Aktuální stránka:7 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-15, 11:22
Dlouho....
Náš Robin smrd?l a zna?koval snad p?l roku.....
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-15, 11:23
Ha?ula: NO to snad proboha ne:-((( To asi bychom bydleli pod mostem:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-15, 11:27
No, t?eba to nebude na tak dlouho.... Uvidíš. My už Roba nechali vykastrovat, neb mi za svou lo?skou ?íji o??ral snad úpln? všechno, všetn? velikýho plyšáka, kterýho jsem dostala k Valentýnu (Jsem byla tak nadšená, neb jsem nikdy v?tšího nedostala...) A tak Robinek ud?lal jedny miminka a te? už není muž... Ono to ?íjící zví?e holt cítít je. Co nad?láš.....?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-15, 11:40
Náš Rupík už taky za sebou nechává kapi?ky mo?i. A hlava a krk mu smrdí jako n?jaké staré zapa?ené jídlo :oP
Jelikož je oficiáln? p?ítel?v, p?ipomn?la jsem mu nedávno, že je jen na n?m, kdy se rozhodne pro Rupíkovu kastraci. Odpov?d?l, že Rupík si musí alespo? jednou v život? "vrznout", p?ece bychom ho o to nep?ipravili! Když ale p?edev?írem vid?l, jak vehementn? Rupík nahání holky po p?edsíni, prohlásil, že po výplat? p?jde Rupík na kastraci! Myslím ale, že ho to p?ejde - p?ítele a ?asem i Rupíka :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 15.12. v 11:43.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-15, 11:46
No jo, ale stejn? byste m?li po?kat až bude mít po ?íji, než ho dáte kastrovat....A pak už to bude jedno:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-15, 11:46
Ha?ula: M? nejde o to, že je cítit, ale vadí mi ty louži?ky. Béééé:-))

Co nad?lám? nabídnu ho adopci z rodinných d?vod? zvaná alergie:-))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 15.12. v 11:47.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-15, 11:53
Ha?ula,
v ideálním p?ípad? bychom vy?kali do podzimu 2007, jenže problém je, že Rupík sdílí svou fret?í domácnost ješt? se svou matkou a nevlastní sestrou, takže bychom tu za chvíli m?li asi Sodomu Gomoru, velebnosti! :o) Obávám se, že déle než do jara Rupík svou mužnost neuhájí. Te? má tém?? 2 kg a už nep?ibírá, tudíž o r?st se bát nemusíme. :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-15, 16:27
velebnosti,Sodomu Gomoru už máme ted,by Kylišová ?um?la :o) -kluci si to rozdávají spolu! :o) Žofku jim nep?j?ím,tak si hoši musí zatím vysta?it sami :o)

u nás Filova ?íje trvala taky dlouho.brala jsem si ho v lednu když mu bylo 8m?síc? a už zna?koval.p?estal až v zá?í a ted za?íná nanovo :o(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fretulinka dne 15.12. v 20:55.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: TerkaS (IP)
Datum: 2006-12-21, 12:51
Ahoj mám akutní dotaz.Múže samec který není oplodnit samici co v ?íji je?P?edem dík za odpov?d Terka

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-12-21, 13:23
Terka: Pokud on po ni leze a neni kastrovany, pak asi bude i v riji, pak by to slo. Pokud v riji neni nebude si ji vseimat. Na kastraty choutky lezou..
Nessie - znackuji dlouho - po celou dobu rije.. Jen rokama se to pry snizuje, coz ja posoudit nemuzu - kluci jsou v riji teprve podruhe.
Hanula u samce se neceka po riji - muzes ho vykastrovat kdyz zacne - coz je asi nejlepsi driv ne, protoze neni dostatecne dospely a pak uz je to jedno. U samicek se musi cekat, protoze pro ni je rije velke oslabeni a kastrace taky.

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-21, 13:46
Yasmin: D?kuji
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Levap (IP)
Datum: 2006-12-21, 13:46
Pro Nessie:
Pokud bude Tadeáš po ta?uldovi, tak bude p?kn? zna?kovat - ale pouze prvním rokem. Cca 6 m?síc? Jerry zna?koval co mohl a to samoz?ejm? i n?kolikrát - to už jsme p?emýšleli o kastraci. Na podzim m?l ale už vyzna?kováno a dal vcelku pokoj a te? druhým rokem je v klidu.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-21, 14:02
Levap: Tak to nebyla moc pot?šující informace:-)) No uvidíme, jak to p?jde dál. Jen jsem doufala, že do té ?íje p?ijde na ja?e a ne už te?:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-12-21, 14:25
Nessie - to je v pohod?... My jsme v ?íji od ?íjna a docela už jsme si zvykli. Teda dostal pár omezení, jako t?eba že nesmí do postelí a tak. Taky p?ed nim sklízíme boty, protože to je to jediný, co zna?kuje pokaždý, když vyleze z klece. A v?tšinou i n?kolikrát. Jinak to bere namátkou - nohy od židle, sk?í?ka, hra?ky... A ani bych ne?ekla, že smrdí n?jak šílen? moc a to ani nechodim s had?íkem s octem a neutíram to po n?m..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-12-21, 14:27
Snad kazdy fretacek co se narodil v prvni polovine roku prijde ten samy rok v zime do rije. Me se to potvrdilo u mych 5ti samcu a u samcu pratel okolo..

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-12-21, 14:34
No u nás to za?alo, když jsme dostali na hlídání Paige a Giu. Po?ád Gienku tahal za krk a zkoušel to na ní. Pak po zá?ijovym srázku v Praze to vypuklo a ješt? do toho k nám p?išla Babul... Kulky má jak scvrklý t?ešn? a docela ?asto nateklýho pin?u, jak asi n?kde n?co chodí brousit.. Ješt? jsem nep?išla na to co.. :-))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2007-01-19, 12:45
Vytahuju tohle vlákno, protože mám devíti m?sí?ní sam?ku a o?ekávám, že asi brzo p?ijde do ?íje, ale je to moje první fretka a nejsem si jistá, jestli to poznám. ?etla jsem o tom tady i v p?íru?ce co jsem si koupila a vím, že je to trošku složit?jší a musí se to hlídat aby nebyla v ?íji moc dlouho, ale mám strach jestli to jako laik poznám, že už jí ta ?íje za?ala. Je to opravdu z?eteln? vid?t? Nerada bych s ní dorazila na veterinu pozd? kdyby opravdu byl n?jakej problém.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-01-19, 12:52
Adélo, p?ed pár dny se stejný problém probíral ve vlákn? ?ÍJE FRETKY [forum.fretka.cz]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2007-01-19, 13:02
Nechodím sem moc ?asto, takže to tu nestíhám sledovat. D?kuju za odkaz snad to taky poznám :o)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-19, 13:42
Adéla: neboj poznáš. M?la jsem tadeáše asi 3 m?síce, když jsem si jela pro jednu nalezenku, která p?vodn? m?la být sami?ka. Doma jsem p?ed tím, než jsem jela jukla do knížky od Petry a pak už jsme hned v?d?la, jak vypadá sami?ka v ?íje a hle, same?ek byl sami?ka v ?íji;-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-01-19, 14:39
Adela: v tom vlakne mas i fotku :o) Stejne i v knizce tusim - takze neboj pokud ji budes hlidat, poznas to.

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-24, 12:26
Mám podez?ení, že Pan Te?ka p?ichází do ?íje. V?era, po p?íchodu z práce, na m? smrd?ly dva toky ??ránk? zakon?ené kopi?kami bobík?. Smrádku jak v ca?ihrádku :o)´Kuli?ky se mu zv?tšujou. Ješt? nezna?kuje každý den, jen ob?as sem tam nechá louži?ku.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-24, 12:33
Ivko, jakej m?síc se Pan T. narodil?

Pí?an je narozenej na konci b?ezna, taková ta puber?ácká ?íje na n?j p?išla koncem zá?í, kdy zvedal noži?ku, natekly mu kuli?ky a tahal malou za krk. To ale ješt? asi nev?d?l, na co ho má :-) Na konci listopadu se to prolomilo, doslova och?ije na co p?ijde, chodí brousit roury, u Irenky se snažil oject i plyšáky a když na n?j p?ijde záchvat šu*atérství, tak je Babu fakt chudinka. protože ta to nechápe a neví, co on po ní chce a bere to jako drsn?jší hru...
Každopádn? nám strááášn? smrdí byt! M? je to fuk, aspo? k nám neleze toliko lidí, ale David se drží a nevim, jak dlouho se ješt? držet bude, protože už mi tu kastraci nazna?oval (já d?lala, že neslyšim..). Když u nás byla jeho mami, tak prej se jí ud?lalo mdlo a na zvracení (no jo, citlivá notá?ka..), ale já ho kastrovat nedám!!!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-24, 12:36
Kv?ten 2006

?o a Karmís se taky moc nevyspí 8)
V lkeci jí zas za?al "mordovat", a když jsou venku tak jí prohání.
U nás zatím žádnej velkej smrad neni, jen Pan T. je víc cítit na krku, ale to už asi tak t?i m?síce.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-24, 12:38
Na krku? My teda pekeln? na b?íšku. Taky ho má po?ád och*aný jako prasátko.. No vždy? uvidíš v Se?i a ucítíš ješt? v aut? :-)))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-24, 12:42
To se teda už moc t?šíme 8)) Zvláš? Pe?ka, asi mu vezmu z práce respirátor, chachá :o))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-01-24, 12:48
Rupík 28.4.2006
P?esn? ve svých 6 m?sících se pokusil zneužít Vanilku, tak dostal vlastní klec, zpo?átku mu taky smrd?la jen hlava a zátylek. Te? smrdí celý, ??rá jako o život a má tém?? neustále mokré b?íško.
Myslím tedy, že Pan T. je na dobré cest?. :o)))

Jo, a vet se m? posledn?, když jsme m?li s sebou Rupíka v ordinaci, zeptal, jak se ?íje projevuje. M?j p?ítel na n?ho vyt?eštil nev??ícn? o?i s otázkou: Vy to necítíte?
Docela jsem se smála, vet m?l na mysli, jestli je agresivní (obvyklý p?edsudek!). A p?itom je Rupík daleko v?tší mazlík, než byl d?ív p?ed ?íjí. Tak se t?ším, jaké to bude po kastraci :o)))
Když jsme vyšli z dome?ku, kde má vet ordinaci, všimla jsem si, že otevírá okno. Tak p?ece jen cítil! :oP



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Mirim dne 24.01. v 12:52.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-24, 13:08
Rocky, 12.6.2006
Do ?íje p?išel za?al p?icházet tak p?ed m?sícem, poslední dva t?i tejdny za?al p?kn? smrd?t, Meggie je pokousaná na krku do krve a strupy se jí moc nehojej a to nebyli p?es 10 dní v?bec v kontaktu... b?íško po?ád mokrý, broušení všeho možnýho.... V?era byl na kastraci... :( Meggie je smutná, že neni s nim, mí? žere... takže snad je budem moct dát co nejd?ív zas dohromady...
Ale t?eba kuli?ky m?l natelký už asi 2 m?síce... ne-li dýl... :)
Takže si to s Panem T. užijte :D už je to holt chlapák :)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-26, 12:25
Pora?te mi prosím! Teraz mi písala kamarátka, má fre?ulku narodenú cca v júli 2006 a teraz sa u sami?ky objavil ?ervenožltý vraj dos? silný výtok z vulvy. Môže to by? príznak ruje? A je to normálne? Výtok takéhoto sfarbenia? Ja so sami?kami priamo skúsenosti nemám, vždy som malôa samcov (psov, fretku...) ...radšej som ich poslala ?o najskôr k vetovi...to sfarbenie sa mi nezdá. ?o si o tom myslíte?????
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-26, 12:59
Nemyslim že by to byla až tak záležitost ?íje,m?la bych podezd?ení na zán?t,nastydnutí a pod.Ur?it? to chce veta.
Avatar

Aktuální stránka:7 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist