Aktuální stránka:6 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Peetja (IP)
Datum: 2007-02-16, 20:40
patty - my ho na to psychicky p?ipravili;)) p?edem
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-02-22, 12:30
neza?al vám n?komu fre?ák po kastraci ?ast?ji pušit, a to i bezd?vodn? /mimo leknutí, rva?ku.../?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-02-22, 12:39
Ahoj Ir?o, Bobíšek je te? týden po kastraci a zatím s pušením problémy nemáme.... ?uk, ?uk. Ale o dost mí? te? papá. Ale jinak je normáln? ?ilej, hravej až ob?as zlobivej, takže jsem usoudila, že už ho hormony nenutí být veeeelikým chlapákem. :o))))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-22, 12:46
...menší spot?eba bašty nebude mít souvislost s kastrací,ale s jarem,na ja?e kluci mí? baští a hubnou.
Irenko,n?kdy se stane že fre?ák prost? za?ne pušit,se mu to asi líbí,nebo nevim pro?.Možná tím dává n?co najevo,ale t?žko ?íct co.U nás n?který puší a n?který v?bec.T?eba Berunka puší zásadn? když je spokojená a mazlí se,tak asi blahem.A Pí?a puší když cítí jiný cizí fretky.Adouš puší když ho n??ím naštvu,naposled jsme ho vyhnala z knihovnya zav?ela ji,takže tam nemohl,tak si p?ede mne stoupnul a pušil o stošest a sy?el na m?,pacholek jeden :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-02-22, 12:52
boža: aha, tak to je možný. Já tak usoudila, protože ješt? den p?ed zákrokem baštil jak prokoplej a od probuzení práv? papá málo. Z?ejm? shoda okolností.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-02-22, 13:51
Irena napsal/a:
-------------------------------------------------------
> neza?al vám n?komu fre?ák po kastraci ?ast?ji
> pušit, a to i bezd?vodn? /mimo leknutí,
> rva?ku.../?


Rupík prvních pár dní jako na potvoru pušil každý den. Jelikož nem?l ránu na pytlíku ješt? zahojenou, bála jsem se mýt nebo otírat mu zade?ek, abych mu neublížila.
Do týdne ho to p?ešlo. Te? už jenom voní! :o))))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-02-22, 14:10
no, nám za?al pár dní po kastraci - už je to druhý týden a po?ád ho to baví...jako není to nic drastického, ale p?ekvapilo nás to
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-22, 15:14
Ne vždy, je snížená chu? k jídlu po kastraci p?í?inou jara. My kastrovali v ?ervenci a to už jaro nebylo. Frodo po kastraci asi tak 10 dní jedl hrozn? málo.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: piškot (IP)
Datum: 2007-02-22, 15:30
Ahoj náš Piškot po kastraci,pohoda baštil stejn? jako p?ed ní.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-02-22, 16:46
Rupík taky hned po kastraci trp?l chvíli nechutenstvím. Te? jí normáln?, a p?esto mu šla váha mírn? dol?. Jelikož je jinak úpln? ok, p?i?ítám to jaru.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-22, 17:01
No, Frodo také schudl. P?ed kastrací m?l 1900 g a po ní se dostal na váhu 1600 g tu si v?tšinou drží s rozptylem 1540 - 1700 g.

kast+on+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 20:00.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-22, 23:49
Irena: Hele nám taky za?al po kastraci pušit ješt? víc, než p?edtim :))) te? b?hem dvou dn? si zapušil tak 3x... zrovna p?ed chvílí :) jen tak, leží t?eba v dome?ku a prost? si pušne... :)
Jinak Rocky zhubnul po kastraci z 1900g na 1700-1750g... nahoru to jít nechce, asi papá p?ece jenom o n?co mí?... to už asi nenabere zpátky, co? :(
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-23, 01:20
Nám po kastraci nepušil, ale ta kila už nenabral a asi ani nenabere.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-02-23, 07:07
Brutík nepušil p?ed kastrací a nepuší ani po ní.
Ale s váhou je to tak, jak psala Jordi.P?ed kastrací bez pár gram? 2kg, po kastraci tak kolem 1600 g.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-02-23, 07:37
Škvorda p?ed kastrací 2030g a po kastraci 1850g a bojím se,že to p?jde ješt? dol?,po kastraci je teprve dva m?síce.Nepušil ani p?ed kastrací ani po kastraci,nikdy to ani jednou nevyzkoušel:-)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-02-23, 10:02
Aha, tak Ferda zatím nezhubnul a cpe se po?ád stejn?...akorát teda taky (hajzlík mr?avej) za?al dost chodit mimo wc, což d?ív ned?lal - jestli on to ned?lá místo zna?kování?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-23, 14:15
U nás na wc chodí už krásn?, pušil teda i p?edtim, n?kdy p?i ?išt?ní oušek a n?kdy prost? jen tak... ale d?lal to i p?edtim, spíš má r?cný období... hlavn? doufám, že už nezhubne, takhle je akorát, ale nechci, aby byl jak vyhublá žížalka :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-24, 21:18
tak je rozhodnuto i my se p?ipojujem s Filovou kastrací.v pátek jdem na veterinu a rovnou se dohodnem na termínu kastrace.jak asi dlouho trvá kastrace samce?Žofku mi vrátili cca po hodin?...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 24.02. v 21:44.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-24, 22:50
ŽoFiRo: mám dojem, že asi 15 minut, je to rychlý... ale nevim, protože Rocky tam byl celej den, dali nám ho probuzenýho, ale co jsem ?etla, je to otázka chvilky...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-24, 23:00
no práv? taky jsem ?etla,že je to otázka n?kolika minut,tak kdyby to bylo v pohod?,mohli by ho do hodky taky vrátit.jde o to,že nevím jestli stihnu sjet do Ústí kde mi kastrovali Žofku a když už tak asi jen na oto?ku :o( kdyby to bylo tenhle týden,tak je to v poho,jenže s ním chci jet ješt? na výstavu a to by na n?j bylo asi dost brzo...
prosím,za jak dlouho vám vraceli vykastrovaný samce?vím,je to u každého veta jinak,ale jen tak pro info...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 24.02. v 23:03.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-02-24, 23:33
ŽoFiRo:....cca do patnácti minut....

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-24, 23:35
Heretika,do 15 minut ho vrátili,nebo vykastrovali?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-02-25, 08:41
ŽoFiRo:... dali mu injekci na spaní a 5 minut jsme ?ekali než usne, pak asi deset minut kastrace(se vším v?etn? holení a následné pé?e)... bylo to vše OK, probudil se hned, ale pospával asi 5 hodin, pak se probral, najedl, napil, vykadil, spal asi ješt? dvacet minut, probral se a od té doby se choval jako oby?ejn? a v?bec si toho asi nevšiml, nic ho nebolelo a hned lítal jak raketa.... je to dva m?síce a žádné komplikace... myslím,že m? to sebralo mnohem víc než našeho drahouška :-)))

kast+on+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 20:33.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-02-28, 10:52
Vracím se ke kastraci našeho Bobíška - papal po ní strašn? málo. Nakonec to bylo tak jak psala Jordi. 9 dní mu nechutnalo, ale te? už zase papá jako d?ív. Huráááá.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-02-28, 15:39
Jak tak koukám, tak Monty byl asi taková "vyjímka" po kastraci... :(

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-03-01, 13:17
D?v?ata,pot?ebuju konzultaci:-)...?ekám na ?íji naší Kryšpínky a ihned po ní budeme kastrovat...jelikož je u hol?i?ek poopera?ní pé?e nutná a každá"máma" se o drobka bojí,tak jsem hledala n?co,co by nám to hojení uleh?ilo....našla jsem COSI a pot?buju v?d?t,má-li s tím n?která z vás zkušenosti...

Biopolym mo?ská ?asa(výrobce Bio-Alivia s.r.o.)
-regenera?ní p?ípravek,upravená mo?ská ?asa v kapkách(pro ko?ky a psy)
-podporuje regeneraci organismu,zlepšuje zdravotní stav a celkouvou kondici zví?at
-je vhodné ho používat preventivn? p?i regeneraci organismu po fyzické zát?ži ?i onemocn?ní
-zlepšuje zab?ezávání a snižuje úhyn mlá?at
-zlepšuje kvalitu srsti,její hustotu a lesk a srst rychleji regeneruje po poškození aonemocn?ní
-podporuje kvalitu a pigmentaci k?že a kožních derivát?

Dávkování:
základní dávka pro celoro?ní dobrou kondici,srst a pigment:3 kapky na 1 kg živé váhy
-b?ezí a kojící samice 6 kapek/kg
-zví?ata v zát?ži6-8 kapek/kg
-zví?ata v rekonvalescenci a nechutenství6 kapek/kg
-p?i velmi špatné kondici a velké zát?ži organismu 9 kapek/kg

dávkování o?ním kapátkem do krmné dávky
___________________________________________


Jinak na www.veterinarnipece.cz (dopl?ky výživy)


Co vy na to??

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-01, 13:18
mam to doma,zvrací mi to ko?ka i fretky...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-03-01, 13:19
Sakra...

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-01, 13:21
nojo,ja nevim pro?,taky jsem si myslela že to musí být vola?o úžasne , houby
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-03-05, 17:48
Ahoj Všichni p?ed m?sícem jsem si po?ídila první fretku sami?ku plánuji, že ji dám vykastrovat ( projistotu ) veterina?ka mi po telefonu ?íkala, že se sami?ky kastrují naja?e je to pravda nebo ji m?žu dát vykastrovat kdykoliv a ješt? si nejsem jistá jak poznám ?íji v knížce je to popsané ale ?íst a vyd?t je rozdíl bojím se abych to poznala abych mohla hlídat délku ?íje. Moc d?kuju za rady.

Aktuální stránka:6 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist