Aktuální stránka:10 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-02-02, 22:14
me to prislo jak kdyby mel cekat ty mladatka on, po precteni.. (nic ve zlem)
Jinak je to na tobe - kastrace je tva vlastni volba, pokud ti smrdi, nicim jinym nez kastraci se to nezmeni - takze je na tobe, jak moc ti to vadi.

Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2008-02-04, 20:55
Tak a je to tu, tuto st?edu v p?t hodin odpoledne jdeme pod kudlu:-( já i moje sestra Adélka jsme podle veta dost starý na to abychom se mezi sebou mohli množit, a to by nebylo prý moc dobrý:-( No nevím nevím, m? se to moc nezdá, ale i pani?ka ?íká, že tu mojí segru tahám a koušu ?ím dál tím víc ( když m? to tááák baví:-)No a Adélka se prý za?íná n?jak podez?ele olizovat...Tak nám držte pale?ky a mi pak dáme v?d?t jak to dopadlo:-)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-02-04, 21:03
Enienko držíme pale?ky!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: xvorl104 (IP)
Datum: 2008-02-05, 17:33
Ahojky, mám dotaz. Chci jít se svou druhou ami?kou na kastraci - volala jsem si tam, kde nyní pracuje paní doktorka Chylíková - ?ekli mi, že mám frete?ku nejpozd?ji v 11 p?ivézt a ve?e kolem 17 hod že si jimohu vyzvednout. je to normální postup? Když jsem byla na kastraci se svou první, tak jsem na ni ?ekala a po uspáva?ce ležela a usínala vedle m?. P?íjde mi že takhle to bude pro ni zbyte?nej stres, když ji nechám po takovém zákroku samotnou. Lucka

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-05, 17:39
xvor: Já BílýHo?e to je normální. Rockyho jsem tam dávala v 10 ráno a vyzvedávala si ho až v p?l 8 ve?er.... cht?li, aby byl úpln? pribranej a chvíli po narkoze, kdyby n?co...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-02-05, 20:16
To enienka: Neni na kstraci v peti mesicich jeste brzo??? Ja bych urcite nekastrovala driv nez za 3 mesice...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-05, 22:40
Bara: Kde je, že je jim 5 m?síc?? :-O nikde to nevidim...
Enienka: Na kastraci necho?te d?ív než v 8 m?sících. Holka než p?ijde do ?íje, tak mladý mít nem?že, pokud p?ijde n?kdy te?, tak nechte ?íji nejd?ív ukon?it a pak teprv, tak 3 tejdny potom, jd?te na kastraci. U kluka tak v t?ch 8 m?sících, ale u toho m?žete v ?íji. Rozhodn? ne d?ív, nebyli by pohlavn? dostate?n? vysp?lí a mohli by mít pak zdravotní problémy....
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2008-02-05, 23:23
Byli jsme na veterin?, kde jsou MUDr. K?ákal a Kvapil, a po prohlédnutí fre?ulí nám bylo ?e?eno , že na kastraci jsou dost starý a Max za?íná ?íjit, tak nevím, ale myslím, že asi v?dí co d?lají..Rozhodn? nechceme fre?ulím n?jak ublížit, prtoto jsme se nejd?íve s nimi šli a bylo ám ?e?eno toto...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: enienka dne 05.02. v 23:25.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-05, 23:35
enienka: Pokud je jim 5 m?síc?, tak OPRAVDU po?kej ješt? tak ty 3 m?síce... i klukovi bude t?eba m?síc, i dva trvat, než se po?ádn roz?íjí... v Kolmý m? naštvali, o?kovali, ?im jsem necht?la, ?ikali, jak po kastraci strašn? p?iberou atd.... a to jsem po první návšt?v? myslela, že jsou OK. Doporu?uju spíš Bílou horu- Chyldu nebo Hnízda. Zkus jim t?eba napsat mail, ideáln? Chylíkový, která je na tohle zam??ená víc než Hnízdo. 5 m?síc? je opravdu málo a fakt by jim to mohlo dost uškodit... :(
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2008-03-29, 20:11
ahojda, mame po kastraci mno asi mesic a nase meggi ma modre brisko, ja to neco zleho?? setkali jste se s tim????

kast+ona+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 20:46.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-03-29, 20:20
Alísek, neroste jí tam náhodou srst? ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-29, 20:26
ur?it? máte tmavou tcho?ici - je to nová dor?stající srst, podobn? jako když tmavejm chlap?m prosvítaj pod k?ží rostoucí vousy - taky maj pak tvá?i?ky "do modra" :o)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:03
Tak zitra v 10:00 na to s Leilinkou jdeme :( Tak na nas kdyztak myslete...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:04
budeme !!!

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:07
Diky moc:)
Jinak me muj vet potesil, sam na dotaz, co si o tom mysli rekl, ze ponechani kousku vajecniku je jednoznacne chyba veta..ze neexistuje omlouvat se na neprehlednost, ze je treba byt sikovny a davat pozor...uf. Takze tohle nam snad nehorzi a kdyz, tak moc dobre vi, ze bych ho "zabila" :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-02, 23:09
Tak držíme pale?ky, pak nás informuj!
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-04-03, 07:01
Lucko držíme s Bobíškem tlapi?ky, a? je vše v pohod?.

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-03, 14:26
Ahoj holky:)
Tak jste nam hezky drzely palecky, jsme doma, v poradku, spinkame, ale uz jsme pri vedomi. Je videt, ze se s narkozou vyrovnala hodne rychle, oproti treba Tomikovi...a ja si dokazala, ze muj vet je opravdu dobry a ma mou duveru..Majinky smrt jeho vina nebyla.
Ted jsem ji dala par kapek vody..ted zase blbnu a nevim...kolik az ty vody ji mohu dat?
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-03, 14:29
No vidiš...a máte to za sebou :-))) Vody líznout pokaždé jak se vzbudí....
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-03, 14:32
No ale bylo to neco...malem mi pripravili infarkt...jak se to stalo s Majinkou, byla i jako dnes tenkrat v oridnaci jako pomoc manzelka myho veta...a u Majinky brecela se mnou a pak musela odejit pryc. No a ja sedim v aute, bylo 10:40 a mela jsem ji vyzvedavat v 10:50...a koukam, manzelka odjizdi autem!!! No, co me asi hned napadlo? Zo podruhe se meho hysterickeho vylevu ucastnit nechce a radej utika..tak jsem hned bezela, asi sem musela byz zelena...vet se mi az zacal smat...trubec jeden! :o)))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-04-03, 14:38
Luci, vodu nech k dispozici, ona se ti nep?epije. A o šílených majitelích veti v?dí svoje, byla jsi úpln? normální.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-03, 14:40
Hlavn? vodu z napáje?ky, ne z misky, aby jí do misky neupadla hlavi?ka...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-03, 14:41
No ona jeste haja, otoci se, zmeni polohu, ale hlavicku ma jeste "gumovou"..tak ja ji budu po chvilkach davat strikackou:)
Fontanu ji na gauc asi nenatahnu :o)))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-03, 14:47
Luci fontánu ne, skus ji pokaždé jak se vzbudí podat napáje?ku, nebo namo?enej tampon, ale gázovej, ne vatovej. St?íka?ku bych ani nepoužila, aby se jí nedostalo do plic...ty písty jdou n?kdy blb?.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-03, 14:52
Luci, bu? m?žeš zkusit n?co z toho, co Ti radí holky a nebo po?kat, až se úpln? probere z narkózy - pak si vody lízne ochotn?ji. Nech jí ?istou vodu a granulky k dispozici, co hrdlo rá?í. M?žeš jako motivaci p?idat vitamínoovou pastu ;o)
Držím palce, a? se Majinka rychle zotaví!
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-03, 15:08
Diky za rady...provedu:)
Ja to s tou strikackou delam tak, ze ji drzim, pomalu kapu vodu a ona lize..v podstate to vyjde jako tamponky namocene.
Napajecku mame, ale oni z ni v zivote nepili..ale zkusim, jestli ji to pujde.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-04-04, 12:29
I já moc gratuluji, že to zvládla Leilinka i ty ;-) ...My jdem zítra, možná dneska, záleží na tom, jak to stihnem na vyndání steh? :-) Takže myslím na Vás a a? se Leilinka brzy zotaví. Jinak já jsem dávala první dny vodu z inzulínky (taková ta malilinkatá mililitrová st?íka?ka, krásn? se zní voda i léky aplikují) Sice to bylo napájení na dlouho, ale holky se ani jednou nezakuckaly...záleží na Tob?, každému vyhovuje n?co jiného...Já jsem takhle kdysi dávala dopucu nemocnou mor?ici, která nemohla jíst a u takto malého zví?átka jsem musela fakt dávat bacha, aby to nevdechla, takže ve st?íka?kovém napájení nemám potíže :-)))

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-04-04, 15:41
Uff tak m?j Fre?ák je úsp?šn? po kastraci.. Kdyby n?kdo nev?d?l kam v Brn?.Z vlastní zkušenosti doporu?uju ABClinic na Jemelkové ve Starým Lískovci. Ví co d?lají, super prost?edí, jsou milý, vst?ícní a celkem rozumný ceny.. :)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-04, 15:42
TO JE SUPER, ze se vsem kastrovanejm bolavejm tak dobre dari, nas to ceka cca za mesic taky... vcera jsme byli na poslednim receptalu, tka pockame, az nam opadne rije a hned pod kudlicku...

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2008-04-12, 12:39
za jak dlouho m?žu dát dohromady ?erstv? vykastrovaného fre?á?ka s ?íjnou sami?kou, aby ji ukon?il ?íji ( tedy doufám v to:-) )?? Fre?á?ek jde na kastraci odpoledne. Tak nevím jestli druhý den odpoledne by nebylo ješt? brzo... a zase, aby pak už nebylo pozd?, aby ho "chu?" nep?ešla:-).... Díky moc za rady...

krytí+kast+on+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 20:51.

Aktuální stránka:10 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist