Aktuální stránka:12 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 18:06
My velkýho!!!! :-D Na to že je mu 5 m?síc?, tak je velkej macek :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-04, 21:10
Jéje, snad Filísovi n?co neud?lá.
Kolik váží? Náš te? kolem kila a jak nemá naho?e tu srst, tak jsou mu vid?t žebra :-((

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 21:17
Tak to my p?es kilo a p?l a po?ád tloustnem :o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-05, 10:18
Tak to jsme zv?davý. "Táta" toho našeho byl takovej obr tcho?, n?co jako byl na srazu v Rokycanech ten sv?tlej. Možná je to tím, že jsme ho nechali brzo vykastrovat, už pak r?st nemohl.
Ale dva dokt?i nám nezávisle na sob? ?ekli, že je "tu?nej". To m? docela pobavilo, když má kilo, ale ten druhej pak ?íkal, že má prost? u noži?ek vrstvu tuku, že tam ani nemohl brát krev. Tak nevím.
Porovnáme zítra.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-05, 10:26
No já nevim, kolik m?l Pí?ovo táta ani jak byl velkej. Te? jsem posílala Pét? - chovatelce n?jaký fotky a napsala mi, že je to p?knej macek a že to má mít po kom.. Táta prej velkej byl a maminka na sami?ku taky.. Zítra uvidíme..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-05, 22:00
Ješt? n?kdo p?ijde?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-06, 07:56
Asi už ne, protože mi psala Hone-y, že jede odpoledne s fre?á?kem na veterinu a druhá kamarádka se mi neozvala... Vlastn? jo! Sussi
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-09-06, 09:12
Tak bohužel, ani já ne, syná?ek dostal ve školce rýmu, celou noc jsme nespali, protože nemohl po?ádn? dýchat a ráno už jsme vstávali s teplotou. Takže my místo srazíkování budeme v pe?inách. Tak snad n?kdy jindy:o((
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-06, 09:20
Tak jak to dopadlo v Plzni s tou vl?icí? My zas máme v metru hada, he?! A nikdo neví, kde je!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-06, 09:21
Nó to je taky p?kný,jedeš si metrem a najedno had!
já ani nevím, jak ta vl?ice vlastn?...

Ale vím, že si n?kdo vzal toho mini fre?á?ka z Olympie!! V?era jsem tam byla a byl pry?. Tak doufám, že je n?kde spokojenej a rozmazlovanej.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-06, 09:59
Paw: myslím, že vl?ici chytli ten den ve?er asi 400 metr? od Zoo..

Jdete teda dneska n?kdo nebo ne? Já nevím, jestli to stihnu, ale pokud ano, abych tam nebyla sama 8)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-06, 10:35
Ireno, my jdeme s Petrou, v 16.00 na kone?ný 16.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-06, 10:42
Prima, pokud bych stíhala, cinknu Pet?e..

nevíte n?kdo, kde se dá v Plzni sehnat helium do balonk?? V Ptákovinách je vyprodané 8(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-06, 11:46
Sussi - to je škoda, ale t?eba se s Paw domluvíme i na p?íští týden, nebo až na tu Rokycanskou procházku.. Sta?í bedliv? sledovat tohle vlákno, nebo Procházka v Rokycanech ;-)

Paw - te? jsem p?išla dom a fre?ák už ?ekal, jestli ho pustím z klece.. No co tady nemá holky, je jak z divokejch vajec a v?bec by necht?l spát p?es den, nejradši by lítal celej den od rána do ve?era.. Ale já ho pak na chvíli uložim, aby byl "?erstvej" :o))

Ir?o - sta?í poslat sms a my se pro tebe dyštak vrátíme na tu kone?nou. Já myslim, že jenom zalezem do teho lesa tam, abysme nebyli hned u silnice a tam se budem procházet po t?ch cestách... Jinak o Héliu nevím, nikdy jsem ho neschán?la, ale co t?eba Obi nebo Baumax??
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-07, 12:38
Holky, tak jaká byla procházka?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-07, 14:39
Procházka byla super, byly jsme tam s Paw až do šesti. Její Filísek se asi Pídi bál, vlastn? se ani nedivim. Ješt? byl trochu olysanej po tý nemoci, ale choval se vzorn? :o) Zato Pí?an byl jak z divokejch vajec. Asi byl rád, že zase vid?l fretku a že si má s kym hrát, tak cht?l Filíska po?ád tahat za krk a skákal na n?j... Pak ke konci už byl Filísek takovej rozmrzelej, že cht?l Pí?u i štípnout, tak jsme se rozešli dom?. No jo, když Filís je už d?dula a Pí?a teprve ani ne puber?ák :o)

Jinak Hone-y mi psala, že se na tu procházku nedostaví, protože Rendy je nemocnej, tak jeli na veterinu v?era odpoledne a prý je zdráv. Tak na p?íští procházku snad p?jde taky ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-08, 10:11
Pí?an je skv?lej, taková rtu?, ty jo. Vypráv?la jsem o n?m p?íteli, tak ?íkal, a? jdeme p?íšt? n?kam na doubravku, aby to stihl z práce a mohl ho taky vid?t.
Filís se bál, i když nejd?ív se o?uchávali, ale pak na n?j byl Pí?a asi moc divokej, p?eci jen ten náš je už takovej laxn?jší a navíc te? tak hubenej, Pí?a je teda kus chlapáka.
Ale když jsme p?ijeli, tak jsem myslela, že Filda pjde hned spát, že bude hotovej, ale ne, vysko?il mi z ba?ohu ješt? p?ed barákem a b?žel se do baráku vys*at pod schody:-)) Taková hromada:-))
Tak ješt? doma troj?il, byl docela nabitej, až jsme se divili.

Tak to n?kdy zopakujem,sice Filís se bude asi zase bát, ale uvidíme.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-08, 10:19
Jasn?, tak p?íšt? p?jdeme n?kam na Doubravku, t?eba tam na tu Homolku, jak jsi ?ikala ;-)
Pí?an si taky asi myslel, že je Filísek hol?i?ka - malej, hubenej.. Tak ho m?l tendence tahat za krk.
Ale zasejc m? p?ekvapilo, že byl doma nabitej energií, když na procházce d?lal mrtvýho brouka :o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-08, 10:58
no on je vždycky na prcházkách takovej laxní...Vytírá se, pak n?kde hrabe, ale jinak všechno o?uchává a jdeme s ním vždycky hodinu deset metr? :-))Jako menší taky b?hal víc, ale tolik jako Pí?a asi ne.
Když jsme vid?li, jak probíhaj fretky tou rourou a sout?ží, tak jsme se smáli, protože náš by tam n?kde usnul a nikdo by ho nedostal ven:-))
D?ív prohán?l i ty psy, jak jsem ?íkala, ale te? už je podle i m? i takovej utahanej, kór jak furt chodíme na n?jaký injekce a tak, tak už bojí, když ho doma balíme, kam zase jdeme..Dneska jdeme zase k vetovi...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-08, 13:00
Homolka? to jsou Slovany, ne?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-08, 13:14
Ir?a: Nene, Homolka je na Doubravce, když pojedeš t?icítkou a vystoupís u Lopatárny (u Rapidu), p?jdeš sm?rem nahoru, projdeš ten viadukt a hned vlevo je takovej park. Táhne se až k nemocnici U svatýho Ji?í. Já to taky nev?d?la, že se tomu tak ?íká a to jsem z Doubravky :o))

Paw: Tak to Pí?a nejradši b?há a hrabe. Že by byl n?jakej laxní, to zase ne.. A nejvíc se mu líbí, když ho honím, tos vid?la, ne? Taky se tam chvilku nechal mnou honit... Ale na druhou stranu, Filísek už neni žádnej puber?ák, už je to starší pán, tak po n?m nem?žeme chtít žádný zázraky.. :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-08, 14:53
No já vím. ani doma už tak neblbne, d?ív to bývaly záchvaty, to bylo n?co, ?íkali jsme tomu "mešuge-štunde", protože to byl fakt tajfun:-))

jo ?íká se tomu Na Homolce, nebo Homolka, hodn? lidem se to plete se Slovany,to jsem zase dlouho nev?d?la já.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-08, 14:58
No a u nás na Lochotín? je Mikulka a n?kde pod ní taky Homolka... Takže oni ty Homolky asi budou úpln? všade..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-08, 15:52
Petro, ty jsi tu taky furt na tom fóru co:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-08, 16:17
Já? Jojo, jsem, ale te? jedu na celý víkend pry?, tak se m? na ty dva dni zbavíte :o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-08, 21:56
Aspo? toho nebude tolik ke ?tení, já u toho pak vždycky trávím takovou dobu, než to p?elouskám...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-11, 09:52
dole 8)))))

[www.bra3.com]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-09-11, 10:03
Ten jazý?ek je dokonalý!!!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-11, 10:53
Ir?o,krásný fote?ky :o))


P?ítel ud?lal našim fretulím stránky www.fretky.ic.cz je tam i o srazech,když by jste m?li n?jaké fotky z Rokycanského srazu a cht?li je dát na web,tak mi je pošlete na mail.Díky.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-11, 12:00
Stránky se m? zobrazí, ale pak jednotlivé odkazy nefungují. Krom? Nik?i.
Avatar

Aktuální stránka:12 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist