Aktuální stránka:21 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-06, 19:24
želví, to je super, že jste to v po?ádku ustáli! držíme barniemu tlapky, aby bylo i dál všechno v pohod?...
pí?uch taky nem?l stehy..
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 19:44
želvo, gratulu, žes to zvládla. Že to zvládne bez problému Barny o tom sem nepochybovala :-)))

To že nemá nic šitý je normál, hodn? vetú po kastraci samce nešije.

Nevíš jak vet kontroloval ty st?eva? Když má jen mali?ký ranky? ?ákou sondou? Celkem by mne to zajímalo.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-06, 20:14
johanko, je to n?jaký odborný termninus technicus a konci to na skop. zeptala jsem se t?ikrát a t?ikrát rozumn?la jen ten konec. n?co jako osteoskop ale to je blbost, pavla to ur?it? bude v?d?t:-ú
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-06, 20:42
tak Bar?ouch už b?há a ?ádí jak ?erná ruka. Párkrát si olízal tu ránu. Nechce se mazlit a lítá po byt?, asi kontroluje jestli už je vážn? doma. Jo a papriku okurku a calopetku si dal s chutí (od každého malinko).
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 20:47
želvo, lítat bych ho zrovna nenechala :-) Dát mu najíst a a? jde spát!
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:03
už tolik nelítá, spíš polehává, když ho zav?u tak lomcuje a lomcuje a lomcuje s m?íží. doktorka by nás dokonce zítra pustila ven, ale to nep?jdeme. tak už ho nechám jenom chvili?ku.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:14
Bar?uch je koukám v?tší nezmar jako jeho "rozmazleneckej vzor" Vl?ák :-))))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:20
no už je zav?enej ale je d?sn? nakrklej a lomcuje a hrabe. vydržel to p?esn? 13min. ted chroupe granule.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:23
kdyby byl nervní z toho že je zav?enej a moc se v tý kleci nadrapoval a silil, tak ho snad radši pus?. Vl?áka sem po kastraci str?ila do malé p?epravní klece (on je na ni zvyklý a má ji rád), nažral se, napil a šel spát :-)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: minetuska (IP)
Datum: 2009-04-07, 12:10
Ahojky
pot?ebovala bych poradit
Nedávno jsem si p?ivezla dom? 1,5 let starého fre?á?ka Hugína a rozhodla jsem se ho nechat kastrovat.Už by m?l být š týdny v ?íji a tak to nechci prošvihnout. Bohužel nevím kde u jakého doktora. Jsem z Teplic v ?echách a veteriná?e tu moc neznám. Kdyby jste byl n?kdo tak moc hodný a doporu?il mi n?kdo n?jakého byla bych moc zavázána.
D?kuji Anna[/img]

Přílohy: IMG_0076.JPG (62kB)  
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-07, 13:57
minetuska, obra? se na uživatele fora ŽoFiRo, ona Teplice v ?echách zná, veta jist? poradí, když ne rovnou z Teplic, tak z okolí.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: minetuska (IP)
Datum: 2009-04-07, 14:03
moc d?kuji za tip hned jí jdu psát...

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-09, 09:25
ahoj, op?t dotáze?ek. Barnie vypadá v pohod?, rány vypadají v pohod?. Akorát je kolem t?ch ran d?sn? špinavej, asi po**anej. M?žu mu to omýt normálním šamponem na fre?ule, nebo jen t?ma vlh?enejma ubrouskama? Díky:-)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-09, 09:26
želvo, to se mu tam asi nalepulo na takovej ten "tekutej obvaz" ?im to veti st?íkaj. Vl?ákovi se to stalo taky. Já to jemn? omyla ?ed?nou Betadynou.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-09, 09:50
želvo a má se prý na to omytí ta Betadyna z?edit vodou, aby to mn?lo bazvu jako ko?ak....pro? se to má ?edit sem zapomn?la :-( vet mi to sice ?íkal...ale už nevim....
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-11, 20:25
Mám dotaz, i když ne p?ímo ke kastraci ale souvisí to:
Jak sou na tom vaši kastrovaní samci s procházkama?
Já dávala fre?áka kastrovat na podzim 2008, to mu bylo 4,5 roku. Do té doby byl venku rád, b?hal dost a dlouho, dá se ?íct, že v kteroukoli denní hodinu. Po kastraci sme ven v zimn? už nechodili. Te? jak sem ho za?ala brát ven, akorát se válí v tráv?, nebo si kedne a kouká kolem. B?hat moc zájem nemá, za hodinu ujde pár metrú. Ješt? tak když je venku sousedovic št?n? lhasáka, s tim se po?ufe a kousek za nim pob?hne.
Doma se chová normáln?, je aktivní jako vždy, nemocný neni.
Celkem mne tyhle "poponášecí" procházky nebaví :-), sou všichni kastráti takto líní?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-11, 20:38
Johanko, my jsme na tom s Pí?ou úpln? stejn?. Když nebyl kastrovaný, tak byl s náma 4 hodiny na houbách a celý to ušel. Te? když chodí hodinu, tak jsem ráda. Ne že by necht?l chodit, ale je d?ív unavený a otrávený..
Oghího jsem si vzala už kastrovaného. Za tu dobu, co ho mám, tak není v?bec chodící. Tak maximáln? si n?kde stoupnout na trávník a nechat ho chodit kolem sebe, ale za p?l ho?ky mi stejn? usíná na klín? nebo v n?jaký vyhrabaný dí?e...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-11, 20:53
Petro, mn? ani tak nep?ijde, že by byl fre?ák unavený, spíš že ho to venku nebaví... venku neusíná, jen prost? leží v tráv? a rozhlíží se, nebo se ?ufe se psem, když ho vezmu do náru?e, take kouká kolem, nespí. Jak p?ijdeme dom, b?há za mnou, t?eba si i hraje...
To sou fakt kastráti takto "nechodiví"?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-04-12, 08:10
Johanko, Damián v ?íji a když byl ješt? mrn?, byl schopný obejít Ameriku. Vylezl sám na Lysou horu:))) Momentáln? je na tom tak, že pokud nemá náladu,tak procházka vypadá následovn? : Ze vchodu vyleze sám - zv?davost. Obejdeme roh baráku, zvedne "ru?i?ky", nechá se nést, dojdeme do parku, dere se dol?, o?ichá si jeden dva stromy, zvedne ru?i?ky, já popojdu, dere se dol?, vykope noru, zvedne ru?i?ky... Já ujdu t?eba dva kilometry a fre?ák dva metry. Když má ale náladu tak ?ape klidn? sám. Jindy se ale nechá jen nosit a ješt? u toho dramaticky vzdychá. Další v?c je, pokud je s námi ješt? jiná fretka, tak to v?tšinou i b?há, ale ne moc dlouho, jenom tak, aby se ne?eklo, ale to už se dom? zase nechá donést:))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-04-12, 10:09
U nás je to také tak. Beník venku moc neb?há, nechává se nosit v Ba??žku a kouká na celý sv?t. Dokonce v n?m i usne, což nebývalo zvykem.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-12, 11:18
...holky díky, ste mn? uklidnili, že nemám žádnou raritu :-))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-12, 12:10
rarita by možná byl b?hací kastrát :o)))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-13, 03:40
holky ned?ste mne, já chci fret?ího turistu!!!! jsme týden po kastraci a barnie ?apkal celkem ochotn? velký okruh:-) i když je pravda, že se venku více rozhlížel, ale to možná bude tím krásným po?asím. p?edpokládám, že týden po zákroku je to ješt? jako zastara a ?asem se z n?j taky stane lenoch, ach j?.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-13, 12:21
želvi, asi bych s tím turistou radši moc nepo?ítala, jak to tady ?tu :-)))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-13, 12:36
nenenenenenene! my to budeme poctiv? trénovat a to pak uvidíte b?hajícího bezkulá?ka:-)))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-04-13, 13:48
no ti rijni samci behaji nadsene jen proto, ze chteji vsechno oznckovat :o) takze mozna bude Barnie turista, ale takovy ten rozhlizejici se z batuzku ;o)

Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-13, 14:12
já si už na turistu nachystala tašku :-)))

...a potvrzuji, že Vl?ák je kastrát neb?havý, z 2-hodinové procházky ušel pár metrú a klidn? se nechal nosit v tašce (dokonce v ní usnul!), kterou do kastrace úpln? nenávid?l a dral se z ní jak vzteklej :-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 13.04. v 20:08.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-14, 10:54
Sme na tom podobne...pred kastraciou Maco aj Kuko boli turisti, po kastracii lenivci.
Dnes som odviezla na kastraciu Bubu, drzte palce.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-14, 15:10
Maja, palce držíme, ur?ite to bude OK! Daj potom vedie?.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-14, 20:34
ahoj holky, tak dneska jsme byli s Barniem na kontrole po týdnu od kastrace. Paní doktorka Chylíková nás chválila, že jsme skoro ani nemuseli chodit, jak to máme krásný:-) Vzala si pro jistotu bobek na analýzu, jestli jsme ok. Jo a zhubli jsme už na 1,8kg:-/ To znamená za týden 200g, tak hodn? z toho vážily naše kulíky, takže to je ok:-D A p?ijde mi, že to tady Barnie potajmu ?te, když jsem v práci, protože za?al venku lenošit a dokonce se nechá i nosit, asi za?neme kupovat ba??žky:-)
Avatar

Aktuální stránka:21 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist