Aktuální stránka:2 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-03, 15:16
Andra, môj fre?ák mal vlani ruju od za?iatku ledna tak cca do ?ervna (to je približne 6 mesiacov) a teraz druhýkrát mu za?ala na vianoce. Ja s ním ale problém nemám, on nekúsal nikdy a nikoho. Skús to s fre?ákom ako pri odnau?ovaní kúsania všeobecne: kusne...okríknu?...zatvori? do klece. Neviem, ?i to bude fungova?, ke?že som taký problém v praxi neriešila, ale za pokus to stojí.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-02-03, 15:21
Johana:

nefunguje :-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-03, 15:30
Andra, tak potom ostáva asi len kúpi? mu kamarátku :-))) Alebo tá kastrácia...On sa po ruji sk?udní, ale ako bude prebieha? druhá, ?i bude znova kúsa?, alebo nie, to je vo hviezdach.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-02-03, 16:34
No my mu cht?li po?ídit kamarádku, ale jelikož hormony s ním t?ískali, musel p?ed p?íchodem mali?ké, na kastraci. Nemohli bychom je totiž poušt?t spolu, kdyby on myslel jen na ten sex. Kdo ví, co by ji ud?lal. Jinak trestat si myslím v oblbnutí hormon? je bez ú?inku. Je to zbyte?né, mám odzkoušené. V tu dobu jsou to masochysti a je jim naprosto jedno, jestli za to dostanou, hormony jim velí konat, co od nich p?íroda ?eká. Zachovat rod. ;o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2006-02-03, 16:45
Máme stejnou zkušenost jako Jordi. Párkrát jsme je spolu nechali, ale jak ?íká Jordi - hormony jim velí konat, nedalo se to ?ešit jinak, než kastrací. Kraken se stal na 99,9% ?istotným a krásn? si za?al s Karrie hrát.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Vojta dne 03.02. v 17:02.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-02-03, 17:00
Andra: ?íje jako vyšitá! Gratulujeme ;oP
Máte te? p?inejmenším na p?l roku o zábavu postaráno. Každý rok... I když, jedné známé fre?ák byl loni v ?íji (jeho první ?íje) 10 m?síc?!!! Ale to je extrém.
Já jsem m?la loni od našeho ?íjného Krakena prokousnuté lýtko. Samoz?ejm?, v?etn? všech výše uvedených p?íznak? chování Froda od Jordi. Oni bobe?ci, ?íjní samci, mají myšlení zakalené p?emírou hormon?, tak se také podle toho chovají. Žádné vysv?tlování ani tresty na n? neplatí. Ale díky t?m hormon?m um?jí d?lat krásná miminka ;o))
Když jsme si p?inesli dom? fret?í miminko, sle?nu Karrii, musel být Kraken kastrován. Neustále se s ní snažil pá?it... Od té doby (po kastraci) si spolu krásn? hrají a nedají jeden bez druhého ani ránu.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-02-03, 17:19
Ahojky, no musim rict, ze ten muj Max je taky ted v riji a je to sadomaso samec. Vcera se mi snazil amputovat ruku v zapesti. Tak se mi zakousnul, ze jsem ho nemohla sundat, a kdyz se mi to po chvili nadavani podarilo, tak jeste radosti kvokal jak pominutej a prozmenu se mi sapal na prsty u nohou. No zabava. Vzdycky vidim ten jeho vyraz stylu - ale ja te nenecham, ja si na tebe nekde pockam... Zatim je to jeste dobre v tom, ze kdyz mu vynadam a dostane jednu po prdelce, tak me na par minut necha, ale pak znovu... :o) Chce to trpelivost a hlavne ho zabavit jinak :-)))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2006-02-03, 17:47
Leyla:

Celej Timon :-)) akorát s tím rozdílem, že m? ani na tu minutku nenechá a to ho pak házím do klece, ano házím, protože se mi vždycky zahlodne do ruky a já ho nem?žu set?ást tak ješt? než to stijne, šup tam s ním.

Tak si myslím, že z bobe?ka bude eunuch, protože rok co rok tohle snášet bych asi psychicky nezvládla :-(

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-02-03, 19:21
Tak koukám, že mám asi výjimku - fre?ák je v ?íji od poloviny prosince, ale je to po?ád mazel, chodí vzorn? na záchod (pokud je n?jakej v dohledu), dokonce p?estal terorizovat sami?ku (tedy ne úpln?, ale dost v tom polevil...), akorát tuhle málem zabil kocoura - kocour jim obsadil papírovou krabici, Míša se jal honit Julii (jak jinak než za ú?elem obt?žování...) a jak tak b?želi kolem krabice s kocourem, tak kocour po nich hrábnul nohama jako ž si bude hrát, fretkoun se v té chvíli šílen? naštval (takhle namíchnutýho jsem ho ješt? nevid?la), vlet?l za kocourem do krabice a kdyby se kocour nezachránil ve vyšších polohách, tak ho snad zabil... ?lov?k by do toho našeho cvalíka takovou rychlost ne?ek, ale byl jak blesk... :-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-02-03, 21:03
Tak u nás se ?íje vy?ešila rychle - Alf si p?i nájezdu na mou osobu od?el pindíka a má po ptákách :o)))))))))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-02-04, 18:26
U nás Monty osouložoval jenom m? a plyšáka vlka, na kterého dodnes nedá dopustit, i když už ho te? neobš?ast?uje... zruba po 2,5 m?sících plného zna?kování a souložení s mou rukou i vlkem, když mi v noci p?elezl s mokrým b?íškem p?es obli?ej, jsem se rozhodla pro kastraci. Prob?hlo to úpln? v po?ádku, až na to, že jaksi Montymu n?kdo zapomn?l ?íct, že už má po ptákách... No a tak se svých sexálních choutek nezbavil, akorát mou ruku tahá do temných skrýší max 3 za m?síc a místo toho ?ádí se svou kamarádkou Jackie :-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2006-02-04, 20:54
jelikož jsme za?ali bojovat se stejným problémem a zatím se nám nechce dávat fre?áka kastrovat, chci zeptat, jestli se n?jak zklidní, když se nechá p?ipustit? n?co mi ?íká, že asi ne, ale zajímal by m? názor lidí, kte?í s tím mají zkušenost. každopádn? po p?l roce, kdy jsme m?li úžasného mazlivého plyšá?ka, máme o nový druh zábavy postaráno...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-02-05, 00:15
Po p?ipušt?ní se nijak zásadn? nezklidní (no, možná tak na den ... ;o) ale rozhodn? ho to pot?ší :o))) Ur?it? mu to pot?šení dop?ejte!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Vendula R dne 05.02. v 00:19.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2006-02-06, 10:35
tak to m? moc nepot?šilo; je to hrozný - nem?žeme k n?mu bez tlustých rukavic. zakousne se hned jak mu str?íme ruku do klece, je úpln? jak v tranzu. pokud se nezklidní, asi halt nezbyde nic jinýho než kastrace. jak je možný, že s nima ty hormony tak cvi?ej? ješt? minulý týden takový plyšá?ek...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-06, 17:29
No ja mam doma dva samce v riji a tohle mi nedelaji :o) oni to totiz cvici na sobe a panicku k tomu nepotrebuji..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2006-02-06, 17:38
Yasmin, ja kdyz vidim toho naseho trotla, tak mam pocit, ze jinyho samce by nejspis zabil. jak to delas, ze ti tvi dva jeste zijou?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-06, 17:43
me se nevrazdi vsech pet, jsou hodne a mazlive a pritulne ke vsem.. Jak no nevim.. :o)
Ale jinak ted o vikendu vsichi co meli me fretky u sebe chvalili jak jsou hodne a chodi se mazlit..
Jedina Flo bije ostatni cizi fretulky kdyz vi ze se boji.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-02-07, 11:45
Ahoj. Každým dnem ?ekáme ?íji u naší sami?ky (9 m?síc?). Nemáme zkušenosti, tak bych se cht?la zeptat: je p?edzv?stí ?íje zm?na chování? Z nezkrotné divošky se totiž p?ed pár týdny stala neuv??itelná mazlilka, která za námi chodí jako pejsek a jen by se muchlovala.(Což je moc p?íjemný oproti p?vodnímu ohryzávání).

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-07, 18:32
No jak se to vezme, me holky pri rijivic blbnou a nahani se, pak po nakryti, kdyz je prejde rije a cekaji mladata jsou hodne a mazlive :) Pred riji nic..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-02-08, 00:32
Chci se zeptat....kdyz neplanuji fretata je nutne zatemnovani po dobu rije? Jak probiha rije u vasi samicky+jaka opatreni?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-08, 00:41
No prave protoze nekryjes samicku, tak pouzijes zatemnovani jako jinou metodu toho aby fretuli presla rije ;o) nebo pak injekci, pokud to nepolevi samo..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Ter?a (IP)
Datum: 2006-02-08, 17:01
Helena: chovani se nejspis zmeni. S nasi Popelkou resime opacny problem - i kdyz byvala divoka, nikdy nas nekousala, posledni dobou vsak - hlavne na me vyjizdi, musim si hlidat zapesti, aby mi ho neprokousla - asi pred 14 dny to udelala a sice se to hoji dobre, ale znovu bych to nechtela...:o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-08, 19:23
No Popelka je peknej divoch! Me fretky tohle nikdy nedelaly, maximalni bylo zvyseni skakani a kvokani..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-09, 02:45
no u naší žofky ješt? nic vid?t není(otok), máme ji od 23.5.05 a to m?la 6-7týdn?(ješt? m?la mlé?né zuby), ale fr?an ji za?íná o?uchávat zadek a žofka docela za?íná skunkovat(=zna?kovat?) a smrdí jak po?ádný tcho? i po vykoupání
vychází jí to te? asi na 10m?síc? +-týden
myslíte, že už za?íná taky?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-02-09, 12:31
To: fr?an- myslím, že je to hodn? pravd?podobné. Nevím, ?ím se fretky ?ídí, aby za?aly ?íjit, ale moje t?i samice už postupn? od konce prosince prošly všechny ?íjí. Te? mi za?íná poslední. Možná je to prodlužující se délkou dne. A v ?íji jsou po?ádn? cítit.Tak máš nad?ji,že je to ?íje. Krom? toho má tvoje fretka na to p?íhodný v?k. Moje nejmladší za?ala v 8 1/2 m?síci.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-09, 12:51
No me minuly rok Flo zacala az kdyz ji byl rok a neco :o) Tappi se mladatka narodila den pred prvnima narozeninama :)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-10, 12:02
Ahoj, no vcera se stavila Dasa a udelali jsme "gynekologicke vysetreni" a je to rije :))) dnes rano mela zase o neco vetsi zacinajici otok, takze smele k zenichovi :)))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2006-02-10, 13:00
nevíte, jestli u samc? m?že b?hem ?íje kolísat hladina hormon? a tím se m?ní jejich chování? Bertík nás cca 10 dní hystericky okusoval a dost to s ním mlátilo a te? asi2 dny už je zase hodný, jen zna?kuje. tak by m? zajímalo, jestli jsou u nich takové výkyvy normální a m?žem ?ekat další agresivní období, nebo už se zklidnil a zbytek ?íje bude v klidu?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-10, 13:44
Romca a nema nejakeho plysaka, na kterem by se vyradil? :o)
Fretan - pockejte na 11 den rije ;)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2006-02-10, 14:22
Yasmin, plyšáka má. R?žového králíka, velikostí akorát. Problém je, že samotný králík ho neuspokojuje a jeho p?edstava je taková zakousnout se do m? (resp. do rukavice co mám na ruce) a pak je ochoten ?ádit s králíkem. ale m? prost? nebaví d?lat mu takovej sexuální servis! kdyby si toho králíka n?kam odtáh tak a? si tam s ním d?lá co chce t?eba celej den ale BEZE M? :-) si to p?edstavte... nebo radši ne.

Aktuální stránka:2 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist