Aktuální stránka:10 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-30, 15:55
Tak já jsem si nevšimla, že by mu n?jak jinak smrd?l krk než t?lí?ko. Ale bylo mi divný, že se po?ád o n?co otírá, hlavn? venku, ale i doma.

Jinak Johanko, ten tip s t?ma d?tskejma vlh?enejma kapesní?kama je super! Sem si je hned v?era koupila a docela to pomáhá! Neni tak moc cítit a nemá to b?íško po?ád o??raný. Díky!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-30, 15:57
:-)))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:01
No já mu ho mydlila v umyvadle každej ve?er, ale tohle je fakt lepší. Zeza?átku jsem si myslela, že tu p?knou v?ni bude chtít p?e??rat, ale fakt v pohod?. Vždycky když ud?lá malou louži?ku, nebo se o n?co fakt hodn? ot?e (nebo n?co ojede), tak mu ho ut?u a je klid :-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:09
Petro p: ale ješt? se p?iznej, jak ?asto mu to b?íško otíráš?:-))

Tadeáš se totiž rozhodl, že je pes, takže zna?kuje tím zp?sobem, že bu? jde po obrubníku, nebo u židle se zastaví, nachystá, zvedne nožku a jde:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:13
No to on d?lá taky, takže já ten kapesní?ek nepouštim z ruky :-))) Kdo ví, jak dlouho m? to bude takhle bavit :-) Dneska odjíždim do pátku pry? a p?ítel rovnou ?ekl, že tohle d?lat nebude :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:16
Petro p.: Neboj...ten môj (priate?) to tiež odmietal...a zvykol si :-))) Na kapesní?ek vytiahnutý z obalu mám malú plastovú nádobku...utriem brucho, dám do nádobky, kapesní?ek použijem jeden nieko?kokrát...a nemusím ho takto nosi? v ruke :-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:17
Se vždycky musim zasmát, když vidim jak Pan Te?ka b?ží ke kleci, aby si HO podrbal o sklopená dví?ka. Šup šup šup - sem a tam a už si zase b?ží n?kam ?enichat:-))

Ráno si stoupnul na zadní a op?el se o roh sk?ín?. P?ítel ?íkal, hele on chce na tu kytku - haha - p?kn? si ho tam drbal :-))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:23
My jsme používali taky vo?avé kapesní?ky, n?jaké "zna?kové". Nedávno došly a p?ítel koupil n?jaké oby?ejné, mnohem levn?jší.
V?era Rupík pšoukl, a jelikož je krátce po kastraci, nechci mu prdýlku mýt pod vodou, tak jsem ho ot?ela kapesní?kem. No fuj! Páchlo to jak biolit. Mn? to pak dlouho smrd?lo z rukou a Rupíkovi ze zadku. Chodili jsme oba jak 2 reklamy na hubení hmyzu!
Bleeee! Zahodím ty kapesníky i s rukama! :oP
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:29
Ivko - a víš, že si ho JENOM drbe? Že to neš*ká??? :o)

Mirim - my jsme taky koupili ty nejlevn?jší - Linteo 70ks za 38,- K? Tak doufam, že jsme se trefili do t?ch vašich :-))

Johanko - ty ten kapesní?ek m?žeš odložit, když nemáš fre?áka v první ?íji ;-p Ten muj blboun se ot?e o všechno a všude za nim z?stávají louži?ky a ?áry!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:31
Pp.: TAK TO TEDA NEVIM 8-)) Ale i kdyby, tak a? si to už trénuje... Jen se bojim, aby si ho n?kde nezahák.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:31
Pp.: TAK TO TEDA NEVIM 8-)) Ale i kdyby, tak a? si to už trénuje... Jen se bojim, aby si ho n?kde nezahák.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:32
Pp.: TAK TO TEDA NEVIM 8-)) Ale i kdyby, tak a? si to už trénuje... Jen se bojim, aby si ho n?kde nezahák.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:35
Jo trénuje?? Po?kej až na tom budete jako my. U nás se bojí lidi položit nahy na zem, aby jim je Pí?an neoch*al :-D
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:45
My jsme také, když byl Kraken v ?íji, s úsp?chem používali d?tské vlh?ené "prdelkové" kapesní?ky. Nejvíc jsme si oblíbili zna?ku Huggies, protože jsou hodn? mokré a bu? nevoní skoro v?bec a nebo jen lehce a p?íjemn?. Je to samoz?ejm? trošku dražší sranda, ale vyplatí se jich vždy koupit v akci víc balík?...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:54
My už jsme m?li dvoje, Huggies a Helen Harper's. Ale tentokrát to byl úd?sný kup. Kapesní?ky jsou v takové pixle ve tvaru vále?ku, když jeden vytáheš, ten následující z?stává uvnit?, navíc jsou tenké a SMRDÍ h?? než Rupík! :o(
Jo, a stály taky 38 K?.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-31, 18:23
Mirim: aké balenie za 38 K?? A kde? Tie ?o ja mám z Kauflandu sú zna?ka Wickies...vyhovujú, ale sú trošku moc vo?avé....
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-02-05, 11:57
Johanko, opožd?n?, ale p?ece: ty hnusné kapesní?ky jsme koupili v takovém tom obchod? "vše za babku". Prost? se jim vyhn?te.

Te? z jiného soudku. Je to dotaz hlavn? na majitele 2 a více nekastrovaných sami?ek.
Naše holky se poslední 2 týdny nemohly rozhodnout, jestli teda už jo nebo ješt? ne. Nakonec to asi rozsekla Vanilka, za?íná jí otékat vulva. V?era jsme ale 2x nachytaly holky pod gau?em, jak se koušou. Vanilka u toho docela kníkala, což p?i normálních kousacích hrách ned?lá.
Holky zatím bydlí spolu v kleci a žádné problémy jsme nezpozorovali. Akorát ješt? ne?íjící Meggie ?asto ?ichá Vanilce k zade?ku.
Je možné, že bychom se do?kali konkuren?ního boje? Stává se to, že se 2 ?íjící sami?ky - za jiných okolností na sebe zvyklé - perou?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-05, 17:46
Mirim, mám takto 5 hol?i?ek spole?n? - z toho t?i ?íjí. V?tšinou p?ichází do ?íje spol??n?, tak se p?ipravte nejspíš i na ?íjí Meggie.
Jinak z klece holek se taky ozývá sem tam pišt?ní z pelíšku - ale není to sy?ení, ani vysloven? je?ení - to jen holky jedna o druhou více pe?ují a nem?žou se stále dohodnout, která pe?uje a o kterou je pe?ováno :o) takže nic strašnýho, myslím, že konkuren?ní boje jsou spíše možné v dob? mlá?átek, kdy si je sami?ky brání, p?ípadn? ve falešce.

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Peetja (IP)
Datum: 2007-02-07, 11:18
to MIRIM: Rupert už má kastraci za sebou? já myslela, že musí dovršit jednoho roku než p?jdou na kastraci?

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-07, 11:20
nemusí, samci dospívají kolem 8-9 m?síce v?ku.A pokud byl v ?íji,tak dosp?lý rozhodn? je.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Peetja (IP)
Datum: 2007-02-07, 11:29
je narozený v dubnu, ale ?íje mu za?ala po?átkem roku.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-02-07, 11:56
Peetja, náš Rupík za?al ?íjit už na konci ?íjna. P?vodn? jsme mysleli, že mu dop?ejeme alespo? jednu nev?stu. Ale žádná se nep?ihlásila (je docela brzy), navíc jsou další 2 bráškové v nabídce v MS kraji.
Donutilo nás to, že Rupík za?al být naprosto neodbytný k Vanilce a ta, a?koli se zprvu bránila docela ú?inn?, se náhle za?ala chovat submisivn?, jenom ležela a kníkala. Bylo to zbyte?n? stresující pro nás všechny. I pro Rupíka, který nechápal, pro? mu tu sami?ku nep?j?íme.
Pravdou je, že kastrace dopadla velmi dob?e, Rupík je zase veselý, hravý, nezna?kuje, nesmrdí, ale na holky má tedy chu? po?ád! :oP
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Peetja (IP)
Datum: 2007-02-07, 17:04
a my toho našeho bobka necháváme takhle trápit...Chiqi už to taky vzdávala, proto jsme je odd?lili do dvou klecí a p?i "vypoušt?ní" je hlídáme...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-02-07, 17:14
No Rupík je už v separé od 1. listopadu. :o) Ale p?i vypoušt?ní jsme museli zachra?ovat Vanilku ?ím dál ?ast?ji. Navíc jsme kv?li p?íbuznosti nemohli riskovat, že je neuhlídáme. :o( Což vlastn? je i váš problém.
Rupík už od po?átku ?íje držel váhu na 1,9 kg, takže jsme usoudili, že je dostate?n? vyvinutý a vysp?lý.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-07, 17:32
My nechali Rockyho kastrovat asi po 3 týdnech co za?al ?íjit, te? mu bude za 5 dní 8 m?síc?- takže byl kastrovanejch v 7 a p?l m?sících... nutný- Meggie m?la strupy na zádech, když byli rozd?lený a každej sám v kleci, Meggie skoro nežrala a byla vyložen? smutná... Rocky m?l taky 1,9 kg, pak zhubnul a už to zas nabral...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Simka (IP)
Datum: 2007-02-07, 21:42
Ahojda všem. Tak to naše zlati?ko, jak jsem tu psala minule, že za?al pravd?podobn? ?íjit a že nesmrdí, tak situace dnes je taková, že smrdí. A to strašn? !!!
Už to není jenom b?íško, ale taky koberce, potahy na gau?i, polštá?e a oble?ení, které mam jednou na sob? musí hnedka na praní. Taky jeho ru?níky ve kterých spí zachumlanej mu nesta?ím m?nit. A ovzduší doma taky d?s.
M?žete mi poradit, jestli by kastrace 100 procentn? pomohla? Jsem zvyklá na dobytek, na kon?, u rodi?? mame na zahrad? psa, ale ani to není tak s prominutím hrozný jako tenhle malej smra?och :-) Porad?te prosím. D?kuji Papa

z+smrdí+kast+on+?+on+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 16.06. v 23:42.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-07, 21:51
nojo,od smradu ?íjneho samce dokonale pom?že kastrace.Po kastraci je to už vo?avou?kej medvídek.Tak do týdne.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-07, 21:57
Jo jo, kastrace pom?že. Hošík pak p?estane zna?kovat, smrd?t, kousat i "znásil?ovat" ;o) Z?stane jen pach t?lí?ka, ale ten je p?íjemnej - proto ty scho?e máme, ne? :o)) Jen ve velmi malém procentu p?ípad? fre?áci zna?kují i po kastraci, ale rozdíl v množství i zápachu je i tak markantní! Jen ho nenech kastrovat p?ed 8. m?sícem v?ku.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Simka (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:39
D?kuji za uklidn?ní... Asi pujde a? mi ho bude líto, hold už to nebude chlap ale hošan. My p?esný v?k nevíme, ale bude mit tak okolo 7,8 m?síc?. Ke konci února mame jít na o?kování tak bych se domluvila s vetem, našt?stí mame dobrýho doktora a své práci rozumí, poradí mi a p?inejhorším do jara to n?jak udýcháme :-) Smrad?och?m zdar. Simka

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:48
Simka: Hlavn? se nenechte natla?it do odžlázkování! N?kte?í veti to stále nabízejí i když je to nejen zdraví škodlivé, ale i trestné!
Avatar

Aktuální stránka:10 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist