p?ehrabuje v košíku s hra?kami a celých zhruba 10 minut to tam vydržel úpln? sám!
Je nadšen Brusinkou! Praktikují spole?né ?vachtání fret?ích papulí v zelené misce, p?i?emž si ob?as položí ?umá?ek na ?umák a vážn? si hledí z oka do oka. Pak ovšem musí být hned rozd?leni – Brutus má totiž Brusinku na koulení a Brusinka s tím nehodlá souhlasit. Ale musím se p?iznat, když vidím to nadšení v Brutíkov? tvá?i ( když se mu poda?í na chvíli Brusinku ukrást a koulet s ní po kuchyni), jsem opravdu v pokušení mu ten jeho „bílý balónek“ ponechat.
Brutus je prost? milá?ek a za leden má jen dva pr?švihy, úpln? malinkaté. Pání?ek má poran?nou nohu a vyfasoval berle – m?žeme se p?ihlásit do sout?že „Kulhá celá rodina“. A pání?ek hajal a spinkal a Brutí?ek m?l náladu více než laškovnou. I po?al svýma zoube?kama stahovat pání?kovi ponožku. Jen tak jemn?, brou?ek, aby neublížil. Ale vysv?tlete to zaujatému ?lov?ku.
A pání?ek nechal v pokoji op?ené berli?ky. Ty Brutík nemá a tak POCHOPITELN? si cht?l jednu uloupit a uschovat. Všimn?te si, že cht?l vzít jen jednu – cht?l se prost? rozd?lit. Berle byla veliká a t?žká, ale Brutík je houževnatý kluk. Táhl a táhl. Byla to d?ina a že stojí v cest? n?jaká poli?ka s r?žovým porcelánem – uznejte, nem?že myslet na všechno. Ohledupln? vytvá?el p?i své ?innosti hluk, takže m? upozornil a poli?ka, porcelán, berle i Brutus jsou bez úhony.

Brusinka hned po vánocích p?ehodnotila sv?j názor na letošní zimu. Op?t p?elínala a tentokrát už nemá kožíšek ala ježe?ek. Narostla ji hedváb?ou?ká, dlouhá a hustá srst. Na hlav? si nechala nar?st módní ?up?inu, p?esn? jak má Brutík. A ud?lala v?c naprosto nemožnou. Ješt? p?ibrala! Vypadá jak batolící se vále?ek a p?i b?hání má zadní nožky sm?šn? rozkro?ené neb jim vadí to vypracované b?íško. Podotýkám, že jako pamlsek dostávají jen papriku a mandarinku ?i banán, takže sádýlko pracn? vypapala z granulí.
Brusin?in obli?ej ztratil ten potkánkovský tvar a ( zvlášt? s tou rozcuchanou ?up?inou) vypadá jak opravdová zmenšenina Bruta.

Takže žijeme v poho. I když p?iznám se – hrozn? se t?ším na jaro, až je budu moci vyhnat ven. Jenže, kdoví, jestli jaro v rámci protikrizových opat?ení nezrušlili. Aspo? u nás je sn?hu na n?kolik zim. Jéje, než tohle roztaje – to mi zase znovu ti dva zazimují.

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-05, 19:25
Patty, já zas híkám u PC (fretkoun na mne kouká že by asi volal 112) :-)

Jsem ráda že se vám da?í (tedy krom t?ch berlí) a piš ?ast?ji!

Co to knižní vydání? Bude? :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-02-05, 19:31
patty :)))))))))))))))))))))

Pozdravujeme aktivního Brutíka :)))))))))))))
A vypapanou Brusinku :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-04-15, 20:37
Ahoj kamarádi,
co je s vámi?? Vy jste zabloudili na procházce v lese??? My už letos v lese byli... nesli jsme se v ba??žku...necht?li jsme na zem, bolely nás noži?ky.
Kožíšky nám pelichají a hubnem...už žádné faldí?ky, ...jen štíhlá t?la.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-04-23, 18:37

Je jaro. Venku (v?tšinou) nádhern?. Je až dojemné vid?t zví?átka radovat se ze sluní?ka, tepla, jarního vánku a volného prostoru.
A je hrozné vid?t dva otrávené, nudící se, zapšklé bílé ksichty valící se mechem. Pat?í dv?ma tcho??m, dv?ma p?íšerným dvoj?at?m. Jist? tušíte jejich jména.
Brutus a Brusinka. Dva vyhnanci z l?na sladkého domova, dva ubozí ztracenci v dnešním krutém sv?t?. Nebylo jim dop?áno páchat jejich oblíbené ?innosti – leh na zádech na koberci p?ed televizí a ni?ení pavu?in za kuchy?skou linkou. Místo toho musí ?apat po vlastních nohách v té hrozné zim?( pouhých 17 stup?? nad nulou) a snášet ostrý a drsný jižní vítr. A hle, již tak vyložen? ploužící se Brutík zastavuje. Na jeho zamyšleném výrazu poznávám, že si pohrává s myšlenkou padnout na zem a tvrdit, že ho srazil poryv v?tru. Pohlédne na mou zarputilou tvá? a poznává, že by mu to neprošlo. Skloní svou usouženou hlavu a plouží se vy?erpan? dál. Zatím Brusinka p?edvádí, že nohy jsou na to se jimi po?ádn? zap?ít a dál ani krok. Chvílemi je poponáším a domlouvám jim. Na Bruta usedá motýl. Musím p?iznat, že motýl za uchem Brutovi velice sluší. Brutík se pohne a motýl vyd?šen? odlétá. Chudák, dle Brutových pohyb? opravdu nemohl poznat, že je Brutus ješt? na živu.
Jsme zhruba 30m od domu, když mi povolí nervy a oto?ím se k domovu. Brusinka poposko?í, radostn? kvoká a b?ží. Do této chvíle umírající Brutus nevídan? ožije a jelikož b?žíme za Brusinkou z kope?ka, za?ne d?lat kotrmelce a válet sudy aby šet?il nohy.
Oba se ?ítí do koupelny a já musím naplnit velkou zelenou misku vodou. To dobrodružství musejí zapít a pijí spolu a svorn? do chvíle, než Brusinka str?í mokrý ?umák Brutovi do ucha.
Vysv?tluji Brutovi, že po malých holkách se nešlape ani se neškrtí a Brusince, že nemusí hned tak je?et.
Odcházím k televizi, fretku pod každou paží. Kdybych m?la t?i ruce, mohla bych si po?ídit ješt? jednu. Hledíme na detektivku a fretky p?edvád?jí synchronizované žraní papriky. Každý na své stran?, v zájmu uchování míru a stability.

Kdybych je vlekla po sídlišti ! Ale já s nimi chodím jen do lesa. Už jenom proto, že na sídlišt? bychom museli dojít a les máme u domu. Holt se nezavd??ím a nezavd??ím. Tož tak kamarádi naši.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-23, 19:20
Patty jako vždy je?ím smíchy! :-)))))

Jak to bude s tou tvou knížkou :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: scarabeus (IP)
Datum: 2010-04-26, 00:51
super ?tení :) ;) !!!

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-04-26, 23:08
moc krásn? popsáno :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-06-19, 21:18
Ahoj Brutíku. Tady Draco. Rozezlen. P?edstav si, co se mi stalo. Tak nejen, že jsem krátce po Vánocích p?išel o své ozdoby, ale vypadá to, že jsem systematicky vyhoš?ován!! Minulý týden k nám pani?ka donesla smradlavého bílého fre?áka. Jak ten smrd?l!! Prý vykoupaný, pche. Dal jsem mu na budku, aby jako v?d?l, kdo je tady pánem. Fre?ákovi vzteky svítily rudé o?i, ale bál se m? chachaaaa! Rudookého smrdícího bojínka pani?ka za pár dní zase n?kam odnesla, prý tu byl jen na prázdninách. Kecy, beztak jsem mu dal co proto tolik, že se bál tady z?stat. No ale te?!! Co se stalo.. P?ed t?emi dny vzala pani?ka na výlet jen Damiána, m? ne, jen si to p?edstav. Diskriminace tcho??!! A vrátila se zpátky nejen s Damiánem, ale i s n?jakou nohatou ošklivou bílou p?íšerou. Ne, že bych t? cht?l urazit, to tedy ne, ty p?íšera nejseš, ale docela bych i ?ekl, že je ti podobný. Pani?ka nám ho dala o?ichat, holky si ho cht?ly hned schovat do pelíšku, ale vložil jsem se do toho já a p?kn? jsem mu zmastil kožich. Aby jako v?d?l, kdo je tady pánem. Prý už u nás z?stane. Pani?ka mi dala na prdel, prý je to miminko. Pche, smrdí a neumí se prát!! Ten novej je taky rudookouš. No jen se na n?j podívej, to je on. Je bílej a nemá v?bec tak pr?ácký jméno jako já - Draco. Jmenuje se Jamie.

[www.facebook.com]
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-06-28, 16:01
Ahoj Draco, nebu? rozetlen. Tedy rozezlen. Jsou horší v?ci, než mít doma malého kluka, co se podobá m?. Za prvé ho m?žeš báje?n? mydlit a za druhé musí být fakt dost hust? hezkej. To já musím v?d?t p?ece, jak vypadám, že jo.
Horší je mít doma holku. K ni?emu. Ani porvat se neumí. V?era jsem na ni dosáhl – a baf ji za hlavu, no paráda. Jenže Patty je snad všude. A tak mi tu zábavi?ku zatrhla. Stejn? nejsem rád, když mám v puse chlupy.
Draco, není bílej jako bílej a rudookej jako rudookej.
Nap?íklad já – postava svalnatá, srst bílá a nádherná. Oko jiskrné a inteligentní, barva rubín. Výraz bojovníka. Stopy šlechetnosti.
Brusinka – no, no... No taky to ujde. Ale n?co tomu chybí, asi ta moje osobnost, ?i co.

Víš, te? jsem málo psal, protože mám dumavé období. A to ti tak dumám o všem. Pro? baštím zrovna tyhle granule, pro? napaje?ka tak divn? tr?í do klece, pro? jsem se zakryl až po uši, když je v kuchyni horko…
Taky m? zajímá, pro? Brusinka po?ád pouští chlupy. Je to od ní hloupý a m?lo by se jí to zatrhnout – jak jsem psal o její hlav? v mé puse ( str?ila ji tam samoz?ejm? naschvál, mezi mé ubohé zuby, snažil jsem se ji zoufale vyplivnout a oni – kouše, kouše…). M?l jsem prost? svá fret?í ústa plná chlup? a to m? fakt irituje.
A nad tímhle já dumám.
Kdyby m? Patty nechala, m?l bych i své dýmavé období. Strašn? se mi líbilo, když n?jací chlapíci venku na zahrad? kou?ili a cht?l jsem taky. Taky dýmit.
Te? doma vykládají, že pání?ek doveze št?n?. Myslím, že si ho uložím pod stolek v obýváku, vedle balónku.
Jenom doufám, že moc nepouští chlupy. Rad?ji koušu do holák? (lidí), ale ob?as se fretky musí zap?ít, že jo.
Jako ta Brusin?ina hlava. Úplnou náhodou se mi n?jak dostává do pusy. Osudová p?ítažlivost, ?ekl bych. A vždycky jsem v tom úpln? nevinn?.
Našt?stí Patty už pochopila, že jsme dv? individuality, vyžadující samostatnou pé?i a nenutí nás stát se sme?kovým zví?etem.
Myslím, že jsem rozený sólista a v davu se necítím dob?e. Dav koušu do hlavy. Dav líná. Dav = Brusinka.
Myslím, že m? chápeš, protože jsi také individualita. My prost? strm? ?níme nad ostatníma a ani naše siln? vyvinutá skromnost s tím nic nenad?lá.

S pozdravem kusu zdar, do hlavy zvláš?, Tv?j Brutus Báje?ný.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-06-28, 17:52
Ahoj kamarádi, hlásí se Brušperk. Taky jsem se dlouho neozval. Nedumal jsem a ani nep?emýšlel. Byl jsem zaneprázd?n ?ešením d?ležitých životních situací. Okurkového d?du nám odvezla rychlá sanitka do nemocnice a já musel p?evzít starost o naše holky. V Brušperku se vylila ?eka, i naše zahrada-d?dova chlouba, byla jedna veliká louže. D?du si v nemocnici nechali skoro m?síc se zápalem plic a já byl vytížen. Musel jsem ?ešit havárii prasklého bojléru a náhradu plynového kotle. Nebýt mne, tak jsme dosud bez teplé vody. Však jsem také nošen na rukou a každé p?áni je mi p?edem spln?no. Jsem jak paša ope?ováván...
Jinak moje postava-atletická, štíhlá, dlouhá a jak ?íká naše mladá...na žebra se m?že zahrát Prší prší...(jo už nekouše..) Jinak se už t?šíme na prázdiny a dovolenou. Budeme mít p?ekvapení...jaké???
Tak to prozradím p?íšt?, nese se totiž meééééllooooun a já nesmím chyb?t...M?am, m?am, m?am
Ahoj, Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-06-28, 19:05
Patty, jako vždy je?ím smíchy! :-)))

Lído, doufám že voda nenad?lala moc škod a že se Okurkovému d?de?kovi už vede dob?e.

Ale hlavn? že nás (tedy fretky) neopouští humor! :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 29.06. v 00:43.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-06-29, 20:53
Liduško, doufám, že už je lépe. Ješt?že máte Beníka :o)

Johanko díky.

Tak jsem dnes byla za magora. P?itom nevím, co je na krmení Bruta tak divného.
Ob? moje fretky mají samoz?ejm? v klecích stále plné misky, ale Brutík ob?as podcení pot?ebu svého žaludku. Takže brzy po opušt?ní klece dostává hlad.
Brutík nejde nikdy do klece se najíst - to je jednoduché až primitivní.
Brutík se p?ijde tulit ke m?. Kouká mi do o?í a pusinkou d?lá Hám, hám a mlaská.
Jasný pokyn. Odnáším Bruta do klece A na jeho granulky v misce p?idám n?co ?erstv? vytažených granulí." Ty von?j, co", pravím s nechám Bruta ?ichnout.Na tyto granule položím kousk papri?ky. Celou dobu Brutík trp?liv? ?eká a pak ob?adn? pomalu sní papriku, na?ež se kone?n? po?ádn? nabaští.
Zklamala jsem ho zatím jen jednou, když cht?l sva?it p?ed nádražím, když jsme ?ekali na babi?ku.
Cesta na nádraží trvá deset minut a tak jsem sva?inu nem?la. Hluboce se stydím a tento výpadek se nebude opakovat.
Brusinku vyu?il hlad u p?edešlého majitele, takžer prakkticky, le? zcela bez fantazie baští když má hlad.
Dned byla našemu rituálu p?ítomná sestra a nechápala.Divné.
M?la ?e?i. O maagorech. Jak hrubé.

P.S. Dcera m?la v pátek promoci - už je Ing. Oznámení str?ila do schránky i soused?m. A jeden soused, opilec, ale milý ?lov?k se p?išel omluvit, že na tu chlasta?ku do Brna nem?že, už má domluvené kuželky:o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2010-06-29, 21:01
Teda Patty ty jsi št?drá i k soused?m? To se mám co u?it.
Jinak gratuluji k další skon?ené životní etap?.
Samoz?ejm? p?eji dce?i dobrou práci a hodného ?loví?ka, do dalších životních etud.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-06-29, 21:20
Patty, Vl?ák sice žere v kleci (když je v ní zav?ený). Ale jak je pušt?ný, taky se do klece neobt?žuje. Protože nebyl ochoten žrát jen tak z misky v kuchyni (každej ho o?umoval a to ho zjevn? rušilo) a taky nebyl ochoten sebrat granuli z lina (kdo by honil ujížd?jící granuli, že...) postupn? mu byla k dokonalosti propracována jeho vlastní jídelna, která v pidi-kuchyni mého óbr bytu (1+KK) vúbec - ale vúbec nezavazí!
Využití je následovné: Vl?ák vezme granuli z misky, str?í hlavu do stanu a žvíká (opakováno s každou granulí), mezitím se rá?í napít a p?íležitostn? si otírá hubu do fleecové podložky.

Kdo to tady ?íkal n?co o magorech :-))))



P.S.: Gratulujeme dce?i k promoci!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-06-29, 21:28
Ahoj, ahoj...je mi špatn? ...jsem po narkoze. Už mi bylo líp..musel jsem si nechat vy?istit zoubky...

Okurkový d?da je ?ilý jako rybi?ka a museli jsme ho skoro p?ivázat ke sloupu, aby nechodil na zahradu a dodržoval rekonvalescenci...te? už jsme všechen plevel vytahali a záhonky okopali. Nikdo by už nepoznal, že nám na zahrad? stála voda.

Jinak mladé pani?ce blahop?ejeme k úsp?chu. P?ejeme dobrou práci a spolehlivé kolegy.
Beník


Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-06-30, 17:22
Bení?ku, a? si tak brzy jako rybi?ka jako okurkový d?da.

Johanko, já vím, že jsem v klubu s t?ma správnýma lidma :o)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-07-07, 17:56
Ahoj, hlásí se Brušperk s p?ekvapením...

Přílohy: Fama.jpg (54kB)  
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-07-07, 18:10
Jmenuje se Fama Ferret Majestik a doma ji máme od pond?lí. Jen Bení?ek s Winulí se nevyznamenali. Takové škaredé p?ivítání si ta mali?ká nezasloužila.
Bení?ek se p?i pohledu na Fami?ku t?epe jak "ratlí?ek" a po?ádn? ji kousnul. Z Winušky je vzteklá a záke?ná "mrcha" (omlouvám se, ale nic nevystihuje lépe). Oba jsou na nás (dceru a mne) uraženi, necht?jí se mazlit a chovat. Baštit jim musím dávat mimo kuchy?, protože tam je ubytovaná mali?ká. Ode dneška mám "mate?skou" dva týdny, tak jsem zv?davá jak si budou kožíšci zvykat...

Jinak Beník je po narkoze dobrý a zoubky má jak perli?ky...Pokusy vyplachovat mu tlami?ku šalv?jí moc nevyšly, necht?l mne pustit, ale zkoušeli jsme...

M?jte se krásn? a držte nám palce...

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-07-07, 18:11
To je rozkoš?ou?ké, to je nový p?ír?stek k Bení?kovi a Winušce ?

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-07-07, 18:14
Ano, nová kamarádka...ale zatím to tak nevypadá...naši ji berou jako vet?elce a necht?jí se smí?it..
Mali?ká je šikovná, dobrý jedlík a moc milou?ká. Máme z ní velikou radost

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2010-07-08, 01:32
Ahoj Liduško, blahop?ejeme k novému p?ír?stku do rodiny a p?ejeme hodn? trp?livosti p?i ztmelování fret?í rodinky. Až Bení?ek a Winuška pochopí, že tá malá jim pani?ku nevezme, tak ji snad vezmou na milost.Kelynka a Bob je pozdravují
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-07-12, 18:03
Ahoj kamarádi,
tady malá Winky. Píšu místo našeho Bení?ka. Je ve zví?ecí nemocnici v Ostrav?. Necht?l papat a ani pít, celý víkend byli s naší pani?kou na veterin? a dnes (pond?lí) si ho tam už nechali. Je mi po n?m moc smutno...M?l pr?jem, zvracel a necht?l papat a pít...i to mimino co máme doma je n?jaké pr?jmovaté...je sice veselé a zv?davé, ale...Zatím ho nemám moc ráda, chodím se koukat na ni ke kleci, ale kamarádit se sní nechci...už jsem jí n?kolikrát kousla..pani?ka je z nás smutná, má dovolenou-mate?skou...Snad se mi Beník brzy vrátí...
Pa Winky

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-07-12, 18:05
Jejda :-( Tak to držíme Bení?kovi palce!
Avatar

Aktuální stránka:13 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist