Aktuální stránka:6 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 17:30
petro,
tak to si dej bacha, abys náhodou nep?išla s pí?ou do jinýho stavu!!
láska tam je oboustranná, z?eteln? i velká, tak by to pak p?i použití toaletního papíru nemuselo z?stat bez následk?.
no, pro jistotu vždycky za?átek tý role odmotej a nech pro návšt?vu (vyhazovat to je škoda)
;o))))))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-28, 17:33
haha, to m? nenapadlo, protože my jim dáváme roli?ky bez toale?áku :-) Pí?an je má jenom na zna?kování a Babul do nich strká hlavu :-))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 17:41
ach táák!
no našt?stí.... ;o))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Faram (IP)
Datum: 2006-11-28, 17:47
[/b]Ahojik, prosim prosim, nemela by tu nektera z vas zkusenosti s tim, jak se snesou vykastrovani kluka a holka? popripade na pujceni a seznameni prazskeho vykastrovaneho kluka - ale nejakeho velkeho..hazim prispevky vsude, protoze me tlaci cas....kdy budete vedet - predem diiky tel: 774 226 004[b]

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-01, 09:59
Tak v?era putoval Rupík definitivn? do jiné klece.
Te? je to už vždycky stejné. Po probuzení mu Vanilka vleze do pelíšku na návšt?vu, o?uchá mu wc a bobky, které tam ud?lal. On mezitím o?uchává její prdelku a potom jí za?ne vášniv? lízat krk. Ona se - potvora malá - nechá, dokud neskousne, to ho pak vyfackuje a peláší pry?. A chudák nadržený fre?ák neš?astn? kvoká a asi p?l hodiny za ní b?há, jestli si to snad Vanilka nerozmyslí a nebude povoln?jší. Po té p?lhodin? pronásledování váše? v?tšinou opadne a Rupík se vícemén? smí?í s tím, že dneska zase nic :o(
Je docela zarážející, že ned?lá žádné erotické návrhy své mamince Meggie. Mám dojem, že fretky moc p?íbuzenské vztahy ne?eší, tak se mu asi Meggie nelíbí nebo co :o/
Od doby, co je Rupík v ?íji, po?ád k n?mu ?uchám a nic zvláštního necítím, až do v?erejška. P?išla jsem do p?edsín? a byl tam puch. ?ichový test ale prokázal, že p?vodcem nebyl Rupík, ale hovínko u dve?í koupelny :o( Prasátka to jsou!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 01.12. v 10:00.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-12-01, 10:02
to Mirim: ty to možná nepoznáš, ale ostatní, co nejsou z domácnosti Rupíka ani nemusí vid?t a ur?it? ho ucítí :-D
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-01, 10:11
Ymsha, no já se ut?šuji, že po celém dni v práci bych to p?i p?íchodu dom? musela ucítit :o) Zví?átka cítit jsou, ale na ?íjného samce mi to p?ipadá slabý ?ají?ek. Každopádn? je Rupík teprve na za?átku, není všem dn?m konec - vlastn? smrad?m :o))))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-12-01, 10:13
to já jsme se taky dušovala, že sice n?co cítím, ale nic hrozného to není, koupila jsem vo?ku a dokonce to doma von?lo... Ale pak jsem jednoho dne jela v tramvaji a ?uchám, ?uchám... Kur?a, tu n?co smrdí! ?uchla jsem k sob? a smrd?la jsem to já! :-D a nebylo to tím, že bych se v n??em vyválela ;-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-12-02, 16:14
Holky, to je ale sranda, když ?tu vaše p?ísp?vky! Já taky když p?ijdu dom? (by? t?eba po dvou dnech), tak si ?íkám, že na ?íjnýho samce to u nás nevypadá.. P?esn?, jak ?íkáš, Mirim - je cítit, že je v byt? zví?e, ale zrovna ?íjnej fre?ák?? Mimochodem, v byt? je cítit úpln? každý zví?e!

Ymsha - to už se mi stalo taky, že jsem jela v autobuse a cítila jsem ze sebe fretky..

Jednou p?ijela kamarádka a já jí jela uvítat na nádraží a první, co mi ?ekla "Pí?an už zna?kuje, co?" A nebo když jedu n?kam s Pí?anem a on mi spí na klín?, tak si ho v?tšinou lidi nevšimnou, ale ten smrad je asi bije do nos?.. "Tady se n?kdo poch*al" "Cítíš ten puch?" a spoustu podobných v?t slýchávám...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-03, 21:19
U nás zatim ne?íjí, ale je fakt, že t?eba bunda, kterou nosim jak normáln? tak na prochzáky, asi trošku cejtit je... ale já to nepoznám a dokud si ode m? lidi neodsedávaj v tramvaji, je to dobrý. A když jedu s nima, tak zatim taky v pohod?, ale zajímá m?, jak voní samec v ?íji :)) bohužel si to moc neužiju, jestli bude muset na kastraci :(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-04, 20:45
Tak jsem teda z toho celá zmatená. Tadeáš už asi 3 dny zavrhl krysu a znovuobjevil sobíka, kterého te? neustále tahá po byt? a hledá, kam by ho schoval, jenže v úkrytu jim to vydrží tak maximáln? 5 minut a už zase nastává st?hování n?kam jinam. Tak nevím, co to na n?j leze, asi n?jaké ženské hormony nebo co:-))

P.S. je to normální?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-04, 22:34
Nessie: No tak si myslí, že je to sami?ka... a asi ho nebaví, když neni aktivní, tak se pak na ní vyprdne... :) Rocky tohle d?lá s Meggie, tak když nemá co jinýho... :))) ty jsi moc velká, no :)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-05, 09:53
No jo, jenže on toho spbíka neojíždí, navíc se rozhodl, že se nebude spát v kleci, ale v p?epravce, kterou jsem teda p?ejmenovala na weekend house:-))
takže Tadeáš te? nebydlí doma, ale je na chat?:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-05, 10:01
Nessie, nic si z toho ned?lej. U nás je taky milovník plyšák? Rupík. Krysa Ikea, tyg?ík s ožužlanýma o?i?kama, št?rkací žirafa... Holkám to v?bec nic ne?íká, ty mají rad?ji mí?ky, Meggie p?nové, Vanilka rolni?kové :o)
Mimochodem - p?edev?írem byl Rupík p?istižen, jak se ukájí na svém vlastním molitanovém dome?ku :o)) Nojo, když Vanilka nedá a nedá!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-05, 10:05
Mirim: D?kuji:-) To mi spadl kámen ze srdce:-) ale mám takový pocit, že to byla p?edehra nastupující puberty:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-05, 10:08
Ness, budeš Tadeášovi shán?t na jaro nev?stu? Aby se tedy kone?n? v?d?lo, jak to s ním vlastn? je! :o)))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-05, 10:11
Mirim, to ješt? nevím, záleží na tom, jak to s ním bude k vydržení, až to na n?j p?ijde. Tohle bohužel tak úpln? nezáleží na m?:-(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-10, 21:07
mám dotaz ohledn? ?íje a p?ipoušt?ní v tuhle ro?ní dobu.jedna z Filipovo "manželek" za?la ?íjit a oni by jí cht?li p?ipustit.sami?ce je 9m?síc? a ?íji má poprví.tak jestli jí m?žem krýt na zimu a nebo mají ?íji ukon?it a krýt až na ja?e?
P.S.:Filip už je v ?íji taky...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-11, 16:47
fretulinka, myslím, že 9 m?síc? je dost. Sami?ka je dosp?lá a m?že být nakrytá. Z?ejm? budete mít v sezón? 2007 první mlá?ata :o) Pokud se k tomu rozhodnete, p?eji hodn? zdaru.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-11, 16:52
uvidím tedy jak se rozhodne její majitelka :o) jinak spíš mi šlo o to,že je zima a tak,takže kv?li tomu...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-11, 16:55
Jak jsem minulý týden psala, že ?íjící Rupík nesmrdí, tak to odvolávám!
Za?ala mu smrd?t hlava. Celou dobu jsem jak blbá ?ichala k b?íšku a rozkroku, ale zrada nastala na temeni, na míst?, kam ho nejvíc pusinkuji :o/
P?i procházkách se snaží odrbat pachovými žlázkami na hlav? každý dosažitelný ke?.
Doma to není tak hrozné, akorát když ho p?i probuzení vytahuji ze staré mikiny, kterou má na spaní, je to tedy p?kný závan. Ale pokud budu ?ast?ji m?nit pelíšky, tak se to snese :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-12-11, 16:58
Fretulinka, leda by tu sami?ku chovala venku. Ale pokud ji má doma, tak v tom problém nevidím. Miminka se narodí v lednu, k odb?ru budou v b?eznu, než je doo?kují psinkou, bude duben/kv?ten... Ježkovy o?i, já už se tak t?ším na jaro - a to ješt? ani po?ádn? nenasn?žilo! :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-11, 16:59
jo jo maj jí v byt?...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-11, 17:40
tak o víkendu budem p?ipoušt?t
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-12, 17:18
Fretulinka: J????????! Gratuluju:-) A? vám to vyjde:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-12, 18:00
d?kuju :o) jinak na tvorb? dalších Filipovc? jsme se domluvili na ned?li :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-12, 18:03
Budem na Vás myslet:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-12, 18:29
dob?e,ale ne moc,at z toho nemá škytku :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-13, 12:07
Tak jasn?:-) Nebudeme jim p?ece kazit akt:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-15, 11:20
Tak ta moje vobluda za?ala zna?kovat. Sice ned?lá smiláka, ale nechává za sebou stopy ve form? malých kaluží.

Jak dlouho to m?že trvat???
Avatar

Aktuální stránka:6 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist