Aktuální stránka:23 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-30, 10:08
asi bych po?kala než mu vyndají stehy, aby mu nepopraskali. Žofce jsem nechávala po kastraci taky p?ístupný jen p?ízemí no a Bigi bylo nemožný udržet v klidu, tak hned po probuzení už zas všude lezla a skákala, když jsem jí zav?ela do klece, tak prolejzala mezi m?ížema...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-06-30, 10:11
A po vyndání steh? už OK? To jsem ráda... on už tak na m? hudák smutn? poulí o?ka, že ho to v p?ízemí neba :-D

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-08, 14:34
Mám dotázek ohledn? maminkovských pud? po kastraci. Je to už p?es 7 týdn?, co jsem dala fre?uli kastrovat. Co jsem našla, tak by to m?lo p?ejít kolem 6 týdn?...nikde jsem ale nenašla maximální dobu tohodle chování. Nejsem nedo?kavec, to ne...ale moje stará fre?ulka mi už dost chybí...tohle kvokající torpédo, co mi furt hlídá fusekle a všechno syslí, nemá nic spole?ného s mojí milovanou, hravou fre?ulkou :-(

faleš+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 29.07. v 18:19.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Dvorka (IP)
Datum: 2009-07-08, 15:22
Ahoj,mojí Rupy to trvalo odhadem tak 8 týdn?,než se zklidnila...takže ješt? chvili?ku po?kej...ale já jsem tomu nechávala volný pr?b?h,hra?ky-miminka jsem jí nebrala...

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-08, 15:32
Já jí je taky neberu...ovšem svoje nohy jí dát k plnému užívání jaksi nemohu. A to její poletování a kvokání kamkoli se hnu už m? p?ivádí k šílenosti :-D Navíc ona jak je te? mírná, tak se malym v?bec nebrání a oni mi ji tu po?ád tahaj :-( Tak jsem doufala, že už to brzo odezní.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-08, 15:36
nem?lo by to být naopak? :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-08, 16:16
No ona na n? p?vodn? hrozn? úto?ila, jenže pak je adoptovala za své (teda aspo? tu malou hol?i?ku) a pak za?ala být najednou hrozn? mírná. Nechává je absoulutn? s ní d?lat cokoli. V?bec se nebrání...nevim co s ní :-( Takle si to ŽoFiRo myslela? Proto bych pot?ebovala aby jí to p?ešlo...jenže ono po?ád nic :-( navíc si ?ikam, jestli jsem jí to neposunula a neprodloužila tim, že jsem prcky p?inesla tak 4-5 týdn? po její kastraci. Tak jestli neza?ala bejt maminou nanovo.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:14
ahojte,vcera jsme museli nechat vykastrovat nasi megi,mela v brise mrtva embria a ten ji zpusobovala akutni prujem,nepila a byla hrozne zeslabla,zajeli jsme proto na veterinu a ta ji nahmatala nezname teleso v brise,na sonu nebylo nic videt,byla nucena ji otevrit a pote nasledne vykastrovat,musela ji vzit celou delohu,mela tak 4-5 dni mrtve frete,coz bylo to teleso co nahmatala.vetka rikala ze to bylo za 5min 12.chci se zeptat kdy se chodi vytahovat stehy,pokud si je nevytahne sama?nejak jsem to u te vetky preslechla,jak jsem byla samým stesti bez sebe ze to meguska vzladla.dekuji za odpovedi
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:21
tahat stehy se chodí po cca 10ti-12ti dnech. jinak p?i kastraci se má vzít i d?loha, takže to není žádná "vymoženost" zán?tu, ale m?la by to být samoz?ejmost.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:30
rotty zavolej si vetce, jestli náhodou nemáte p?ijít na kontrolu d?ív než p?i vytahování steh?.

jinak stehy se opravdu tahají cca za deset dní.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:37
Rikala ze si vetsinou stehy vytahnou fretky sami,ale kdyby prece jen nahodou ne abych vedela.Jinak na kotrolu rikala ze nemusime ze dostala nejaky novy druh antibiotik ktere se nemusi podavat co 3 den.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:39
co já vím, tak fretky si steh? v?tšiou nevšímají, takže je pot?eba to vytahat.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:42
tak za tech 10-12 dnu tam zajdeme.dekujem za radu
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:43
ale uvidíš jak to bude, no.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:46
tak to urcite,sama si na to netroufnu,tak to radeji sverim zkusenejsim rukou.mejte se
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2009-07-28, 13:59
mate nekdo zkusenosti s kastraci na veterine Kolma?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-07-28, 14:18
Mája - samice nebo samec? My tam byli už dvakrát s našima klukama a pokaždé naprosto bez problému. P?išla jsem, píchli injekci, odešla jsem do ?ekárny a za dvacet minut mi podávali maroda.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-28, 14:21
Jeanette: neprobranýho?????
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-07-28, 17:23
Ano, neprobranýho, klidn? dýchajícího. Zhruba za p?l ho?ky za?al pomalu probírat. Ale myslím, že mají možnost je tam nechat n?jakou hodinku, aby se probrali-pro ty útlocitn?jší.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-28, 18:26
Jeanette, aha, tak pro ty útlocitn?jší, to asi jako pro mne :-) bo mn? vet musí vrátit zví?e probrané, jinak bych skolabovala hrúzou už cestou domu :-))))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-07-28, 18:41
Johana : to já to nechávám na vetovi, má na to diplom a praxi, aby v?d?l, jestli si to m?že dovolit. Takže mi vždycky ?ekl, co mám d?lat a bylo to v pohod? ;o).
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-29, 14:08
Už je to p?es 10 týdn?, co byla sami?ka na kastraci a po?ád nedoznívá faleška. Nemá n?kdo n?jaký fígl jak jí zblbnout, aby toho už nechala?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-29, 14:13
no my to máme 5tejdn? a zatím se taky state?n? držíme :-) teda jestli jsme teprve n?kde u p?lky, tak to pot?š :-D

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-29, 14:17
Co jsem tu našla, tak se všichni zmi?ují o 6 týdnech. State?n? bych držela taky, jenže oni mi jí ostatní drtí, protože se jim v?bec nebrání. Když jí odd?lim, tak na m? sy?í a je jak šílená :-( a proto mi to vadí. Za celých 10 týdn? mám jediný pokrok - tak na minutu týdn? jí chytí rapl a lítá jako d?ív.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-07-29, 14:19
moje Ange byla taky na kastraci 9.6. a musim rict, ze faleska ji uz ustoupila, protoze nema tentenci me nekam odtahnout, ale energie ma na rozdavani jak nikdy nemela. Myslela jsem si ze se ji asi chovani trochu zmeni po kastraci, ale ze az tak =D to ne. Jinak ja jsem mela na ni ten figl, teda jestli se to da tak nazvat - sebrala jsem ji vsechny hracky a tak si nemohla z niceho delat mladata. Pouze z lidi, ale to ji uz nastesti preslo. Tak ji zkus taky vse sebrat a treba to zabere.

[www.oriens.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: sarussa dne 29.07. v 14:21.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-29, 14:31
Já si to nerisknu. Sta?í že Toníka pustim a on b?há a celou dobu kvoká jako pominutej a snaží se m? dostat do pelechu k ostatním mimink?m (prasátko a pejsek :-)) kdybych mu je sebrala, ais by chudák um?el steskem :-( ješt? vydržíme.. nám to zas tak nevadí, jen to poušt?ní na 2x

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-29, 14:36
teda, brát jim hra?ky...já se je snažém bestii vnutit, bo si adoptovala jen a pouze m? a jak jsem v práci, tak ona m? jen smutn? vyhlíží, mámu pokousala (nikdy nekousala, ani v pubert?, prost? nikdy)...když jsem doma, nehne se ode mne ani na krok, když jí ve?er dávám do klece,že se jde spát, tak m? hypnotizuje neš?astným pohledem...snažím se jí n?jak "vnutit" jiné miminko, ale bez úsp?chu...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-29, 14:53
No už tady nemá skoro nic, co by jsem ?ekla, že bude brát jako mlá?ata, ale ona je schopná ze zoufalství vzít všechno. Navíc ona má práv? ty živá mlá?ata, která když jí vemu, tak na m? sy?í a šílí. A te? nejsem v prostorech, kde bych je mohla každého dát do jiné místnosti :-(
Je fakt, že ode m? se taky nehne, kam jdu, jde taky. V podstat? je to te? poslušné zví?e, protože poslechne na slovo. Až na to, že tedy u nás pro zm?nu pokousala tátu.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zuzi.88 dne 29.07. v 14:56.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-07-29, 16:04
no jo asi me budete mit za krkavci panicku co bere svým fret?ím d?t?m hra?ky :-D Ale prost? jsem zjistila že u Ange to pomáhá nejvíc,sebrala jsem ji hra?ky asi na týden a taky si d?lala jinak mimi se Stefi, ale musela jsem je odd?lit kv?li odchovu a tak ji to rychle p?ešlo, to tomu asi taky pomohlo. Tím rychle p?ešlo myslím to d?lání si z lidí miminka :)

[www.oriens.estranky.cz]

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-07-29, 17:32
Sarussa ona je to pravda, ze to pomaha.. :o) Nera mela diky tomu, ze mela to sve miminko falesku delsi nez 15tydnu ;o)

Avatar

Aktuální stránka:23 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist