Aktuální stránka:2 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:01
Protože má z tebe psychický traumata, tak se to n?kde musí projevit, ne???? :-)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:03
majda: jak jako psychické trauma?:-) To mi jako není jasné, jak to myslíš:-)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:03
Nechci Vám radit, sama s tím zkušenost p?ímou nemám, protože fretky, které mám jsou všechny"odloženci" od p?vodních majitel? a azylanti, kte?í pot?ebovali urychlen? nový domov,p?isly dosp?lé, ale podle toho, jak vidím jiné fretky ve srovníní s t?mi mými bych je taky p?es zimu ješt? nechala. Same?ek, kterého mám jako prvního byl kastrovaný asi v 7 m?sících a když vidím jeho velikost ve srovnání s tím víc jak ro?ním, kterého jsm dala nedávno kastrovat, je to velký rozdíl. Ten první je velký jako sami?ka, takový "drobek" kolem kila a malý. Ten druhý má 1.60kg a je to skute?ný pan SAMEC. (Teda te? už ne). Nechala bych ty Vaše kluky dovivinout.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:06
Jo jo, Kryštofa jsem taky nechávala v sedmi m?sících a je to žížalka, má kilo dvacet.....
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:25
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-18, 08:56
Si zapomn?la, že mám taky Kryštofa, nééé? A zatím se perou v mezích normy, Pitrís nezna?kuje, jenom m? kapánek víc rafe....ale to se dá vydržet...


nezapomn?la! ale to je kastrát, ne?
jinak ba?a m? kousat p?estal, takže fakt došlo na to (aniž bych tomu v??ila), co jsem tvrdila p?edtím doma - že se budou kousat mezi sebou a nás budou mít na mazlení... :o)
a mazlinkuje se batík po?ád, dokonce se ke mn? chodí p?ed renem schovat, když už ho to hodn? se*e... :o))

Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-18, 08:56
....V chytrejch knížkách sice píšou že nejd?ív v 6-8 m?sících,ale taky chyt?í v?dí,že ?ím dýl,tím líp pro zdraví.


to já vím taky, že ?ím dýl, tím líp. jen mám strach o rena!

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-18, 08:58
martina, u nás 1,5ro?ní Meggie otravuje p?lro?ní Vanilku, protože si chce hrát. Vanilka kolikrát taky nemá náladu, a když jí Meggie ská?e na záda, sy?í jak malé hád? a cení na ni zuby. Jindy spolu blbnou a lítají po p?edsíni jak namydlený blesk. Myslím, že to ?íjí nebude :o) Je to stejn? jako u lidí prost? o momentální nálad?/nenálad? ke h?e.


tak to ráda slyším, sice jsem si to myslela taky, ale jsem ráda, že mi to n?kdo potvrzuje!

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-10-18, 09:03
Same?ek, kterého mám jako prvního byl kastrovaný asi v 7 m?sících a když vidím jeho velikost ve srovnání s tím víc jak ro?ním, kterého jsm dala nedávno kastrovat, je to velký rozdíl. Ten první je velký jako sami?ka, takový "drobek" kolem kila a malý. Ten druhý má 1.60kg a je to skute?ný pan SAMEC. (Teda te? už ne). Nechala bych ty Vaše kluky dovivinout.


drobek ba?a není, ?a?a byl kastrován jako dosp?lec a m?l 1,2 kg (v zim? 1,4), ba?a má 1,6 kg p?ed zimou.

ukecaly jste m? (teda neukecaly, p?esv?d?ily m? vaše argumenty), KASTRACE SE ODKLÁDÁ! ;o)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:34
Strach o Rena mít nemusíš,nic mu nehrozí.On ho nezakousne,i kdyby nakrásn? hupnul do ?íje.Pokud ho nesežral hned zpo?átku,tak už mu nic neud?lá.Jedin? by šlo o život,kdyby byli OBA v ?íji,což nehrozí.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:05
JO a ješte k tomu jestli je drobek,po kastraci zhubne,a kdybys ho kastrovala ted,tak by zhubnul ješt? p?ed zimou a byl by z n?j drobek,už by na zimu nenabral.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:14
ale kušuj, božka, dyk ?íkám, že už jste m? ukecaly!
;o))

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:16
:O))) jojo,ja vim .To bylo jen dopln?ní,kdyby náhodou to n?komu nebylo jasný,kdo by to t?eba n?kdy v bodoucnu vyhledal,víš

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:52
Ale my jdem. My m?žem. Jsme totiž starej pardál...:-) No, starej ne, ale už máme miminka ud?laný. Robinovi nezvladatelné geny jsou již rozší?eny. Zrovna onehdá jsem mluvila s majitelem našeho miminka a on ?íkal, (už tcho?e p?ed tím m?l), že ten od nás je takovej divo?ák a nasválista, že za ním chodí jak pejsek a jakmile se páne?ek vzdálí tak, že ho tcho?ík nevidí, ža?ne zb?sile kvokat a hledá ho:-) Taky mu vesele obrací misky s vodou, hrabe v zách?dku, za ú?elem dostat co nejvíc písku ven a miluje vodu. Prost? celej tatínek:-) Takže úkol spln?n. Geny jsou rozší?eny:-)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:14
Takže pro všechny, kdo sem psali, že mají letošní mlád?!

Já mam taky letošní mlád?, kulky má v?tší než velký bor?vky(jsou vid?t ze všech stran, a? se podívam jak se podívam) a zna?kuje. Zna?kuje plyšáky, roli?ky, boty, všechno co se válí po zemi. Když jdu na procházku a zastavím se s n?kým, okamžit? si o jeho boty ut?e b?íško, n?kdy i o kalhoty. Otírá se o v?tší trsy trávy, o obrubník... Po?ád má mokrý chloupky kolem pin?ourku. A hrozn? smrdí! Teda m? to nevadí, ale když jedu MHD a nastoupí n?kdo a za?ne se projevovat, že tam smrdí chc*nky, tak m? to jenom utvrzuje, že je cítit. O víkendu u m? byla kamarádka a povídala, že má v?tší kulky než její samec o necelý dva m?síce STARŠÍ(!!!) než Pí?an. Je tohle puberta??? Já si jí p?edstavovala jinak! Nebo nastupující ?íje? To snad ješt? né! :-o
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:26
v pubert? je možná taky, ale to, co popisuješ, je ?ÍJE...

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:27
To neni možný! Je mu 6,5 m?síce!!!!!
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:33
Já mám taky strach. Rupíkovi dochází p?lrok, šoupá zade?kem o okraj záchodku a o lopatku a smetá?ek, b?íško má taky semotamo vlhké :o/ Zatím smrádek necítím, ale asi budu muset pozvat n?koho "z ven?í" na ?ichový test!
?íje ješt? neee, prosím, ješt? neee! Nechci vézt na Vánoce ke tchýni smra?ocha!
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:35
A takhle se mu to rozjelo až po tom zá?ijovim sraze v Praze! Do tý doby se mu znaten? zv?tšily kulky, ale nic hroznýho, narozdíl od toho, co tam má te?... P?ed tim jsem si všimla, že se ob?as ot?e o n?co na zemi a sem tam má mokrý chlupky kolem pin?ourku, ale te? má kule a permanentn? mokrý b?íško!
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:37
Petra p. - Po srazu ?íkáš? A nemohl to od n?koho chytit? :o)))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:37
Tadeáš má mokrý b?íško v p?ípad?, že ud?lá louži?ku na linu, to je pak za tím stopa. Je to takový malý chlupatý slimá?ek:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 18.10. v 13:38.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:38
Mirim - já taky nevím, jestli ten byt smrdí, já už mám otup?lej nos, ale práv? reakce lidí v MHD, kdy si ?íkají, že cítí mo?, m? utvrzuje v tom, že náš byt asi smrdí. Kamarádi nám taky nic ne?eknou, když jsem se jich zeptala naposled, tak mi bylo odpov?zeno, že v byt? je cítit každý zví?e, což je mimochodem pravda...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:39
Hm Petro,to je ?íje,a to taky znamená že je pohlavn? dosp?lý.Takže v p?ípad? nutnosti kastrovat m?žeš,ale stejn? bych se to snažila v rámci možností ješt? vydržet.Nebejváš s ním na slunci?nebo nesvítí na n?j do klece sluní?ko?To by mohlo vysv?tlit tak brzo ?íji.Každopádn? fretka na slunce nepat?í,žádný vyh?ejvání jako ko?ka.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:40
Mirim, m? to taky napadlo, ale vážn? netuším od koho by to mohl chytit, kdo tam byl s ?íjným samcem...

Nessie - my jsme d?lali slimá?ka na lin? v?era, kdy honil malou a najednou si vzpom?l, že by se mohl vy??rat a vykonal pot?ebu zrovna v tom míst?, kde ho to napadlo... Žádnej záchodek ho nezajímal...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:41
U nás je to celé zmatené tím, že zadkem o záchod, lopatku a smetá?ek šoupají i holky (1,5 a 0,5 roku) :o/ Tak jsem si ?íkala až dosud, že se prost? po sob? opi?í! Moje sami?ky p?ece v ?íji nejsou!
Jo, a navzájem si u?uchávají zadky a bobky, asi n?jaká hygienická kontrola nebo co :o)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:42
Mirim: Jojo, to Tadeáš d?lá taky. Asi kontroluje, jestli je to asi skute?n? jeho:-)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:43
Bóžo - já ho kastrovat nebudu, už má na p?íští rok manželku a dv? se ješt? rozmejšlí, takže u nás kastrace nehrozí. Ohledn? toho sluní?ka, já nevím. Ob?as jde na odpolední procházku se mnou a psinou, ale jinak klece mají oba pod oknem v obýváku, ale na východní stran? a ješt? tak, že p?ímo na klec sluní?ko nikdy nesvítí. Do obýváku svítí dopoledne, ale ne na klece.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:46
tak to jo,no a vezmi rozum do hrsti až bude mít zájem náká nev?sta,když na Pídouska koukám nesmí to být st?íbrná ani harlekýnka,doufám že to víš?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 14:06
A taky jsem zapom?la dodat, že poslední dobou na m? po?ád vystrkuje pin?ourka, když ho drbu na b?íšku. A zahákává se za n?j všude možn?, nej?ast?jc v kleci...

ch+nebez+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 19:50.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-18, 14:08
Nooo,tak na to bacha,z toho jsou hodn? nep?íjemný úrazy.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 14:18
Klec už jsem oblepila, takže te? už jenom vychytávam ty místa po byt?...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-18, 14:54
martino-necht?la jsem,ale nedalo mi to:?etla jsem,že s Batou mladý nechceš,ale u Rena uvažuješ,že jo.pokud by to bylo na m?,rozhodla bych se spíš obrácen? a na kastraci poslala Rena.p?eci jen,pokud jsem dob?e pochopila,je to nalezenec a tak o jeho p?vodu nevíš a tak je velké riziko p?íbuzného krytí a Bata je od chovatele,ne?tak tam bys o jeho p?vodu v?d?la a mohla by ses pokusit vyhnout p?íbuznému krytí...ale je to jen m?j názor a rozhodnutí je na tob?....

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 15:13
selly: t?eba práv? ten nalezenec by oživil krytí. Ale o Ba?ovi psala Bóža, že on a jeho sourozenci jsou alergici, takže jejich rozmnožování není p?ínosem. To víš, že je Ba?a ooooobrovský fešák...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-18, 15:17
Jo jo, celej ten vrh má po tátovi vrozenou alergii, takže jejich další množení není dobrej nápad....
Avatar

Aktuální stránka:2 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist