Aktuální stránka:15 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-15, 15:06
Takový kropení by se našemu tcho?i naopak líbylo. Naši jsou t?? na dov?e tak hlídáme zví?enu na chat? a tam sem mu pustila hadici a tím proudem kolem n?j kroužila a on za tim b?há........ je to legranda si s nim tak hrát:-P
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 15:18
No to v??im, jemu se to taky líbí, ale když to není nastavený na takovej ten slabej proud... Jinak jeho obvyklou zábavou je strkat mi hlavu do roury od vysava?e... A d?lala mi to i Amonnky Gia :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-15, 15:47
PP: bu? ráda, nám se Ferda snaží vysava? ukradnout rovnou celej a narvat ho pod sk?í?...ale zas mu ta snaha vydrží dlouho a je klid 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-16, 13:57
Ir?a: no tak aspo?, že je od n?j chvíli klid :o) Pí?an v?era ukrad kamarádovi pen?ženku, tak jsme jí tu hledali a našli jí samoz?ejm? v rou?e za klecí :o))) a bez pen?z, ty byli pod gau?em okousaný :oD
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-16, 19:20
Máme další p?ír?stek do klece - jelikož nový bat?žek je v reklamaci a jiný se mi necht?lo kupovat, v látkách jsem vzala 40 cm (250 K? za metr ší?e 150 cm)leskyma (takový ten hadr s dlouhými chlupy), kus staré potahové látky a spíchla z toho tašku (bu? p?es rameno nebo krk a pas a jako zást?ra). A jelikož prcek je z leskyma totáln? urvanej, tak ze zbytku jsme mu ješt? potáhli "žeb?í?ek" v kleci a "hamaku" - oentlovaný obdélník, po delších stranách obšito stuhou a tou p?ivázáno ke kleci...a ješt? mi z toho samého kusu zbylo na tunel, ale do toho se pustím až jindy, zatím máme ten z živého skla...za pár korun takové radosti, prcek neví, v ?em se vyvalovat d?ív 8))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-16, 23:05
Týýýýý br?o! Taky bych cht?la mít takový šikovný paci?ky... Se má Ferdísek, takovej p?epych :o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-17, 00:10
ale prdlajz, práv? naopak - když jsem to zvládla já, tak kdokoli 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-17, 09:38
Ahoj,
te? zrovna nemám ?as to celý pro?ítat, až se odpoledne vrátím.Jenom Petro, tak to nevím, jakýho jirku p?ítel myslel, nebyl tam t?eba ješt? n?jaký p?edtím?
Protože jemu je 29, tak to asi opravdu s tím, co myslíš do školy nechodili:-))
Ale ta skupina už existuje dýl, to už se tam ur?it? n?jaký lidi prost?ídali, ne?

Tak zatím všechno, te? jedem ven, tak si to pak pro?tu, až se vrátím:-)


Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-17, 10:11
D?v?ata,v?era jsem vytáhla rodinu do ZOO asi po deseti letech,že jako na zví?átka(d?vodem byla ta fret?í mr?ata,n?kdo tady o nich psal)jenomže žádné fretky jsme nenašli a celé jsme to prochodili.Takže,pokud n?kdo ví,kde p?esn? v ZOO ty fre´tule mají,tak písn?te.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-17, 10:23
Ahoj,
fretky mají v ZOO na statku až naho?e na p?d? se sovama.Je to vchod nalevo od stájí.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-18, 00:15
Tak jsem nacvakala tu naši náhradní tašku:

1 - bu? se m?že nosit na b?iše - popruh za krkem a druhý v pase, klopna p?ehozená dozadu na t?lo. Malá nezapinatelná kapsi?ka na vodítko, napáje?ku...

2 - nebo jako normální taška p?es rameno, pásek zacvaknutý na zadní stran?, aby neplandal

3 - klopna hozená jako u klasické tašky dop?edu

4 - gumi?ky s karabinkami jsou z obou stran, takže když prcek moc ?ádí, p?ipne se ob?ma a je víc klid

5 - vnit?ek je leskymo...klopna má jednoduchou kapsu na suchý zip (t?eba na o?kovák, malou pastu apod.), takže nic nevypadne, a? je klopna hozená dozadu k t?lu nebo dop?edu jako klasická taška (což je fajn na chvíli t?eba v potravinách, není to tak nápadné jako bat?žek a nikdo vás nese?ve).
Ho?ejšek není zadrhávací š??rkou, ale na zip se dv?ma jezdci - Ferda má rád cinkání..a dá se to otev?ít z obou stran, nebo rozd?lit uprost?ed, takže st?ídav? vystrkuje kebulku na obou stranách a má z toho srandu 8))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Irena dne 18.09. v 00:52.
Avatar

Přílohy: 1.jpg (69kB)   2.jpg (99kB)   3.jpg (86kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-18, 00:17
ze zbytku leskyma jednoduchá "hamaka" do klece...a ješt? zbylo na tunel - vše za pár ka?ek a trochu ?asu u šití.
Není to samoz?ejm? tak hezké jako kupované, ale slouží a prcek je spokojenej.
Avatar

Přílohy: 4.jpg (97kB)   5.jpg (54kB)   hamaka leskymo.jpg (98kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-09-18, 07:05
Jo to u nás by leskymo moc dlouho nevydrželo... Monty je hraboš polní, takže i ta malá hamaka, co máme z živého skla, je dodrbaná až úpln? na tu spodní látku :)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-18, 09:46
U nás zbyla z leskyma hromádka odpadu asi po 3 dnech:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-18, 10:02
ty jo, nestrašte...u nás se v tom jenom strašn? slastn? vyvaluje a rochní...zatím
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-18, 10:39
Petro, tak se to asi vysv?tlilo, protože p?ítel m?l na mysli skupinu Taras band a ne Taras Bulba. Tak to bude asi ono:-)) Takže nic.

V?era jsme byli v Zoo marketu v Berounka parku. Mají jednu fre?uli v?tší samostatn? a potom ?ty?i malý kousky spolu. Ale opravdu srací, že to tak musím napsat! Tak cca dva m?síce, ješt? ty kulatý medv?dí ?umá?ky, t?i spali a jeden tam d?lal brajgl, kousal misky, šlapal ostatní po hlavách a kousal je do ?umáku-)) Toho bysme brali hned, lumpa.
Ale moc dlouho u nich stát nem?žu, p?ijde mi, že tam mají málo vody, málo v?trání, žádný boudi?ky...Tak jestli n?kdo chcete ješt? fre?ulína, tak tam:-))
Já bych nejradši koupila všech p?t :-(

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-18, 10:58
Paw: ZOOmarket v Berounka parku....je co?Kde????:-)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-18, 11:32
Heretiko, u velkýho Tesca naho?e. Je tam Takko, baby butik, OP prost?jov a Giga sport a naproti je Mountfield, Jysk a Zoo market. Mají tam hrozn? zví?átek, taková malá Zoo. Mají tam nosály (Matydla z reklamy na Telecom), hodn? had?, rybi?ek, m?li i ?ínský prasátka. A r?zný v?ci a dopl?ky a tak....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-18, 11:42
A taky všechno tam je dost drahý a stejn? když n?co pot?ebuješ, nic tam nenajdeš...
O t?ch fre?ulkách jsem psala asi p?ed m?sícem do vlákna "fretky v obchodech". Mají tam to akvárku hoooodn? špatn? za?ízený..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-18, 12:05
Jo, ten Market na m? dobrý dojem neud?lal...akorát co ten berounka park, to se tak n?jak pitom? jmenuje?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-18, 12:30
Jo, to od toho baby shopu až po koberce nebo co to je, to je Berounka park.
My tam nic nikdY nekupovali, protože všechno máme, teda máme na to svoje obchody, takže není d?vod. Spíš když tam jdeme, tak se jdeme podívat, jestli mají fre?ule.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-18, 13:34
Jo,ten obchod znám,m? zmátla ta Berounka:-)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-18, 13:41
Já tam kupovala náhubek na psa, ale jenom proto, že jsem nikde nemohla najít košík odpovídajících rozm?r?, aby sed?l mýmu psovi. Dost dlouhej, širokej a tak. Tak holt jsem za n?j musela dát víc pen?z...

Ale nijak jsem si tam nikdy nevšimla, že by m?li n?co pro fretku, krom? nilonovejch postroj? Hagen, žádný granule jsem tam nikdy nevid?la...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-18, 15:21
To nevím, já po nich ani nekoukala, my tam fakt jdeme jako do ZOO, kouknem na zví?átka a zase ven:-))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-18, 15:50
My když jsme tam byli kupovat ten košík, tak jsem si vzala psa sebou dovnit?. Okamžit? se na nás sesypal celej krám, hlavn? d?ti a všichni se s ?ubou za?ali mazlit a hladit jí. No a korunu tomu nasadilo jedno d?cko (zjevn? zmatený exotickýma a v jiných zverimexech nezvyklýma zví?atama), který proneslo: "A mami, ty PONÍKY tady taky prodávají???"

Jinak zví?ata do zverá?? fakt neberu, nechci aby tam n?co chytili...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-18, 16:05
A já n?co vím...a já to asi povím.... 8)))))))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-18, 16:11
Tak pov?z!!! Já jsem hrozn? zv?davá!!!




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 18.09. v 16:12.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-18, 16:33
Tak nás už nenapínej, Ir?óóó!!!!!!!!!!!!!!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-18, 17:01
IV: snažím se vymoci svolení k prozrazení, zatím ho nemám, tak vás budu ješt? napínat....a t?eba se doty?ná p?izná sama? 8))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-18, 19:57
Tak se vám p?iznám,v?era jsme se s Vaškem vzali :o))

Aktuální stránka:15 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist