Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 41
?íje
Zaslán uživatelem/kou: Simona (IP)
Datum: 2005-04-16, 20:57
Ahoj, cht?la sem se zeptat, mám devítim?sí?ní fretku a je v ?íji. chci ji nechat p?ipustit ale náš vet ?íkal že je moc mladá a mohl by to být problém. Já si myslím že na to neni mladá, moje kamarádka má taky fretku a byla stejn? stará když jí nechali p?ipustit a bylo to v pohod?. Mýslíte že je mladá? Moc díky za rady.

krytí+?íje+



Celkem upraveno 8×. Poslední úprava: martina dne 28.06. v 19:23.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-04-16, 22:30
jo v deviti mesicich to jde - mam taky tak starou fretulku a ted je brezi.. (mno teda doufam) ;o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-04-17, 11:25
Fretka v devíti m?sících klidn? m?že mít miminka, dokonce je to lepší, než aby poprvé rodila t?eba t?íletá. Na druhou stranu n?kdy p?ijde do ?íje t?eba už p?lro?ní a to je opravdu moc brzy na krytí.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Monísa (IP)
Datum: 2005-04-18, 11:10
Cht?la jsem poprosit o radu ... Sendy je 4.týden v ?iji a zatím to nevypadá, že by ?íje m?la skon?it. Myslíte, že už je ?as jít k vé?ovi na ukon?ení ?íje hormonální injekcí nebo mám ješt? po?kat? Kolik stojí asi tato inejkce?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-04-18, 11:19
Urcite uz necekej - 4 tyden je uz nejzassi hranice..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-04-18, 11:23
Mám dotaz:

Za aký ?as po pripustení sami?ky k samcovi by mala sami?ke skon?i? ruja, ak sami?ka zabrezla?

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-04-18, 11:29
Johana: Podle zkušeností by to m?lo být tak cca do týdne.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-04-18, 11:58
Tyden a mela bys videt ze to prechazi. Tak to bylo u Tappi, Flo po tydnu ocividne nic a mela ji jeste druhej tyden po nakryti, takze sme ji znovu pripustili.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Monísa (IP)
Datum: 2005-04-19, 11:09
Dnes jedu k vé?eriná?i se Sendy na ukon?ení ?íje, nevíte, jaká vakcína to je? Abych m?la p?ehled a mohla "zkontrolovat", že je v dobrých rukou a že veteriná? ví, co d?lá?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2005-04-19, 11:27
To Monísa: viz [forum.fretka.cz]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Monísa (IP)
Datum: 2005-04-19, 11:29
Vojto díky moc!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: skajana (IP)
Datum: 2006-01-05, 11:48
Ahoj :) vcera nas nase stinky pekne zaskocila - podle vseho je totiz ve svych peti mesicich (podle veta,podle predchozich majitelu 4,5) v riji a docela se bojim,ze pokud ji neprejde,tak budeme muset na injekci - neni to v tomhle veku nejak nebezpecne? Samozrejme,ze budeme prvni zkouset setrnejsi metody,ale radsi se ptam driv :)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-01-05, 14:21
skajana: no posledni dobou slysim o takto mladych fretkach.
Jinak urcite to hlidej a pripadne zkus nasadit svetelny rezim = vic tmy a min svetla..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-01-05, 17:30
Víc tmy a mí? sv?tla u nás nezabírá i když rozhodn? neuškodí. Asi záleží hlavn? na "osobním založení", naše Žofi má asi hormon? na rozdávání.Už je potm? druhý týden a ani ? - vypadá to na návšt?vu pána v bílém -
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-01-13, 15:11
Mám takový dotaz, je možné aby mohl být m?j 5 m?s. fretkounek v ?íji? Navíc takhle brzo? V lednu?!!?
On m? totiž poslední dobou za?al až n?jak moc siln? kousat, ruku mám samej šrám, vždy když se do m? zakousne, za?ne m? tahat pod postel... v?era jsem ho celýho ukvokan? nadšenýho vid?la jak si to kvoká s plyšákem pod st?l a vypadalo to normán? jako by ho cht?l oplodnit. Myslela jsem, že m? kouše z d?vod? puberty, furt na m? kvoká jak se ho snažím set?epak a úto?í, normáln? si s ním nevím rady.
Všude ale ?tu jak má ?íje za?ínat až na ja?e tak to docela nechápu.

?+on+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 00:37.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-01-13, 15:21
Andra, ona ?íje m?že za?ít i v prosinci ;o) Leden není vyjímka. A podle chování, co popisuješ, to z?ejm? ?íje bude. ;o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-01-13, 15:24
Andra, ako píše Jordi, ?ije to asi bude :-) mne sa skôr nezdá že ju má v 5 mesiacoch. Nie je starší?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-01-13, 15:27
já jsem si to myslela, že ten lump má zálusk na pani?ku :-)
a dá se mu n?jak vysv?tlit, že já jsem n?co jako jeho maminka a že se s maminkou takový v?ci ned?lají, tudíž m? nemusí drásat ruce?

Podotýkám, že na fyzické tresty tém?? nereaguje, je jako v transu...jediný, ?ím ho od sebe odtrhnu je calopetka, ale to radši ned?lám, aby si nemyslel, že ho za to chválím...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-01-13, 15:40
johana: nevm p?esn? kolik mu je, protože ho mám ze zverimexu, možná bude o m?síc starší, ale o víc asi ne. Taky se mi to práv? nezdá, protože mu teprv nedávno(asi p?ed 3 týdny ) za?ali r?st kulky...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-01-13, 16:02
Andra, tak neviem, ke? ešte ani nemá úplne zostúpené varlatá...neplieska s ním puberta? Zna?kuje mo?om?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-01-13, 16:06
Johana: no, myslím, že varlata už sestoupené má, ale ?erstv?. Taky jsem nejd?ím pomýšlela na pubertu, ale to co d?lá s tím plyšákem je vyložene sex s hra?kou ?-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: skajana (IP)
Datum: 2006-01-13, 19:22
Andra: dokud je to sex,tak mi to prijde v pohode ;) Stinky na hrackach prozmenu trenuje pekne sadisticke praktiky - okusovani oci,usi,drapku,cumacku a ponekud choulostivych oblasti :) co hur,nijak ji netrapi ze tyranizuje plysovou kunu z ikey :D
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-01-18, 10:30
Myslim, ze "vysvetlovat" rijnemu fretakovi COKOLI je zbytecne:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-01-18, 17:17
No,tak je to tá puberta!Mne po Fredyho puberte nezostal žiadny plyšák s o?ami,nosom,chvostom a ked som nu už nedala 6 hra?ku,tak mi rozhrýzol šlapku!!!Ešte š?astie,že to už teraz nerobí.Len ob?as ,no vä?šinou sa teraz snaží odtiahnu? si ma do skrýše!Nezbedník jeden!
Avatar

Přílohy: spinkáme.JPG (33kB)  
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fandik (IP)
Datum: 2006-01-18, 17:27
Nam taky zacal Hugo osoulozovat plysaka uz nekdy kolem pul roku, ale rije se objevila nekdy devatym mesicem (prosinec/leden ted). A to tak, ze naprosto nezamenitelne - totalne poch.any pokoj, stul, klec, vsude sama velka louze, pokud mozno nekolikrat denne. Popelku obtezuje porad. Kulky mu ale, mam pocit,sestupovaly postupne.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-02-03, 12:22
Takže když Timon souloží s plyšákem, tak to ješt? neznamená, že musí být v ?íji?
Já už jsem z n?ho zoufalá, už si s ním nem?žu ani hraá, protože jakmile ho vypustím z klece, tak jde po m?, nejd?í m? olíže a pak se p?kn? s chutí a silou zakousne, mám rozdrásaný ruce a nohy. V?era mi prokousnul palec u nohy, nostal na zadek, uražen? kvokajíc a skuhrajíc odb?hl a napadl m? ze zálohy a prokousl palec u druhé nohy. Je to teda puberta, nebo ?íje? Po?ítala jsem to a mám ho od konce srpna a ve zverexu mi ?ekli, že má tak dva m?síce, takže je mu tak 7 m?síc?.
P?ejde ho to brzo, nebo až n?kdy na zimu? Nebo pom?že t?eba kastrace? Jo, zapomn?la jsem dodat, že už zna?kuje, nejradši m?.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-03, 13:17
Adra, ke? zna?kuje, tak to asi bude ruja skombinovaná s pubertou...pot?š kost? :-))). Ale neboj, ono to po skon?ení ruje prejde (asi po pol roku). Kastrácia by pomohla, ale mne by bolo ?úto ho kastrova?, len preto, že ob?as kúše :-)))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-02-03, 13:39
Adra, podle toho, co popisuje je to jednozna?n? ?íje. P?esn? tak vypadala u nás u Froda. Nic jiného, než lovení m? ho nezajímalo. Když byl v pubert?. Nahán?l p?ítele. Když ta puberta p?ešla do ?íje, tak p?ítele ignoroval a honil najednou jen m?. Hrát si? Kde že! Jediným cílem bylo zakousnout m?. Kdyby mohl, asi by m? n?kam odtáhl. Není to agresivita jako taková, je to prost? hormonální poblázn?ní. Jo a samoz?ejm? také zna?koval. Všechno! Nejlépe vý???lky - boty, prahy u drve?í, váhu, a všechno, co bylo na zemi.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-02-03, 14:57
Johana:
no práv?, kastrovat ho taky nechci, protože on je tak krásn? temperamentní, ale jí vypadám jak kdybych si cht?la u?ezat prsty. A p?l roku? Nestraš!!! A to by jako m?l každou sezónu jo? :-o


Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-02-03, 15:07
Jordi:
a jakpak jsi to ?ešila? P?esn?, na p?ítele si netroufá, jen já a moje mamka jsme ty vyvolené do jeho harému...pak ješt? ten oranžovej plyšák bez o?i?ek :-)

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist