Aktuální stránka:5 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-25, 18:42
Haha:) Vsak si uzij. pak si budes po zbytek roku vazit HODNE fredynky:)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-25, 20:08
asi máš pravdu a budu pak na ni milá ;o))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-04-26, 13:06
Jak dlouho jste m?ly fre?áka v ?íji? M?j smra?och už od listopadu zna?kuje, d?lá slimá?í cesti?ky a páchne ?ím dál víc! Samoz?ejm? se taky náležit? mazlí, takže kudy chodím, tudy smrdím a d?lá to spole?enské potíže.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-26, 13:44
Nepot?ším t?, tak p?l až t?i?tvrt? roku. S ohledem na okolí jsem to ?ešila d?sledným p?evlékáním do ochranného od?vu p?ed vstupem do zamo?eného prostoru ;o) Jako v chemi?ce, jako v chemi?ce....

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-27, 12:53
To Matka Fretka: Chci se zeptat, co delat s fretuli. Je 11 dni po porodu a zase jde do rije. Bojim se o ni, aby ji to jeste vic nevysililo a aby to nebyl priznak spatne funkce hormonu:(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-04-27, 22:37
Neodpovídala jsem na to te? v poradn?? Nebo mají dva lidi stejný problém? Každopádn? viz poradna :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-28, 00:28
Baro - Xavy mi taky po 14ti dnech zarijila.. Ale preslo to za 14 zase ok.
Mluvila sem s Chylikovou a rikala, ze kdyz to prave za tech 14 dnu neprejde ukoncime to injekci. Je to sice zvlastni, spis riji az po odstavu, ale holt stane se.. Urcite ji hlidej hlavne jestli je v poradku a ji a taky tu delku. Pripadne pak s ni zajdi na veterinu na ukonceni.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-28, 12:45
Jo, byl to muj dotaz v poradne.
Dekuju za dopevedi. Terka zatim uplna v riji neni, tak ji budu hlidat a uvidime.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-05-09, 08:48
Po první ?íji, kterou jsme ukon?ili RECEPTALem, který cca do týdne ?íji ukon?il a následné falešné b?ezosti nastoupilo pe?ování o plyšá?ky i o m? a te? bohužel Jackie znovu p?ešla do ?íje. Zajímalo by m?, jak dlouho mám te? ?ekat, dokud ?íje bu? sama neskon?í a nebo kdy už je lepší zajít znovu na ukon?ení hormonální injekcí. Jestli je to znovu ten m?síc, jak se uvádí, nebo je p?i druhé ?íji lepší zajít d?íve.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-05-09, 11:00
U jedné z mých samic to prošlo úpln? stejn? a ta druhá ?íje trvala jen 10 dní a skon?ila sama v pohod?. Jestli ti nehubne a je v kondici, chvíli po?kej, hormony nejsou moc prosp?šné, ale pokud nechceš chovat mlá?ata, nech ukon?it a kastruj.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-28, 11:56
Ach jo! Tak u nás už to taky za?alo :o(

V?era ve?er fretky blbly jako obvykle, ke konci jsem je nechala samotné a šla umýt nádobí. Když jsem se vrátila, tak Meggie - která obvykle už dávno n?kde zalezlá provozuje zimní spánek - mi ?ile b?žela vst?íc s takovým výrazem v obli?eji (ur?it? ho znáte): No, kde seš, prosím t??!
Za klecí se ozývalo protestní kvikání. Šla jsem okamžit? zmapovat situaci, co puber?áci zase vyvád?jí, kdo koho kouše do oka apod. Rupík se snažil vtáhnout Vanilku za klec. ?apla jsem je, ?ekla: Konec srandy, d?ti, a zav?ela do klece. Rupík okamžit? hupsnul na Vanilku, p?kn? a d?kladn? jí o?istil zátylek, rafnul za k?ži a nahrbil se. Normáln? ji hodlal znásilnit!!! Dalších 10 minut jsem strávila p?emis?ování Rupíka, p?emlouváním a vysv?tlováním, že tohle se sest?i?ce fakt ned?lá. A on na m? ZASY?EL! Ten ukvokaný legra?ní medvídek ukázal, že taky ví, co je sy?ení. Nakonec jsem musela vzít Vanilku do náru?e a po?kat, až za?ne Rupík d?ímat.
Dnes sestavím druhou klec a mladý pán p?jde "na samotku". Poušt?t je budu spole?n?, protože Vanilka je sice za groš kudla, ale umí dávat fretkám facky :o) Takže si ur?it? poradí, p?ípadn? se schová v úzké rou?e.
Rupík zatím p?íliš nesmrdí, slimá?í cesti?ky taky ned?lá, ale neut?šuji se, ono i na to dojde! Váží tém?? 2 kg, tudíž je to p?kný kus chlapa. Rádi bychom mu sehnali alespo? jednu nev?stu a pak šmik šmik. Na kastraci musí, i kdybychom necht?li, kv?li p?íbuznosti.
Budeme s ním te? ?ast?ji chodit na procházky, aby se unavil, vyb?hal a p?ípadn? si i zazna?koval.

Omlouvám se, že przním vlákno, které asi pat?í sami?kám, ale holky tady mají nespo?et vláken o ?íjích a kluci žádné po?ádné. Tak se nezlobte :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:07
mirim,
jednak - neomlouvej se, ?ÍJE JAKO ?ÍJE! :o)

a druhak - v pátek jdu s ba?ou na kastraci, protože už to není únosný. jenže on se pokouší znásilnit ne ženskou, ale svého druha! :o)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:09
Hihihi, Mirim, tak to znám!

Když jsem si p?ivezla malou, bylo Pí?anovi 6 m?síc?. B?hem dvou týdn? mu vylezli kulky, tahal jí za zátylek, ale ona byla malinkatá, takže strašn? je?ela a já jsem jí zachra?ovala. Te? je to jedle velká, takže když se Pí?an snaží jí ud?lat mimi, tak si ho p?kn? zfackuje, ale zárove? v kleci o n?j pe?uje jako by byla jeho maminka... Olizuje mu jeho kožíšek a hlavn? ouška. Pí?anovi je te? 8 m?síc?, kulky má jak menší t?ešn?, v??n? po??raný b?íško a je tu docela cítit. Ale já jsem se zap?ísáhla, že mu tu ozdobu nechám aspo? dv? sezóny. Na letošek už jednu ženskou má, takže letos už má spln?no :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:27
No já mam takovej dojem že po ned?li mezi tolika fret?íma holkama Adolfkovi taky došlo že je chlap.Najednou Sv?tlušku tahá taky,jenže ona se nedá,vo tu se nebojim,po chvíli jejích facek ho to zas p?ešlo :o)))a p?i tom kuli?ky snad ani nemá ješt? vid?t po?ádn?,ale dnes je víc cítit,asi taky za?íná "mužn?t".Dyž já furt ješt? nevim ,nejsem rozhodnutá.každej kdo je vidí pohromad?,tak m? p?emlouvá na mimísky,ale já si nejsem jistá.Ješt? budu p?emýšlet,se bojim.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:28
Petro, jaké hihihi! To je vážná v?c!
Rupíkovi je kožíšek cítit trochu výrazn?ji, ale žádný "opi?í pavilón" to zatím není.
Kdybychom m?li n?jaký výhled na nev?stu, tak bychom samoz?ejm? po?kali na její ?íji.
A takový fešák to je! :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:30
bóža, já se taky p?imlouváááááám!
Je to krásný páre?ek :o) Nejvíc se mi líbí ta jejich "zpívající fote?ka".
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:34
Filip taky za?íná znovu ?íjit,takže uvažuju o p?esunutí jeho budoucích manželek Ronovi a s Filipem na kastraci...vždyt už si letos užil :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:40
bóžo,
?eho se bojíš?
kv?li p?ípadné p?íbuznosti?
(n?jak mi vypadlo, odkud adolfka máte)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:44
martina - od nás :o))))
maminka Meggie a tatínek Frodo (oba bohužel neznámý p?vod)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:56
se bojim pá? za

a) sem posera

b) se bojim o Sv?tlušku,esli to zvládnem

c)p?íbuznosti,nelze 100% vylou?it,Sv?tluška je z Pozo?ic,její matka Freti pochází z Ku?imi,nevim od koho a táta Macek je ze zverimexu.Je to všechno jižní Morava.Adolfek je od Mirim,severní Morava,ale rodi?e taky mají p?edky neznámé,chjo.

d)nikomu bych ty malý nedala,pá? lidi sou svin? :o))),no a co když by jich m?la 15 !Kam to nacpu :o)))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-28, 13:24
Kdybychom m?li malé fret?í mimísky ( našt?stí máme kluka a ješt? pro jistotu vykastrovaného), taky bych je asi nedala.
Jo, jo a pak bych byla i s fretkama ve vlákn? k adopci.
My dávali Bruta kastrovat když už m?l skoro 11 m?síc?, byl velikej a ?áááádn? vyvinutej a v?bec se mi nezdálo, že je v dohlednu n?jaká ?íje.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-28, 13:32
Patty - Možná proto, že nem?l poblíž žádnou fret?í sami?ku. Když z?ejm? Rupík vid?l, jak Vanilka p?ed ním kroutí tou svou malou prdelkou, tak mu to nedalo, no :o))))

Mimochodem - práv? dnes je Rupíkovi 7 m?síc?!!!
Tímto p?ejeme vše nej nej i Adouškovi od bóži! :o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-28, 13:35
jé,d?kujem,po?uchnáme medvíd?,když koukneš do vlákna o sletu,jsou tam fotky.Adof je snad nejvíc focen,i jako hlavní chod na st?l položen .o)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-11-28, 13:50
To bude tím, že je prost? k sežrání ;op
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-28, 13:59
Bóža: Protože je to takový vd??ný, pomalý objekt k focení:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-28, 14:07
Nessie: Že je pomalý, v?bec nevadí. Náš Rupík je taky pomalý, když b?ží, máme n?kdy pocit, že vlastn? hopsá na míst? :o))) Zato Vanilka b?há jako namydlený blesk, ale stejn? je jí to prdík platné, protože když b?ží kolem Rupíka, ten ji jedním ch?apem chytí a skolí k zemi :o))) Jojo, ti chlapi se n?kdy nezdají!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-28, 14:08
Mirim: Já si toho naopak cením, protožes Adolfek se mi pak dob?e fotil:-) Zato stíha?ka Lily, to byl o?íšek, i když Paige nebyla o nic pozadu:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-28, 17:08
No na Pana Te?ku taky n?co leze ale nevim jestli ?íje nebo puberta.. Když má p?iležitost tak si drbe pindíse o vše možné, víko od prádelního koše, DVD Anety Langerové... Ale kulky stále v nedohlednu :-(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-28, 17:26
Jojo, náš Pí?an má taky ob?as oteklýho pin?ourka... Jo a Mirim, sm?ju se hihihi, protože to samý zažíváme taky! Jinak Pin?ourkovi se taky kulky za?ali zv?tšovat po týdením hlídání Paige a Gii, a taky za?al "?íjit" po zá?ijovém sraze v Praze a Babu tomu nasadila korunu. Když ho nechám lézt v hospod? po stole, tak tam z?stanou slimá?í cesti?ky a permanentn? ozna?kovává boty všech návšt?v. Naše už našt?stí ne. Ale ot?e se o každou novou hra?ku, co p?inesu dom?. Nebo i t?eba o roli?ku od toale?áku...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-28, 17:28
Jj, asi je majetnickej typ.:-) U vás mu všechno pat?í tak si to ?ádn? ozna?kuje 8o))
Avatar

Aktuální stránka:5 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist