Aktuální stránka:8 z 29
Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-09, 20:58
Chylíková použila sešíva?ku na stehy, p?idala dva, ?ekla, a? to už nezalepujem a Meggie je v pohod? :) musim ?íct, že Meggie celou dobu hezky papá, akorát byla docela dlouho utahaná, ale jinak mi to p?ijde OK...
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-07-10, 12:51
Tak to je dob?e, gratulujeme :o) A? jr Meggie brzo úpln? fit.
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-10, 20:53
Jordi: D?kujem, zatim to vypadá dob?e :) akorát mám dojem, jestli p?ed?asn? "neporodila", tahá po?ád Romea za ucho a u toho je?í, ale je n?žná... tak nevim :) ale stehy po?ád ješt? držej, po?ád má n?co málo p?es kilo (asi i tou faleškou) a chová se, jak kdyby nic :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-16, 12:03
Tak 21/11 jdeme s Tomickem na kastraci:( Drze nam palecky...bojim bojim:(

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-17, 11:29
už jsem kastrovala ?ty?i chlapy... fret?í, myslím... ani jeden n?jak nepost?eh, že mu n?co chybí nebo že ho n?co bolí. ten poslední - jáca - šel pod n?ž v poledne, kolem šestý jsem ho vyzvedávala (aby manžel nevid?l polomrtvou fretku, mohlo by mu to bejt podez?elý) a on okamžit? zmasakroval ba?u s renem.
takže, lucifino, klíííííd! to bude dobrý... :o)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-17, 11:56
Marti ahoj:) Moc dekuju za podporu...A muzu se zeptat..meli jste inhalacku nebo injekcni narkozu? A kolik kluci vazili?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-17, 12:58
Lucifina: Neboj, to bude dobrý :) já jsem nechávala kastrovat kluka- byl kastrovanej n?kdy po poledni, ve?er ospalej a b?hal až další den- teoreticky m?l inhala?ku. A holku- ta šla taky dopoledne, odpoledne jsem si ji vyzvedávala- hned kousla Chyldu, vys*ala se v p?epravce a doma ihled šla b?hat :) a ani jeden si to moc nevšim. Meggie akorát toho, že tam má hnusnou náplast :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-17, 13:09
Rynn diky:) Jde mi o to, ze bojuji se strachem z moznosti spatneho nadavkovani injekcni anestezie. Muj vet nema tak malou kanylu ani masku, takze bude injekce..
Bohuzel v ramci KV neni jiny vet, kam bych mohla jit a tahnout se s Tomickem do Prahy...to je taky na nic:(
Tak jen budu doufat, ze ta chyba nebyla tenkrat meho veta, on je celej vyplasenej ze me, myslim, ze si da sakra pozor...tak snad to bude dobre...

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-17, 13:24
Lucifina: Meggie taky nem?la inhala?ní a byla vzh?ru d?ív, než Rocky, kterej jí m?l... a celkov? byla hned veselejší. Tak budem držet palce, to vet zvládne!
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-17, 14:10
normální injek?ní narkózu... ani ti nevím, jestli u nás, na malom?st?, inhala?ky d?laj?
kluci vážili od 1,1 do 1,5 kg.
jestli je tomík zdravej, myslím tím nejen srdí?ko, ale i p?ípadnou n?jakou virózu, která by te? byla možná, nemáš se opravdu ?eho bát. je to velice jednoduchý a hlavn? rychlý zákrok, obrovskou výhodu maj kluci zejména v tom, že se NE?EŽE UVNIT? t?la, ale "jen" zvenku.
netvrdím, že se nem?že n?co stát, ale to riziko je u téhle operace podstatn? menší než u jakékoli jiné. to bych se víc bála ultrazvuku na zuby, resp. uspání kv?li ?išt?ní zub? - sliznice ústní dutiny mi p?ipadá víc propustná pro n?jakou p?ípadnou infekci než ušmiklý kulky... ;o)

kast+on+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 20:05.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-17, 14:25
Holky diky vam moc...ani nevite, jak jste mi pomohly:)
Ani bych Tomicka nedavala, ale musim...za prve bych pak neuhlidala, az do rije prijde Leilinka...je to gentleman, uz po ni touzi, porad za ni beha a kvoka, ale neni neslusny:)))
Zato klukum dava zabrat, Kimik je o temer pul kila tezsi, ale uz je cely umuceny z Tomajzovo "utoku":)
Tomicek ma 1,4, zhubl jen 100 gramu, tak snad dobry, je to silnej kluk:)
Tak dekuju:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-17, 16:29
Lucifina: Pokud je celkov? zdravej, bude to dobrý, neboj :) Rocky m?l pú?ed kastrací 1,9 kila, pak teda akorát necht?l žrát, ale to asi až tejden po tom. Podle doktorky i MF byl prost? uraženej, tak jsem ho krmila z ruky (to mu jelo :)) a rozmazlovala ho... M?l pár steh?, oholený b?íško, ale jinak super. Meggie nem?la b?íško oholený v?bec, stehy nem?la- akorát kovový svorky. Oba teda zhubli, ale jinak super :) tak se ni?eho neboj. Já teda byla taky p?kn? vystreslá, když je kastrovali a bála jsem se, ale bylo to v pohod?. Tak budem držet palce a packy :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-17, 16:39
Rynn: Ja mam prave za sebou tu hruzu s Majinkou(umrela pri kastraci- konkretne na konci zakroku, uz byla zasita)...takze si rikam, ze budu sedet v cekarne s lahvi vodky, abych to prezila:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-11-17, 16:59
Neboj Luci, to bude vážn? dobrý. Já taky umírala hr?zou ( a to jsem za sebou nem?la ten hrozný zážitek, co ty).
Brutíka šmikli v osm ráno a ve t?i odpoledne už lítal po byt? jako tornádo. A to je rozmazlenej bolestín a hypochondr:o))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-17, 17:07
Lucifina: Já t? chápu, ale fakt se neboj... když necháš ud?lat p?edopera?ní vyšet?ení a tak, bude to dobrý... to se stává strašn? málokdy a 2x tu sm?lu mít nebudeš!
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-17, 17:18
Patty: Tomicek je taky pudinka citlivka...obcas znicehonic dela herecku a "place" a ja ho musim chovat a utesovat:))) Tak snad bude taky dobrej, jako Brutik:)
Rynn: Taky si rikam, ze potkat me to 2x uz si asi hodim maslu, ze by to nebylo mozne:( No at uz je to za nama...pritel to taky spatne nese, Majinka se nas jeste drzi, mame jeji velky fotky v loznici na zdi a vcera jsem ho pristihla, jak na ne zira a brumla si( je verici, tak nevim:))) )No, takze at uz je to za nama....:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-22, 10:06
Dobre ranko. Tak hlasim, ze to mame za sebou. Vcera v 10 jsem byli s Tomickem na kastraci. Ranky ma Tomicek zasite. Okolo 14 hod. se uplne probudil, rozbehl se a padl:) Byl takova matozicka, ale napapal se a napil. Spinkal stridave na jidlo a piti az do vecera. A pozor-dokonce i na WC hned bezel cumacek.
A dneska rano sok-prijde mi, ze se jeste snazi neco "nahonit". Ackoliv predtim byl gentleman a okolo Leili jen kvokal, dneska ji nemilostrdne capnul za kuzi a tahl:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-22, 10:14
Lucifina, jsem ráda, že to dopadlo dob?e! :o)))
Asi Tomí?ek fakt cítí, že už mu mnoho ?asu nezbývá, než ty hormony vyprchají. Jen a? si kluk ješt? užije! :o)))
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-22, 10:21
Mirim: Dobre ranko. Dekujeme...a jak ja jsem rada..nervy to byly, v ordinaci se mi udelalo zle, pak jsem cely zbytek dne u Tomicka sedela a pozorovala ho:) Jojo, taky mi to tak prijde, ze vyuziva posledni sance:)))No joo, prdelka moje, co mu to udelali:) Scena byla komicka, skoda, ze jsem nemela po ruce fotak. Leilinka totiz zrovna papala a Tomicek se postavil na sklenene prkynko, na kterem maji misky..Takze Tomik tam metal nozickama na klouzavym skle a Leilinka pistela a zaroven neprestavala kousat granule:))) Tak hlavne , ze je ocividne v poradku:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-22, 10:46
tak to jsem ráda, že to dob?e dopadlo! :o)

(i když jsem nic jiného ani ne?ekala... :o))

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-26, 20:51
Marti dik...ty optimistko:))))
Tak meli jsme malou modrinku, ktera vsak jiz zmizela....taky se chci jeste zeptat...zustal tam vlastne sesity "pytlicek", ci jak to mam rici..a kdyz se kouknu na kluky kastraty, maji tam hladke rovne mistecko, jakoby tam kulicky nikdy nemeli...takze Tomickovi se proste ten pytlicek stahne ci jak?

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-26, 22:27
jo, to se úpln? zatáhne... za chvíli skoro ani nebude poznat, kde m?l kulky... :o)

a mod?inu m?li kluci taky... n?kterej mí?, n?kterej víc. to nic není.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 26.11. v 22:28.

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-12-06, 16:23
Taak jeste mam neco...urcite to tu nekde je, ale....ehm:)
Jde o to, ze Tomicek prdicek je ted jak zizalka..zhubnul z 1,5 na sotva 1,3....uz je jako Leilinka:( Teda neni, protoze na nej je ta vaha malo a je jak kosticka:(
Tak co myslite, ze je nejlepsi na vykrmeni? Baby flocken? Nebo je jeste neco lepsiho...do ted jsem ktmila Vitacraftem, ale ted jsem poridila na radu ANF...snad to budou jist, jsou i tucnejsi, ze...


Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-12-06, 16:41
baby flocken bych mu moc necpala, to už je tu?ný moc... jen tak 1x týdn? "na p?ilepšenou"

podobný problém m?la nedávno helena g. a libovala si, jak se jí zoufale nep?ibratelná fre?ule ája kone?n? spravila po totally ferret active... tady si to p?e?ti .. [forum.fretka.cz]

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-12-06, 16:47
Diky Marti...:) Mas pravdu, ja su tele...toto od heleny g.jsem vlastne cetla...
Tak ted nevim...ted sem koupila ANF, ted ty TF pomohly, hm...nejak to vymyslim:))

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-06, 16:59
Lucifina: Jojo, TF jsou tu?ný, ale po kastraci mi Rocky taky dost zhubnul (b?hem 2 m?síc? z 1,9 kg na 1,2 kg) a ani te? na zimu prost? nep?ibírá a to maj po?ád ješt? TF baby, který dostávaj už asi 3/4 roku. Momentáln? má 1,3 kg a obávám se, že víc už mít nebude. Žížalka je to taky, ale je zdravej (snad) a spokojenej :)
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-12-06, 17:22
Rynn: Hm:((( Vypada ted jak miminecko, no..Leila uz ma 1,2..a je ji pul roku..
No u Tomiho je problem, ze on ma statnou kostru, takze vypada jak anorektitk ted:)) Zadny maso, zadny spicky...tak snad aspon trochu pribere:))
Diky holky:)

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-01-07, 17:10
Tak zítra jdeme s Fitchíkem na kastraci my. Držte nám p?sti a? to dob?e dopadne a moc nezhubneme-to by pani?ka špatn? nesla:-)
Je to ve 14:30.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-01-07, 19:48
Dádi držíme prstíky!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kastrace
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-01-07, 20:08
Taky na vas...a hlavne na Fitche budeme myslet!:)

Aktuální stránka:8 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist