Aktuální stránka:9 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-07, 20:59
Dádo,a to má,chudák,až tak dlouhou hladovku?Žofka m?la jen 6hodin,protože víc už je prej moc, ale to záleží na vetovi a použitý narkoze...
držíme pale?ky a pacinky, ur?it? to zvládnete ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2008-01-07, 21:33
Mužu se zeptat když bych cht?la mít mladatka jen jednou je pak kastrace lepší?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-07, 21:34
?ara, pokud už pak mim?a neplánuješ, je ur?it? lepší dát sami?ku kastrovat.nebudou jí obt?žovat a vysilovat zbyte?ný ?íje...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-08, 00:30
Já teda nevim, ale Rocky p?ed kastrací nem?l jíst 3 hodiny a pít moh furt, Meggie m?la nakázáno vzít si s sebou v p?epravce vodu a granulky, když se granulky rozmo?ily (napáje?ka p?kn? tekla), tak jsem dokonce na šejdru kupovala, aby mohla ješt? papat a hned po kastraci až se vzbudí m?la jídlo.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-08, 06:44
Žofka m?la hladovku 6 hodin a pití neomezený, po kastraci sm?la jíst a pít až když bude úplkn? probuzená a dojde si pro to sama...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-08, 09:43
Naše "dvorní vetka" taky zastává názor, že p?ed operací hladovku tak 6 hodin, že 12 je na fretku moc.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-01-08, 17:05
Tak to má Fitchík zasebou. T?epal se a necht?lo se mu moc spinkat, ale stejn? mu to nepomohlo a kuli?ky jsou fu?. Te? se zkouší probudit, ale moc mu to ješt? nejde. Má to dost napuchlé, to Eda v?bec nem?l, tak doufím, že to bude v pohod?:-)
Ješt? mu d?lali ten zatrhlý drápek, tak to má v obvazu, necht?la mu z toho p?estat téct krev.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-01-08, 17:07
kluci "to" m?li taky napuchlé (teda nevím, jak moc to má fitch) a taky jim ?áste?n? oblast ?ez? z?ervenofialovomodrala... to jen pro p?ípad, aby t? to nevyd?silo.
cca 5 hodin po zákroku by m?l být fitch fit... :o)

kast+on+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 20:41.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-01-08, 17:09
Jo d?kuji, asi by m? to vyd?silo, protože Edík to m?l úpln? v pohod?. A taky to líp snášel mi p?ijde, ale každý fre?á?ek je jiný, že?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-01-08, 17:19
Dadi tak super, ze i Fitchik to skvele zvladl..Tomik to taky nemel moc pekne a jak rika Martina, hralo mu to behem par dni barvickama:) Dneska uz je i vacek stazeny a rostou chloupky:)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-01-09, 15:29
Dádo, posíláme Fitchovi pusu za state?nost!
Hlavn? ho moc nelituj, rychle by se zorientoval a využil toho. :o)))
Damián je poslední dny d?sný hod?ous. Jako by tušil, že i na n?j se už brousí skalpel. :oP
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: nicotka (IP)
Datum: 2008-01-23, 11:12
Pot?ebovala bych poradit...
Mám samce v ?íji a cht?la bych ho nechat kastrovat, kv?li zna?kování a taky protože se po?ád snaží nakrýt mou druhou fretku (kastrovanou sami?ku). Do?etla jsem se, že je možné samce nechat vykastrovat i b?hem ?íje, je to pravda? Jen bych se cht?la ujistit, že to tak opravdu je, abych mu t?eba n?jak neublížila. D?kuji za odpov??.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-23, 11:16
Samce b?hem ?íje m?žeš nechat vykastrovat, ale chce to, aby fakt byl phlavn? dosp?lej, což bude, když je v ?íji. A m?l aspo? t?ch 8 m?síc?...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-01-23, 11:31
samci kastrace v ?íji nijak neublíží (narozdíl od sami?ky, kde je riziko). u samc? je jediné d?ležité, jak píše rynn, dodržet v?k pohlavní zralosti. alespo? 8 m?síc?, když to bude pozd?ji, tím lépe.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: nicotka (IP)
Datum: 2008-01-23, 18:21
Nubbík je narozený 2.5.2007, tak v?k by nem?l být problém.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-01-25, 02:08
Mimochodem - u samc? tcho?e neplatí to, co u malých kocour?, že je možné je kastrovat už p?ed pubertou?
Naši nechali kastrovat kocourka Lipánka (alias Zmetek) v pár m?sících a nijak ho to nepoznamenalo - jen se po?ád chová jako idiot...tedy jako ko?átko:o)))))))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-25, 09:15
Markéto, my jsme ko?ky (holku i kluka, p?išli spolu jako ko?átka) nechali kastrovat v 6 m?sících, vet ?ek, že d?ív ne, tohle bylo nejd?ív. jenže mít ko?ata a ješt? ze sourozenc?, to by nebylo dobrý... následky to na nich taky nezanechalo :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-01-25, 10:11
P?esn? jak ?íká Markéta - po p?ed?asné kastraci z?stanou psychicky nedosp?lí. To byly problémy i lidských kastrát?, chrámových zp?vák?.Proto kastrovat rad?ji až po pubert?.VŠECHNY.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-01-25, 10:40
erin??!?!??
erin!!!
:O))))

(já bych alespo? n?které, pe?liv? vybrané exemplá?e nechala vcelku... ZE VŠECH ;o))))

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-01-25, 12:00
bavite me :-))

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: atevinel (IP)
Datum: 2008-01-25, 16:29
Ahoj prosím, mohl by mi n?kdo ?íct kolik p?ibližn? stojí kastrace samce??Myslím se vším všudy. Jen tak orienta?n? a? vím kolik tak asi si p?ipravit. Díky

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-25, 16:30
od 500,- do 2500,- :))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2008-01-26, 17:23
Tak jsme se definitivn? rozhodli...ve st?edu jdem s Grayem na kastraci... Je mi líto, jestli n?kdo toužil po miminkách práv? od n?j, ale bohužel to vypadá, že jeho zlozvyk okusovat si ocas (psala jsem už d?íve jinde) má opravdu souvislost s ?íjí a tak doufáme, že poté kone?n? bude moci odložit límec a žít zase spokojeným životem.... Tak nám ve st?edu ve?er prosím držte p?sti?ky, i když si myslím, že nejvíc bolet to bude zase pani?ku :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-01-26, 19:09
cinderella - neboj, oni to ti zví?ecí same?ci nenesou tak t?žce jako ti lidští.
(Ješt? jsem si tedy nep?ebrala to, co napsala Erin - kastrovat je - VŠECHNY :o)))
No, zví?ata to každopádn? nesou v pohod? a žádné psychické újmy z toho nemají.
Už jsem to tu n?kde psala - m?j švagr má fixní ideu, že naši kastrovaní kocou?i hledí nostalgicky z okna a ?íkají si..."Tamhle jde ale krásná ko?ka! Kdybych nebyla býval kastrát, to bych si p?kn?..." :o))))

Zkrátky, když se nebudeš tvá?it, že je to tragédie a nezneklidníš tcho?e svým chováním, nebude mu nic vrtat hlavi?kou. Naopak mu odpadnou ty pravidelné nervozity, neklid, okusování ocásku aj.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-01-26, 19:47
No fre?áky samoz?ejm? všechny ne, to jsou ti vybraní jedinci, jak píše Martina.
A švagr a? si uv?domí, o co by to m?l jednodušší, kdyby ho netrápily ty neš?astné hormony ....
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2008-01-26, 19:54
Markét, já vim, Montýsek už kastrovanej je, takže jsem si tím už jednou prošla...Ale p?ece jenom, musej mi ho uspat, pak mi do n?j budou ?ezat a to já špatn? nesu...to že p?ijde o kulky, m? nebolí, zato všichni moji kolegové ho t?žce litujou :D
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-26, 20:19
cinderelko, pokud je to kousání ocásku vplyvem stresu z ?ije, stejn? jinou možnost nevidím. Držím moc palce!
A kolegové...ti si asi v roli fre?á?ka p?edstavují sebe...to? hrúza :-)))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-01-26, 21:07
cinderella - já vím - taky všechny zákroky podobného typu u zv??e t?žce prožívám, bráním se tomu cynismem.

P.S. Nejen švagr a kolegové v práci, by m?li po problémech :o)))) Ale to ješt? potrvá, než jim evoluce dovolí p?iznat si to :o))))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2008-01-30, 22:52
Tak to máme za sebou... Grayík mi usínal v náru?í, takže to snad pro n?j nebyl takovej stres... a probíral se mi doma zase v náru?í... pak se trochu prob?hl po pokoji (spíš se teda trochu pomotal), napil, sn?dl pár granulí a te? spinká...tak jen budem doufat, že se nám ranky rychle zahojí a bude vše OK...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: le?ka (IP)
Datum: 2008-02-02, 21:07
ahoj mám dotaz m?j freták 8 m?síc? šílen? za?al smrd?t a je v ?íji p?ipustit jsem ho enchala minulý výkend myslíte že je dobrý nápad nechat ho vykastrovat??
fakticky hrozne páchne v byt? nejsem sama a spolubydlícím se to taky moc nelíbý prosím poradte.

Aktuální stránka:9 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist