Aktuální stránka:14 z 14
Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-07-12, 19:42
Bení?ku, tady Draco. Drž se, jsi silný chlap, všichni na tebe moc a moc myslíme!!!
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-07-13, 10:52
Benicku drz sa, je to "iba" ECE, mame s tym bohate skusenosti. Kazdu novu fretku sme si u nas doma odgrckali a odsra.i. Prejde to a bude dobre.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-07-13, 13:59
D?kujeme za podporu. Bení?ek bojuje.

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-18, 00:30
Lído, nebyla sem týden na netu a te? ?tu toto...je mi to líto :-(
Moc držim vám palce!
Jak je Bení?kovi?
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-07-22, 21:24
Bení?ku, snad už jsi v po?ádku ?
Chudinko malinkatá.

V úterý jsme si dovezli dom? št??átko. Náš n?mecký ov?ák ho p?ivítal olíznutím a p?átelským žduchancem svého nosanu.
Fretky novému ?lenu rodiny samoz?ejm? hned ukázaly, kdo je doma pánem. Od Bruta nikdo nabídku p?átelství ne?ekal a tak taky nikdo nebyl zklamán. P?esto se Brutík zachoval vcelku solidn? a gentlemansky. Svým výrazným zasy?ením ( jdi mi z cesty cizáku) dosáhl svého cíle a chová se klidn?. Je samoz?ejm? odtažitý a p?ísn? trvá na svém soukromí, ale to k n?mu pat?í. My se t?šili na reakci Brusinky. Pes je na ni moc veliký a Brutus škaredý. A ona by se tak kamarádila... Št??átko si bude mít s kým hrát a Brusinka taky - ó, lidé naivní. Tato malá bílá dáma p?edvedla v n?kolika sekundách celou škálu bojového um?ní a své úsilí zakon?ila chvatem drsným - p?ímo pod pásovkou. Výsledek našeho pokusu a sp?átelení - vyd?šení my, vyd?šené št?n?, Brusinka zav?ená v kleci a lomcující m?ížema.
Tolik o n?žné a ubohé Brusince.
Když odpoledne zalet?l balónek Bártovi ke klecím fretek, bál se pro n?j dojít, p?estože oba bílí banndité sladce spali po vzájemné bitce o plyšového lišáka.
Tož tak.
Bení?ku drž se. A v?bec se všichni v tom horku držte. Pa



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 22.07. v 21:25.
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-07-22, 21:47
Zdravíme kamarády, tady Beník z karanteny. To je taková otrava..mužu být jen v ložnici...chjo, chjo...už neblinkám a kakám normální klády. dokonce jsem už i zvýšil svou hmotnost...baštím takove hnusy ale má to jednu výhodu, chodím do kancelá?e. tam si vše o?ichám, dostanu baštit st?íka?kou-jinak nejím a sladce hajám v hamace. Jsem hý?kán, nošen, chuhán za ouškem, tak jak to mám rád...
Všechny vás zdravím a d?kuji za podporu.
Beník

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-23, 09:30
Bení?ku drž se! A skus papat už sám, pak t? ur?it? pustí z karantény. Ale na druhou stranu...nošení do práce taky neni k zahození, já to taky miluju. ;-)
Zdraví t? Vl?ák
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-08-13, 20:30
Ahoj kluci a holky,

situace je v okolí Hanušovic celkem drsná. Našt?stí jsem hodn? tvrdej a drsnej a tak se s tím sou?asným stavem n?jak vypo?ádám. Brusinka se na v?c taky snaží hled?t pozitivn?. Však my si jednou kousnem!
Je tu ten Bartolom?j. To št?n?.A všichni jen – Bártí….. A co ubohej Brutus ? He ? Ale co, pšoukáme na to. Jako s Brusinkou. Ale sem tam se to nevyplatí. N?kdy má Patty zbyte?n? moc ?asu a neví co roupama. A pak se jí hodí každá záminka. A hned fro?ák, šampón… A prý – smrdíte jak ?ádn? rostlé hyeny. Letos jsem byl koupanej už dvakrát a to je teprve srpen !
A te? ješt? Karel a Milan. Patty je hlídá. Našt?stí je ubytovala v koupeln? a tak na n? nevidím. Ale dob?e o nich vím a myslím, že by v?bec nebylo na škodu, kdybychom se potkali. Nová setkání a tak. Nové p?íležitosti. Brusinka to taky ?íkala. Budou tady do úterka, tak nemáme moc ?asu. Musíme n?co vymyslet. Brusinka zkoušela vykopnout dve?e, ale znáte to, holka. Prost? jí to nešlo a já si p?ece neokopu své ubohé, prý „zdravotními procházkami“ zhuntované nohy. Musím vymyslet n?co jiného.
Karel a Milan jsou potkani. Netroufám si domýšlet, co bude Patty hlídat p?íšt?. Jen doufám, že se nakonec na dovolenou nerozjede i ten ?lov?ká?, co vlastní dv? prasata a krávu.
Patty se rozhodla, že už mi nenechá dát injekci od doktora kru?áka a tak pravila, že s námi p?estane chodit ven. No kone?n?! Mám úpln? prošlapané šlapy. Fakt. A to jsou venku bacily a v?bec samé obstrukce a nebezpe?í.
A fakt, fakt, jsem v klidu doma. Jen když Brusinka moc zlobí, tak m? Patty p?kn? uspinká a dá do pelíšku a pak žene tu zlobivku ven p?kn? samotnou.
I když minule ?íkala Patty pání?kovi, že je to tady samej pes a že i hol?i?ka už asi bude jen doma.
A sami mají dva hafany ! Chápete to ? Zorro jim nesta?il a tak p?ivlekli Bartolom?je. A Zorro je ješt? nadšen. No, mám ho rád, ale je to prost? jen pes.Chybí mu to vyst?íbené fret?í uvažování.
No, jinak se máme celkem dob?e. Myslím já a Brusinka. Papriku te? baštíme žlutou a Brusinka loudí sem tam rozinku. Ty jsou malé, to je nic. To fíky, ty mám rád. Ty dostáváme na vánoce. Ale máme je na p?íd?l, což je hnusný. Prý bych dostal n?jakou nemoc od cukru, ?i co. To bych ani ne?ekl, že cukr má taky bacily.
Možná jsou doma jen tak chtiví, na ty fíky.
No nic, m?jte se. Odcházím do p?edsín? - ?íhat. T?eba proklouznu do koupelny a osobn? poznám karla a Milana, kluky ušatý...
B.B. vlastní prošlapanu šlapou

P.S. Borisek se má dob?e a prý nechutn? ztloustnul. Dokonce tak, že ho pán domu prohlížel, zda je to opravdu kocour a zda nebudou chovat :o)

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-13, 21:00
Patty (pardon - Brutíku), na pátkový ve?er sem si zas super po?etla! :-) Píš ?ast?ji! :-)
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-08-31, 17:18
Akce:
12:00 – odchod do lesa za ú?elem sb?ru hub.
Složení :
1) naviga?ní tým – manžel a pes Zorro
2) záškodnický tým – pes Bartolom?j
3) brblající tým a tým sb?ru – já a Brutus
4) záložní tým - spící Brusinka, odmítající opustit pelíšek
Cíl :
Sb?r hub, pokud možno h?ib? pravých.

Stru?ný záznam akce :
12:30 – první pád Bartolom?je do jámy
12:33 – 12:50 – vyprošt?ní, odbahn?ní, sušení
12:51 – Zorro prohlíží místo pádu
12:52 – Zorro padá do jámy
12:53 – 13:10 - vyprošt?ní, odbahn?ní, sušení
13:15 – první protesty – našly se houby a Brutus musí opustit koš ve kterém doposud ležel na zádech.
13:20 – Brutus leží v koši na zádech, houby nastrkány do Brutova bat?žku.
13:20 – Bartolom?j padá ze svahu
13:23 – 13:45 – vyprošt?ní, odbahn?ní, sušení
13:30 – pod námi praskot v?tvi?ek
13:30 – hledíme dol? a docházíme k záv?ru, že to ptáci nebudou
13:30 – hvizd ovce
13:31 – prcháme na severovýchod
13:31 – mufloni prchají na východ
Mezi muflonama je n?kolik nep?íjemn? velikých beran? nebo jsou letos ovce obzvláš? vzrostlé.
V?etn? roh?.
13:35 – naviga?ní tým se rozhodl pro opušt?ní cesty
14:00 – naviga?ní tým by pot?eboval navigaci
14:01 – tým sb?ru nesbírá – bojuje o p?ežití a brblá
14:05 – omylem se místo košem zap?u do svahu Brutem.
14:05 – omlouvám se uraženému Brutovi.
Naviga?ní tým naviguje z bezpe?né vzdálenosti, krom? chvilek pot?ebných k vyproš?ovacím pracem ohledn? Bartolom?je.
14:50 – kone?n? se dá jít normáln? a není t?eba lézt po ?ty?ech.
Chvilkami.
15:20 – ve známém lesem nad naším domem. Zde natrháme v?tšinu z dnešní ko?isti. Brutus p?esv?d?en k opušt?ní koše.
Brutus nadšen? válí sudy sm?rem k domovu.
15:30- doma.
Myslím, že týden bude na zotavení sta?it.

Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-01, 17:54
Patty, jako vždy je?im a bre?im :-)))
A už kone?n? vim, pro? chodim do lesa (do dnes jaksi podv?domn?) bez chlapa a freta, zato zásadn? se psem provorních hotelu, který spolehliv? trefí domu :-))))
Avatar

Re: malý ušatý Brutus
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-09-22, 21:58
Zdravíme Vás všechny z Brušperka.
Já, Beník už skoro chlupatý, bez krysího ocásku hlásím, že jsem už zcela zdráv. Jsem p?ekontrolován, nao?kován a te? už m?žu prohán?t ty moje holky bez omezení. Tedy jen jednu-Winuli. S Famou se nekamarádím. Dnes u nás bylo velké vážení h?íšných t?l.
A tak: Já, Bení?ek, 1200g. Winule 760g a Famuška 1000g...
Minulý týden jsem zažil šok. Na chodb? se objevily dva kufry...dostal jsem strach, že mi holky jedou pry? a my p?jdem na službu k tet? Zuzce...Ale žádný transport se nekonal...p?išel nás pustit Okurkový d?da a p?inesl nám baštu, kterou va?ila pani?ka, to poznám. Ale kde jsou??? Celý den jsme ?ekali, kdy se otev?ou dve?e a my uslyšíme..ahoj zlatí?ka moje...ale nic..
Ve?er jsme museli usínat sami, bez pohlazení a pusinky na ?umá?ek. Ráno se ty dve?e otev?ely a ...byl tam zase d?da...Ale vrátily se nám, fakt. No uznejte, kde by našly takové vzorné, ?istotné a vychované fret?í uli?níky, jako jsme my???
Vše se vyjasnilo. Naší mladé za?ala škola a spole?n? odvážely v?ci do Prahy...ale mohly nás vzít s sebou, že joooo?? Hodil bych si kufr na záda a bylo by..já jsem silák...

Aktuální stránka:14 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist