Aktuální stránka:26 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-02-22, 15:25
no Johana - zakusování vydržim :-) což o to má potrhaná ruka se zahojí,takže ho mám nechat at se pacholek ukojí na ruce a ?asem snad to p?ejde jo,to je bezva , kdyby aspon si m? n?kam zatáhnul,okusoval,olizoval apd...ale tohle jeho krytí :-(
aspon že p?estal zna?kovat,takže to mám za odm?nu,že jo ?...
jinak díky,je to zlatí?ko :-)



,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-02-24, 18:15
M? takhle tahal Mon?as taky, on mi šel po rukou po?ád, sta?ilo ho pohladit a šup, už se mi na ní svíjel, rval m?. Dokonce když jsem s nim sed?la na zemi, vzal m? za k?ži na ruce, já po ?ty?ech a on si m? takhle vedl p?es celý byt aby m? dostal za k?eslo - a to mluvím o byt? 5+1! Ješt? u toho vrt?l ocáskem jako pejsek :-D

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-02-24, 21:47
Ahojky Kukly,no tak ted už m?žu jen ?íci a nevím ?ím nebo pro? tomu tak je, ale jsem ráda :-) , Álexe to bud do?asn? p?ešlo anebo na trvalo ..nevím - naopak pozoruju že si za?íná se mnou normáln? hrát,takže to shrnu ,prost? se už ,,ned?lá" na mé ruce,nekouše do rukou ani do nohou,jen sem tam a p?ijeteln? :-) mile , dokonce se za?al zajímat o hra?ky a hrajeme si na hon?nou...nechápu ho a toho hra?ky nezajímali nikdy !! a je to dva dny zp?t co jsem byla st?edem jeho sex.zájmu , takže jupí,jupí,jupí :-)

,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-02-25, 10:53
Tak to super;)
Kessy má už 9 m?síc?, tak pomalu p?emýšlíme co a jak. ?íje jsem se dycky bála - první sami?ka, žádnou zkušenost. Vím, že se m?že ?íje dostavit hodn? rychle, a max tak ten týden (pokud jí sama nep?ejde), pak na ukon?ovací injekci nebo nechat ukon?it same?kem. Ale to zase my bychom mim?a nemohli, to bychom z toho byli brzy šedivý :) Leda m? napadl n?jaký kastrát nebo same?ek s vasektomií. A když mim?a ani do budoucna, tak cca 2-3 týdny po ukon?ení ?íje kastrace. Tak a te? m? nebijte jestli jsem napsala n?co špatn? :)))

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-25, 12:40
?íji ukon?it do m?síce, ne do týdne :o) to je ješt? hodn? brzo. tedy pokud bys ukon?ovala samcem s vasektomii nebo kastrátem, tak klidn? i d?ív, no..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-02-25, 15:06
Tak p?eci jen chybi?ka se vloudila :) Díky ?oFiRo. My bychom mr?ata brali, ale max tak dv?, ne dvanáct :-D Takže to vypadá na tu kastraci ...

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-02, 21:23
dneska se mezi bezkuláky p?idal i Filip, sice se na veterin? probouzel dlouho, ale zato doma hned b?hal jako by se nic nestalo.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-04, 10:44
To Kuklynka: Já byla kastrovat v?era, Houmí m?la termín p?esn? 3 týdny po vpichu hormonální injekce a orgány byly ješt? dost p?ekrvené. Tak radši po?kej ty 4 týdny, po ukon?ení ;-)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2010-03-11, 19:19
Ahoj, zítra jdeme s fre?ákem na kastraci... Doktor ?íkal, že fretky kasruje "p?ed pytlíkem". Že pytlík mu z?stane, ale "prázdný". Už jste se s tím n?kdo setkal? Je to b?žný postup u fretky?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-11, 19:34
jo, tohle je úpln? normální kastrace :o) "pytlík" se jen na?ízne a b?hem n?kolika dn? se sám zatáhne, takže jakoby nebyl, neod?ezává se :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2010-03-11, 19:38
Aha, tak d?kuji. :o) O kastraci jsem tu ?etla dost, ale jak se to blíží takhle reáln? a ješt? u mého fre?áka, tak mám pocit, že jsem ne?etla nic. A jsem z toho celá vykulená. :o)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Olalua (IP)
Datum: 2010-03-16, 20:07
ahoj, cht?la bych se zeptat,, pokud teda máte n?kdo s n??ím podobným zkušenost. mám 3 fretule - 2 kluky a 1 holku. když jsem vykastrovala 1. kluka,okamzite se zklidnil a za par dni prestal smrdet, ale uplne,vubec bych ho nemusela koupat,holcicka to same. ale kdyz jsem vykastrovala 2.klucinu,nejen ze furt dost smrdi,ale navic mi furt znasilnuje vykastrovaneho kluka,dost mu ublizuje,pac ten vykastrovany je mnohem mensi..taha ho po byte a zakousne se do nej a nejde oddelat,takze mam dost problem,pac je nemuzu mit spolu..myslite, ze je mozne,ze byla ta kastrace provedena spatne?kulky ale nema..dekuju,Hanka

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-16, 20:09
jak dlouho je kastrovaný? samci se "špatn?" vykastrovat nedají, jako že by tam "n?co" z?stalo..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Olalua (IP)
Datum: 2010-03-16, 20:24
vykastrovyný už je víc než ?tvrt roku..jde mi hlavn? o to, pro? furt ubližuje a znasilnuje druheho vykastrovaneho samecka.. hlavne se to vubec nezlepsuje..

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-17, 09:29
Olalua: múj samec (jediná?ek) celý život nesnášel fretky a nezmn?nilo se to ani po kastraci....Ale smrd?t po kastraci p?estal.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-03-24, 09:57
V?era v 8 ve?er jsem vezla svojí frete?ku na operaci. Byla týden v ?íji a ud?lala se jí na b?íšku obrovská boule, takže sme jí vzali na ultrazvuk a tam sme zjistili, že je to pravd?podobn? tekutina v d?loze. Takže jí vet vzal vaje?níky a ?ást d?lohy, která nebyla spojena s mo?. mechý?em.
Má n?kdo s n??ím takovým zkušenost?? Vet si netroufnul odhadnout, co jí te? ?eká. Zda to bylo zbyte?né ?i nikoli :-(

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-24, 10:44
Zkus kontakt na Lee- veterinární ordinace Ho?ovice, dr. Vít?zníková. Bylo by asi dobré, kdyby se na ni obrátil vet který operoval.S anomáliemi v tomto sm?ru se setkala a ?ešila je.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-03-24, 10:55
No práv?, že mi jí operoval její kolega, protože ona je pry? a vrací se dnes ve?er. A do zítra by možná frete?ka už nevydržela. Cht?la sem, aby jí operovala ona, jenže bohužel no :-(

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-24, 11:50
Tak fretku seber a je? do Prahy na Bílou Horu....
pokud je tedy schopná p?evozu..nebo si tam aspo? zavolej
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-03-24, 13:00
Taky bych doporu?ovala hned kontaktovat Bílou Horu - MVDr. Chylíkovou (tel.775 322 829).

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-03-24, 16:29
Takovy detail, deloha s mocakem spojena byt nema..

Takze pokud to chapu fretecka nemela "vyvod" z delohy, takze se ji v prvni riji zaplnila.
Pokud se to cele odstranilo, problem by to byt nemel. Problem by byl, kdyby se to odstranit nedalo (napriklad by to bylo spojeno s tim mocakem).

Znam dva takove pripady a hledame dalsi. Lee se urcite bude ptat na vic otazek.

Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-03-24, 16:52
Je to p?esn? ten p?ípad - srostlá d?loha s mo?ákem. Ta ?ást d?lohy, která nebyla spojena je pry? a ?ekám, co bude dál :-(

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-24, 19:28
Nevim jestli i Lee sama nemn?la u jedné své sami?ky obdobný problém....

Zuzi který kolega od Lee ti malou kastroval? To jen ze zv?davosti....
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-03-24, 19:45
MVDr. Miloš URBAN...myslim, že je tam jenom on a Lee. Jak ta její sami?ka dopadla? P?ežila to?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-24, 19:58
Zuzi, já nevím jist? jestli to byl identický problém. Ta frete?ka je OK.
Lee se už každou chvíli vrátí, tak ti to poví. Zítra za ní jedeš?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-03-24, 20:09
Dneska jsem tam byla na kontrole - zatim jí vet necht?l d?lat v?tší vyšet?ení, protože b?icho má bolavé a p?íští týden se na ní mrkne d?kladn?, tedy pokud do té doby nebude problém. Já spoléhám na to, že kdyby se te? n?co stalo, už to bude ?ešit Lee...a až tam p?jdu p?íští týden na kontrolu, tak už tam snad bude.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-24, 20:45
Zuzi, radši si tam dop?edu zavolej kdy Lee slouží, abys to m?la na tuty...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-03-25, 11:06
Zuzi.88 napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Je to p?esn? ten p?ípad - srostlá d?loha s
> mo?ákem. Ta ?ást d?lohy, která nebyla spojena je
> pry? a ?ekám, co bude dál :-(

Hele ale to fakt nejde odstranit plnou delohu priristlou k mocaku - to by se ji vsechen ten sajrajt vylil do dutiny brisni.. Pokud si teda dobre pamatuju duvod, proc musela byt samicka utracena..




Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-03-25, 11:12
Nevím, jak to ud?lal - ale ukazoval mi n?jakou zkumavku plnou tekutiny a ?ikal, že tohle všechno tam m?la a že to pošle n?kam na rozbor. Myslim, že nejvíc zjistíš, pokud kontaktuješ Lee a požádáš jí, aby zjistila co a jak.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-25, 11:16
Já jsem s Lee v?era mluvila, myslím že ?íkala, že to s ní telefonicky konzultoval.
Avatar

Aktuální stránka:26 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist