Aktuální stránka:24 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-29, 17:40
žofka všechny hra?ky vraždí, žádnou nemá adoptovanou...adoptovala jen m?...nejsem si jistá, zda by to pomohlo jí ty hra?ky sebrat
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-07-29, 18:00
Anii nevyhoda jedinacka - fixovana na panicku, je jasne, ze z panicky se pak stane miminko ;o)

Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-29, 19:00
Ja bych ji poridila sourozence uz davno,ale to bychom skoncili na dlazbe. I s tou jednou ma mama problem...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-29, 19:16
Yasmin nestraš m?! 15 týdn? a já jdu do Bohnic....
Takže pomáhá jí vzít ty její "miminka"...hmmm...tak to jsem zv?davá, jak to v jedné místnosti ud?lám. Kadopádn? už fakt pot?ebuju, aby se jim za?ala bránit a taky m?la zase zájem o procházky. A toho jejího šíleného poletování a kvokání jak na lesy v 5 ráno kolem mé postele bych se taky klidn? vzdala.
Nestane se náhodou, že ostatní už prost? bude brát jako své d?ti a podle toho se k nim bude tedy po?ád takle mírn? chovat?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-29, 19:35
já tedy nevím, ale moje Žofka zmlátila i vlastní d?ti, když už jich m?la dost :o) není to prost? jen takovej flegmouš, co si nechá všechno líbit?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-29, 19:40
Toho se za?ínám bát :-( ale po?ád si ?ikam, že to je rozmazlený jediná?ek! Ta p?ece nem?že bejt takovej flegmouš...když jsem je p?inesla, tak je ?ezala jak blázen a najednou nic :-(

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-07-30, 08:23
Aniii, opravdu by pomohla chlupatá kamarádka, i na to lítání ráno. M?la by par?áka a nemo?ila tebe. Je nejvyšší ?as na mlád?, p?ines to dom? a máš vystaráno.Opravdu je jednodušší mít jich n?kolik než mít jen jednu.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 08:27
Erin, bylo mi jasn? ?e?eno, že p?ijde-li další fretka, letím z bytu tak rychle, že si ani kufry nesbalím...vál?ím s mámou od ?íjna, kdy jsem se po rozchodu vrátila k ní. Bohužel, dokud jsem na škole, nemám dostate?né finance, abych utáhla podnájem :( td p?es léto by t sice nebyl problém, ale v zim?, až budu mít školu a hlavn? souvislou praxi...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2009-07-31, 13:29
Jeanette: jj samce, kolik ste platili? Koukala jsem, ze je to po Praze hodne ruzny, nekde se plati jenom 500,- jinde 2000,-

Jeste jsem se chtela zeptat, jestli nekdo chodite na veterinu Novovysocanska, zastavka busu Odlehla :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-07-31, 13:57
Mája: My jsme taky byli s klukem v Kolmy a stalo nas to necelych 850Kc. A bylo to sup sup a uz jsme frceli domu:)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-07-31, 15:40
Mája : my teda jednou 870,- a jednou 920,-. Bývá to podle váhy.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2009-08-05, 13:45
tak jsem zjistila, ze pobliz bydliste mame jeste veterinu u krize - pan Svobodnik. Takze jsem na vazkach kam s Burakem jit na kastraci, jestli Kolma, Novovysocanska, nebo ke Svobodnikovi.
Omlouvam se za hloupy otazky, ale docela se ty kastrace obavam, navic mu jsou uz 4 roky, tak jestli to neni pozde :(
diky za ochotu :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-05, 13:54
Mája, s výb?rem vet. ordinace žel neporadim....
Já dávala vloni na podzim kastrovat svého fre?áka, to mu bylo 4,5 roku a za 2 dny po kastraci už ani nev?d?l že se s nim n?co d?lo. Takže myslím, že když je fre?ák v dobré kondici a je dobrý a skušený vet s dobrým vybavením ordinace, kastrace same?ka ve 4 letech by nemn?l být problém.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-08-05, 15:45
májo,

jestli má vet, kterého máš nejblíž (p?ípadn? je nejlevn?jší), dobré reference jako takový, nebála bych se nechat kastrovat u n?j (KLUKA, s holkou je to n?co jiného).
kastrace kluka pat?í k t?m nejmén? rizikovým operacím, ne?eže se uvnit? t?la, v podstat? "nejhorší" na tom je pro zví?e narkóza. jinak to probíhá stejn? u fretky jako t?eba u kocoura, takže s tím vet problém mít nebude.
?ty?i roky nejsou tak moc, pokud je kluk zdravý, nemusíš mít velké obavy.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2009-08-05, 19:02
tak dekuju za rady, dojdu se zeptat primo na veterinu jake zkusenosti s kastraci fretek maji.


Nekde jsem slysela, ze kastrovana fretka se dozije vice let nez nekastrovana, kvuli hormonum, nebo tak neco. Je to pravda?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-05, 20:30
myslím, že to s tím v?kem by platilo spíš u samic, kde hrozí její p?e?íjení a tím i úhyn..

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 05.08. v 20:31.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-05, 20:42
Taky si myslím, že u same?ka kastrace na jeho vék vplyv nemá....
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-05, 21:09
Mája, pro jistotu bych si u jednotlivých vetú prov??íla, jakou používají narkozu (nejšetrn?jší je inhala?ní) a jestli po operaci používaj pod fretku vyh?ívací podložku. A taky jestli d?laj p?edopera?ní vyšet?ení.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Elfka (IP)
Datum: 2010-01-20, 12:44
Ahoj vsichni,
pot?ebuju poradit.Je možné nechat 9.m?sí?niho same?ka vykastrovat?Není to moc brzo??D?kuji moc za radu.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-01-20, 12:47
záleží, jestli už má pln? vyvinutá a sestouplá varlata, má?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Elfka (IP)
Datum: 2010-01-20, 12:51
Nejsem odborník, ale myslím že má:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-01-20, 12:57
Já mám také bez pár dní 9 m?sí?ního same?ka a dneska ho Lee už má u sebe a d?lá z n?j polovi?ního chlapáka. Zna?koval jak divý, o hru nem?l skoro zájem, smrádek jako blázen, kuli?ky p?kn? velké...ale musel být sám a hrozn? se nudil, takže musel jít co nejd?íve.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Elfka (IP)
Datum: 2010-01-20, 13:03
Lenny zna?kuje vše co potká a za?ína být agresivní.Když ho pustím z klece, tak se zakousne do mé nohy a tahá mn? pod postel.Nic jiného ho nezajímá,jenom ta moje noha.Tak poslední dobou chodím doma s fretkou na noze:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-01-20, 13:11
Furt lepší než mít sami?ku - ta všechno sebere a schová a pokud už nic není, sebere i tebe...nejd?ív jsem p?išla o pantofle, pak o ponožky a pak se stavila ješt? pro mojí nohu ;-)
Nejsem odborník, tohle je m?j první same?ek - ale bylo mi doporu?eno, abych ho nechala ?íjit co nejdéle. Jenže m? p?išlo, že se nudí a je takovej smutnej a až mi za?ne škola, nebudu mít ?as být s ním tak ?asto... tak chudák musel jít pod kudlu no :-(

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-01-20, 13:24
elfka,

to není agresivita, to je snaha t? n?kam odtáhnout o oplodnit ;o)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Elfka (IP)
Datum: 2010-01-20, 13:55
jojo to jsem poznala, protože tahá jenom mojí nohu, p?ítele noha ho nezajímá:))Oplod?ovák jeden:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Elfka (IP)
Datum: 2010-01-20, 14:05
nemyslím si, že to d?lá jenom sami?ka.Lenny je kluk jako buk a taky vše schovává.Když mu p?inesu n?jakou novou hra?ku, tak jí veme a schová.Pak se tam chodi dívat jestli ji n?kdo nesebral:)
A když nechám otev?enou sk?í? tak p?enáší oble?ení pod postel.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2010-02-13, 15:23
Ahojik!
V tydnu jde náš nejmladší fre?ák na kastraci, p?vodn? jsem cht?la aby m?l n?jaké potomky, ale okolnosti jaksi rozhodly v p?esnej opak...
Musí být od ostatních odd?lenej (což se mu vubec nelíbí, je to spole?enskej tvore?ek) a já už mám ruce taky samej šrám jaky m?l chotuky ;o) ale nejhlavn?jší duvod je, že jedno varle z?stalo n?kde v b?iše, takže by asi nebyl vhodným kandidátem na potomky :o( Tak snad to vetka najde a kastrace bude bez problemu...
Ale te? k tomu hlavnimu na co sem se cht?la zeptat - po jake (p?ibližn?) dob? s fre?ákem p?estanou "mlátit" hormony a p?estane všechno okolo znásil?ovat a zna?kovat...?
P?edem všem díky :o)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-13, 17:12
To je dost individuelní. Pár týdnú ur?it?, možná i m?sícú.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-02-14, 12:33
Culi, tak já m?la fretkouna na kastraci taky...a musim ?íct, že ho chut? p?ešly velice rychle...a to má doma dv? sami?ky! Spoléhala jsem, že ukon?í ?íji jedné z nich, ale jak ho tak vidím, p?kn? na to prdí a pani?ka to bude muset vymyslet jinak. V podstat? m?žu ?íct, že m?l chut? jen n?kolik málo dní po kastraci...a zna?kovat p?estal hned.

Aktuální stránka:24 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist